Bileklik

Günümüzde kadınlar kadar erkekler de aksesuar kullanımı ve moda takibiyle fark yaratıyor. Erkeklerin aksesuar seçimlerinde öne çıkan seçeneklerden biri ise bileklikler. Deri, boncuk, örgü, plastik ve kumaştan oluşan bilekliklerin son dönemde popülerleşenleri ise erkek bez bileklik modelleri. Sporun ve sağlıklı yaşam trendinin yükselmesiyle ilgi odağı olan havlu bileklikler sempati topluyor. Her yaştan erkeğin beğenisini kazanan ve çocuklardan büyüklere kadar herkesin kullanıcısı olduğu bilekliklerin boncuklu olanları çocuklar için tehlikeli görülürken, kumaş bileklikler öneriyor.

Erkek Bez Bileklik

Tarzını sevenlerin yanı sıra spor meraklılarının özellikle tercih ettiği erkek bez bileklik çeşitleri genellikle havludan imal ediliyor. Sporseverlerin vazgeçilmezi olan havlu bileklikler, bileği sıkmaz, spor esnasında teri emer, konforlu sporun yol haritasını çizer. Islanan eller kayar, spor aletleri üzerinde yapışkan his sizi rahatsız eder, bez bileklikler rahatsız hissi önleyerek sporu sevmenize katkı sağlar. Üzerinde genellikle marka logosu veya amblem bulunduran bileklikler canlı renklerde tasarlanır.

Erkek Bez Bileklik Modelleri

Özellikle tenis gibi raketli ve el kondisyonu gerektiren sporlarda tercih edilen erkek bez bileklik modelleri arasında kalınlık farkları, materyal özelliklerinde değişiklikler veya çift katlı kumaş tasarımları olabilir. Farklı renk seçenekleriyle yalnız spor esnasında değil, günlük giyimde de aksesuar olarak giyilebilecek olan bez bileklikler spor esnasında terleyen alın bölgesini de tek hamlede terden arındırma özelliği bulundurur. Günlük kullanımda, yaz için ideal olan aksesuar, sportif tarzı olan erkekleri bekliyor.

Erkek bez bileklikler arasında dokuma ürünler de göze çarpıyor. Sağlam ve kullanışlı olan, renkli veya baskı kumaşlardan modellenebilen bilekliklerin çoklu paketlerde alıcı bulduğu ürünler ürün listesinde bulunuyor. Sporu keyifle harmanlayan havlu bileklikler logo desenlerini ise nakış ve baskı olarak bulundurabiliyor.

Bez bileklerin en önemli özelliği ise bileği yumuşakça sarmasıdır. Bilekte iz bırakan, can yakan, kolaylıkla bozularak uzun kullanımı mümkün olmayan ve süs dışında işlevi bulunmayan bilekliklerdense havlu seçimler çok daha elverişlidir. Yıkanarak uzun süreli kullanılabilir, iz yapmaz, can acıtmaz, dayanıklıdır. Sporu yaşam biçimi haline getirenleri bekleyen havlu bilekliklerle stil sahibi olurken sağlıklı yaşamı da kolaylaştırmak mümkün.

Erkeklerin bileklik takma alışkanlıkları geliştiğinden bu yana erkek bileklik pazarı da hızla genişledi ve çeşit üretmeye başladı. Şans bileklikleri ve taraftar ürünleri ile yolu açılan bilekliklerin daha görünür ve kalın olanları da artık erkeklerce tercih ediliyor. Özellikle genç erkeklerin seçimi olan ürünler ruhu genç beylerin de adeta gençlik turnusolu. Denim pantolon, beyaz bir tişört kadar şortlarla da kombinlenebilen bileklikler spor esnasında ise atletler, polo tişörtler ve sportif şortlara eşlik ediyor.

Erkek Bez Bileklik Fiyatları

Erkek bez bileklik fiyatları ürün materyaline, örgü özelliğine, el yapımı ve seri üretim olup olmadığına göre değişirken her bütçeye uygun fiyat alternatifleri kategoride yer almaktadır. Havlu ve dokuma kumaş bileklikler bulunabilirken, ürün markaları da fiyat için kıstas oluşturur. Siz de erkek bez bileklik fiyatları için inceleme yaparak tarzınıza ve ihtiyacınıza en uygun seçimi, fiyat alternatifleri arasından yapabilirsiniz. Bez bilekliklerle hem kullanışlı bir bilekliğin kazanımlarından faydalanabilir, hem spor seçimlerle spor alışkanlığına sempatiyle yaklaşabilir, hem de tarz görünüme zahmetsizce kavuşabilirsiniz. Yıkanarak defalarca kullanılabilen havlu ürünlerin deforme olmaması adına düşük devirde makinede veya elde yıkanması önerilir. Ter emici olduğu için uzun vadeli kullanım hedefleniyorsa sık sık temizlenmesi önerilen ürünler hafiftir, bileğe yük yapmayarak spor esnasında varlığı ile spor etkinliğinin konsantrasyonunu bozmaz, etkinliğe engel olmaz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Bez Bileklik Modelleri

4012 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 4012 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001104/60005049