En Ucuz ve Kaliteli Bebek Çorapları

Bebeklere kıyafet alırken özellikle bebeğin cildine doğrudan temas eden iç giyim ürünlerinin seçimine dikkat edilmesi gerekiyor. Atlet ve zıbın gibi iç çamaşırların yanında sağlık ve rahatlık açısından oldukça önemli olan iç giyim ürünlerinden biri olan çoraplarda bebeğinizin sağlığı açısından titizlikle seçilmesi gereken parçalardan biri oluyor. Özellikle yerle temas ettiği için hem bebeğinizin ayağını koruyacak hem de sıcak tutacak olan çorap çeşitleri modelleri ile farklılık gösteriyor.

Bebek Çorap Modelleri

Çorap çeşitlerinde uzunlukları, tasarımları ve kalınlıkları değişen birçok ürün modeli yer alıyor. Kıvrık çoraplar, yazlık ince çoraplar, kışlık çoraplar, havlu çoraplar ve tabanları kalın çoraplar modelleri ile farklı sezonlarda kullanılıyor. Öncelikle yazlık çoraplarda ince dokulu modeller öne çıkıyor. Kıvrık üst kısma ve esnek kıvrılan bölümlere sahip olan ürünler %80 pamuk ile %20 naylon karışımından üretiliyor. İnce bir dokuya sahip olan çorap modelleri evde, uyku sırasında ya da dış mekanlarda ayakkabı içinde bebeklere giydirilerek rahatlıkla kullanılabiliyor. Aynı zamanda antibakteriyel kumaş özelliği de sunan çorap modellerinde kız ve erkek bebekler için farklı renk seçeneklerine sahip ürünler bulunuyor. Özellikle kız çocukları için fırfır süslemeli 0-3 yaş grubuna hitap eden %100 pamuktan üretilmiş ürünlere erişebilir, erkek bebekler için ise taraftar renklerinde çorapları inceleyebilirsiniz.

Daha kalın dokulu çorap çeşitlerinde ise desenli çoraplar ve taban kısmı dayanıklı çoraplar öne çıkıyor. Kalın tabanlı çoraplar özellikle yeni yürümeye başlayan bebekler için ideal bir tercih oluyor. Havlu çorap çeşitleri ise ekstra yumuşak dokusu ile bebeğinizin ayaklarını sıcak tutmayı sağlıyor ve esnek kısımları yumuşak bir dokuda olduğu için bebeğinizin ayak bileklerini sıkmıyor. Bebek çorap modelleri arasında yer alan ayakkabı biçimindeki örgü çoraplar ise kullanışlı tasarımları ile tercih ediliyor. Özellikle şık biçimleri ile öne çıkan modeller kıvrımlı üst bölümleri ile ayaktan kolay çıkmıyor. Evde güvenle kullanabilecek ya da kışın botların içinde bebeğinize giydirebileceğiniz modelleri farklı renk seçenekleri ile bulabilirsiniz. %100 pamuklu iplikle üretilen ve bebek cildiyle uyumlu olan ürünleri inceleyerek sezona ve bebeğinize uygun modele erişebilirsiniz.

Bebek Çorap Fiyatları

Bebek çorap fiyatları ürün çeşidine bağlı olarak değişiyor. Tek satılan ürünlerin ve set halinde satılan ürünlerin fiyatları farklı oluyor. Set halindeki çoraplar içerdiği ürün sayısına bağlı olarak değişiyor. Ağırlıklı olarak 6’li ve 3’lü setler halinde satılan ürünlerde havlu çoraplar ve orta kalınlıkta çorap setleri aynı fiyatlarda kullanıcıya sunuluyor. Renk ve desen açısından farklı ürünleri içeren çorap setlerinde kız ve erkek bebekler için uygun tasarımlı modeller aynı fiyatlara sahip oluyor. 3’lü çorap çeşitleri ise daha az sayıda çorap içerdiği için benzer modellerden daha uygun fiyatlara satılıyor.

Havlu çorap ve normal çoraplardan oluşan setler ise model açısından değişse de fiyat açısından değişmeyerek aynı bütçelere hitap ediyor. İnce dokulu yazlık çorapları içeren setlerse daha uygun fiyatlar ile alıcıya sunuluyor. Antibakteriyel özelliği bulunan yazlık çoraplarda farklı markalara ait ürünleri uygun fiyatlarda bulabileceğiniz gibi farklı desenlerle süslenmiş ürünlere de uygun fiyatlardan ulaşabilirsiniz.

Genellikle setler halinde satılan çoraplar dışında tek satılan ürünler de çoraplar arasında yerini alıyor. Tek satılan bebek çorap fiyatları ise ürün çeşidiyle paralel oluyor. Patik şeklinde kıvrımlı çoraplar kalın dokusu ve kullanışlı tasarımı ile öne çıkıyor ve fiyatlarda ürün türüne uygun oluyor. Sadece modeli ile değil markasına bağlı olarak da fiyatları farklılık gösteren bebek çorabı çeşitlerinden bebeğinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Çorapları

.
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 3033 ürün
DSACategoryId/2147483636/60007347/12087352/12103929