Bebek bekleyen anne babalar için, onu kucaklarına alacakları gün hayatlarının en önemli anıdır. O güne ait her detayı özenle tasarlayan ebeveynler, bebeğinin doğum sonrası giyeceği kıyafetleri de büyük itinayla hazırlar. Bebeğinizin hastane çıkışında kullanacağı kıyafetlerin hem şık hem kullanışlı hem de rahat olmaları büyük önem arz eder. Birçok marka hastane çıkışı seti koleksiyonlarıyla bu özel günü sizin için daha da anlamlı kılar. Annelerin doğum çantasında doğacak bebekleri için birçok ürün yer alır. Üst zıbın, alt zıbın, zıbın altı, çıtçıtlı body, yelek, önlük,  eldiven, başlık, mendil gibi parçalardan oluşan setler hayatınız boyunca unutamayacağınız o döneme şahitlik eder. 

Hastane Çıkışı Şık ve Fonksiyonel Tasarımlar

Dünyaya merhaba diyen minik bebeğiniz öncelikle rahat olmalıdır. İkinci sırada ürünlerin sevimli tasarımları önem taşır. Zira o dönemi bol bol fotoğraflayacağınız ve ömrünüz boyunca o fotoğraflara bakacağınız düşünüldüğünde, hastane çıkışı ürünlerin çok önemli olacağı açıktır. Mucize bebeğiniz için çok sayıda çeşidi bir araya getiren çocuk giyim markaları sayısız alternatifle karşınıza çıkar. Rahat ve esnek kumaşlardan üretilen tasarımlar farklı renk ve desenlerle kaplıdır. Bu ürünlerin yedekli olması gerektiğinden bebeğinize bu aşamada giydireceğiniz çok sayıda kıyafete ihtiyaç vardır. Çeşitli tasarımların yer aldığı markaların ürün seçkileri sayesinde bebeğinize benzersiz şıklıkta stiller sunma şansınız olur.

Hastane çıkışı setlerinin özellikleri:

 • Kız bebekler için pembe ağırlıklı tasarımlar tercih edilirken erkek bebekler için maviler ön plandadır. 
 • Uzun kollu seçenekler yüksek oranda koruma sağlar. 
 • Çıtçıtlı tasarımlar kolay kullanımlarıyla ön plandadır.
 • Eldivenler, bebeğinizin tırnaklarıyla yüzüne zarar vermemesi için önemlidir.
 • Önlükler salyaları akan bebeklerin önünü ıslatmalarına engel olur.

Rahat ve Modern Yenidoğan Kıyafetleri 

Hastane çıkışı setlerinde yer alan bebek kıyafetleri rahatlığı ve sevimli bebek stilini bir arada yansıtır. Pamuklu kumaşlarla tasarlanan modeller arasında organik ipliklerden üretilen tasarımlar da bulunur. Setlerin içinde zıbınlar önemli bir işleve sahiptir. Bu ürünler bebeğinize alt katman giysi olarak destek sağlar. Bu sayede üşümeyen ve terlemeyen bebeğiniz dünyaya gözlerini açtıkları ilk zamanları konforla geçirir. Modellerin şirin desenleri sayesinde, her görenin yüzünde gülümseme belirir. Küçük hayvan figürleri, çiçek, kelebek, araba ve benzeri desenler kıyafetlere şirin nüanslar katar. Önü yazılı ve karakter baskılı modeller de iç açıcı görünümler yaratır. Modellerin kız ve erkek bebeklere ayrı ayrı tasarlanan seçenekleri olduğu gibi üniseks olarak da tasarlanan çok sayıda çeşidi de bulunur. 

Ürünlerin kullanım detayları:

 • Ürünler uygun ısıda çamaşır makinesinde yıkanabilir.
 • Bebek deterjanlarıyla ağartıcı kullanılmadan yıkanmaları önerilir.
 • Modeller kolayca ütülenir.
 • Takım olarak satılan ürünler birbirleriyle kombine edilebilir.
 • Ürünler esneklikleri sayesinde bebeklerinizin hareketlerini engellemez. 

Hastane Çıkışı Seti Fiyatları

Ürünler antialerjik ve antibakteriyel olup bebekleriniz için büyük bir güven duygusuyla onları kullanabilirsiniz. Hastane çıkışı ürünleri usta işçilikleri ve kaliteli kumaş ve dikiş yapıları sayesinde bebeğinizin tenin nefes almasını sağlayarak sağlığını destekler. Güvenilir markalar tarafından tasarlanan modeller uygun yıkama koşullarıyla temizlendikleri takdirde sarkma yapmaz. Ürünlerin içeriğinde kanserojen boya ve madde bulunmadığı için yavrularınıza rahatlıkla giydirmeniz mümkündür. Ürünlerin dokuma, nakış ve aksesuarları son derece kaliteli materyallerle donatılır. Modellerin yumuşaklığı sayesinde bebeğinizin cildinde yumuşacık bir dokunuş bırakır. Ürünleri hem kendi bebeğinize hem de sevdiklerinize hediye olarak sunabilirsiniz. Hastane çıkışı setlerinin fiyatları, setlerde yer alan parça sayısına, markalarına, kumaş kalitelerine ve daha birçok kritere göre değişiklik gösterir. bebeğinize en uygun alternatifleri değerlendirmek için tüm ürün çeşitlerine göz atabilir, ideal modelleri bulabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Hastane Çıkışı Seti

4.216 ürün var
 1. Cinsiyet
 2. Markalar A-Z
  1. Carter's Hastane Çıkışı Seti
  2. Pierre Cardin Hastane Çıkışı Seti
  3. Andy Wawa Hastane Çıkışı Seti
  4. U.S. Polo Assn. Hastane Çıkışı Seti
  5. Zeyland Hastane Çıkışı Seti
  6. Aziz Bebe Hastane Çıkışı Seti
  7. Bibaby Hastane Çıkışı Seti
  8. Miniworld Hastane Çıkışı Seti
  9. Tuğba Kuğu Hastane Çıkışı Seti
  10. Pia Baby Hastane Çıkışı Seti
  11. Bebitof Hastane Çıkışı Seti
  12. Homamia Hastane Çıkışı Seti
  13. İmaj Hastane Çıkışı Seti
  14. Minizeyn Hastane Çıkışı Seti
  15. Caramell Hastane Çıkışı Seti
  16. Eda Baby Hastane Çıkışı Seti
  17. İmaj Bebe Hastane Çıkışı Seti
  18. Webombinoo Hastane Çıkışı Seti
  19. Esil Ozmo Hastane Çıkışı Seti
  20. Breeze Hastane Çıkışı Seti
 3. Beden A-Z
 4. Renk
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Ürün Puanı
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483636/60007347/80529021
Başa dön