Mendil

Erkek giyiminde kullanılan ve beylerin görünümüne, imajına estetik katan az sayıdaki aksesuardan biri olan erkek mendil, birbirinden hoş ve değişik seçenekler ile kategori üzerinden beylerin beğenisine sunuluyor. Koleksiyonda yer alan seçeneklerin zenginliği ve çeşitliliği, bu sofistike aksesuarın ne kadar yaratıcı bir şekilde yorumlanabileceğini gösteriyor. Mendil çeşitleri, renklerinden dokularına, kumaşlarından kenar özelliklerine kadar pek çok farklılık gösteriyor. Pratik kullanımlı bir aksesuar olarak, değişik tarzlardaki kıyafet kombinelerini tamamlıyor ve kişilik kazandırıyor. Mendiller, beylerin aksesuar dolaplarında, çekmecelerinde özel zamanlarında ya da gündelik yaşamlarında tarzlarını tamamlayacak unsurlar olarak bekliyor.

Erkek mendil modelleri, hemen tüm çeşitleri ile kare ya da dikdörtgen formda üretilmekle beraber, detaylarda farklılıkları ve yarattıkları görünüm çeşitliliği dikkat çekiyor. Mendillerin üretiminde farklı kumaş türleri kullanılıyor. Bu çeşitlilik, mendil modellerinin değişik takım, ceket ve kıyafet tercihleri ile uyum sağlayabilmesine imkan veriyor. Kışlık, baharlık, yazlık takımlar, gömlek pantolon takımları, kendi özelliklerine uygun kumaşlardan yapılmış mendillerle tamamlanıyor. Geleneksel giyim tarzına da gönderme yapan zarif bir aksesuar olarak kullanılan mendil, erkek görünümüne aynı zamanda karizma kazandırıyor. Koleksiyonda yer alan mendil çeşitleri kumaş kalınlıkları ve dokuları farklı olmakla beraber, renk ve desenlerde de çeşitlilik ortaya koyuyor. Her kıyafet tarzına uyabilecek çeşitleri ile, küçük ebatlarda bir unsur ile ne denli modanın takip edilebileceğini mendiller ortaya koyuyor. Mendil seçenekleri renk zenginliğinde sınır tanımıyor. Düz ve klasik renkler tasarımlarda yer alıyor. Düz renkler arasında canlı renkler ve ara tonlar da kullanılıyor. Hafif dokular ve ince desenler tek rengin tonları ile oluşturuluyor. Mendillerdeki hemen her rengin düz olarak kullanıldığı çeşitlerin dışında, birkaç rengin bir araya gelmesi ile oluşan renk kombinasyonları ve çok belirgin desenler de görülüyor. Düz renkli erkek giysilerini, karma desenli mendiller daha şık bir görünüm yaratarak bütünlüyor. Desenlerin bir kısmı çok küçük ve ince motiflerden oluşuyor. Bir kısım desenler ise doğadan alınmış motiflerden örnekler sunuyor. Soyut desenler mendillerde görülen ve çok tercih edilen bir diğer tasarım seçeneğini oluşturuyor. Takım elbiseleri süsleyen mendillere yakışan bir diğer desen olarak ekoseler, beyleri şık ve seçkin kılıyor. Günlük yaşamın içerisinde gündelik kıyafetleri zenginleştiren mendiller olduğu gibi, özel günlerde, özel gecelerde beylerin saygın ve seçkin görünümünü destekleyen mendil modelleri de özel parçalar olarak erkek giyim aksesuarları arasında bulunuyor. Nişanda, düğünde damatların damatlık kıyafetlerini bütünleyen, süsleyen mendil seçenekleri, her erkeğe çok yakışıyor. Özel davetlerde, şık salonlarda kıyafet bütünlüğü ve uyumu doğru bir mendil seçimi sayesinde dikkat çeken bir düzeye ulaşıyor. Farklı kravat ve papyonlar ile uyum sağlamak üzere üretilen mendiller, kıyafette erkeksi bir harmoni yaratıyor. Damatlık takım olarak sunulan mendil ve papyon ya da kravat takımları, kaliteli şıklığı ortaya koyuyor.

Erkek mendil fiyatları, şıklığını daima garantilemek, kendine gösterdiği özeni ve öz saygısını görünümüne yansıtmak isteyen beyler için uygun bir çizgide seyrediyor. Kaliteli kumaşlardan, farklı zevklere hitap edecek özelliklerde üretilen mendil modelleri, nitelikli üretim tarzları sayesinde kolay kolay deforme olmuyor, kenarları bozulmuyor ve dikişleri yıpranmıyor. Farklı kıyafet kombinasyonları içerisinde kullanılma imkanı olan mendil çeşitleri, uzun yıllar boyu beylerin giyim tarzına eşlik edebiliyor. Tüm kullanıcı dostu özellikleri ile fiyatının hakkını veren mendil seçenekleri, kaliteyi her açıdan yansıtıyor. Bu bağlamda fiyat kalite dengesinde kullanıcıya avantaj sağlayarak, beylerin yaşamına ince zevk ve estetik katıyor. Siz de giyim zevkinizi, özgün ve kişisel tarzınızı kalite timsali mendil seçenekleri ile gösterebilir, şıklığınızla dikkat çekebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Mendilleri

1624 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 42 / 1624 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?