En Ucuz ve Kaliteli Bebek Hırkaları

Titizlikle seçilmesi gereken bebek giyim ürünleri, sezona bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Sıcak yaz aylarında ince kumaşlardan üretilen kıyafetler öne çıkarken havaların soğumaya başladığı sonbahar sezonunda sıcak tutacak daha kalın ürünler tercih ediliyor. Bahar ve kış sezonunda giyime uygun bebek kıyafetleri arasında bebek hırkası modelleri kış ve sonbahar aylarında kullanıma uygun tasarımları ile işlevsel modeller olarak annelere sunuluyor.

Bebek Hırkası Modelleri

Bebek hırkası modelleri ürün çeşidine bağlı olarak farklı çeşitlere sahip oluyor. Düğmeli tasarımları, kapüşonları ve yaka biçimleri ile değişiklik gösteren ürünler arasında fermuarlı ve düğmeli modeller, panço şeklindeki modeller ve klasik hırka biçimindeki ürünler bulunuyor. Düğmeli ürünler yaka şekilleri ile farklılık göstererek birbirinden ayrılıyor. Boğaz kısmına kadar sıralı küçük düğmeye sahip olan yakasız modeller, soğuk kış aylarında iç giysi olarak bebeklere giydirilebiliyor. Büyük iki ya da üç adet düğmesi bulunan ve hafif kalın şal yaka kesimine sahip hırkalar ise sonbahar sezonunda üst giysi olarak tercih edilebiliyor. Özellikle kalın yaka tasarımı ile sıcak tutmaya elverişli olan hırkalarda kumaş türleri de farklılık gösteriyor. Yumuşak kalın penye kumaştan üretilen ürünler ile örme modeller kalınlık ve tasarım açısından değişiyor. Kolay kullanımı ile tanınan fermuarlı bebek hırkası modelleri ise kapüşonlu tasarımlar ve kapüşonsuz tasarımlar olarak farklılaşıyor. Kapüşonlu ürünler özellikle açık havada bebeğinizin başını soğuktan korumaya yardımcı olduğu için daha işlevsel bir kullanım sergiliyor. Düz modeller ise evde ya da kalın kapüşonlu montların içinde rahat bir kullanım sağlıyor.

Bebek hırkası çeşitler arasında kız çocukları için bolero tarzı fırfır, kurdele gibi detaylar ile süslü ürünler de yer alıyor. Abartılı olmayan modelleri ile günlük giysi olarak bebeğinize giydirebileceğiniz modelleri farklı renk seçenekleri ile bulabilirsiniz. Hırkalar arasında kız çocuklarına yönelik panço çeşitleri de sizlere sunuluyor. Kalın dokuları ile açık havada kullanıma ideal olan pançolar 3-6 yaş grubunda bebeklere rahatlıkla giydirilebiliyor. Henüz yaşını almamış bebeklere uygun hırkalar arasındaysa yumuşak dokulu, kanserojen ve alerjik maddeler içermeyen ürünler annelerin ilk tercihi oluyor. Çapraz düğme tasarımı ile bebeğinizi rahatsız etmeden giydirip çıkarabileceğiniz bebek hırkalarını hem kız hem de erkek bebekler için tercih edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak pamuklu, yumuşak ve sağlıklı kumaşlardan üretilen hırkalarda kolları ve kenarları ribana tarzı ürünler ise bebeğinizi soğuktan korumaya yardımcı oluyor.

Bebek Hırkası Fiyatları

Bebek hırkalarının fiyatları ürünlerin markasına ve kalitesine bağlı olarak değişiyor. Ürünlerinde kullandığı sağlıklı kumaş dokusuyla dikkat çeken markalar fiyat açısından benzer markalardan ayrılıyor. Aynı markanın yaka modelleri, örme tasarımı ve kalınlığı değişen ve üst giysi olarak bahar sezonlarında bebeklerinize giydirebileceğiniz ürünleri kız ve erkek bebeklere yönelik farklı tasarımlarda bulabilir, farklı fiyat aralıklarında satılan hırkalara ulaşabilirsiniz. Bebek hırkalarında benzer markaların örme kumaş motifli, pamuklu ceket tarzı ürünleriyse daha ekonomik fiyatlarda bulabilirsiniz.

Daha ince bir dokuya sahip olan bebek hırkası fiyatları ise uygun bütçelere hitap ediyor. Tek satılan ürünlerde hem açık havada ceket olarak kullanılabilecek ürünler hem de mont içinde giydirilebilecek ürünler yer alıyor. İkili takım halinde satılan hırka çeşitleri ise daha cazip fiyatlar ile sizlere sunuluyor. Çok kalın olmayan dokusu ile bebeğinize farklı sezonlarda giydirebileceğiniz ürünleri fiyat, kumaş, kalite gibi farklı nitelikleri açısından karşılaştırabilirsiniz. Yeni doğandan 4 yaş grubuna kadar farklı bedene sahip ürünleri bulabileceğiniz bebek hırkaları arasında markaların beden ölçülerini inceleyerek bebeğinize ne uygun ürünü seçebilir kolayca sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Hırkası

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 1021 ürün
DSACategoryId/2147483636/60007347/12046626