İç Giyim

Bebeğinizin bilinçli bir şekilde giydirilmesi onun sağlıklı gelişimi açısından maksimum önem arz ediyor. Bu noktada iç giyim eşyaları en önemli ürün kalemlerinden biri. Bebeğinizin külot, atlet, pijama ve çoraplarını onların mis gibi tenine uygun ürünlerden seçmeniz onun sağlıklı uyumasından gün içindeki tüm davranışlarına kadar her anına etki ediyor. Miniğin tenine doğrudan temas eden çamaşırlar pamuklu kumaşlardan üretildiğinde terlemenin ve üşümenin önüne geçiyor. Çeşitli renk ve tasarımlara sahip ürünler çok sayıda seçenekle size sunuluyor. Öte yandan bebeğiniz büyüdükçe ihtiyaçlarına yönelik olarak kullanılan iç çamaşır ürünleri farklılaşıyor.

Kaliteli İç Giyim Ürünleriyle Mutlu Bebekler

Yenidoğan bebeğiniz için doğum öncesi yapacağınız alışverişlerin önemli bir bölümünü iç çamaşırları oluşturuyor. Çoğunlukla evde vakit geçirecek olan minik için çok sayıda pijama, külot ve atlet bulundurmanız size büyük kolaylık sağlıyor. Bebeğiniz 2 yaşına gelene kadar kullan at bezler sizin en büyük yardımcınız oluyor. Bezin üzerine kullanacağınız külotların pamuklu kumaştan ve ince dokulu olması ona büyük konfor sağlıyor. Atlet, bez üzerine giyeceği külot, pijama takımları ve çoraplardan oluşan kıyafetler bebeğinizin olmazsa olmazları arasında. Çoraplar bahar ve kış aylarında bebeğinizin ayaklarının ısısını koruyor. Çorapları ister tek başına isterseniz minik ayakkabıların içinde kullanabiliyorsunuz. Atletlerin de kolsuz ve kısa kollu body modelleri bebeğiniz için en rahat kullanabileceğiniz ürünler arasında. 

Bebek iç çamaşırı seçiminde dikkate almanız gereken detaylar bulunuyor: 

  • Bebek pijamalarının kalın ve ince dokulu seçenekleri bulunuyor.
  • Soğuk havalar için polar pijamalar ideal kullanım sunuyor.
  • Zıbın, atlet ve body'lerin beyaz, tek renkli ve desenli çeşitleri yer alıyor.
  • Çıtçıtlı body'ler bebeğinizin altını açarken size kolaylık sağlıyor.
  • Çorapların farklı uzunlukta olanları bulunuyor.

Şık ve Sevimli Tasarımlarla Şirin Bebekler

Bebeğiniz için pamukluların yanı sıra keten ve bambu kumaşlardan tasarlanan ürünleri de değerlendirme şansınız var. Son derece esnek yapıda olan tasarımlar sayesinde minikler rahatça hareket edebiliyor. Ürünlerin kalitelerinin yanı sıra tasarımları da ebeveynler açısından önem taşıyor. Bebeği için her şeyin en iyisini isteyen anne babalar onlar için ideal ürünleri seçmeyi arzu ediyor. Markaları bu doğrultuda bebekler için hem kaliteli hem sağlıklı hem de zarif ürünler tasarlıyor. Modeller arasında sade tasarımlar ve hareketli seçenekler yer alıyor. Kız ve erkek bebekler için ayrı ayrı ürünler olduğu gibi uniseks alternatifler de mevcut. Orman hayvanları, kelebekli, uğur böcekli modeller hem kız hem erkek bebekler için tercih ediliyor. Prenses, çiçek ve benzeri desenler kızlar, arabalı, uzay konseptli tasarımlar ise erkek bebekler için ideal tasarımlar arasında yer alıyor. 

Bebeğinize iç çamaşırı seçerken bazı detaylara dikkat etmeniz gerekiyor:

  • Ürünleri uygun ısıda yıkamanız ve ütülemeniz önem taşıyor. 
  • Çamaşırların renklerine göre ayrılarak yıkanmaları öneriliyor.
  • Tasarımlar bebeklerinize zarar verecek boya ve ham madde içermiyor. 
  • Çamaşırların dikiş yapıları da bebeğinizin rahatlığı açısından değer taşıyor.
  • Fitilli yaka ve kol manşetli tasarımlar kolay giyilip çıkarılmalarından ötürü de tercih ediliyor.

Bebek İç Giyim Fiyatları 

Bebeğiniz iki yaş civarına geldiğinde hayatınıza yeni bir külot modeli giriyor. Alıştırma külotları olarak bilinen bu ürünler ile bebeğinize tuvalet alışkanlığı kazandırmanız kolaylaşıyor. Ürünlerin yan kısımlarındaki lastikli kısımlar sayesinde bebeğiniz tuvaletini altına kaçırsa bile dışkı ve çiş dışarı taşmıyor. Bu tasarımlar çamaşır makinesinde yıkanarak tekrar kullanılabiliyor. Bebek iç giyim ürünlerini tekli ya da 2'li, 3'lü ve daha çok ürünün yer aldığı paketlerde satın alma imkanınız var. İç giyim fiyatları ürünlerin markasına, tasarımlarına, kumaşlarına ve cinslerine göre farklılık gösteriyor. Ürünlere göz atarak bebek alışverişini tamamlayabilirsiniz. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İç Giyim

6142 ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Bebek
Bebek
İç Giyim
İç Giyim
Çorap
Çorap
Külot
Külot
Atlet
Atlet
Pijama
Pijama
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 64 / 6142 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?