Bebek giyim ürünleri arasında en kullanışlı modellerden olan tulumlar ve zıbınlar, bebeğinizin ilk yıllarında daha rahat hareket etmesini ve dış etkilerden korunmasını sağlayan kıyafetlerdir. Yenidoğan bebeklerde zıbın modelleri oldukça kullanışlı olan, iç giysisi olarak da adlandırılan ve bebeğinizin hassas tenine uygun modelleri tercih edebileceğiniz giysilerdendir. Tulumlar ise her yaş grubundaki bebeklerde rahatlıkla kullanılan, dış etkilerden korurken hareket rahatlığı sağlayan modeller arasında yer alır. Hem kız hem de erkek bebekler için tasarlanan ve birçok farklı modelde ve renkte üretilen bu kıyafetler bebeğinizin gün boyu rahat hareket etmesini ve mutlu zaman geçirmesini sağlar. Bebeğiniz için en kullanışlı tulum ve zıbın modelleri birçok farklı seçenekle beğeninize sunulmuştur. 

Bebek Zıbın Modelleri 

Yenidoğan bebeklerin tenini saran ve kıyafetlerinin içine giydirebileceğiniz gibi, sıcak günlerde tek kıyafet olarak da kullanılabilecek zıbın modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile seçim yapabileceğiniz çeşitlilikte üretilirler. Dünyaya yeni alışan ve hassas bir tene sahip olan bebeğinizin doğrudan tenine temas edecek bu kıyafet modellerini seçerken oldukça dikkatli olunmalıdır. Bebeğin vücudunu iyi saran, fakat sıkmayacak şekilde tasarlanmış modelleri ve pamuk kumaşları tercih etmeniz bebeğinizin rahat hissetmesi için gereklidir.

Özellikle yenidoğan bebekler sık sık kıyafet değiştirilmesinden hoşlanmazlar. İşte bu yüzden zıbınlar bebekler için ideal kıyafetler arasındadır. Alttan çıtçıtlı ve omuzları açık olan zıbınlar kolay değiştirme imkanı sağlarlar. Kısa kollu ya da uzun kollu seçenekleri olduğu gibi, bacakları uzun ya da kısa modelleri de vardır. Mevsim şartlarına ve bebeğinizin yaşına uygun tercih edebileceğiniz zıbınlar genellikle setler halinde satılır. Bebeklerin ilk yıllarında bez sızıntılarının da çok yaşandığı göz önüne alınırsa, sık sık değiştirilen bu kullanışlı kıyafetleri birden fazla satın almak daha isabetli bir karar olacaktır. 

Doğuma giderken hazırlanan hastane çantalarının da vazgeçilmez ve ilk akla gelen parçaları olan zıbınlar, bebeğinizin ilk giyeceği kıyafet olacaktır. Hastane çıkış seti olarak tanımlanan setlerin içerisindeki en önemli parçalar da zıbınlardır. Yanında eldiven, şapka ve önlük gibi parçalar da eşlik eden bu setler işinize yarayacak, hayat kurtaran takımlardır. Ayrıca zıbınlar, bir annenin en çok kullandığı giyim ürünlerinden olduğu için hediye olarak da iyi bir seçim olacaktır. 

Bebek Tulum Modelleri 

Bebek kıyafetleri arasında zıbınlar kadar önemli yer tutan diğer parçalar ise bebek tulumlarıdır. Kullanışlı ve şık bu modeller, bebeğinizin hem soğuktan korunmasına yardımcı olur hem de rahat yapıları sayesinde hareketlerini kısıtlamadan keyifli zaman geçirmesini sağlar. Geniş bir model yelpazesine sahip olan bebek tulumları önden açılan tasarımları sayesinde bebeğinizi rahatsız etmeden altını değiştirmenize ve kıyafet değişimi yapmanıza olanak sağlar. Tek başına bir kıyafet olarak kullanılabileceği gibi, ince kıyafetlerin üzerine bir dış koruma giysisi olarak da kullanılabilir. Uyku tulumları da bebeğinizin gece uykusunda rahat hareket etmesini sağlarken, henüz üst örtme alışkanlığına sahip olmayan bebekleri soğuktan koruyan çok kullanışlı tulum modellerinden biridir.

Ayaklı ya da ayaksız tercih edebileceğiniz bebek tulumları yine mevsim şartlarına göre kumaş tercihi yapabileceğiniz yumuşacık bebek kıyafetleri arasında yer alır. Bebeğinizin vücudunu tamamen kapatan ayaklı modeller, özellikle dışarı çıkarken kullanışlı olan modellerdir. Bebeğiniz büyüdükçe özellikle ayaklarının kapanmasını istemeyebilir. Böyle durumlarda ayaksız, bilekte biten modeller ev içerisinde bebeğinizin sırtı açılmadan hareket etmesi için ideal modellerdir. Yaz aylarında şort görünümünde kısa bacaklı tulumları da tercih edebilirsiniz. Önden çıtçıtlı ya da fermuarlı modeller kullanım kolaylığı açısından tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alır. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tulum ve Zıbın Modelleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483636/60007347/80529023