Tulum

Tulum ve Zıbın Modelleri

Bebeklerin temel giyiminde kullanılan tulum ve zıbın modelleri, bebeğinize hem günlük giyimde hem de uyku sırasında eşlik eder. Pamuklu kumaştan imal edilen bu akıllı tasarımlar bebeğinizin cildini tahriş etmez ve cildinin rahatça nefes almasına olanak sağlar. 1-2 yaşındaki bebeklerden 6 yaşındaki küçük çocuklara kadar uzanan geniş yaş aralığı sayesinde hem bebeğiniz, hem de küçük çocuğunuz için uygun olan bir tulumu rahatlıkla sipariş edebilirsiniz. Pamuk gibi ince kumaşlar ilkbahar ve yaz aylarında kullanım olanağı sağlarken, kadife gibi kumaşlar bebeğinizi kış ayları boyunca sıcak tutmak için ideal kumaş türüdür. Klasik tasarımlardan vazgeçemeyen kullanıcılar bej, beyaz renkler gibi sade renk ve desenleri içeren çizgili veya nokta desenli modelleri inceleyebilirken, çocuklarının hayal dünyasına da hitap edecek bir tulum arayan kullanıcılar hayvan desenli veya sevdiği çizgi film kahramanı baskılı modellere göz atmayı düşünebilirler. Açık mavi, turuncu, bej rengi, pembe gibi pek çok renk alternatifinin sunulması, zevkinize göre bir tulum veya zıbın modeli bulmanıza olanak tanır. Dilerseniz aynı zamanda iç zıbın bebek modellerini de inceleyebilirsiniz. Yenidoğan bebeklere kullanım sağlayan bu yumuşak tasarımlar 0-3 aylık bebeklerden 3-4 yaşına kadar pek çok yaş aralığı için özel olarak tasarlanmaktadır. Bir yenidoğan giysi çantasında asla eksik olmaması gereken parçalar arasında yer alan bu ürün, bebeğiniz dünyaya geldikten sonra temas edeceği ilk kıyafet olabilir. Bu sebeple yüzde yüz pamuklu kumaştan üretilmiş, bebeğinizin cildini tahriş etmeyen ve alerji gibi ihtimalleri ortadan kaldıran bu ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Yenidoğan Bebekler İçin Zıbın Modelleri Tercihinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Noktalar

Yenidoğan bebeğinizin doğumundan sonra temas edeceği ilk kıyafet olan zıbın modelleri ile hayranlık uyandırmaktadır. Bu sebeple, bebeğinizin cildi ile herhangi biçimde olumsuz reaksiyon göstermeyecek kaliteli kumaşa sahip zıbın modelleri seçmeye özen göstermeniz gerekir. Çıtçıtlı tasarımlara sahip bu akıllı parçalar hayatınıza pratiklik katar. Bu ürünler sayesinde bebeğinizin üstünü veya bezini kısa sürede değiştirebileceksiniz. Yüzde yüz pamuktan yapılmış bu ürünler bebeğinizin cildinin rahatça nefes almasına yardımcı olur ve yumuşak biçimde bebeğinizi sarar. Zıbın modelleri bebeğinizin hareket özgürlüğüne izin verir, böylece bebeğiniz hem serin havalara karşı korunaklı olurken, hem de dilediği gibi hareket edebilir. Kullanım sırasında bebeğinizi rahatsız etmeyecek bu yumuşak tasarımlar günlük hayatta da kullanılabileceği gibi, uyku sırasında veya iç giyim olarak da tercih edilebilir. Yenidoğan bebeklerde çiş veya kaka sızması, kusma gibi durumlar sık yaşanabilmekte olup, en kısa sürede çıkarmaya imkan veren kıyafetleri tercih ederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Özellikle zıbın çeşitleri bu konuda ideal parçalar arasında yer alır. Dilerseniz kiremit tonlarında ve bebeğinizin vücudunu terletmeyen kumaşa sahip kimono biçimdeki modelleri, dilerseniz denizcileri andıran mavi, beyaz renkli ve önü gemi baskılı zıbın seçeneklerini tercih edebilirisiniz. Organik pamuklu kumaşa sahip uyku tulumları 0-3 ay aralığından 3 yaşına kadar uzanan alternatiflere sahiptir. Kimi tulum modelleri setler halinde de sipariş edilebilmektedir, bu sayede tulumunuzun yanına eldiven patik seçeneklerini de ekleyebilirsiniz. Başlığa sahip olan modeller esintili havalarda bebeğinizin kulaklarını örtmenize olanak sağlar. Farklı pek çok seçeneğe sahip olan modeller sayesinde kendi bütçenize uygun tulum modelleri ve fiyatları bulmanız çok kolaydır.

Farklı Yaş Gruplarına Uygun Tulum Seçenekleri

Pamuklu kumaşa sahip konforlu tulumlar 2 yaşından 9 yaşındaki çocuklara kadar çocukların gelişim dönemleri dikkate alınarak özenle tasarlanmıştır. Bu sayede ister 2 yaşındaki bebeğiniz, ister anaokuluna giden 5 yaşındaki çocuğunuz için gerekli olan tulum modellerini rahatlıkla temin edebilirsiniz. Örneğin; anaokuluna giden çocuğunuz için 5 yaş tulum modellerini inceleyebilir ve farklı renk ve desen seçeneklerine sahip modelleri sipariş edebilirsiniz. Üst gövdesinde köpek, tavşan gibi hayvan figürleri veya güneş işlemesi yer alan modelleri sipariş edebileceğiniz gibi, dilerseniz çok düğmeli veya çizgili desenlere sahip parçaları da inceleyebilirsiniz. Kısa kollu ve pamuklu kumaştan yapılmış ince tulumlar yaz ve bahar ayları için ideal olan parçalar arasında yer alırken daha kalın kumaşa sahip uzun kollu ürünler soğuk havalar için biçilmiş kaftandır. İleri yaştaki çocuklar için de tasarlanan 9 yaş tulumlar sayesinde çocuğunuzu okula giderken en şık biçimde hazırlayabilirsiniz. Bahar ayları için oldukça ideal olan bu parçalar çiçek desenli, sade pembe veya Jean kumaşlara sahiptir. Bahçıvan model tulumlar, bahçe işlerinde yardımınıza gelen çocuklar veya pikniğe giden kullanıcılar için kullanım kolaylığı sunarken yaz aylarının parlaklığını taşıyan cıvıl cıvıl renklere sahip flamingo baskılı parçalar yaz tatiline giderken tercih edilebilir. Geniş paça pantolona sahip Jean tulumlar 90’ların havasını taşırken, jogger kesim tulum modelleri modern çizgileri tarzınıza katmaya yardımcı olur.

Bebekler ve Gençler İçin Göz Alıcı Tasarımlara Sahip Zıbın ve Tulum Modelleri

Yenidoğan bebeklerin cildine temas eden ilk giyim parçası çoğu zaman zıbın olmaktadır. Yüzde yüz pamuklu yapıya sahip rahat kesimli bu zıbın parçaları sayesinde bebeğinizin cildi rahatça nefes alabilir ve organik kumaş sayesinde olası alerjen reaksiyonlarına karşı korunmuş olur. Bebek zıbın modelleri ve fiyatları bebeklerin bulunduğu gelişim çağına göre kendi aralarında değişiklik göstermektedir. Örneğin, bazı modeller 9 aylık veya 15 aylık bebekler için tasarlanırken, bazı zıbınlar 0-3 aylık veya 6 aylık bebekler için hazırlanmaktadır. Bu sayede çok beğendiğinizin ürünlerin hem 1 yaş bedenini hem de 2 yaş bebekleri için hazırlanan bedenini sipariş ederek ürünleri dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Tulumlar günlük kullanım için uygun olmakla kalmaz, aynı zamanda iç giyim veya pijama modelleri olarak da tasarlanabilmektedir. Çıtçıtlı yapıya sahip bu tasarımlar bebeğinizin bezini değiştirmek istediğiniz sırada sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Tulumlar çeşitli kumaş, renk, desen ve model alternatifleri ile her yaş grubuna sunulmuş olup 8 yaşındaki çocuğunuz için 8 yaş tulumlar kategorisine bakabilirsiniz. Pamuklu kumaştan yapılan bu ürünler çocuğunuza pikniğe, yaz tatiline, okula veya buluşmalara giderken eşlik eder. 90’ların ruhundan vazgeçemeyen ebeveynler Jean kumaştan yapılan parçaları çok ilgi çekici bulabilir. Şort kesimli parçalar yaz aylarının sıcağında çocuğunuza ferahlık sağlarken, kalın kumaştan yapılmış pantolon kesimli tulum modelleri soğuk kış aylarında dahi kullanım olanağı sunar. Her yaş aralığından bebek ve çocuklar için üretilmiş olan zıbın ve tulum seçenekleri sayesinde çocuğunuz için en güzel modelleri bulabilirsiniz. Yüzlerce ürün sizleri bekliyor!

Çocuğum İçin Tulum Satın Almak İstiyorum, Ürünleri Tek Tek Satın Almak Yerine Set Halinde Alabilmem Mümkün Olur mu?

Satışa sunulan 3'lü bebek tulum modelleri sayesinde tulumları birim halinde almak yerine farklı renk seçenekleri sunan setler sayesinde birçok tuluma sahip olabilirsiniz.

Anaokuluna Giden Çocuklar İçin De Tulum Modelleri Mevcut mudur?

6 yaş tulumlar özellikle anaokulu dönemindeki çocuklar için özel olarak tasarlandığından çocuğunuz için en güzel tulum modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bebekler İçin Tasarlanan Zıbınlar Ne Şekilde Kullanılabilir?

Zıbınlar iç giyimde de tercih edilebileceği gibi dilerseniz uyku sırasında veya günlük kullanımda da değerlendirilebilmektedir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tulum ve Zıbın Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Carter's
Andywawa
Babymod
Breeze
Trendimizbir
Hello Baby
Civil Baby
Babydola
Murat Baby
Ana Kuzusu
Necix's
Ada Bebek Çocuk
DeFacto
Baby Hola
Renkli Puset
Beruflic
2D2B
Bebelop
to Cosmos
Xml Türkiye
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?