En Ucuz ve Kaliteli Bebek Giyim Ürünleri

Bebekler, en masum ve şirin halleriyle hayatımıza girerler. Bu sebeple herkes bebekleri sever. Bebeklerin olduğu bir ortam neşeli ve sıcak bir havaya sahiptir. Bu kadar çok sevilen bebekleri giydirirken de kılı kırk yarmalı, her zaman en iyisini seçmek gerekir. Bunu görünüşlerinden önce sağlıkları için yapmak gerekir. 

Bebek kıyafetleri, oldukça büyük bir alandır. Bebeklik döneminde insanlar çok çabuk büyüdükleri için bebeklere sık sık yeni kıyafetler alınması gerekmektedir. Bir ay önce bebeğinize aldığınız bir kıyafet, bugün küçük ya da dar geliyor olabilir. Dar veya kısa kıyafetler ise hem bebeklerin hem de sizin keyifinizi kaçıracaktır. Neyse ki bebek kıyafeti seçmek, dünyanın en keyif verici ve az yorulacağınız işlerinden biri. En kıymetli varlığınız için harcadığınız dakikaların hesabını tutmayacaksınız. 

Bebek Kıyafeti Modelleri
Bebeklerin kıyafet bedenleri son derece hızlı değişir. Bebeğiniz bir yaşına gelene kadar neredeyse yüzlerce kıyafet almak zorunda kalırsınız. Bunun sebebi ise bebeklerin çok çabuk büyümeleri, dolayısıyla da sahip oldukları kıyafetlerin değişen bedenlerine uyum sağlayamamasıdır. Ayrıca bebekler kıyafetlerini kirletmek ya da lekelemek konusunda oldukça ustalardır. Bu sebeple, bazı günlerde bebeğinizin kıyafetini birkaç kez yıkamak zorunda kalabilirsiniz. Bu da bebeğinizin giysisinin olması gerektiğinden daha kısa sürede yıpranacağı ya da hemen çekeceği anlamına gelir. 

Bebek kıyafeti modelleri, bebeklerin yaşlarına ve cinsiyetlerine göre ayrılırlar. Örneğin; üç aylık bir bebek ile dokuz aylık bir bebek aynı büyüklükte kıyafetler giyemez. Dolayısıyla bebek kıyafetlerinin modelleri, bir hayli detaylıdır. 

Ayrıca günlük aktiviteler için de farklı bebek kıyafetleri bulunur. Örneğin; yemek yemek için bir önlük, dışarı çıkmak için bir tulum ya da eşofman. Mama önlüklü setler gibi kıyafetler satın alarak bebeğinizin giysilerinin tek takım olmasını sağlayabilirsiniz. 

Bebeğinizin giyeceği kıyafetin üretim hammaddeleri de oldukça önemli bir konudur. Sonuçta bu dünyada en sevdiğiniz kişinin giydiği kıyafetin rahat ve sağlıklı olması gerekir. Bebek kıyafeti üreticileri de bu konuda oldukça hassas davranmaktadır. Günümüzde bebek kıyafetlerinin çoğu pamuktan ya da farklı organik malzemelerden imal edilmektedir. Bebekler hassas bir yapıya sahip olduklarından giydikleri kıyafetlerin antialerjik ve antibakteriyel olması da gerekmektedir. Dolayısıyla bebek kıyafeti seçimi yaparken bu başlıkları da göz önünde bulundurmanız bebeğiniz için en rahat ve en sağlıklı giysiyi seçmenizde yardımcı olacaktır. 

Yeni Doğan Bebek Kıyafetleri
Yeni doğan bebek kıyafetlerini, doğum sonrasından itibaren gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu kıyafetler, yeni doğmuş bebeğiniz için en sağlıklı ve en rahat kumaşlardan üretilmektedir. Bebeğinizin yeni geldiği dünyaya adapte olabilmesi için yeni doğan bebek kıyafetleri oldukça önemlidir. Dolayısıyla bebeğiniz için yeni doğan bebek kıyafeti satın alırken hassas davranmanız gerekir. 

Yumuşak dokuları ile bebeğinizin cildini koruyan yeni doğan bebek kıyafetleri, onu sıcak ve güvende tutacaktır. Dolayısıyla dışarıdan kapabileceği hastalıklardan da koruyacaktır. Yumuşak ve ipeksi dokular, onu rahat ettirecek ve güvende hissettirecektir. Yeni doğan bebek kıyafetleri ile sanki anne kucağından hiç inmemişçesine konforlu olacak bebekleriniz, hem bedensel hem de ruhsal huzura kavuşacaktır. Genellikle set şeklinde satın alabileceğiniz yeni doğan bebek kıyafetleri, bebeğinizin doğum anından sonraki ilk günlerde yaşayabileceği üşüme krizlerini de önler. Zengin renk yelpazesi ve “şirin” tasarımlarıyla minik bebeklerin güzelliklerini perçinleyecek.

Erkek Bebek Kıyafetleri
Bebek kıyafeti üreticileri, erkek bebek kıyafetlerinde yüzlerce farklı modele sahip. Sevdiğiniz renkte, hoşunuza giden desenlere sahip bir erkek bebek kıyafeti bulmak hiç zor değil. Oldukça çeşitli bir yelpazeye sahip olan erkek bebek kıyafetleri, hem evde hem de dışarıda bebeğinizin rahat etmesini sağlayacak. 

Tişörtlerden şortlara, pantolonlardan eşofmanlara birçok farklı giysi seçebileceğiniz erkek bebek kıyafetleri, bebeğinizin sevimliliğini öne çıkaracak. Kullanım kolaylığıyla da ebeveynleri oldukça mutlu edecek erkek bebek kıyafetleri, kolay giydirilebilir olmasıyla oldukça konforlu. Bebeğinizin kıyafetlerini gün içinde birden çok kez değiştirseniz dahi bu durum size zorlayıcı ve yorucu bir iş olarak gelmeyecek. Sonuçta yaptığınız her şey bebeğinizin iyiliği ve sağlığı için. 

Bebeğinizin sağlığı düşünülerek üretilen erkek bebek kıyafetleri, minik adama zarar verecek hiçbir ham maddeyi içermiyor. Böylelikle de bebeğinize yeni kıyafet satın alırken endişe etmenize de gerek kalmıyor. Buna karşılık bebeğiniz için alışveriş yaparken bilindik markaları tercih etmeyi ve güvendiğiniz platformlardan alışveriş yapmayı ihmal etmeyin. 

Kız Bebek Kıyafetleri
Minik kızınıza renkli elbiseler, desenli kıyafetler çok yakışıyor değil mi? Kız bebek kıyafetleri, aklınıza gelebilecek her renkten her türlü giysiyi ebeveynlere sunuyor. Turuncular, pembeler, sarılar bebeğinize çok yakışacak. Bebeğiniz için son derece titizlikle üretilen kız bebek kıyafetleri, alışverişinizi renklendirecek. 

Modern tasarımlara sahip olan kız bebek kıyafetleri ebeveynler tarafından oldukça beğenilerek satın alınıyor. Çevremizin ve bebeğinizin iyiliği için organik ham maddeler kullanılarak üretilen kız bebek kıyafetleri; bebeğinizin cildinde pişik, tahriş, kızarıklık gibi istenmeyen durumların oluşmasını da engelleyecek, onun rahatlıkla hareket edip oynamasını sağlıyor. 

Bebek Kıyafeti Fiyatları Ne Kadar?
Bebek kıyafeti seçimi yapmak zaman isteyen bir iştir. Bebeğiniz sizin en önemli varlığınız olduğundan onun giyeceği giysilerin seçimini yapmak da hayli önemlidir. Ancak bunu yaparken de cebinizi düşünmeli ve mali olarak çok fazla yük altına girmemelisiniz. 

Bebek kıyafeti fiyatları, oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bebek kıyafeti seçimi yaparken bütçeniz için en doğru giysiyi seçmeniz gerekir. Bu sebeple sizin ve bebeğiniz için en doğru kıyafeti bulmak uzun bir araştırma süreci ister. Bu araştırma sürecinin ardından sizin için uygun fiyatlı, bebeğiniz için de en sağlıklı kıyafeti bulabilirsiniz. 

Bebek Kıyafeti Seçerken Neye Dikkat Edilmeli?
Bebeklerle ilgili bir şeyler yapmak her zaman heyecan verici ve eğlencelidir. Bebek kıyafeti satın almak da bu eğlenceli aktivitelerin başında gelir. Ancak hem bebeğinizin hem de sizin iyiliğiniz için bu işi titiz bir şekilde yürütmeli ve dikkatli adımlar atmalısınız. 

Bebek kıyafeti seçerken ilk dikkat etmeniz gereken şey; giysinin üretildiği kumaşın kalitesidir. Eğer kalitesiz bir kumaştan üretildi ise, kıyafet bebeğinizin sağlığı için riskli olabilir. Bebeğinizin sağlığı için %100 pamuktan üretilen kıyafetleri tercih etmeniz gerekiyor. Ayrıca kıyafette kullanılan boyanın da terletmeyen ve bebek giyimi için uygun bir boya olması gerekiyor. 

Rahat giyilebilen bebek kıyafetleri de seçeceğiniz giysinin özelliklerinden olmalı. Bebekler kıyafetlerinin sıkça değiştirilmesinden pek hoşnut olmazlar. Ancak gün içinde birkaç kez kıyafetlerini değiştirmeniz gerekebilir. Dolayısıyla kıyafetlerinin kolay bir şekilde giydirilip çıkarılabilmesi bu süreci daha zahmetsiz atlatmanızı sağlayacaktır. 

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bebekler çok çabuk büyürler. Bu sebeple aynı anda, aynı büyüklükte ihtiyacınızdan fazla kıyafet alırsanız bu durum cüzdanınıza gereksiz yük bindirecektir. Bebeğinizin aldığınız kıyafeti uzun süre giyemeyeceği de aklınızın bir köşesinde kalmalı. 

Bebek Kıyafetleri Nasıl Yıkanmalı?
Bebek kıyafetlerinin yıkanması da bebeğinizin sağlığı açısından önemli bir konu. Bebeğinizin kıyafetlerini kendi kıyafetlerinizden ayrı yıkamanız gerekmekte. Bebeklerin ciltleri bizim ciltlerimizden daha hassas olduğundan ciltleri, kullandığımız deterjanlara tepki verebilir. Bu sebeple yıkama esnasında bebek cildine uygun deterjanlar kullanmaya özen göstermeniz gerekir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Kıyafetleri

10.000+ ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Bebek
Bebek
Body
Body
Takım & Setler
Takım & Setler
Hastane Çıkışı
Hastane Çıkışı
T-Shirt & Bluz
T-Shirt & Bluz
Tulum
Tulum
Elbise
Elbise
Tayt
Tayt
Şort
Şort
Etek
Etek
Pantolon
Pantolon
Patik & Ayakkabı
Patik & Ayakkabı
Mayo & Bikini
Mayo & Bikini
Zıbın
Zıbın
Gömlek
Gömlek
İç Giyim
İç Giyim
Yelek
Yelek
Kundak
Kundak
Aksesuar
Aksesuar
Kozmonot
Kozmonot
Hırka
Hırka
Yağmurluk
Yağmurluk
Kazak
Kazak
Mont
Mont
Eşofman
Eşofman
Sweatshirt
Sweatshirt
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483636/60007347