Atlet

Yetişkinlere oranla ciltleri çok daha hassas olan bebekler için kıyafet seçiminde birçok noktaya dikkat edilmesi gerekiyor. Sadece kumaş özellikleri ve hijyeni açsından değil bebeğin sağlıklı gelişimini de desteklemek için doğru seçilmesi gereken bebek giyim ürünlerinde özellikle cilde doğrudan temas eden iç giyim ürünlerine özen gösteriliyor. Rahat ve yumuşak kumaşı, sağlıklı dokusu ve bedeni gibi ayrıntıların göz önünde bulundurularak seçilmesi gereken bebek iç giyim ürünleri arasında farklı atlet modelleri yer alıyor.

Bebek Atlet Modelleri

Bebeklerin en temel iç giysilerinden biri olan atletler, kolsuz atlet ya da alttan bantlı tasarım olarak karşınıza çıkıyor. Bantlı modeller bebekler için kullanışlı modeller olarak anneler tarafından tercih ediliyor. Altan kapanan tasarımı ile özellikle iç çamaşırı kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran modeller pamuklu dokuları ile sağlıklı bir kullanım sunuyor. Bantlı kısımları kolay bir şekilde kapandığı için annelere kolaylık sağlayan atletler,1 aylık bebekten 3 yaşına kadar bebeklere uygun bedenlere sahip oluyor.

Bantlı bebek atlet modelleri arasında kolsuz ürünlerin yanı sıra kısa kollu, askılı ve uzun kollu modellerde yer alıyor. Özellikle uzun kollu modeller soğuk mevsimlerde kazakların ya da trikoların içinde ideal bir kullanım sunuyor ve desenli tasarıma sahip olanlar sıcak mevsimlerde tek parça olarak kullanılabiliyor. Kolsuz ya da kısa kollu bantlı atlet modelleri ise yaz aylarında tercih ediliyor ve kış aylarında %100 pamuk dokulu kazakların içine bebeklere giydiriliyor. Renk ve desen tercihlerinde ise uzun kollu atlet çeşitlerinde renkli modeller rahatlıkla bulunabilirken kolsuz atletler ise ağırlıklı olarak beyaz renklerde oluyor. Kız ve erkek bebeklere göre de modelleri ve renkleri değişen atletler arasında desenli ürünleri de kolayca bulabilirsiniz.

Bant kullanılmayan bebek atlet çeşitleri ise kısa kol ve kolsuz modeller olarak değişiyor. Modelleri ile birlikte farklı yaş gruplarından bebeklere uygun olan ürünler arasında tişört şeklinde kullanılabilecek modellerde yer alıyor. Cinsiyetlere göre de tasarımları farklılaşan ürünlerde kız çocukları için kenarları fırfırlı modeller öne çıkarken erkek bebekler için sade tasarımlı atletler dikkat çekiyor.

Bebek Atlet Fiyatları

Tasarımları ve modelleri değişiklik gösteren bebek atletlerinin fiyatları farklı nedenlere bağlı olarak değişiyor. Atletler arasında set halinde satılan ürünler içerdikleri parça sayısına uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulurken tekli ürünlerde markalar fiyatları belirleyen temel etken oluyor. Set halindeki ürünlerde 5’li 3’lü ve 2’li paketlerde atletlerin modelleri de fiyatları etkiliyor. 5’li paketlerde kolsuz ya da askılı modeller farklı cinsiyetlere hitap etse de aynı fiyat aralığında kullanıcıya sunuluyor. İçerdiği atlet sayısına bağlı olarak fiyatları değişen ürünlerde 3’lü ve 2’li bantlı atlet setleri ise daha ekonomik fiyatlara sahip oluyor. Uzun kollu atlet setlerinde ise fiyatlar küçük farkları ile askılı ve kolsuz ürünlerden ayrılıyor.

Tek satılan bebek atlet fiyatları markaya bağlı olarak değişiyor. Çocuk giyim ürünleri üreten ve %100 pamuklu kumaş kullanan markaları kalite ve tasarım açısında farklı modellere sahip oluyor. Yalnızca bebek giyim ürünleri üreten markaların atletlerini kalite ve fiyat açısından benzer ürünler ile karşılaştırabilirsiniz. Tek parça halinde satılan atletlerde tişört tarzı ürünler ve iç giyim ürünü olarak kullanılacak modeller farklılık gösteriyor. Aynı zamanda cinsiyete göre de fiyatları değişen atlet çeşitlerinden bebeğinize uygun olanı seçebilirsiniz. Tişört tarzındaki ürünler arasında oldukça uygun fiyatlara sahip ürünleri bulabilir ve bantlı setlerde üst kısmı tişört modelinde olan ürünlere ulaşabilirsiniz. Markaları ve bedenleri ile değişiklik gösteren ürün çeşitlerinden bebeğinize uygun atlet setini sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Atleti Fiyatları

397 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 397 ürün
DSACategoryId/2147483636/60007347/12087352/12103458