En Ucuz ve Kaliteli Bebek Eşofmanları

Yetişkinlerde olduğu gibi bebeklerde de günlük yaşamda birçok farklı kıyafet çeşidine ihtiyaç duyuluyor. Gün içinde, evde veya uyku sırasında rahat tasarımları ile tercih edilen kıyafetlerinden biri olan eşofmanlar, bebeklere özgü şekilde de tasarlanıyor. Bebeğin rahat hareket etmesine imkan veren kesimleri ve kumaş özellikleri ile dikkat çeken ürünler, kız ve erkek bebeklere özgü tasarımları ile farklı modeller olarak annelere sunuluyor.

Bebek Eşofman Modelleri

Bebek eşofman modelleri markalarına bağlı olarak tek parça ürünler ve takım halindeki ürünler olarak satılıyor. Tek parça eşofmanlar alt ve üst eşofman modeli olarak değişiyor. Eşofman altları arasında uzun ve kapri tarzı kısa modeller ve şort tarzı modeller yerini alıyor. Uzun modeller lastikli bel kısmı ve esnek paça kısımları ile bebekler için ideal bir kullanım sunuyor. %100 pamuklu kumaşı ile özel dokuma yöntemleri ile üretilen ürünler, baskı içermeyen dış dokusu ile sağlıklı bir kullanım da sergiliyor. Uzun eşofman çeşitleri arasında kalın dokusu ile öne çıkan modellerse kış aylarında doğru bir tercih oluyor. Kapri tarzı ürün çeşitlerinde ise evde rahat kullanabilecekleri ürünler öne çıkıyor. Özellikle farklı kalınlıklarda penye kumaştan üretilen ve oyun esnasında konforlu bir kullanım sunan ürünleri yaz aylarında tercih edebilirsiniz. Şort tarzı eşofman altları ise kısa modelleri ile ister oyun ister uyku sırasında kullanılabilecek ürünler olarak dikkat çekiyor. Bebeğinize dilediğiniz zamanda giydirebileceğiniz kısa şortlar, farklı tasarımlar ve modeller olarak sizlere sunuluyor. Eşofman üstlerinde ise uzun kollu kapüşonlu ürünler ve kolsuz yelek tarzı ürünler bulunuyor.

Takım halinde satılan bebek eşofman modelleri ise uzun kol üst parça ve uzun paçalı eşofman altından oluşuyor. Kazak tarzı üst parçalar tek başına kullanılabilecek modelleri ile ayrı da giyilebiliyor. Eşofman takımlarında tişört ve kapüşonlu üst parçadan oluşan modellerde bulunuyor. Üç parçadan oluşan setler ise bere ya da önlük gibi parçaları da içeriyor. Modeline bağlı olarak hem tasarımı hem parça sayısı hem de hitap ettiği yaş aralığı değişen eşofman çeşitlerinin kumaş özelliği gibi detaylarını inceleyebilir, bebeğinizin içinde rahat edeceği ürünleri seçebilirsiniz.

Bebek Eşofman Fiyatları

Paça sayısı, modeli ve çeşidi değişen bebek eşofman çeşitlerinin fiyatları da değişiyor. Özellikle markalarına ve ürün kalitesine bağlı olarak fiyatları farklılık gösteren bebek eşofmanları arasında 2 yaş ile 4 yaş arasındaki bebeklere hitap eden çocuk giyim markalarının ürünlerini inceleyebilirsiniz. Kalitesine uygun fiyatlarla satılan ürünleri farklı renk seçenekleri ile bulabilirsiniz. Eşofman altlarında ise belirli markaların ürünleri hitap ettiği bütçeler ile farklılık gösteriyor. Elastik bandı, cepli tasarımı ve kumaş dokusu ile bebeğinize evde ve açık ortamlarda rahatça giydirebileceğiniz modeller, ürün çeşidine bağlı olarak farklı yaş aralığına hitap ediyor. Takım halindeki eşofman çeşitleri ise kendi aralarında değişen fiyatlara satılıyor. Üç parçadan oluşan setler modeli ve markası ile paralel değerlere sahipken iki parçalı setler daha uygun fiyatları ile alıcı buluyor.

Çocuk ve bebek giyimine yönelik ürünler üreten çeşitli hazır giyim markalarının bebek eşofman fiyatları ise modele bağlı olarak belirleniyor. Tek parça uzun eşofman çeşitlerine ve şortlara uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Şort ve eşofman çeşitlerinde ikili setlerden oluşan ürünlerse tekli ürünlerden farklı fiyatlara satılsa da ürünler arasında yüksek fiyat farkı söz konusu olmuyor. Tasarımlarına göre farklı yerlerde rahatlıkla giyilebilecek olan eşofman çeşitlerini 2 aylıktan 4 yaş grubuna kadar farklı bedenlerde bulabilirsiniz. Markalara bağlı olarak da bedenleri değişiklik gösteren ürünleri inceleyerek bebeğiniz için en doğru ürünü seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Eşofmanları

1869 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 1869 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?