Tutku, 1973' ten beri moda ve işlevselliği bir araya getirerek tüm Türkiye için iç çamaşırı üretimi yapmaktadır. Kullanılan özel kumaş sayesinde markanın ürettiği iç çamaşırları, daima hava alır ve sağlığınız için ideal kalitededir. Tutku'nun tasarladığı iç çamaşırları, kişilerin daha rahat hareket etmeleri düşünülerek tasarlanır. Firmanın ürettiği iç çamaşırlarının birçoğu, ön kısımlarda oluşan teri önlemek için çift katmanlı kumaştan üretilir. Tutku'nun ürettiği iç çamaşırlarının arka kısmı, modellerin, kullanıcının beline oturması için tek parça olarak tasarlanmaktadır. Tutku, iç çamaşırlarında özel bir lastik kullanarak müşterilerinin rahat etmesini hedeflemektedir.

Tutku iç çamaşırlarında her kullanıcının ihtiyacına uygun bir model bulunur. Kimi modeller daha klasik ve geleneksel iken kimi modeller ise daha modern görünüm elde etmek için idealdir. Marka, yüksek kalite dantelli iç çamaşırlarından sıradan naylon modellere kadar birçok ürünle kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Tutku'nun ürettiği modellerin birçoğu hassastır. Bu nedenle soğuk suda elde ya da çamaşır makinesinde yıkanması tavsiye edilir.

Tutku iç çamaşırları, teninize uyum sağlayarak sizi rahat ettirir. Özel bir kumaştan üretilen iç çamaşırlarını uzun yıllar deformasyon ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz. Tutku, alerjisi olan kişileri de düşünerek onlar için farklı kumaşlardan iç çamaşırları üretmektedir. Bu özel ürünler, özel fırsatlarla kullanıcılara sunulmaktadır.

Tutku, iç çamaşırı üretiminde yılların tecrübesine sahiptir. Böylelikle markanın alacağınız her ürününde kalite konusunda emin olursunuz. Tutku'nun ürettiği etiketsiz modeller sayesinde gerek alt gerekse üst iç çamaşırınızda etiket ile ilgili problemler yaşamazsınız. Marka, ünlü futbol takımları ile lisans anlaşmaları yaparak taraftarları da düşünür. Hangi takımın taraftarı olursanız olun takımınızın amblemini taşıyan iç çamaşırlarına ulaşabilirsiniz.

Tutku'nun ürettiği iç çamaşırları, bütçe dostu olmalarıyla da bilinir. Ülkemizde öteden beri uygun fiyatlı iç çamaşırı deyince akla ilk olarak Tutku markası gelmektedir. Uygun fiyat ve kaliteyi birleştiren iç çamaşırlarında istediğiniz modeli her zaman bulabilirsiniz.

Tutku'nun ürettiği iç çamaşırları, öteden beri çevre dostu malzemelerle ve üretim teknikleri ile tasarlanarak doğaya saygı gösterir. Tutku, ürettiği ürünlerin birçoğunda bambu ağacından elde edilen yapay ipek kullanmaktadır. Bu sayede hem çevre dostu üretim yapar hem de kullanıcıların saygısını kazanır.

Kullanıcıların birçoğu, bedenine uygun iç çamaşırı bulmakta epey zorlanır. Tutku iç çamaşırları, bu soruna bir çözüm getirmektedir. Tutku'nun ürettiği iç çamaşırları, ne çok sıkı ne de çok bol olur. Tutku'nun ürettiği iç çamaşırları, bedeninizle tam uyum sağlayacaktır.

Özellikle hanımlar, daha çekici görünmek için dikişsiz iç çamaşırlarını tercih eder. Tutku da bunu çok iyi bildiği için özellikle hanımlar için dikişsiz iç çamaşırları konusunda önemli atılımlar gerçekleştirmektedir. Tutku'nun ürettiği iç çamaşırları, elastik yapıları sayesinde her türlü kıyafet ile gönül rahatlığıyla giyilebilir.

Tutku'nun ürettiği iç çamaşırları, her zaman yumuşak ve rahattır. Markanın iç çamaşırlarını giyen herkes,  sundukları rahatlığı çok iyi bilir. Üstelik, rahat ve yumuşak olmaları sayesinde Tutku iç çamaşırları, cilt üzerinde tahrişe de neden olmaz.

Markanın iç çamaşırı modellerinde kullanılan nefes alan ve anti-alerjen kumaşı sayesinde  yapacağınız aktivite ne olursa olsun bu markayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tutku sayesinde iç çamaşırı gerçekleştireceğiniz etkinliklerin önünde bir engel olmaktan çıkmaktadır.

Sporcular, sürekli hareket hâlinde oldukları için normalden daha elastik kumaşa sahip iç çamaşırlarına ihtiyaç duyarlar. Tutku, sporcuları da düşünerek onlar için özel olarak elastik kumaştan yapılan spor modeller üretmektedir. Tutku ürünlerini inceleyerek, size en uygun iç çamaşırını bularak kolayca satın alabilir; iç çamaşırında rahatlıkla tanışabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Tutku

5.545 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Başa dön