Adidas kalitesini ve başarısını milyonlara ispat etmiş, en ünlü ve en köklü spor giyim markalarından biri olarak biliniyor. Tüm dünyadan pek çok ünlü ismi ve profesyonel sporcuyu giydiren marka bu isimlere sponsorluk da yapıyor. Adidas, aynı zamanda çocuklar için de spor giyim malzemeleri üretiyor. Pek çok farklı renk ve tasarıma sahip çocuk spor ayakkabısı modelleri ile çocukların ayaklarını giydirmeyi bekleyen Adidas, anne ve babalardan büyük ilgi görüyor. Çocukların ayakları gelişim sürecini henüz tamamlamadıkları için, kendileri için en doğru ayakkabıyı giymeleri çok büyük önem taşıyor. Bu yüzden ebeveynler çocuklarının ayak gelişimlerine olumsuz yönde etki edecek ayakkabı modellerinden uzak duruyorlar. Adidas markası çocuklar için hazırladığı seri ile konforlu ve sağlıklı ayakkabı modelleri üretiyor.

Adidas Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Adidas çocuk spor ayakkabı modelleri kaliteli, kullanışlı ve ayak sağlığına özen gösteren bir ayakkabı arayışındaki anne - babaların ilgisini çekiyor. Çocuk spor ayakkabısı modelleri ile çok sayıda seçenek Adidas güvencesi altında bulunabiliyor. Çocukların ayak gelişimine olumlu katkı sağlayacak ve onların hareketli yaşam tarzlarına uygun ayakkabılar Adidas tarafından piyasaya sunuluyor. Hareket halindeki ayakların hava alabilmesi ve kuru kalması ayakkabı seçiminde önemli noktalardan biri oluyor. Aynı zamanda spor ayakkabının hareketi kısıtlamaması ve harekete destek olması gerekiyor. Adidas'ın çocuk serilerinde bu özellikleri sağlayan çocuk ayakkabıları bulmak mümkün oluyor.

Rengarenk spor ayakkabı modelleri çocukların renkli dünyasını yansıtıyor. Ayrıca Adidas markasıyla özdeşleşmiş üç şerit çocuk ayakkabı modellerinde de göze çarpıyor. Hem stil sahibi hem de sağlıklı ve rahat Adidas markalı spor ayakkabılar, yüzbinlerce anne - baba tarafından çocukları için tercih ediliyor. Okula giderken ya da parkta oynarken spor ayakkabılar içinde özgürce hareket edebilen çocuklar, şık tasarımlarla stil sahibi de oluyorlar.

Hem kız hem de erkek çocuklar için ilk tercihlerden biri olan Adidas çocuk spor ayakkabı modelleri geniş bir yaş skalası ile kullanıcılarına ulaşıyor. Adidas'ın çocuk serisinde yeni doğan ya da birkaç aylık bebekler için dahi patik ayakkabılar bulabilmek mümkün oluyor. Ayrıca popüler yetişkin modellerinin çocuk versiyonları da üretiliyor. Böylece çocuklarıyla benzer kıyafet ve aksesuarları kullanmaktan hoşlanan anne - babalar aynı stilde giyinebiliyor, ailenin tarzını her kuşağa yansıtma imkanı buluyorlar.

Adidas Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Anne ve babalar çocukları için doğru spor ayakkabıyı seçerken en kaliteli ürüne, en uygun fiyat avantajı ile ulaşabilmek istiyorlar. Çocuk spor ayakkabıları yetişkinlerde de olduğu gibi pek çok farklı alanda kullanılabiliyor. Çocuklar bu ayakkabılarla yürüyüşe çıkıyor, spor yapıyor, tırmanıyor, koşuyor ve oyun oynuyor. Bu da spor ayakkabıların mümkün olan en hafif ağırlıklarda ve en iyi malzemelerle yapılmış olmasını zorunlu hale getiriyor. Aynı zamanda spor ayakkabıların esnek olması, hareket kabiliyetini kolaylaştırması ve bir yandan da büyümesi devam eden ayaklara sağlık yönünden destek vermesi gerekiyor. Çocuk spor ayakkabısı seçiminde öne çıkan bu unsurlar fiyatları da etkiliyor. Adidas spor ayakkabı fiyatları özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Çocuk spor ayakkabılarında da geniş bir fiyat skalası göze çarpıyor. Anne - babalar özellikle ayakkabı gibi sağlık açısından son derece önemli olan bir aksesuara bütçelerinde yer ayırıyorlar. Adidas çocuk spor ayakkabı fiyatları sunduğu kalite, marka güvencesi ve tarzı ile fiyat - performans oranı dikkate alındığında uygun bir aralıkta kullanıcıya sunuluyor. Şıklığı, kaliteyi, rahatlığı ve sağlığı Adidas güvencesiyle bir arada sunan marka çocuk spor ayakkabı modellerinde de makul fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor.

Adidas Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

88 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Adidas
  2. Jump
  3. Arvento
  4. Vicco
  5. Kinetix
  6. Puma
  7. Pinokyo
  8. Nike
  9. Converse
  10. Feybıl
  11. Seventeen
  12. Despina Vandi
  13. Lufigo
  14. M.P
  15. Polaris
  16. Superga
  17. Lacoste
  18. Winx Club
  19. Lumberjack
  20. New Balance
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Renk
 5. Numara A-Z
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Adidas
DSACategoryId/2147483636/60002723/205474/60002362/60003889
BAŞA DÖN