Erkek İç Giyim Modelleri

Erkek iç giyimin güvenilir markalarından Tutku Erkek İç Giyim Modelleri yüzlerce seçenekle karşınıza çıkıyor. Rahat ve konforlu seçeneklerle sizinle buluşan ürünler pijama, fanila, çorap, boxer, içlik gibi alt gruplara ayrılıyor. Beyaz, siyah, gri ve benzeri renklere sahip tasarımların kısa kollu, uzun kollu, kolsuz, V yaka, bisiklet yaka, desenli ve benzeri alternatifleri markanın ürün seçkisinde yer alıyor. 

Fanila ve Boxer Modellerinde Fonksiyonellik Ön Planda 

Tutku fanilalar V, sıfır ve U yaka olarak ve kol boylarına göre seçeneklere ayrılıyor. Slim fit, standart kesim gibi çeşitlerle sizinle buluşan ürünlerin kaliteli kumaş dokuları sayesinde rahatlığın tadını çıkarabiliyorsunuz. Her tür kıyafetin içinde dört mevsim kullanımınıza uygun modeller size ideal kullanım sağlıyor. Markanın ürün yelpazesinde sporcu atletleri de öne çıkıyor. Terletmeyen, uzun süre kuru kalmanızı mümkün kılan tasarımlar, nefes aldıran kumaşlarıyla değer kazanıyor. Tutku termal ürünler ise nefes alabilen, nem kontrol sistemiyle hızlı kuruyan, terletmeyen, yüksek korumalı ürünler olarak öne çıkıyor. Bu donanımlara sahip olan termal içlikler, pijama altları ve üstler soğuk günlerde size maksimum koruma sağlıyor. Erkek boxer alternatifleri ise farklı paça boyları, renk ve tasarımlarla size ulaşıyor. Önden düğmeli seçenekler, likralı, penye, elastik bel bantlı çeşitler ve daha birçoklarını markanın ürün seçkisinde bulabilirsiniz.

Erkek fanila ve külotların bazı özellikleri ise şunlardır: 

  • Termal ürünler spor aktiviteleri esnasında da size büyük fayda sağlıyor.
  • Çapraz sırt detaylı atletler sportif havalarıyla antrenmanda da kullanılabiliyor.
  • Slip külotlar vücudunuzu saran tasarımlarıyla dar pantolonların içinde ideal kullanım sunuyor.
  • Fitilli manşetlere sahip atlet seçenekleri giyip çıkarılırken rahatlık yaratıyor.
  • Atletler kıyafetlerin içinde kullanılabildikleri gibi yaz aylarında ev kıyafeti olarak da değerlendiriliyor.

Vücudunuza Tam Uyum sağlayan Modeller 

Erkek iç çamaşırı seçenekleri arasında yer alan tüm ürünler kaliteleri, yumuşacık dokuları ve dikiş özellikleriyle teninizde hassas bir dokunuş yaratıyor. Her mevsimin olmazsa olmaz giyim ürünleri arasında bulunan atlet, fanila, slip ve boxer çeşitlerinin yanı sıra markanın çorap ve pijamaları da kolay kullanım sağlıyor. Her detayı özenle tasarlana modeller, teninizle kıyafetleriniz arasında mükemmel bir ara katman yaratıyor. Sporcu atletlerini yaz sıcaklarında sokakta da kullanma şansınız var. Termal modeller kayakta, kampta ve tüm outdoor faaliyetlerinde performansınıza ivme katan alternatifler arasındadır. Çorap seçenekleri de hem model hem de rahatlık bakımından size hitap ediyor. Ürünlerin temizliği çamaşır makinesinde kullanım talimatlarına uygun olarak yapılabiliyor. 

İç çamaşırlarını kullanırken bazı noktalara önem vermeniz gerekiyor:

  • Koyu renk kıyafetlerin içine siyah, açık renklerle beyaz ve gri gibi ürünleri kullanmanız tavsiye ediliyor. 
  • Esneklikleriyle fark yaratan tasarımlar hareketlerinizi kısıtlamıyor.
  • V ve U yaka modeller kıyafetlerinizin içinden gözükmüyor. 
  • Boxer seçenekler kesimleri sayesinde size maksimum rahatlık sunuyor.
  • Ürünlerde sağlığa zararlı ham madde kullanılmamasına özen gösteriliyor. 

Markanın Bünyesinde Erkek Çocuk Tasarımları Var mı?

Tutku koleksiyonlarında erkek çocuklar için de kaliteli ve fonksiyonel çamaşır seçenekleri bulunuyor. Ürünler çocukların beden sağlığını destekler niteliklerle üretiliyor.

Tutku İç Çamaşırları Hangi Beden Ölçüsündeki Erkeklere Hitap Ediyor?

Tutku modellerinde her bedene uygun tasarımlara yer veriliyor. Ürünlerin S,M,L, XL, XXL,XXXL, Battal boy seçenekleri var.

Tutku Erkek İç Giyim Fiyatları Hangi Aralıklarda Seyrediyor?

Kumaş kalitelerinden tasarımlarına, renklerinden kesimlerine her detayı özenle üretilen Tutku iç giyim modelleri bu yöndeki her tür ihtiyacınıza cevap veriyor. Ürünlerin fiyatları kumaş kalitelerine, tasarımlarına, paketlerdeki adet sayısına göre değişiklik gösteriyor. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Erkek İç Giyim Modelleri

Pijama
Fanila / Atlet
Slip / Boxer
İçlik
Fantezi
Çorap
Konumseçilmedi
Toplam 60 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001586