Şemsiye

Yağışlı havaların vazgeçilmez aksesuarı olan erkek şemsiye modelleri ile yağmur ve kar gibi hava olaylardan korunursunuz. Yağışlara ek olarak rüzgârdan ve sıcaktan korunmak için de ideal olan şemsiyelerle açık havanın tadını daha konforlu bir şekilde çıkarabilirsiniz. Yaz aylarında yoğun sıcaklara karşı koruma oluşturan şemsiyeler arasından seçim yaparken güneş ışınlarını iten açık renklere sahip çeşitleri tercih edebilirsiniz. Kış mevsiminde ise koyu renkli şemsiyelere yönelebilirsiniz. Şiddetli rüzgârlı beraber maruz kaldığınız yağmurlarda ters dönme ve kırılma gibi sorunlara karşı sağlam yapılarıyla güven veren şemsiyeleri kullanabilirsiniz. Dayanıklı gövde yapısıyla beraber şemsiyeniz hem yağışlara hem de rüzgâra karşı korunur. Oldukça hafif olmalarıyla da kullanım avantajı yaratan şemsiye modellerini kolunuzu yormadan uzun süre kullanabilir ve taşıyabilirsiniz. Büyük ve küçük boy şemsiye çeşitleri arasından gereksinimleriniz doğrultusunda zevklerine uygun tasarımlara sahip ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Pratik ve Etkili Kullanım Yaşatan Şemsiyeler

Katlanabilir tasarımlarıyla ön plana çıkan ve minimum oranda alan kaplayan şemsiye modellerini kullanarak taşıma konusunda pratiklik yaratan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Gövdelerinde yer alan tuş yardımıyla bu şemsiyeleri kolayca açabilirsiniz. Katlama işleminin ardından şemsiyenizi kılıfına yerleştirerek düzgün bir şekilde toplayabilirsiniz. Yağmur sonrasında şemsiyenizi topladıktan sonra kılıf kullanmanız ürünün çantanızın içini ıslatmasını önlemenize de yardım eder. Cırt cırtlı bantlar sayesinde şemsiyenizi katladıktan sonra en az oranda alan kaplayacak şekilde sıkıştırabilirsiniz. Açık ve koyu renklerin tonlarına sahip minimal şemsiyeler ek olarak birden fazla rengi tasarımlarında yer veren alternatif modeller de sipariş edebileceğiniz aksesuarlar arasındadır. Uyumlu kılıflar dayanıklı dikişleri ve zarif kumaşlarıyla kullanıcılarını memnun eder. Polyester kumaşa sahip şemsiye çeşitleri kullanım sonrasında kısa sürede kuruyan kumaşlarıyla verimlilik yaratır.

Yağış Sürprizine Akılcı Çözüm

Modern şemsiyeleri işe ya da okula giderken elinizde veya çantanızda taşıyarak olası yağışlara karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Yağmur suyunun ve karın dayanıklı şemsiye kumaşından geçememesi sayesinde gövdenizi kuru tutarsınız. Aynı zamanda suyu emmeyen kumaş yüzeyi sayesinde yağmur ya da kar yağışı devam etse de şemsiyeniz ağırlaşmaz. Dayanıklı saplarıyla kullanışlılıkları artan şık şemsiyeler ergonomik bir tutamak oluşturur. Sap kısmının kolay kavranabilir yüzey dokusu şemsiyenizi rahatça kontrol edebilmenizi sağlar. Sapın altında yer alan askılık ipi aracılığıyla kullanım sonrasında aksesuarınızı kolayca taşıyabilir ya da askılıklara asabilirsiniz. Kırılmaya karşı dayanıklı gövde çubuğu sayesinde sert rüzgârlara karşı korunaklı bir ürüne sahip olmanın avantajların yaşarsınız. Çok sayıda tele sahip gövdeleriyle zarif bir görünüm kazanan şemsiyeler bu teller aracılığıyla daha biçimli ve dayanıklı bir yapı kazanır. Şemsiyelerin gövde çubukları ve telleri paslanmaya karşı dayanıklı malzemelerle üretilerek ıslanmanın yaratabileceği olumsuzluklarla başa çıkar.

Uzun Ömürlü ve Kullanışlı Şemsiyeler

İskelet sistemleriyle güven veren modern şemsiyeler mikrofiber kumaşa sahip modellerle su tutmayan bir dış yüzey oluşturur. Suyun yüzeyden kayıp gitmesi yağmurlu havalarda daha kuru kalabilmeniz için size destek olur. Kısa saplara sahip şemsiyelerin yanı sıra baston saplarıyla klasik bir görünüm ortaya koyan yalın modeller de satın alabileceğiniz ürünlerdendir. Aynı anda arkadaşınızla beraber yağmurdan korunabileceğiniz büyük ve geniş şemsiye modelleri de tercih edebileceğiniz ürün çeşitleri içerisinde yer alır. Askılıklı kılıfa sahip şemsiyeler ürünü omzunuza asarak yanınızda taşıyabilmenize yardım eden pratik bir tasarıma sahiptir. Kauçuk tutma sapı özelliğiyle beğeni toplayan kullanışlı şemsiye çeşitleri otomatik gövde mekanizmasına sahip modellerle birkaç saniye içerisinde açılabilir. Şemsiyenizi açarken mekanizmayı sonuna kadar açıp sabitleme tellerinin gerginlik kazanmasını sağlayabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Şemsiye Modelleri

2892 ürün listeleniyor
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 39 / 2892 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?