En Ucuz ve Kaliteli Bebek Montları

Cildi normal insanlara göre daha hassas olan bebekler için kıyafet seçimi, ebeveynler için birçok açıdan dikkat gerektiren titiz bir iş oluyor. İç giyim ürünlerinde ya da atlet, kazak gibi doğrudan cilde temas eden ürünlerde yumuşak dokulu sağlıklı kıyafetler annelerin öncelikli tercihi oluyor. Mont gibi kışlık giyim ürünlerinde ise rahat kullanımı ile öne çıkan sıcak montlar farklı modeller ile kullanıcıya sunuluyor.

Bebek Montu Modelleri

Bebek montu modelleri cinsiyete, yaşa ve tasarıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Kız ve erkek çocuklar için farklı renk tonlarına ve farklı desenlere sahip ürünler bebek montları arasında bulunuyor. Astar kısmı ve dış kumaş yüzeyi % 100 pamuklu kumaştan üretilen montlar sağlıklı bir kullanım sunduğu için tercih ediliyor. İç astarının yanında dış yüzeyi yağmura karşı koruma sunması için polyester kumaşlardan üretilen şişme montlar ise hafif ve sıcak tutan yapısı ile öne çıkıyor ve kapitone desenli ürünler erkek bebek montları arasında yerini alıyor. Mont modellerinde ağırlıklı olarak kapüşonlu ve kapüşonu olmayan montlar bulunuyor. Bebeğinizin kafasını soğuktan korumak için ideal olan kapüşonlu ürünler, büzgülü etek ve kol kısımları ile soğuğun içeri girmesini engelliyor. Modelleri değişen montlarda yaka kısmında kapanabilen düğmesi bulunan ürünler, soğuğa karşı daha güvenli olduğu için tercih ediliyor.

Model olarak ise önden düğmeli tasarıma sahip ürünler ve daha kolay kullanım sunduğu için tercih edilen fermuarlı montlar ürünler arasında yerini alıyor. Kız bebek montu çeşitlerinde belinde büzgü tasarımı bulunan ürünler ve etekli fırfır detayları ile süslenmiş ürünler pembe gibi canlı renk seçeneklerine ve sevimli desenlere sahip oluyor. Erkek bebek montlarında ise tasarımlar daha sade bir çizgi takıp ediyor. Bebek montu bedenleri ise 3- 6 aylıktan başlayarak 3- 4 yaş grubu arasında değişiklik gösteriyor. 3-4 yaş grubundaki bebekler için üretilen montlarda daha şık tasarıma sahip ceket tarzı ürünler öne çıkarken küçük bebeklere uygun ürünler ise kolay giydirilebilen biçime sahip oluyor.

Bebek Montu Fiyatları

Bebek montlarında fiyatlar ürünlerin markasına bağlı olarak belirleniyor. Farklı yaş gruplarından bebekler için soğuğa karşı dayanıklı şişme montlar üreten markaların ürünleri benzer ürünlerden ayrılarak fiyat açısından farklılık gösteriyor. Kız ve erkek bebeklere yönelik şişme montlara sahip olan markalarda tasarımlarsa klasik biçimleri ile dikkat çekiyor. Aynı markaların cazip fiyatlara satılan ürünleri arasında ise erkek çocuklara yönelik ürün çeşitlerini bulabilirsiniz.

Daha uygun bütçelere hitap eden bebek montları ise hem tasarım hem de hitap ettiği yaş kesimi açsından farklılaşıyor. Farklı markalara ait uygun fiyatlı ürünlerde 3-4 yaş grubunda bebekler için üretilen montlar yer alıyor. Modelleri ile değişiklik gösteren ürünler küçük fiyat farkları ile birbirinden ayrılsa da ürünler aynı bütçelere hitap ediyor. Özellikle bebek montlarında kız çocuklara yönelik farklı ürün çeşitleri model açısından oldukça farklılık gösteriyor.

Bebek montlarında aynı ürünün farklı renklerini bulabilir kız ve erkek bebeklere giydirebileceğiniz beyaz gibi renklere sahip montları inceleyebilirsiniz. Bebek montları arasında uygun fiyatları ile dikkat çeken diğer bir ürün çeşidi ise sonbahar sezonunda kullanılabilecek kapüşonsuz ürünler oluyor. Serin havalarda bebeklerinize giydirebileceğiniz yağmurluk tarzı montları kız ve erkek çocuklara yönelik bulabilir, nitelikleri ve kalitesine bağlı olarak değişen bebek montu fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Daha birçok ürün çeşidine ulaşacağınız bebek montları arasında bebeğinize en uygun ürünü seçebilir, markaların beden tablolarını inceleyerek doğru bedende ürünü bebeğiniz için kolayca satın alabilirsiniz. Ucuza alışveriş seçenekleri için Hepsiburada.com

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Montu Fiyatları

Toplam 24 / 563 ürün
DSACategoryId/2147483636/60007347/12045538