Pijama

Erkek pijamaları, günlük kullanım ve çeyiz için araştırılıyor.  Kısa kollu erkek pijamaları, şortlu erkek pijamaları ya da kışlık seçenekler arasından tercih yapılıyor. Erkekler için pijama takımları uzun ya da kısa sabahlık seçenekleri ile de kombinlenebiliyor. Röpteşambır olarak bilinen pijama takımları ise genellikle çeyiz için tercih ediliyor. Konforlu bir uyku ve rahat bir günlük giyim ürünü olarak pijama tercihi önemli. Erkek pijama takımı ürünleri de kumaş tercihi ve kesimleri ile konfora odaklanıyor. Elbette çok farklı desen, renk ve tarzda erkek pijama modelleri var. 

Erkek Pijama Takımı Çeşitleri

Erkek pijama takımı çeşitleri; yazlık ve kışlık olmak üzere ikiye ayrılıyor. Birbirinden farklı renklerde ve kumaşlarda üretilen pijama takımları, kumaş ve tasarımları ile konfora odaklanıyor. Kışın kalın kumaşlar ve uzun kollu seçenekler öne çıkıyor.  Yaz aylarında ise basic tişört veya kolsuz tişört üstü olarak üretilen erkek pijamalar şortlarla beraber kombinlenir. Genellikle pamuk kullanılarak üretilen erkek pijama takımları; elasten, viskon ve polyester gibi maddelerle de desteklenebiliyor. Doğal ve sağlığa zarar vermeyen renklendirme süreçlerinden geçen pijama takımları, uzun süreli kullanımlarda dahi renklerde solma yapmıyor. Pijama takımlarının etiketinde ve açıklama bölümünde yazan yıkama ve ütüleme formlarına uygun şekilde kullanılması da önemli. Bu şekilde ürünler daha uzun süre yıpranmadan ve renk atmadan kullanılabiliyor. Erkek pijama modelleri uyku sırasında hareket kabiliyetini kısıtlamayan ve nefes alan yumuşak kumaşlardan üretiliyor. Rahatına oldukça düşkün olan kullanıcılar için %100 pamuktan erkek pijama modelleri bulunuyor. Rahat bir uyku için özel olarak tasarlanan pijama takımlarının tasarımında konfor öne çıkan bir özellik. 

 • Erkek Yazlık Pijama Takımları

Yaz aylarında ya da iyi ısıtılan evlerde tişört formundaki üst ve bermuda şort şeklinde alt pijama takımları çok tercih edilebiliyor. Tişört dışında kolsuz üst pijama seçenekleri de bulunuyor. Farklı renklerde ve desenlerde üretilen yazlık erkek pijama takımları yaz aylarında konforlu bir seçenek oluyor. Yazlık erkek pijama modellerinin seçiminde terletmeyen kumaş konusu önemli. 

 • Erkek Kışlık Pijama Takımları

Erkek pijama kışlık takımları soğuktan koruyan özel dokumalardan üretiliyor. Rahat uyku için aşırı kalın olmayan seçenekleri tercih etmek de önemli. Aynı zamanda bu takımlar sabahin ilk saatlerinde veya gün içinde erkek pijama eşofman takımı olarak da değerlendirilebilir. Erkek kışlık pijama takımları kapşonlu ve kapşonsuz olabiliyor. Uzun kol üstten ve pantolon yapılı alttan oluşan kışlık pijamalar, pamuksu dokusu ile kullanıcıyı rahat ettiriyor. 

Erkek Pijama Takımı Modelleri

Erkek pijama modelleri farklı kumaş ve tasarımlarla oldukça geniş bir seçenek havuzuna sahip. Erkek pijama modelleri arasında; ekoseli pijama takımları, V yaka pijama takımları, sıfır yaka pijama takımları gibi birçok seçenek yer alıyor. Aynı zamanda erkek pijama takımları ile beraber kombinlenen röpteşambır seçenekleri de mevcut. Kullanıcıların stilini tamamlayan ve ev rahatlığında şık görünümü destekleyen röpteşambır modelleri çok beğeniliyor. Erkek pijama büyük beden ile beraber oldukça geniş bir beden aralığı sunuyor. Yazlık ve kışlık olarak farklı modellerle satışa sunulan erkek pijama modelleri, klasik tasarımlardan modern tasarımlara kadar farklı opsiyonlara sahip olarak kullanıcılara sunuluyor. 

Desenlerine Göre Erkek Pijama Takımları

Erkek pijama takımları farklı renklerde ve desenlerde tasarlanıyor. Yetişkin kullanıcılar daha sade ve klasik modelleri tercih ederken, gençler renkli ve desenli pijama modellerini beğeniyor. Desenlerine göre pijama takımları arasında; kareli, ekoseli, çizgili gibi farklı seçenekler mevcut. Bunun dışında çocuklar için çizgi kahramanlı pijamalar da üretiliyor.

 • Renkli Erkek Pijama Takımları

Geniş bir renk skalasına sahip olan pijama takımları farklı zevklere hitap edebiliyor. Renkli pijama takımları ile hareketli ve dinamik bir tarz yakalanabiliyor. Bu takımlar genellikle gençler tarafından tercih ediliyor. Elbette canlı renklerin verdiği enerji, her yaş için uygun.

 • Kareli Erkek Pijama Takımları

Kareli erkek pijamaları, yıllardır popüler olarak tercih ediliyor. Günümüzde de kareli erkek pijamalarının çok trend versiyonları var. Kareli erkek pijama altı üzerine bir tişört geçirilerek bahar aylarında kullanılabiliyor. Kışın ise kendi takımıyla kombin şekilde tercih ediliyor. Ekose erkek pijama takımı olarak da biliniyorlar. 

 • Desenli Erkek Pijama Takımları

Erkek pijama desenli modeli genellikle genç kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Bu takımlar desenli alttan ve sade üst parçadan oluşuyor. Alt ve üst takımlar arasında farklı renkler veya aynı renk tercih edilebiliyor. 

 • Düğmeli Erkek Pijama Takımları

Düğmeli erkek pijama takımları yetişkin kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bu pijama takımları rahatlığın yanı sıra şıklık da sunuyor. Rahatlık kadar görüntüsüne de önem veren kullanıcıların tercih ettiği bir model oluyor. 

 • Çizgili Erkek Pijama Takımları

Erkek çizgili pijama takımı yıllardır kullanılan klasik modeller arasında yer alıyor. Bu model pijamalar genellikle iki renkten oluşuyor. Çoğunlukla çeyiz alışverişi için erkek pijaması alınırken böyle klasik bir modele yer veriliyor. 

Yaka Tipi ve Tasarımına Göre Erkek Pijama Modelleri

Erkek pijama modelleri farklı yaka tarzıyla ve kumaşıyla tasarlanıyor. Yazın daha ince pijamalar tercih edilirken, kışın sıcak tutacak polar pijamalar seçiliyor. Üst pijama modellerinde V yaka, bisiklet yaka gibi seçenekler de bulunuyor.

 • V Yaka Erkek Pijama Takımları

V yaka erkek pijama takımları genellikle yaz mevsiminde tercih ediliyor. Bunun dışında sonbahar ve kış ayları için üretilen pijama takımı seçenekleri de mevcut. V yakalı üst pijama takımları kullanıcıyı uyku anında daraltmıyor ve rahat ettiriyor. 

 • Polar Erkek Pijama Takımları

Kış aylarında soğuktan korunma amaçlı polar erkek pijama takımları tercih ediliyor. Polar pijama takımları uykunun dışında gün içinde evde otururken de kullanılabiliyor. Polar pijamalar kullanıcıların içini ısıtarak konforlu bir kullanım vadediyor. 

 • Bisiklet Yaka Erkek Pijama Takımları

Bisiklet yaka erkek pijama takımları yuvarlak yaka olarak da geçiyor. Bu model kapalı yaka tişörtlerden hoşlanan kullanıcılara hitap ediyor. Genellikle sportif tarzda olan pijama takımlarında bu yaka kullanılıyor.

Erkek Pijama Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Erkek pijama takımı seçerken dikkat edilmesi gereken birçok detay yer alıyor. Bu detaylar arasında; ürünün kumaşı, rengi, kalıbı, bedeni ve modeli yer alıyor. 

 • Sezonsuz erkek pijama modellerinin yanı sıra sezona özel olarak tercih edilen modeller de mevcut. Mevsimsel olarak ilkbahar - yaz ve sonbahar - kış olarak ayrım yapılabiliyor. Kullanıcıların hangi mevsimde giyileceğine dikkat ederek alınması önemli. 
 • Sezon dışında modelleri belirleyen özellikler arasında; uzun kollu, kısa kollu, yarım kollu, kolsuz ve askılı gibi kol boyu seçenekleri var. Kullanıcının kendisini içinde en rahat hissedeceği modeli seçmesi öneriliyor. 
 • Slim fit, regular fit ve standart fit model seçenekleri bulunuyor. Son dönemlerde slim fit modeli sıkça tercih ediliyor. Ancak rahatlığına düşkün kullanıcılar için regular fit ve standart fit daha iyi bir tercih oluyor. Bunların dışında oversize be comfort fit gibi kalıp seçenekleri de bulunuyor. 
 • Kullanıcıların kendi bedenine uygun olan modeli tercih etmesi konforunu artırıyor. 

 

Erkek Pijama Takımlarının Kumaşı Nasıl Olmalı?

Erkek pijama takımlarında kumaş tercihleri genellikle mevsime dikkat edilerek yapılıyor. Erkek pijama kumaş seçenekleri arasında; polar, saten, jakar, viskon, poplin, likra, elastan, süprem, polyester, örme kumaş, modal, penye ve dokuma kumaş yer alıyor. En çok tercih edilen erkek pijama takımı kumaş seçeneği ise pamuk oluyor. 

Erkek Pijama Takımlarında Renk Tercihi

Pijama takımları farklı renk ve desenlerde üretilerek her kullanıcı zevkine hitap edebiliyor. Yetişkin erkek kullanıcılar genellikle siyah, bordo, lacivert, kahverengi gibi koyu renkleri ve sade tasarımları tercih ediyor. Genç erkekler ise daha renkli ve baskılı modelleri seçiyor. 

Erkek Pijama Takımlarında Kalıp ve Beden Tercihi

Erkek pijama takımları geniş bir beden aralığına sahip. XS beden boyutundan 2XL beden boyutuna kadar beden seçeneği bulunuyor. Kendisi için uygun olan bedeni tercih edebilen kullanıcılar kalıp olarak da farklı seçeneklere sahip. Slim fit, regular fit ve standart fit erkek pijama takımı modelleri üretiliyor. Daha dar kesimden hoşlanan kullanıcılar slim fit tercihinde bulunabiliyor. Rahatlığına düşkün olan ve hareket alanını kısıtlamak istemeyen kullanıcılar regular fit veya standart fit modelleri tercih ediyor. 

En Çok Tercih Edilen Erkek Pijama Takımları

Birçok markanın üretimini yaptığı çizgili erkek pijama takımları her yaştan kullanıcıya hitap edebiliyor. Klasik ve moderne yönelmek isteyen kullanıcılar ise kareli pijama takımlarını tercih ediyor. Erkek pijama takımları yumuşak ve rahat kumaşlardan üretiliyor. İşten geldiği gibi televizyon karşısına geçen veya dizüstü bilgisayarı ile kanepeye yerleşen erkekler için pijama takımları uyku dışında da farklı bir anlam taşıyor. Rahatlığı ve konforu sağlayan pijama takımları, uzun kollu ve kısa kollu alternatifleri ile satılıyor. Ev hayatının vazgeçilmez bir parçası olan pijamalar, hem rahat ettiriyor hem de kullanıcıların şıklığını tamamlıyor. Evde oldukça sık vakit geçiren kullanıcılar için pijama takımlarının görünümü en az konforu kadar önem arz ediyor. 

Erkek Sabahlık Modelleri

Erkek sabahlık modelleri, kullanıcılar tarafından uykudan sonra, güne başlarken tercih ediyor. Modaya uygun tasarımlarla üretilen sabahlıklar kullanıcının konforunu korurken aynı zamanda şık görünmesini sağlıyor. Sabahlıklar erkek kullanıcılar tarafından kahvaltılarda kullanılabileceği gibi gece uyumadan önce balkonda serin bir esinti olduğunda da tercih edilebiliyor. Erkek sabahlık modelleri hem önü açık hem de önü kapatılarak kullanılabiliyor. Önü kapalı kullanmak isteyen kullanıcılar için ürünler kemerle beraber satılıyor. Estetik kesimlere ve kusursuz dikiş tekniklerine sahip olan sabahlık modelleri, tatil sabahlarının vazgeçilmezi oluyor. Kış mevsimi için özel olarak tasarlanan erkek polar sabahlık modelleri kalın ve yumuşak kumaşlara sahip. Bu sayede kışın sıcak tutuyor ve hastalıklara karşı koruyor. 

Erkek Sabahlık Modellerinin Özellikleri

 • Genellikle damat takımlarının içerisinde yer alan erkek sabahlık modelleri farklı renge, kumaşa ve kalıba sahip olarak üretiliyor. 
 • Erkek sabahlık modelleri arasında desen olarak; ekose, düz, baskılı ve kareli seçenekler yer alıyor. 
 • Kumaş olarak ise penye, likra, kaşmir, flanel, saten, poplin, polyester, dokuma kumaş ve pamuk seçenekleri bulunuyor. 
 • Sabahlık modellerinde de pijama modellerinde olduğu gibi mevsimsel olarak tercih ediliyor. 
 • Regular fit, comfort fit ve standart fit gibi 3 farklı kalıpta üretilen sabahlıklar; şal yaka, v yaka ve sıfır yaka gibi seçeneklerle üretiliyor. 
 • Kapşonlu Sabahlık Modelleri

Sabah işe ya da okula giderken duş alan kullanıcıları üşütme olasılıklarına karşı tercih edilen kapşonlu sabahlıklar, başı soğuktan koruyor. Kapşonlu sabahlıklar, duştan sonra saçların nemli kalmasını ve soğuk algınlığına neden olmasını önlüyor. Aynı zamanda soğuk sabahlarda baş bölgesinin daha yüksek bir ısıda kalmasını sağlıyor. Bu sayede soğuk sebebiyeti ile oluşabilecek sağlık problemlerinden koruyor ve özellikle sinüzitten kaçınmada etki gösteriyor. Kahvaltı boyunca kullanıcıları sıcak tutan kapşonlu sabahlıklar, kullanıcıların yataktan daha kısa sürede çıkmalarına yardımcı oluyor. Birçok farklı tasarımla ve kesim tarzıyla üretilen sabahlıklar röpteşambır ismi ile de biliniyor. Bunun dışında çizgi film kahramanlarından çeşitli şekillere, farklı baskılara kadar uzanan model seçeneği bulunuyor. Tek renkte üretilen sabahlıklar genel olarak sadelikten hoşlanan ve şıklık arayan kullanıcılara hitap ediyor. 

 • Ropdöşambır Nedir?

Fransız kültürünün bir parçası olan ropdöşambır dilimize çevrildiğinde “oda elbisesi” anlamına geliyor. Erkek kullanıcıların sabah kalktıklarında veya akşam eve geldiklerinde üstlük olarak tercih ettiği ropdöşambır birçok film sahnesinde de yer alıyor. Ropdöşambır genellikle pijama takımının üstüne giyiliyor ve bir kuşak yardımıyla önü kapatılıyor. Şık bir görünüme sahip olan ropdöşambır hafif esintilerden ve soğuktan koruyor. 

Erkek Pijama Setinde Neler Bulunuyor?

Erkek pijama setlerinin içeriğinde; erkek pijama altı, erkek pijama üstü ve sabahlık yani röpteşambır yer alıyor. Üçü bir arada satışa sunulan erkek pijama seti özellikle yeni evlenen erkekler tarafından tercih ediliyor. Bu ürünler erkek çeyiz pijama seti olarak da geçiyor. 

 • Erkek Pijama ve Sabahlık Seti

Pijama takımları alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşuyor. Uyku sürecinde giyilmesinin yanı sıra evde vakit geçirirken de ev giysisi olarak tercih edilebiliyor. Nefes alan kumaşlardan dikilen pijama takımları uyku sırasında kullanıcıyı rahat ettiriyor. Bol kesimlerde üretilen pijamalar, her noktaya kullanıcıya rahatlık vadediyor. Pijama takımları ayrı olarak satılabileceği gibi sabahlık ile beraber satılan setler de mevcut. Yetişkin erkeklerin yanı sıra erkek çocuk pijama takımı ve genç pijama takımı seçenekleri var. Pijama takımları, röpteşambır seçenekleri ve damat bohçası gibi seçeneklerle aynı tema ve tasarımda seçilebiliyor. Böylece tam anlamıyla bir uyum yakalanıyor. Yaz mevsimi için üretilen pijama takımı ve sabahlık setleri ter emme ve nefes alma özelliğine sahip oluyor. Kış sezonu için ise genellikle pamuklu, sıcak tutan ve yumuşak kumaşlar tercih ediliyor. 

Erkek Pijama Takımı Fiyatları

Erkek pijama takımları rengine, kalıbına ve kumaşına bağlı olarak farklı modellerde üretiliyor. Erkek pijama takımları aynı zamanda yazlık ve kışlık olarak iki farklı seçenekle kullanıcıların satışına sunuluyor. Erkek pijama fiyatları üretildiği malzemeye bağlı olarak belirleniyor. Kullanıcıların fiyat araştırması yapmadan önce ilk olarak mevsimsel tercihini belirlemesi gerekiyor. Daha sonra aradığı özellikleri detaylandırmak isterse filtreleme seçeneklerinden kumaş, renk ve beden belirtebiliyor. Bu şekilde aradığı ürüne daha kolay şekilde ulaşan kullanıcılar ürünler arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabiliyor. Artan veya azalan fiyat aralığına göre listeleme yaparak cazip fiyatlı ürüne kolayca ulaşılabiliyor. Kullanıcılar bütçelerine göre fiyat aralığı da belirleyebiliyor. Bütçesine uygun olan ve aradığı özellikleri karşılayan ürünü seçerek alışverişini tamamlayabilir. 

Erkek Pijama Takımı İndirim ve Kampanyaları

Erkek pijama takımları için indirim ve kampanya düzenlenebiliyor. Pijama takımları için fiyat araştırması yapılırken “Süper Fiyat, Süper Teklif” ve “Kampanyalar” kısmına göz atılması kullanıcıya avantaj sağlıyor. Aradığı ürünü indirimde veya kampanyada yakalayan kullanıcı bütçesinden tasarruf edebilir. Kullanıcılar beğendikleri ürünü daha sonra satın almak için listesine ekleyebilir. Ayrıca ürünler için fiyat alarmı kurabiliyor. Fiyat alarmı kullanıcıları ürünün fiyatı düştüğünde veya arttığında bilgilendiriyor. Bu sayede kullanıcı ürüne ekonomik fiyatlardan sahip olabiliyor. Ürünle ilgili akla takılan sorular için “satıcıya sor” kısmından merak edilen her soru satıcıya yöneltilebilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Pijama Modelleri

9723 ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Erkek
Erkek
İç Giyim
İç Giyim
Pijama
Pijama
Pijama Takımları
Pijama Takımları
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 9723 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001586/60000694