Patik & Ayakkabı

Bebeklerin ve küçük çocukların sağlıklı bir şekilde büyümesi için gereken özeni gösteren ebeveynler onlar için uygun olan ürünler kullanmak ister. Bu konuda farklı giyim ürünleri üretilir. Yeni doğan bebekler dahil olmak üzere onların ilk adımlarını attıkları döneme kadar ayaklarını soğuktan korumak oldukça önemlidir. Soğuk havalarda bebeklerin ayaklarını üşümekten koruyan ürün çeşitleri sıklıkla tercih edilir. Günlük olarak giyilebilen patik çeşitleri rahat ve ayak sağlığını koruyacak şekilde tasarlanır. Eski dönemlerde evde örgü şeklinde üretilen bu ürünün birbirinden cazip modelleri farklı markalar tarafından sizlerin beğenisine sunulur. Böylece zahmetsiz bir şekilde dilediğiniz modele ulaşabilirsiniz. Taban kısmı oldukça yumuşak ve esnek olan ürün çeşitleri bebeklerin ayağını rahat ettirecek şekilde tasarlanır. Bebeklerin ayakları hassas bir yapıdadır. Bu dönemde yanlış ürünlerin tercih edilmesi ilerleyen zamanlarda gelişim açısından sıkıntı oluşturabilir. Bu yüzden özel olarak tasarlanan ürün çeşitlerini bebeğiniz için güvenle kullanabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı bu ürünler bebeğinizin huzursuz ve rahatsız olmasına engel olur. Onların mutluluğu sizi de mutlu eder. Bebeğinizin sağlıklı ve rahat bir gelişim göstermesi için bu ürünleri doğduğundan itibaren kullanabilirsiniz. Farklı dönemlere uygun olacak şekilde üretilen ürün çeşitlerini bebeğinizin ayak ölçüsüne göre belirleyebilirsiniz. Bebeklerin hassas ve küçük olan ayaklarına ayakkabı gibi sert ürünler giydirmek rahatsız olmalarına neden olabilir. Henüz yürüyemeyen bebekler için özel olarak tasarlanan yumuşacık ürün çeşitleri ekstra konfor sunar. Uyurken bile rahatlığından ödün vermelerine gerek olmayan ürün çeşitleri üstün koruma sağlar. Yalnızca soğuk aylarda kullanılmayan bu ürünler farklı kalınlıklarda üretilir. Üst kısmı ince kumaşlar kullanılarak hazırlanan çeşitler yaz aylarında kullanılabilir. Yeni doğan bebekler yaz aylarında bile havadan etkilenmeye müsaittir. Bu yüzden iyi bir şekilde korunmaları gerekir. Ayakları yeterli düzeyde soğuktan korunmayan bebekler sık sık gaz sancısı yaşar. Bu durum uykusuz kalmalarına ve huzursuz olmalarına neden olur. Doğumdan hemen sonra kullanılabilen 0-3 ay patik modelleri henüz çok küçük olan bebeklerin ayaklarını sarar ve etkili bir koruma sağlar. Bu ürünün bazı modelleri çorap yerine de kullanılabilir. Üst kısmı farklı tasarımlardan oluşan bu ürün aynı zamanda oldukça sevimli olan bebeklerin süslü görünmesini sağlar. Kız ve erkek bebekler için ayrı modellerde üretilen ürün çeşitleri büyük beğeni toplar. Farklı renk ve desenlerden oluşan patik çeşitlerini zevkinize uyacak ve beklentilerinizi karşılayacak şekilde seçebilirsiniz. Bebeklerinize rahat ve konforlu bir dönem yaşatmak için ayak bedenine uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Sevimli Patik Modelleri

Bebeklerin ayak sağlığı tüm bedenleriyle ilişkilidir. Küçük çocuklarda ve bebeklerde sık sık gelişen karın ağrısı gibi durumlar ayaklarının soğuktan etkilenmesinden kaynaklanabilir. Farklı özelliklere sahip ip veya kumaşlar kullanılarak üretilen ürün çeşitleri istenmeyen durumların gözlenmesine engel olur. Yalnızca küçük bebeklerin değil yürümeye yeni başlayan miniklerin rahat etmesini sağlayan bu ürün onların seveceği renk ve desenlerde üretilir. Özellikle süslenmeyi ve güzel görünmeyi seven kız çocukları için cazip detaylara sahip ürün çeşitleri ön plana çıkar. Çocukların hoşuna giden renklerde tasarlanan aynı zamanda sevdikleri çizgi film karakterlerinin baskılarının bulunduğu patik modelleri dikkat çeker. Onları mutlu eden seçimlerle konforlu bir deneyim yaşatabilirsiniz. Kaliteli markaların ürettiği dayanıklı ürünler yeni yürümeye başlayan ve devamlı ayakta durmak isteyen bebekler için oldukça avantajlıdır. Sağlam tabanı sayesinde zaman içinde yıpranma ve aşınma yapmayan ürün seçenekleri bebeğinizin ayağının tam olarak yere basmasını sağlar. Bebeklerin ayak gelişimi için yere sağlam bir şekilde basmaları gerekir. Ayaklarını sıkan veya tam olarak oturmayan ürünler onların gelişimini olumsuz yönde etkiler. Bu konudaki kaygılarınızı yok eden ürün çeşitleri sayesinde bebeğiniz sağlıklı ve doğru adımlar atmayı öğrenir. Farklı avantajlar sunan patik modellerinden bazıları şunlardır:

 • Örgü patik modelleri kaliteli iplikten üretilir ve sıkı örgüsü sayesinde ayağı destekler. Oldukça rahat ve kullanışlı olan bu ürün soğuk kış ayları için vazgeçilmez ürünler arasında yer alır.
 • İlk adımlarını atarken oturmak istemeyen bebeklerin rahat bir şekilde yürümesini sağlayan bu ürün aynı zamanda soğuk zeminden etkilenmelerine engel olur.
 • Bu ürün modeli örgü yapının verdiği yumuşaklık ve esneklik sayesinde ekstra konfor sağlar. Ürün ayağın içinde kolayca hareket etmesine imkan tanır ve ayağı sıkmaz.
 • Bağcıklı veya bağcıksız modellerden oluşan bu ürün çeşidi farklı motiflerden oluşan detaylarla süslenir. Eşsiz tasarımı ile bebeklerin renkli dünyasına katkı sağlayan bu ürün çeşitlerini severek kullanabilirsiniz.
 • Patik ayakkabı modelleri her kıyafet tarzıyla uyum sağlayan farklı seçeneklerden oluşur. Bu ürünün esnek ve yumuşak tabanı ayağın şeklini alır ve rahat ettirir. Aynı zamanda parmakların hareketini kolaylaştıran yuvarlak burun yapısına sahip olan modeller rahatlık seviyesini artırır.
 • Yaz kış her mevsim rahatla kullanılabilen modeller ayakları terletmez ve hava almasını sağlar.
 • Ürünlerin hiç birinde alerjiye neden olacak kumaş veya boya maddesi kullanılmaz. Bu yönüyle de sağlığa uygun olarak üretilen modelleri güvenerek tercih edebilirsiniz.
 • Bebeklerin 0 aydan 3 aya kadar genelde ayak ölçüsünde bariz bir değişim olmaz. Sonrasına hızla büyüyen bebekler için tercih edeceğiniz ürün çeşitlerinde ayak boyutuna dikkat etmeniz gerekir.
 • Gün içinde devamlı olarak giymeye uygun olan çorap patik çeşitleri genelde örgü veya dokuma şeklinde üretilir.
 • Farklı desenlerde tasarlanan modeller şık ve zarif bir görünüm oluşturur. Ayak ölçüsüne göre esneyebilen bu ürün çeşidi uzun süre giymeye uygundur.
 • Ayrıca ürünlerin kaliteli iplik özellikleri sayesinde yırtılma ve delinme gibi sorunlar yaşamadan aylarca giyilebilir.
 • Ayakları korurken aynı zamanda ayak bileğini de saran bu ürün çeşidi sıcak tutar. Ayrıca yürüme esnasında çarpma veya burkulmalara karşı ayak bileğini korur.
 • Bileği kavrayan ürün çeşitli adımların destekli ve doğru atılmasına yardımcı olur. Henüz kasları tam olarak gelişmemiş olan bebeklerin düzgün adım atması sağlık açısından önemlidir.
 • Ayak tabanının yere basarken rahat etmesini sağlayan ürün çeşitleri bu gelişimi kolaylaştırır ve hızlandırır.
 • Kız çocukları için doğum günü, kutlama gibi özel günlerde tercih edilen fırfırlı patik modelleri süslü kıyafetlerine uyum sağlar ve hoş bir kombin oluşturur.
 • Kedili, pandalı, uğur böcekli patik modellerinde bulunan fırfır detayı aynı zamanda oldukça tatlı ve sevimli bir görüntü sunar.
 • Tül veya dantelden üretilen fırfır detayının dışında ürünün geri kalan kısmı farklı renklerde kaliteli malzemeden üretilir.
Patik Giymenin Avantajları

Günlük hayatta sağladığı rahatlık ve konfordan dolayı sıklıkla tercih edilen patik çeşitleri her yaşa uygun olarak üretilen modellerinin yanı sıra bebekler için özel olarak hazırlanır. Tasarımda kullanılan küçük detaylar bebeklerin şirin görüntülerine ekstra bir güzellik katar. Hassas bir yapıda olan miniklerin soğuktan korunurken aynı zamanda huzurlu ve konforlu olmalarını sağlayan ürün çeşitlerini zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Bebeği için en iyisini düşünen anne babaların tercihi olan kaliteli markalar sayesinde dilediğiniz ürün çeşidine sahip olabilirsiniz. Patikler bebek ürünleri arasında yer alan ve eşsiz görünüme sahip olan zıbın, pijama, elbise gibi farklı kıyafet türleri uyum sağlar. Patiklerle daha mutlu ve rahat hisseden bebekler sizin içinde kolaylık sağlar. Günlük yaşantınıza normal bir şekilde devam etmenizi sağlayan bu durum sayesinde onlar için endişelenmenize gerek kalmaz. Güvenli ve rahat adımlar atmalarına yardımcı olan patik terlik modelleri ortopedik tabana sahiptir. Böylece ayağı kavrar ve yürümeyi kolaylaştırır. Ayrıca ürünlerin kaymaya engel olan alt yüzeyi sayesinde halı, parke gibi alanlarda rahat bir şekilde yürüme imkanı tanır. Bu sayede bileğin burkulması veya düşme gibi istenmeyen durumları ortadan kaldıran bu ürünle bebekler keyifli vakit geçirebilir. Oldukça hassas bir bünyeye sahip olan bebeklerin serin havalardan etkilenmemesi için özel olarak üretilen modellerde kalın kumaşlar kullanılır. Taban kısmı ekstra kalın bir tabakaya sahip olan bu ürünler her bebeğin ayağına uygun ölçülerde hazırlanır. Ürünün sağladığı avantajlardan faydalanmak için bebeğinizin hangi gelişme döneminde olduğunu ve beden ölçülerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Ayağa kolayca giyilip çıkarılabilen ürün çeşitleri lastikli, bantlı, bağcıklı olabilir. Böylece vakit kaybetmeden zahmetsiz bir şekilde giydirmeniz imkan tanır. Özellikle havanın soğuk olduğu dönemlerde tercih edilen kadife ipten patik modelleri yumuşak dokusu ile büyük beğeni toplar. Kadife olmasının verdiği rahatlık ve esneklik sayesinde gün boyu kullanıma uygundur. Evde veya gittiğiniz herhangi bir yerde rahatlıkla kullanılabilen bu ürünün farklı çeşitleri renk ve tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Kendiniz için olduğu kadar çocuklarınız için de aradığınız konforu ve rahatlığı sunan bu ürün çeşitleri arasından ihtiyacınıza yönelik avantajlara sahip olanı tercih edebilirsiniz.

Patik Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bu ürün seçenekleri birbirinden farklı özellikleriyle ihtiyaca göre hazırlanır. Üretim aşamasında dikkat edilen noktalar arasında sağlığa uygun olması, şık durması ve konforlu olması yer alır. Tüm şartları sağlayan kaliteli markaların ürettiği bu ürünün farklı seçeneklerini tercih ederken göz önünde bulundurmanız gereken bazı durumlar mevcuttur. Öncelikle ürünün kullanım amacına dikkat etmeniz gerekir. Yürümeye yeni başlayan bebekler için tabanı deri ve kaymaz olan ürünler dikkat çeker. Yeni doğan veya henüz yürüyemeyen bebekler için yumuşak tabanlı ve daha esnek ürünler ön plana çıkar. Bebek patik çeşitlerinin bebeğin ayak ölçüsüne uygun olacak şekilde seçilmesi gerekir. Ayak ölçüsünden büyük olan modeller rahatsızlık hissi oluşturacağı gibi yürürken ayağın takılmasına ve bunun sonucunda düşmeye neden olabilir. Bu tarz durumların yaşanmaması için ayağa tam oturan ve saran modellerin tercih edilmesi güvenlik ve rahatlık açısından önemlidir. Oldukça hareketli olan çocukların bu hareket sırasında ayağından kolayca çıkmasını önlemek için bağcıklı modelleri seçebilirsiniz. Uzun patik çeşitleri arasından tercih edeceğiniz ürün modelleri hafif yapısından dolayı ayakta ağırlık yapmaz. Yokmuş gibi bir his bırakan bu ürünler hem ayağı sıcak tutar hem de sağlıklı gelişimi destekler.

Pratik Kullanımıyla Patik Seçenekleri

Günlük olarak kullanılan ürünlerin pratik ve kolay bir kullanıma sahip olması onları avantajlı hale getirir. Çocuk patik modelleri bu konuda öne çıkar. Eşsiz tasarımlarıyla göz dolduran ürün çeşitleri aynı zamanda iyi bir hediye niteliğindedir. Özel günlerde bebeğinizin süslü kıyafetleriyle uyumlu olacak şekilde üretilen modeller kullanışlı olmasının yanı sıra gösterişli bir görünüme sahiptir. Babet patik çeşitleri parlak renklerde üretilir ve aynı zamanda tül, dantel, fiyonk gibi süslü detaylar bulundurur. Renk seçenekleri arasından zevkinize ve bebeğinizin kıyafetine uygun olan çeşitleri tercih ederek tatlı ve sevimli bir görüntü elde edebilirsiniz. Rahat bir şekilde giydirilebilen ürünler bu işlem sırasında bebeğin rahatsız olmasını engeller. Kolayca ve zahmetsiz kullanım imkanı sunan seçenekler arasından ayak ölçüsüne uygun olanları belirleyebilirsiniz. Konfor sağlaması ve estetik açıdan avantajlı olan ürün çeşitleri her yönden memnun eder. Minik bebeklerin mutluluk kaynağı olan bu ürünler yumuşak dokusu ve esnek yapısı ile ayaklarını rahatlatır. Patik nedir, ne işe yarar gibi merak edilen sorulara cevap niteliğinde ürünler ortaya koyan markalar kaliteyi ve konforu bir arada sunar. İhtiyaca göre belirlediğiniz kriterlere uygun ürün seçeneklerine göz atarak fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Patik Çeşitleri ile Sağlam Adımlar

Her dönem olduğu gibi bebeklerin büyüdüğünü ve geliştiğini görmek anne babalar için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Bu mutluluk bebeğin ilk adımlarıyla anlamlı bir hale gelir. Çocuklar için en iyisini isteyen ailelerin tercihi olan öncü markaların ürettiği patik seçenekleri dikkat çeker. Bu ürün renk ve desen çeşitliliği açısından geniş bir yelpazeye sahiptir. Kumaş, deri, örgü, dokuma gibi farklı türlerde üretim şekli bulunan bu ürünün yeni yürümeye başlayan kız ve erkek bebekler için tasarlanan göz alıcı modelleri mevcuttur. Dilediğiniz her zaman aktif olan patik al seçeneği sayesinde bu ürünün ihtiyacınız olan modeline sahip olabilirsiniz. Bebekler ilk yürümeye başladıkları zaman tam olarak denge kuramazlar. Gelişimlerinin devam ettiği bu dönemde onları destekleyen ürünler olumlu yönde etki yapar. Ev içinde yürüme alışkanlığını kısa sürede geliştirilmesini sağlayan bu ürün çeşitleri ayak tabanını destekler. Ayakların yere tam olarak basmasına ve denge kurmasına yardımcı olan ürün seçenekleri bebeklerin ihtiyaç duyduğu konforu sağlar. Kız ve erkek patik modelleri yürüme döneminin farklı evrelerine özel olarak tasarlanır. Ürünün ortopedik özelliği ve burnunun yuvarlak biçimde olması yürümeyi kolaylaştırır. Yazın ayakların terlemesini engelleyen ve hava aldıran modeller uzun süre giymeye imkan tanır. Kış aylarında ise oldukça sıcak tutan ürün modelleri iç yapısı peluş olan seçeneklerle ekstra yumuşaklık sağlar.

Bütçenize Uygun Patik Fiyatları

Her yönden farklı avantajlar sunan ürün modelleri fiyat açısından da memnun eder. Patik fiyatları herkesin bütçesine uygun olacak şekilde belirlenir. Ürün modelleri fiyat ve performans açısından fırsatlarla karşınıza çıkar. Estetik görünümü, kullanışlı imkanları ve avantajları olan bu ürünün fiyatı belirlenirken bazı kriterler göz önünde bulundurulur. Bu kriterler üretici marka, ürün çeşidi, taban yapısı, özellikleri gibi durumları kapsar. Farklı renk ve desenlerin bir arada kullanıldığı ürün çeşitleri bebeklerin enerjisini yükseltir. Ayaklarının sıcak olması sayesinde rahat ve huzurlu bir şekilde uyuyan bebekler sizi de mutlu eder. Bu sıcaklığı ve huzuru sağlayan patik seçenekleri bebeğinizin ayak ölçüsüne göre üretilir. Bu ürün çeşitleri aynı şekilde yürümeye başlayan çocukların dengeli ve konforlu bir şekilde yürümelerine imkan tanır. Soğuk havaların vazgeçilmezi olan ısıtmalı patik modelleri sağladığı avantajla büyük beğeni toplar. Güvenli bir kullanım sunan bu ürün rahatlıkla kullanılabilir. Ürünler kaliteli ve dayanıklı olduğundan dolayı çocukların kullandığı dönem boyunca deforme olmaz. Ürünlerin burun veya taban kısmında herhangi bir aşınma veya yırtılmaz gözlenmez. Uygun beden ve model seçeneği ile istediğiniz ürüne Hepsiburada üzerinden ulaşabilir, avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Patik Nerede Giyilir?

Bu ürünün ev ortamında ve dış ortamlarda giyilebilen modelleri mevcuttur. Uygun taban özelliğine sahip olan ürün çeşitlerini dışarda dilediğiniz gibi çocuğunuza giydirebilirsiniz. Yumuşak yapıdan oluşan ürünler genelde ev içinde kullanılır.

Hangi Renkte Patik Seçenekleri Bulunur?

Zevkinize ve yapmak istediğiniz kombine bağlı olarak çeşitli renk seçenekleri olan ürün çeşitleri karşınıza çıkar. Yeşi, pembe, ekru, beyaz, sarı ve mavi patik gibi renk alternatifleri mevcuttur.

Patik Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Bu ürünün seçiminde öncelik rahatlık ve konfor dikkate alınır. Patiklerin aynı zamanda ayak bedenine ve kullanılacağı mevsime uygun olması gerekir. Bunun yanı sıra renk ve desen açısından estetik özelliklere sahip olan modeller ön plana çıkar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Patik & Ayakkabı

4397 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın