AVVA Erkek Mont 

Dış giyim her mevsimde öne çıkan kıyafetlerden bir tanesidir. Dış giyimde tercih edilen kıyafetler tarzların gösterilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Dış giyimin vazgeçilmezlerinden olan montlar şık ve güzel görünmenizi sağlar. Her mevsimde giyilebilen mont modelleri dış giyimi etkilemektedir. AVVA, ülkemizde tekstil sektöründe hizmet vermekte olan önemli markalardan bir tanesidir. AVVA markası erkek giyim için sunduğu ürünler ile önemli bir isim haline gelmiştir. AVVA erkek mont modellerini farklı stil ve tarzda ürünleri kullanıcılara sunmaktadır. AVVA mont modelleri özellikle kış aylarında kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Kış aylarında soğuktan korunmak için AVVA erkek mont modellerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Soğuğa karşı dayanıklı olan bu montlar grip, nezle, zatürre gibi kış hastalıklarından korunmanızı sağlar. AVVA montunuz ile kış aylarını üşümeden sıcak bir şekilde geçirebilirsiniz. Ayrıca kışlık montların yanında yaz ve ilkbahar aylarında ani hava değişimlerinde giyilebilecek AVVA montlar da bulunmaktadır. AVVA mevsimlik erkek mont ile bahar aylarındaki ani hava değişimlerinde montunuzu giyebileceksiniz. Mevsimlik montlar hafif ve rahatlığıyla öne çıkmaktadır. AVVA yaz aylarındaki havalara uygun olarak erkek montları da üretmektedir. AVVA erkek yazlık mont ile yaz mevsimindeki serin akşamlarda konfora ulaşabileceksiniz. Uzun süredir erkek giyim alanında faaliyet gösteren AVVA büyük bir marka haline gelmeyi başarmıştır. AVVA özellikle erkek giyimindeki ürünleriyle müşterilerini fazlasıyla memnun etmektedir. Müşteri memnuniyeti için özel üretimler yapan AVVA, pek çok modelde mont sunmaktadır. AVVA özel olarak bazı ünlülerle anlaşma yaparak tarz montlar üretmektedir. Marka son olarak Murat Boz tarzıyla montlarını sunmaya başlamıştır. AVVA Murat Boz mont modelleri farklı tasarım ve renkleriyle büyük beğeni kazanmayı başardı. Siz de Murat Boz koleksiyonundan beğendiğiniz AVVA mont ile şık bir görünüm kazanabilirsiniz. AVVA erkek mont fiyatları farklı modeller bulunduğu için değişiklik göstermektedir. 

AVVA Montlarla Tarzına Şıklık Katın 

AVVA erkek mont modellerinde yeni sezon ürünleri koleksiyonla birlikte kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Yeni sezon ürünleri spor ve klasik giyim tarzını benimseyen erkeklerin büyük beğenisini kazanıyor. Yeni sezon ürünlerinde trend olan renk ve tasarımlara yer veriliyor. Yeni montlarda en fazla öne çıkan özellikler ise tasarımlarda oluyor. Yeni tasarımlar ile gelen AVVA erkek montlar kış aylarında erkeklerin vazgeçemediği kıyafetler arasında yer alacak. AVVA mont erkek yeni sezon ürünlerinde deri montlarda farklı tasarım ve özellikler kullanılıyor. Deri montlar uzun yıllar giyilse de modası geçmeyecek nadir ürünler arasında yer almaktadır. AVVA deri mont modellerinde dik ve klasik yakalı tarzlara yer verildi. Tamamıyla saf deriden üretilen AVVA deri montları diğer kıyafetlerinizle en iyi şekilde kombin yapabilirsiniz. AVVA deri montunuz ile spor giyim tarzınızda yeni bir hava yakalayacaksınız. Ayrıca deri montlar her bedene ve kalıba uygun olacak şekilde sunuluyor. AVVA deri mont modellerinde bütün bedenlere yer veriliyor. AVVA erkek kaşe mont modellerinde de yeni tarz ve tasarımlara yer verilmektedir. Kış aylarında en fazla tercih edilen kaşe montlar ile hem şık kalacaksınız hem de soğuk havalardan korunabileceksiniz. Kaşe montunuz ile kış mevsimi sizin için sıcak ve rahat geçecek. Klasik giyimin en fazla tercih edilen aksesuarlarından olan AVVA kaşe mont modellerinde kesim ve dikişler büyük beğeni kazanıyor. AVVA moda olan bütün kesimlere kaşe mont modellerinde yer veriliyor. Kış aylarında AVVA kapitoneli mont türleri de fazlasıyla tercih edilmektedir. Kapitoneli montlar şıklık ve spor bir görünüm açısından farklı bir hava yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Özellikle klasik giyim tarzına uyum sağlayan AVVA kapitoneli montları iş veya günlük hayatınızda giyebilirsiniz. AVVA montlar giydiğinizde tarzınızı daha da ileri götürecek ve daha şık görünmenizi sağlayacaktır. Her sezon yeni mont modelleriyle erkeklerin büyük beğenisini kazanan AVVA, yeni sezon kışlık montlarını da kullanıcılar ile buluşturuyor. AVVA erkek kışlık mont modelleri son modaya göre üretiliyor. Kışın giyeceğiniz AVVA mont ile bulunduğunuz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. AVVA erkek montlar hem kullananalar hem de dışarıdan görenler tarafından büyük beğeni kazanmaktadır. AVVA montla tarzınızı geliştirebileceğiniz gibi montunuz ile tarzınızı yeni baştan yaratabilirsiniz. AVVA erkek montlar yeni tarz oluşturmak için çok uygundur. Montunuzu seçtikten sonra diğer kıyafetlerinizi montunuza göre belirleyebilirsiniz. Öncü markalardan olan AVVA, montlarıyla erkeklerin yeni tarzlara yelken açmasına imkan sağlamaktadır.   

AVVA Erkek Mont Özellikleri  

AVVA, erkek giyimine yön veren markalardan bir tanesidir. Markanın bu kadar öne çıkmasında kalite ve modaya yön veren tasarımların tercih edilmesi etkili olmuştur. Marka tarafından üretilen erkek montlarında son teknoloji ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Kaliteli bir AVVA montu uzun yıllar boyunca giyebilirsiniz. Montların üretiminde genel olarak yüzde yüz polyester kumaş kullanılmaktadır. Ayrıca polyesterle birlikte kullanılan kaz tüyü montunuzu soğuk havalarda rüzgar, yağmur gibi etkenler korunmanızı sağlamaktadır. AVVA kaz tüyü mont kışın soğuk günlerini sıcak bir şekilde geçirmenize yardımcı olmaktadır. Kaz tüyü kullanılan montlar hafiflik ve rahatlığıyla da öne çıkmaktadır. Montlarda fazla miktarda kaz tüyü kullanılsa da hafiflik ve konfordan herhangi bir şey kaybedilmemektedir. Montlarda kullanılan ürünler şıklık ve konfora herhangi bir etki etmemektedir. AVVA montunuzu soğuk havalarda rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Polyester kumaşın en fazla kullanıldığı modeller kamuflaj montlardır. AVVA erkek kamuflaj mont ile tarzınızı konuşturabileceksiniz. Kamuflaj desenlerinin bulunduğu bu montlar son zamanların trend olan aksesuarlarındandır. Kamuflaj montlarda AVVA markası ile birlikte antrasit rengi fazlasıyla tercih edilmeye başlanmıştır. AVVA erkek antrasit mont modellerinde öne çıkan kamuflaj montlar erkeklerin beğeniyle karşıladığı dış giyim ürünlerindendir. Montların tasarımında kullanım kolaylığı sağlaması amacıyla fermuar ve cepler koyulmaktadır. Bu cepler hem kullanışlı hem de şık bir görüntü oluşturmaktadır. Ayrıca montun iç kısımlarına da cepler koyulmaktadır. Bu iç ceplerde cüzdan, telefon gibi aksesuarlarınızı kolay ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. AVVA montların bazı modellerinde kürklere de yer verilmektedir. AVVA kürklü mont modellerinin yaka veya kapüşon bölümünde kürk bulunmaktadır. AVVA kürklü yaka düz mont soğuk havalarda boyun ve kafanızı korumaktadır. Ayrıca kapüşonunda kürk kullanılan modeller kış aylarında kafanızı korumaktadır. Hem kesim hem de kaliteli kumaşlarıyla erkeklerin gözdesi konumunda olan AVVA mont modellerin bütün özelliklerinden faydalanabileceksiniz. Montunuz ile gelen bütün avantajları kullanabilirsiniz. AVVA erkek mont modelleri tasarım ve kesimlerinin yanında belli renklerle sunulmaktadır. Montlarda kullanılan renkler ile kesimler son derece iyi görünmektedir. AVVA montunuzda tercih ettiğiniz renk, tasarımlarla birlikte üzerinizde şıklık yaratmasını sağlar. AVVA montlar çeşitli uzunluklarda üretilmektedir. Uzun montlar belinizi kapatır ve dizinize kadar uzanabilmektedir. Uzun montlar özellikle klasik giyimle çok iyi bir kombin oluşturmaktadır. Kısa montlar ise daha spor bir görünüm sunar ve dar kalıptadır. Spor tarzdaki kişiler kısa montları tercih edebilir. AVVA erkek montunuzu giymeye başladığınız andan itibaren rahatlık ve şıklığını hissedeceksiniz.      

AVVA Erkek Mont Modelleriyle Fark Yaratıyor 

Erkek giyiminin en önemli markalarından olan AVVA, erkekleri daha şık hale getirmesiyle öne çıkıyor. Markanın klasik, spor, retro tarzda giyinmeyi seven herkes için bir mont modeli bulunuyor. AVVA şişme mont modelleri tasarım ve duruşuyla erkekleri cezbetmeyi başarıyor. Şişme montların üretiminde kullanılan kaz tüyü kışın soğuk havaları geçirmemektedir. Şişme montlarınız soğuk havalarda rüzgar, yağmur gibi dış etkenlere karşı direnç sağlamaktadır. AVVA şişme montunuz yağmurlu havalarda içerisine su almayarak sıcaklığınızı korumaktadır. Bu montlar tarzınızı yansıtmasının yanında farklı özelliklere sahiptir. Kış sporlarıyla ilgilenen kişiler için AVVA şişme mont modelleri çok uygundur. Şişme montlar spor ve günlük hayatta her alanda giyilebilmektedir. AVVA şişme montlarınızı her yerde giyebilir ve montunuzun özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Kış aylarında en fazla tercih edilen montlardan bir tanesi de saks modellerdir. AVVA erkek saks mont modelleri şişme montlara benzemektedir. Ancak saks modellerde dikiş ve ip izleri daha belirgindir. Yine saks montlarda kullanılan kumaş kış aylarında soğuğun size gelmemesini sağlamaktadır. Saks montlar soğuk havalarda üşütmediği gibi giydiğinizde terlemenizi de önlemektedir. Şişime ve saks montlarda fazlasıyla kamuflaj desenleri kullanılmaktadır. Kamuflaj desenli montlar son yıllarda erkeklerin en fazla ilgi gösterdiği ürünler arasına girmeyi başarmıştır. AVVA kamuflaj mont modelleri farklı renklerde sunulmaktadır. Kamuflaj montlarda askeri kıyafetleri andıran desenler ve renklere yer verilmektedir. Kamuflaj montlar özellikleri gereği soğuk havalarda sizleri korumaktadır. AVVA erkek mont modelleriyle modaya yön vermektedir. Markanın erkekler için üretmekte olduğu montlar her sezonda en beğenilen ürünler arasına girmeyi başarmaktadır. Marka ürettiği montlarla erkeklerin tarzlarına şıklık katmasını sağlamaktadır. Deri montlar yine AVVA’nın öncü olduğu modellerdir. Deri montlarda pek çok desen ve renge yer veren markanın deri montları erkeklerin en fazla tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. AVVA erkek kapitoneli fermuarlı deri mont tarzıyla erkekleri cezbetmektedir. AVVA kapitoneli montlarıyla deri montlara yeni bir soluk getirmiştir. Marka mont modellerinde yeni bir akım yakalamak için yeni tarzları da üretmektedir. Smart mont modelleri bunlardan bir tanesidir. AVVA erkek smart mont ile yeni bir akım başlatmıştır. Smart montlar AVVA markası ile anılmaya başlanmıştır. Bu modellerin yanında mevsimlik montlar da markanın en fazla ilgi gören ürünlerindendir. AVVA mevsimlik mont modelleri özellikleriyle ortalama havalarda giyilebilecek kıyafetlerdendir. 

AVVA Montlar Yaz ve İlkbahar Aylarında da Yanınızda 

AVVA kışlık montların yanında, yaz ve ilkbahar aylarında da erkeklerin giyebileceği seçenekler üretmektedir. AVVA’nın mevsimlik montları geçiş mevsimlerinde giymek için çok uygundur. İlkbahar ve sonbahar aylarındaki ortalama havalar için sunulan bu montlar hafif ve zarif tasarımlara sahiptir. AVVA süet mont modellerini hem kışlık hem de mevsimlik olacak şekilde üretmektedir. Süet montlarınızın mevsimlik modellerini alabilirsiniz. Mevsimlik montunuz ile ilkbahar veya sonbahar günlerini rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Geçiş ayları soğuk olmamaktadır. Ancak hava durumu hemen değişebilmektedir. Bu nedenle mevsimlik süet montlar büyük öneme sahiptir. Mevsimlik montlarınız güneşli havalarda terletmeme özelliğine sahiptir. Bej rengi klasik tarzda giyinen kişilerin mevsimlik montlarda en fazla tercih ettiği renktir. AVVA erkek bej mont modellerinde mevsimlik ve yazlık ürünler sunulmaktadır. Bu renk özellikle güneşli ilkbahar günlerinde giymek için uygundur. AVVA bej montunuzu bahar için hazırladığınız kıyafetlerinizle kolay bir şekilde kombin edebilirsiniz. Mevsimlik montların üretiminde ince kumaşlar kullanılmaktadır. Bu ince kumaşlar terlemeyi önlemektedir. AVVA mevsimlik montlar sıcak havalarda giyilecek olmasından dolayı çok fazla renk seçeneğiyle üretilmektedir. Mavi, beyaz, sarı, kırmızı tonundaki renkler mevsimlik montlarda sıklıkla kullanılmaktadır. AVVA lacivert mont modelleri mevsimlik montlar arasında gösterilebilir. Lacivert renkli ince montunuzu rahat giysilerinizle uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Bahar ve yazlık giysileriniz ile kombin ettiğiniz AVVA montlarınız yine çok şık olmanızı sağlayacaktır. Beyaz yazlık kıyafetlerin vazgeçilmeyen renklerindendir. AVVA beyaz rengini hem kışlık hem de mevsimlik montlarında kullanmaktadır. AVVA beyaz mont modellerinden mevsimlik olanı seçebilir ve montunuz ile güzel bahar günlerini geçirebilirsiniz. Mevsimlik montlarınızı bahar aylarının yanı sıra yaz akşamlarında da tercih edebilirsiniz. Yaz akşamlarının soğuk geçtiği yerlerde üşümemek için AVVA mevsimlik montunuzu giyebilirsiniz. Mevsimlik montlar yapısı gereği terlemenizi önlemektedir. Bu nedenle mevsimlik montunuzu yaz akşamlarında rahatlıkla giyebilirsiniz. Bu montlar kapsamında markanın erkekler için ürettiği modeller arasında camel de yer almaktadır. Camel montlar genellikle kahverengiye yakın renk tonlarıyla birlikte sunulmaktadır. AVVA erkek camel mont modellerinin mevsimlik olanları desenleri ve tarzıyla ince olacak şekilde üretilmektedir. Camel mevsimlik montlar klasik giyinen kişilerin beğeniyle karşıladığı montlardandır. Bir bahar gününde Camel mevsimlik montunuzu pantolon, gömlek ve klasik ayakkabınızla kombin edebilirsiniz. Kahverengi AVVA’nın mevsimlik montlarında sıklıkla kullanılmaktadır. AVVA kahverengi mont ile geçiş mevsimlerini şık bir halde geçirebilirsiniz. Ayrıca marka tarafından yağmurlu havalarda korunmak için yağmurluk gibi ürünler de üretilmektedir. Yağışlı havalarda giymek için AVVA’nın su geçirmez mevsimlik montlarına bakabilirsiniz. 

AVVA Erkek Montlar Her Tarza Uygun 

AVVA erkek mont modellerinin farkını giydiğiniz andan itibaren hemen hissetmeye başlayacaksınız. AVVA tasarım ve desenleri öne çıkardığı için modayı baz alarak erkek mont üretmektedir. Murat Boz ile koleksiyonlarını sunan AVVA, her tarza uygu montlarıyla dikkat çekmektedir. Sunulan montlar hayatın her alanında rahatlıkla giyilebilecek ve tarzınızı yansıtabileceğiniz montlardır. AVVA klasik tarzdaki modaya yeni bir akım getirmiştir. Klasik tarzdaki montlarını tasarım ve desenlerle geliştiren marka, erkeklerin en fazla tercih ettiği ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Deri mont adına önemli adımlar atan AVVA, yeni koleksiyonlarında deri montları geliştirmiştir. AVVA erkek deri mont modellerinde yeni tasarımlar dikkat çekmektedir. Montlara eklenen fermuar, cep, yaka detayları fazlasıyla beğeni topladı. Markanın deri mont alanında pek çok ürünü bulunmaktadır. Bu nedenle AVVA erkek deri mont fiyatları ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Deri mont almak için ürünleri inceleyebilir ve en beğendiğinizi seçebilirsiniz. AVVA’nın her tarza uygun mont üretmesinde renklerin büyük önemi vardır. Erkekler için hemen her renkte mont üretilmektedir. AVVA siyah mont erkeklerin spor, klasik, retro stillerine çok uygundur. Renkleri farkı olan modellerin hepsi her tarza kolay bir şekilde uyum sağlayabilmektedir. Bu nedenle AVVA gri mont ile kaynaştırılacak diğer kıyafetler öne çıkmaktadır. Gri renk montunuzu ayakkabı, saat, pantolon, gömlek veya tişört gibi kıyafetlerinizle en iyi şekilde uyumlu hale getirebilirsiniz. Renk ve desenlerdeki uyum bulunduğunuz ortamın en şık kişisi olmanıza imkan sağlar. AVVA bej mont modellerini tarzını genişletmek için kullanabilirsiniz. Bej renkli montunuzu zıt renkli kıyafetlerinizle güzel bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Kapalı renkler de AVVA montlarda dikkat çekmektedir. AVVA erkek lacivert mont modelleri tasarım ve üzerindeki marka logosuyla büyük beğeni toplamaktadır. AVVA montlar her tarzla uygundur ve bu nedenle tarzınızı yenilemek için de kullanılabilir. AVVA montunuz ile tarzınızı genişletebilir veya sıfırdan yeni bir tarz yaratabilirsiniz. AVVA montlar bu bakımdan fazlasıyla imkan sunmaktadır. AVVA mont almak istediğinizde öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Montunuzu hangi havalarda giyeceğinizi önceden belirlemelisiniz. Belirlediğiniz ihtiyaca göre kışlık veya mevsimlik bir mont tercihinde bulunabilirsiniz. Almak istediğiniz montun isteklerinizi tam anlamıyla karşılayacağından emin olmalısınız. AVVA montlar farklı modellerde sunulduğu için fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Doğru ürün seçimi hem ekonomik hem de montunuzdan memnun olmanızı sağlar. Montunuzu aldıktan sonra rahat ve şık bir şekilde giymeye başlayabilirsiniz. AVVA erkek mont modelleri ve Murat Boz koleksiyonuna Hepsiburada’dan kolayca ulaşabilirsiniz.      

Avva Erkek Mont Nasıl Giyilmelidir?

Avva bünyesinde yer alan montların her biri çeşitli kıyafetlerle uyum içerisinde kullanılabilir. Mont seçenekleri ile spor ve şık bir tarz elde edebilir, girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Avva Erkek Mont Çeşitleri Nelerdir?

Erkeklerin tarzını tamamlayacak birçok mont seçeneği Avva’da bulunmaktadır. Deri ve şişme mont seçeneklerinin yanı sıra bej, lacivert, gri, kapitoneli ve kürklü alternatifler de öne çıkmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

AVVA Erkek Mont Modelleri

66 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 66 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?