En Ucuz ve Kaliteli Bebek Gömlekleri

Bebek, bluz, gömlek ve tunikleri, kolay giyimleri sebebiyle, kullanışlı kıyafetler olarak nitelendiriliyor. Ürünler bir yandan bebeklerin giyinmelerini, diğer yandan şıklıklarını sağlıyor. Hassas bebek ciltleri, kumaş seçiminde ayrı biz özen istiyor; nefes alan, pamuklu, alerji riski taşımayan, tahriş etmeyen ürünler tercih sebebi oluyor. Bebek kıyafetleri alırken, çocuğunuzu sıkmayacak kıyafetler almanız önem taşıyor. Günümüzde trend kıyafetler, ebeveynler tarafından bebekler için de tercih ediliyor. Bebeklerini hoş gösteren moda giysiler, anne, babaların ilgi alanlarına giriyor. Bu sebeple de günümüzün bebekleri şıklıkta adeta yarışıyor.

Bluz Gömlek Tunik

Bebekler için hazırlanan kıyafetlerde önemli bir yer tutan; bluz, gömlek, tunik çeşitleri sundukları modellerle geniş bir kesime hitap edebiliyor. Ürünler, anne, babaların bebeklerini hem sıcak hem şık tutma isteklerini yerine getiriyor. Yumuşak, ürünler çocukların ciltlerini rahatsız etmiyor, kaşındırmıyor, konforlu giyimler sağlıyor. İyi kombine edilen kıyafetler, çocukların belirgin bir şıklık yakalamasını sağlıyor. Güzel giyinmeyi sağlayan kıyafetler, erkek ve kız çocukları tarafından da beğeniliyor ve arzulanıyor. Kolay giyim sağlayan, bebeklere sıkıntı vermeyen, kaşıntı yapmayan ürünler, ebeveynlerin tercihi oluyor. Kıyafetlerin; terletmeyen, nefes alan, cildi irite etmeyen kumaşlardan olması, hassas ciltli bebekler için tercih ediliyor.

Bluz Gömlek Tunik Modelleri

Bluz gömlek tunik modelleri çeşitlilik gösteriyor; pamuk, keten, şile bezi gibi malzemelerden üretilen ürünler, renkleriyle de dikkatleri çekiyor. Desenli, sade, kız çocuk bluzları ve tunikleri de hem renkleriyle hem desenleriyle şık giyinmeyi seven kız çocuklarına hitap ediyor. Birbirinden sevimli giysiler, kız çocuklarını çok daha tatlı yapıyor. Baskılı, ekose, sade, erkek çocuk gömlekleri, giyimleriyle dikkat çekmeyi seven erkek çocuklarının tercihleri arasında yer alıyor. Şık küçük adamlar, sevimlilikleriyle dikkat çekiyor. Giyimi kolay olan triko bebe süveterleri bebekleri soğuktan koruyor. Baştan kolay geçen, giyimi rahat ve alt temizliğini kolaylaştıran body’ler uzun kollu, kısa kollu çeşitleriyle, hem bebeklere konforlu giyim sağlıyor hem de ebeveynlerin işini kolaylaştırıyor. 3’lü set halindeki body’ler ise sık kıyafet değiştirmek zorunda kalan bebekler için güzel bir alternatif sunuyor. 2’li setler halinde bebekler için özel üretilen pamuklu trend mama önlükleri ise zararlı madde içermeyen materyallerden üretiliyor. Mama yedirmeyi ve yemeyi eğlenceli hale sokuyor. Kapüşonlu gömlekler de rüzgarlı ve soğuk havanın hakim olduğu ortamlarda tercih ediliyor. Bebe yaka, balıkçı yaka, V- yaka, bisiklet yaka, esnek yaka çeşitleriyle ürünler, çocukların rahatı düşünülerek üretiliyor.

Bluz Gömlek Tunik Fiyatları

Model, malzeme, ve ürüne göre değişiklik gösteren ürün fiyatları, geniş bir aralıkta yer alıyor ve farklı kesimlere hitap ediyor. 3’lü, 2’li setler halinde piyasaya sürülen ürünler, ebeveynler için pratik olduğu kadar, ekonomik alternatifler de sunuyor. Doğru kıyafetlerle kombine edilen ürünler, çocuklara moda dergilerinden çıkmış gibi bir görüntü kazandırıyor. Kızınıza şık sade bir pantolon ya da etek üstüne desenli bir gömlek, oğlunuza keten ya da jean pantolon üstüne ekose gömlek giydirebilir, böylece hem şık olmalarını hem de mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Ekose, desenli gömlek ve bluzlar, üstlerindeki ufak lekeleri göstermeyerek, çocuklar için ekstra bir avantaj daha sunuyor. Farklı kalınlıktaki ürünleri kullanarak, dört mevsim bebekleriniz için uygun kıyafetlere ulaşabilirsiniz. Yaz aylarında ince, terletmeyen, kolsuz ürünleri, kış aylarında kalın, uzun kollu ürünleri tercih ederek çocuklarınıza uygun kıyafetleri seçebilirsiniz. Bebeklerini giydirirken klasik renk ayırımı yapan ebeveynler için, kız çocuklara pembe ve erkek çocuklara mavi renklerdeki ürünlerin yanı sıra, renk ayırımı yapmayan ebeveynler için de, nötr renklerde kıyafetler sunuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Gömlek Fiyatları

521 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 521 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?