Erkek Çorap Modelleri

Çorap

Erkek çorap ürünleri, temel giyim ihtiyaçlarından bir tanesidir. Sadece giyim malzemesi olarak değil, aynı zamanda insan sağlığı açısından da çorapların büyük bir önemi vardır. Önemli bir yere sahip olan çoraplar, yaz ve kış aylarına özel olarak üretilmektedir. İnsan hayatı boyunca farklı kumaşlar, malzemeler ve tasarımlarla kullanıcıların karşısına çıkan çoraplar, oldukça geniş bir yelpazeye ayrılmaktadır. Fazlaca kullanılan bu tekstil ürünü erkeklerin yanı sara, kadınlarında kullandığı bir parçadır. Çorapların asıl amacı ayakların soğuktan korunmasını önlemektir. Ancak modanın gelişimi ile birlikte, yapılan kombinlerin de en tamamlayıcı parçası olmayı başarmıştır. Bütün gün ayaklarla temas halinde kalan çorapların sağlıklı malzemelerden imal edilmesi de son derece önemlidir. Uygun şekilde ve sağlıklı özelliklerle tasarlanan çorapların tercih edilmesi kullanıcılar açısından önem arz eder. Ayaklarınızda konforu hissetmek ve gün boyu rahat etmek için nefes alan çorap modellerine yönelmelisiniz. 

Tarz sahibi erkekler, dış ve iç giyimine bir hayli özen göstermektedir. Şık ya da spor olarak yapacağınız kombinlerde çorapların rengi ve kumaşının seçimiyle uyumlu bir görünüm yakalayabilirsiniz. Şıklığınıza şıklık katacak birçok çorap modeli, farklı markalar tarafından üretilmiştir. Çorapların kullanım alanı da oldukça geniştir. İş, okul, günlük yaşamda ya da arkadaş toplantılarında çorapların kullanımına sık sık başvurulur. Bazen kombinlerde fark yaratmak, bazen de ayakların soğuktan korunması adına çorapların kullanıldığını söyleyebiliriz. Kullanım alanı doğrultusunda çorapların modelleri de değişkenlik gösterir. Spor, klasik, yün, uzun ve kısa olarak farklı çorap tasarımları seçenekler arasında yer almaktadır. 

Çorap Modelleri

Erkek çorap modelleri, geniş bir kategoride incelenecek seçeneklere ayrılır. Özellikle, gündelik hayatta çorap giymeye özen gösteren ve ayak sağlığına dikkat eden erkekler için farklı tasarımlara imza atılmıştır. Sık tercih edilen soket çoraplar, iplik türünden imal edilen ürünlerden bir tanesidir. Bu çoraplarda kullanılan iplik malzemesi kullanıcıların soket çorapları sık tercih etmesine yardımcı olmaktadır. En sağlıklı çorap modelleri arasındaki soket çoraplar, mevsimsel olarak da kullanılabilir. Kış ayları için de ayaklarınızı daha sıcak tutacak yapıda tasarlanan soket çorap modelleri tasarlanmıştır. Yaz aylarında ise nefes alan ve terletmeyen ipliklerden üretilen soket çorapları tercih etmeniz doğru olacaktır. Soket çoraplarda kullanılan Angora yünlü modeller, form olarak son derece hafiftir. Bu sayede, ısı ayağınızda uzun süre kalmaktadır. Angora yünü ile imal edilen soket çoraplar, soğuk kış günlerinde muhteşem bir sıcaklık sağlayacaktır. Ancak havadar çorap arayışındaysanız, bambu kumaşlardan imal edilen çorapları tercih edebilirsiniz. Bambu kumaş özelliğinden kaynaklı olarak ayaklarınız nemlenmez ve serin kalır. Eğer havası daha sıcak olan yerlerde çorap giymek istiyorsanız, pamuklu malzemelerden imal edilmiş çoraplara yönlenebilirsiniz. Yazları serin ve kışları ise ayağınızı sıcak tutacak çorap tasarımları da seçkin markalar tarafından yapılmıştır. Isıyı en uygun seviyede tutabilecek termodinamik çorap modelleri de mevsimlik olarak tercih edilebilecek çoraplardan bir tanesidir. 

Erkekler için tasarlanan soket çoraplar, kıyafetlerle de muhteşem bir uyum sağlayacaktır. Takım elbiselerin altına kullanılan soket çoraplar, oldukça şık bir görünüme ortam hazırlar. Bir takım işlemlerden geçirilen pamuk dönüştürülerek merserize şeklindeki hali kullanılarak bu çorap modelleri imal edilir. Şık, hava alan ve ince yapıdaki bu çorap modelleri farklı seçeneklere ayrılır. Ergonomik kullanımından ve şıklığından dolayı ise takım elbiselerin altına gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Takım elbiselerinin altına tercih edilen siyah klasik çoraplar da ciddi bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Ancak gündelik kıyafetlerinizle de uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz soket çoraplar seçenekler arasındadır. Sadece pantolonların altına değil, aynı zamanda şortlarla da soket çorapları kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz kemer ve kravat rengine bağlı olarak da çorap renginizi tercih edebilirsiniz. Sadece yaz aylarında değil, kışın da çorap tercihinin son derece önemli olduğunu söylemek mümkündür. Soğuk kış günlerinde de kaşmir, yün ve erkek havlu çorap modelleri tercih edilebilir ürünlerden bir kaçıdır. Erkekler için tasarlanan soket çorap bölümünde, farklı kullanım amaçlarına yön veren seçenekler de vardır. Asker çorabı, termal çorap, futbol çorabı gibi seçenekler, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Kullanım amacınıza bağlı olarak, özelleştirilen çorap modelleri, ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Esnek yapıdaki çorap modellerini kullanmaktan hoşlanan bireyler ise likra detaylı modellere yönelebilirler. Likra olarak bilinmekte olan elastan malzemeler, kullanım olarak oldukça rahattır. Çorabınızın lastik bölümünün bacağınızı sıkmaması için ise soft likralı çorap modellerini tercih edebilirsiniz. 

Suba ve Babet Erkek Çorap Modelleri

Erkek çorap kısa ve uzun modeller olarak geniş bir kategoriye ayrılmaktadır. Suba olarak bilinen çoraplar, ayakların korunmasını sağlayan tasarımlara sahiptir. Bu çorapları giydiğinizde, ayakkabınızın dışından fark edilmeyecektir. Görünmeyecek olan bu çorap modelleri, ayaklarınızda neden olabilecek tahrişleri önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Ayağınızı tahrişlere karşı koruyan bu çoraplar, özellikle yaz aylarında sık tercih edilmektedir. Sanki çorap giymemişsiniz gibi bir hava yakalayacağınız suba çoraplar, oldukça işlevsel bir kullanıma sahiptir. Ayağınızın ayakkabı içindeki bölümlerini koruyan suba çoraplar, farklı renk aralıklarına ayrılır. Ayağınızdan kayıp çıkmaması adına ise kaymaz bantlar, çorapların iç kısmında kullanılmıştır. Bununla birlikte, yastıklama ve özel desen detaylarıyla tasarlanan suba çorap modelleri de vardır. Ayakkabının ayağınıza vurma ihtimali bu çoraplar sayesinde mümkün olmayacaktır. Ayağınızı vuracak olan bölümlere ek olarak koruma destekleri yerleştirilmiştir. Suba çoraplar, sıcak yaz günlerinde kısa pantolon ya da şortların altına da kullanılabilir. Ayak bileğinizi açıkta bırakacak suba çorap modelleri, erkeklerin en sevdiği çoraplardan bir tanesidir. Bez, süet ve benzeri yazlık ayakkabıların içine de suba çorapların kullanılabilmesi mümkündür. Nefes alan ve ince dokuları sayesinde, bu çorap modelleri çok sevilip kullanılmaktadır. 

Sevilerek kullanılan bir diğer çorap modeli de babet çoraplardır. Babet çoraplar, çorap giymekten hoşlanmayan erkekler için imal edilmiştir. Dikkat çeken tasarımlara sahip olan bu çorap modelleri, dışarıdan net bir şekilde görünmektedir. Genel görünüşlerini bozmayan babet çoraplar, ayakkabılarını çorapsız olarak kullanmak istemeyen bireylere hitap eder. Çünkü çorapsız ayakkabı giymek, ayakkabı ömrünü ve sağlığı olumsuz yönde etkiler. Erkek babet çoraplar sayesinde, bu yöndeki ihtiyaçlarınız karşılanarak ayak sağlığınızda korunmuş olur. Yaz aylarında kullanıma uygun olarak tasarlanan spor ayakkabılar, babet çoraplarla muhteşem bir şekilde uyum sağlar. Babet çoraplar, ayağınızı ayakkabının sert kısımlarından korur. Yaralanma ve ayakkabı vurması gibi problemler ise bu sayede ortadan kalkmış olur. Suba çorabı andıran babet çoraplar, silikona benzer malzemelerin kullanılarak ayaklarınızın korunaklığı artırılması için özenle tasarlanmıştır. Özel olarak tasarlanan babet çoraplar sayesinde, ayakkabılarınız ayağınıza asla zarar vermeyecektir. Bu çorap modelleri ayağınıza muhteşem bir kullanım konforu sunacaktır. Babet çoraplardan alacağınız konforun en üst düzeyde olacağını söyleyebiliriz. Zengin materyal ve ileri teknolojiler ile imal edilen babet çorapların farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Ancak sade bir görünüm elde etmek için beyaz, gri, siyah gibi temel renklere sahip olan çoraplara yönelebilirsiniz. Ancak daha renkli görünümler elde etmek istiyorsanız, rengarenk seçenekler arasından kendinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Renk seçimi ve babet çorap tasarımı kişisel zevkleriniz doğrultusunda belirleyeceğiniz unsurlardır. 

Renkli Erkek Çorap Modelleri

Renkli erkek çorapları, farklı kombinler oluşturmak isteyen erkeklerin tercih edebileceği ürünlerdir. Erkekler için özel olarak üretilen renkli çoraplar, mevsimlere ve kullanılacak giyim ürünlerine bağlı olarak tercih edilebilir. Bu çorapları kullanacağınız mekana bağlı olarak renk seçimi yapabilirsiniz. Örneğin, soğuk bir havada kalın formlu bir çorap seçimi yapacaksanız, diğer giyim ürünlerinizle renk uyumu oluşturmak isteyebilirsiniz. Sıcak havalarda da babet çoraplar ilk sırada olmak üzere, suba ve benzeri çorap modelleri kullanılır. Bu çorapların da birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Yazlık ya da kışlak olarak tercih edeceğiniz erkek çorap modelleri, siyah, gri, lacivert, beyaz ve benzeri renk aralıklarına ayrılır. Temel renklerin alt ve üst tonları da çoraplarda görebileceğiniz renklerdir. Renkli giyinmekten hoşlanan erkekler, ışıltılı, mat ya da iki renkli çorap modellerini tercih edebilirler. Renkli kombinlerinizde kullanabileceğiniz çorap modelleri, oldukça geniş bir kategoriye ayrılmaktadır. Özellikle, yaz kombinlerinizde kullanmak için şort ve kaprilerin altına giyeceğiniz farklı renkte çorap modelleri tasarlanmıştır. Bu giyim tarzınız için ise genel olarak renkli ve rahat bir tarz uyum sağlayacaktır. 

Yaz aylarına en uygun olarak tasarlanan renkleri, çorap modelleri arasında bulabilirsiniz. Renkli bir kişiliğiniz varsa, kendi renginizi seçerek çoraplarda kullanabilirsiniz. Çorap kombini yaparken, farklı renk alternatiflerden yararlanma şansına sahipsiniz. Renkli bir tarzı benimseyen erkek kullanıcılar, turuncu, sarı, mavi, lacivert ve daha birçok renk seçeneğini tasarlanan çorap modellerinde bulabilirler. Tek renk seçiminden yana yapacağınız çorap seçimleri de kombininizde kullanacağınız giyim ürünlerinizle uyum sağlayacaktır. Beyaz çizgiler veya kendinden deseni olan modeller de seçenekler arasındadır. Ev ortamında rahat hissetmek için de eğlenceli tasarımlara sahip olan çorap renklerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden komik, eğlenceli ve özel tasarımlı çoraplar, farklı ayak numaralarına özel olarak üretilmiştir. Hem ayaklarınız ev ortamında sıcak kalır hem de evinizde kendinizi daha pozitif hissedebilirsiniz. Pozitif enerjinizi artırabilmek için imojili erkek çorap modellerine yönelebilirsiniz. 

Takım Elbiselere Uygun Erkek Çorapları

Erkek çorap desenli, desensiz, sade ve düz renklerde tasarlanabilen tekstil ürünlerinden bir tanesidir. Ciddi ortamlarda tercih edebileceğiniz çorap tasarımları, kaliteli özelliklere sahiptir. Takım elbisenize uygun olarak üretilen erkek çorapları, özel günler başta olmak üzere, iş için de kullanılabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kişilerin tarzlarını ön plana çıkarabileceği şık ve modern çorap modelleri seçenekler arasında yer almaktadır. Şık, modern ve ergonomik tasarımlara sahip olan çorapları farklı tarzdaki takım elbiselerinizle kullanabilirsiniz. Havalı bir görünümü elde etmek adına, gömlek, ceket ve pantolon takımlarıyla kombininizi tamamlayacağınız çorap tasarımları yapılmıştır. Çoraplar, yapacağınız kombinde en önemli olan tamamlayıcılardan bir tanesidir. Dikkat çeken çorap modelleri, takım elbiselerle uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Çorabınızın takım elbisenizin kumaş pantolonuyla uyumlu olabilmesi adına, kendi rengine yakın bir ton seçebilirsiniz. Çoğu zaman ayakkabıların rengiyle de uyum sağlayan çorap modelleri sık tercih edilmektedir. Ancak pantolonunuz ile uyum sağlayacak çorap tasarımları, genellikle takım elbiselerinizle kullanabileceğiniz ürünlerdir. Örneğin, takım elbisenizin rengi siyah ise yine seçiminizi siyah bir çoraptan yana kullanabilirsiniz. Erkeklerin genellikle tercih etmiş olduğu pantolon renkleri arasında lacivert yer almaktadır. Lacivert ve tonlarını içeren kombinizde bu renklere uyum sağlayacak çorapları tercih edebilirsiniz. 

Takım elbiselerin kombinlenmesinde renk seçimlerinin önemi büyüktür. Açık renkte bir pantolon tercih ettiyseniz, pantolonunuzun koyu renklerindeki çoraplara yönelebilirsiniz. Aynı zamanda, deseni baklava olan çoraplar da takım elbise renginizle uyumlu olarak tercih edebileceğiniz modellerdir. Farklı desenlere sahip olan çorap modelleri de seçenekler arasındadır. Çizgili pantolonlar başta olmak üzere, farklı pantolonlarla da kombinleyeceğiniz birçok çorap tasarımı yapılmıştır. Takım elbise altına giyeceğiniz çoraplar, kombinizde dikkat çekecek detaylardan bir tanesidir. Yapacağınız bu kombinlerde, teninizin görünmemesine dikkat etmeniz gerekir. Bu nedenle, takım elbise altına kullanılacak çorapların uzun olması önemlidir. Örneğin, bacak bacak üstüne atılması durumunda teninizin yerine çorabınızın görünmesi daha şık bir görüntüye ortam hazırlayacaktır. Takım elbise altına kullanabileceğiniz çorapların kombininize hoş bir görünüm katacağını söyleyebiliriz. 

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Çorap Modelleri ve Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Erkek
Erkek
İç Giyim
İç Giyim
Çorap
Çorap
Klasik
Klasik
Spor
Spor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001586/60000086