Hastane Çıkışı

Bebek tekstil ürünleri arasında ilk sıralarda yer alan ürün konseptlerinden biri de hastane çıkışı modelleridir. Özel olarak tasarlanan hastane çıkış takımları, yeni doğan bebeklerin dünyaya gözlerini açtığı andan itibaren kullanabileceği ilk giysi ve aksesuar çeşitleridir. Doğum zamanı yaklaşan annelerin hastane çantasında bulunması gereken en önemli malzemeleri bir araya toplayan hastane çıkışı seti, bebeğin ilk gereksinimlerini eksiksiz karşılamaya yarar. Kullanışlı ve ergonomik ürün tasarımları arasında yer alan iç zıbın, uzun kollu yelek, patikli pantolon, bere ve eldiven çeşitleri bebeğe cildine temas eden ilk kıyafetlerdir. Tasarım kalitesi ve şıklığıyla ön plana çıkan doğal pamuk ve bambu tasarımlı ürün yelpazesinde sade, nakışlı, baskılı, dantelli, lisanslı, işleme detaylı ve 3D hastane çıkışı ürün alternatiflerinin tamamını bulabilirsiniz.

Bebeklerin Konforunu Artıran Hastane Çıkışı Modelleri

Bebeklerin hassas ve ince yapılı cildini saran ergonomik ürünlerin kumaş, dokuma ve işleme kalitesinin yüksek olması, onların sağlıklı gelişebilmesi bakımından oldukça önemlidir. Bebeklerin ihtiyacına göre zengin ürün alternatifleri sunan hastane çıkışı çeşitleri farklı parçaların kombinle edilmesinden oluşur. Bebek vücudunun üst bölümünü özenle saran iç zıbın ve üzerine giydirilen yarım kollu ya da uzun kollu üst zıbın, onların üşümesini ve uyurken rahatsız olmalarını engeller. Çıtçıtlı bodylerin yer aldığı hastane çıkışı modelleri ise bebeğin narin bedenini saran, bebek bezinin sabit kalmasını sağlayan ve göbek kordonu bölgesini acıtmayan tasarım kalitesiyle dikkat çeker. Bebeklerin ayağına çorap giydirme zorunluluğunu ortadan kaldıran patikli pantolon seçenekleri hem onların ayaklarının üşümesini hem de ayak parmak aralarının tozlanmasını önler. Nitelikli tasarım detayları sayesinde bebeklere kolay giydirilebilen hastane çıkışı çeşitleri annelere ve babalara önemli konfor sunar. Bebeklerin doğduğu andan itibaren sağlıklı bir büyüme süreci yaşayabilmesi için düzenli bir uyku konforuna sahip olması gerekir. İstemsiz el ve kol hareketleri nedeniyle uykusu kolay bölünebilen bebekler için kundaklı hastane çıkışı alternatifleri özel olarak tasarlanır. Dünyaca ünlü bebek kıyafetleri üreticileri ve güvenilir hastane çıkışı markaları, ürünlerinin kalitesi sayesinde müşterilerinin beklentisini eksiksiz karşılar. Anne ve babaları en çok tedirgin eden hususlardan biri de bebeklerinin uyku sırasında ya da ağlarken ellerini yüzüne götürmeleri ve sivri tırnakları ile yüzlerini çizme problemidir. Bebeklerin bu tür olumsuzluklardan korunması için özel olarak geliştirilen eldiven çeşitleri ise hastane çıkışı takımlarının neredeyse en vazgeçilmez aksesuarıdır. Aynı zamanda bebeklerin şıklığına da eşlik eden orijinal tasarım detaylı modeller arasında her ihtiyaca, zevke ve bütçeye hitap eden ürün alternatifleri vardır. Yenidoğan miniklerin baş bölgesinin rüzgar ya da fazla güneş almaması için de ürün kombinlerinde kullanışlı bere ve şapka modelleri bulunur.

Mevsimlere Uygun Hastane Çıkışı Takımları

Natürel dokuma detaylarına sahip hastane çıkışı seçenekleri arasında her mevsim konfor sunan ürün çeşitliliği mevcuttur. Anne ve babaların gönlünün rahat olmasını sağlayan ürünler, aynı zamanda bebeklerinin de farklı hava koşullarında güvende olmasını sağlar. Yaz ve kış mevsimine uygun özelliklerde tasarlanan hastane çıkışı takımları hem sıcak hem de soğuk havalarda bebeklerin kurtarıcısıdır. Dört mevsim kullanılabilen ürün alternatifleri ise bebeğinizi hem ılık hem de serin havalarda rahat ettirir. İnce, orta ve kalın olarak kaliteli kumaşlardan dokunan hastane çıkış takımlarından bebeğinizin ihtiyacına en uygun modeli seçebilirsiniz. Pamuklu, penye ve bambu kumaşların doğallığı sayesinde bebeğinizin uyanıkken ve uykudayken geçirdiği zamanların kalitesini artırabilirsiniz. Şık ve estetik tasarımlarıyla ön plana çıkan işlevsel ve ergonomik özellikli hasatane çıkışı kıyafet tasarımları, bebeklerin giyinmesi ve soyunması sırasında ebeveynlere önemli kolaylık sunar. Pratik şekilde bebeğinize giydirebileceğiniz ya da üzerinden çıkarabileceğiniz iç zıbın, yelek, patikli pantolon, eldiven, şapka, çıtçıtlı body ve tulum gibi ergonomik parçalar, onların üşümekten koruduğu için hasta olma risklerini de minimum seviyeye indirir. Bahar ve güz mevsimlerinde bebeğinizin huzurlu olabilmesi ve sağlıklı kalabilmesi için özel olarak tasarlanan hastane çıkışı pamuklu ve bambu ürün alternatiflerine yönelebilirsiniz. Nefes alabilen ve vücut ısısını koruyan kumaş özellikleri sayesinde bebeklerin terlemesi ve üşümesi önlenmiş olur. Dokumaların hava geçirgenliği bebeklerin bunalmasını önleyen kalitededir. Bebekler özellikle sıcak havalarda sıkıntısını atamadığı için daha çok ağlar. Yenidoğan bebeğinizin giyim konforunu maksimum düzeye taşımak için kaliteli markaların hastane çıkışı çeşitlerini tercih etmenizde büyük fayda vardır.

Eğer anne adayının doğum zamanı soğuk kış günlerine denk gelecekse battaniyeli hastane çıkışı seçenekleri en ideal modeller arasındadır. Battaniyeli ürün konseptleri arasında ince, orta ve kalın dokumalı ürün alternatiflerinden ihtiyacınıza uygun olan tasarımı seçebilirsiniz. Bebekler küçük olduğu için özellikle soğuk ve yağmurlu havalarda onların dışarı çıkarılması risklidir. Ancak kalın battaniye tasarımlı hastane çıkışları ile onları hastaneden eve güvenle götürebilirsiniz. Bebeğinin kış günlerinde uyurken pusetinde, beşiğinde ya da babynestinde rahat etmesini isteyen ebeveynlere battaniyeli hastane çıkışı pamuklu ve bambu tasarımlarını değerlendirmeleri özellikle tavsiye edilir. Savunmasız vücudu ve hassas cildiyle her anlamda yüksek konfora gereksinim duyan bebekler için organik hastane çıkışı çeşitleri daha uygundur. Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen ürünler sağlık standartlarına uyumludur. Antialerjik kumaşlar bebek cildinde meydana gelebilecek hassasiyeti minimum seviyeye düşürür. Antibakteriyel dokuma detayları sayesinde ise her zaman güvende olan bebeklerin kıyafetleri ve aksesuarları mikrop barındırmayan özelliktedir. Modern şıklığı ve kaliteyi yenidoğan bebeklerin hastane çıkışı takımlarında bir araya getiren firmalar, antikanserojen özellikli ürün dokumalarında zararlı kimyasal içeren hem boya ve baskı malzemesi hem de işleme detayı kullanmazlar. Bu sayede güvenilir markaların kaliteli ürün tasarımlarını tercih eden ebeveynler, bebeklerinin sağlığı konusunda endişeye kapılmaktan kurtulur.

Yenidoğan ve Prematüre Hastane Çıkışı Setleri

bebek bekleyen anne ve babaların en büyük endişelerinden biri de vaktinden önce yaşanabilen erken doğum riskidir. Modern tıbbın ilerlemesi sayesinde prematüre küvözlerinde güvenle ve sağlıkla geliştirilebilen bebekler kısa sürede ebeveynlerine kavuşur. Özel prematüre tasarımlı  hastane çıkışı seçenekleri arasından bebeğinizin doğum kilosuna en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Bebeklerin vaktinden önce dünyaya gelebileceği riskini göz önünde bulundurarak onlara uygun giysi ve aksesuarlar tasarlayan kaliteli hastane çıkışı markaları, ergonomik ve kullanışlı ürün modelleri sayesinde ebeveynlerin içini ferahlatır. Dünyaya henüz gelmemiş  ya da yenidoğan bebeğiniz için şık ve zarif ürün tasarımları arasında kız ve erkek bebekler için en uygun modeller mevcuttur. Kalite, renk, desen ve model çeşitliliğiyle ön plana çıkan ürünlerin zarif ve sevimli modelleri, miniklerin şıklığını taçlandırmaya yeter.Ürünlerin üzerine işlenen baskı ve boyalı motiflerin materyal kalitesi canlı sağlığına dost özelliktedir. Bebeğinize giydirdiğinizde oldukça şirin görünmesini sağlayan tavşanlı, penguenli, kuğulu, kedili, köpekli ve arabalı hastane çıkışı modelleri, bebek cildinde alerjik reaksiyona neden olmayan materyallerden üretilir. Özel olarak formüle edilen kumaşlar ve üzerine yerleştirilen desen dizaynları Avrupa uyum kriterlerine göre geliştirilir. Yenidoğan hastane çıkışı çeşitlerini tercih ederken kalitesini ve güvenilirliğini ispatlamış yerli ve yabancı tekstil üreticilerinin markalarını tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildini güvenle saran iç zıbın, patikli pantolon, patikli tulum, yelek, şapka, bere, eldiven, önlük, kundak, pike ve battaniye modellerinden ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz kızınız için pembe, lila, yavruağzı, turuncu, krem ve sarı renkli ürün alternatiflerine yönelebilirsiniz. Yenidoğan kızınızın prensesler kadar zarif görünmesini sağlayan bambu hastane çıkışı ürünlerinin kalitesi ve model çeşitliliği görülmeye değer. Anne ve babalar için bebeklerinin hayati önem taşıyan sağlığı, yüksek standartlarda üretilen hastane çıkışı alternatifleriyle güven altındadır. Kanserojen maddelerin kullanılmadığı boyalı ve baskılı ürünlerin ergonomik kullanım detayları da kullanım rahatlığını artırır. Boya vermeyen tasarımların gösterişli modellerinde yer alan nakış, dantel gibi işleme özellikleri de aynı kalitededir. Prematüre hastane çıkışı çeşitleriyle erken doğan bebeğinizin tüm kıyafet ve aksesuar ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz. Uyku konforu yüksek olan ve uyanıkken hareket özgürlüğü rahat olan bebeklerin daha mutlu olduğunu belirten uzmanlar, huzurlu ve az ağlayan bebeklerin akranlarına oranla daha sağlıklı bir gelişim gösterdiğini belirtir. Bu nedenle bebeklerin konforunu maksimum seviyede tutmak isteyen ebeveynlerin, özel olarak tasarlanan kaliteli ve kullanışlı hastane çıkışı takımlarını tercih etmesi daha yararlı olur.

Kız ve Erkek Bebek Hastane Çıkışı Alternatifleri

Hastanede dünyaya gözlerini açan bebeğinizin onu görmeye gelen ilk misafirlerini karşılaması için tasarlanan şık ve estetik ürünler arasında nakışlı hastane çıkışı alternatifleri de oldukça dikkat çeken çeşitliliğe sahiptir. Zarif ve kaliteli nakış detayları giysi ve aksesuarların en özel yerine işlendiği için bebeklerin narin cildine temas etmeyen yerlerdedir. Evine yeni gelen bebeklerin aile büyükleriyle ve özel davetlilerle tanışması için özel bir şıklığa bürünmesine olanak tanıyan dantelli hastane çıkışı seçenekleri de ayrı bir öneme sahiptir. Şık ve ergonomik tasarım özellikleriyle ebeveynlerin beğenisini kazanan ürünler giyen kızınız ya da oğlunuz, misafirlerin bir prenses veya prens edasıyla karşılamaya hazırdır. dünyaya yeni gelen oğlunuzun yakışıklığını ön plana çıkaran estetik ürün tasarımları arasında mavi, yeşil, haki, lacivert, krem ve beyaz renklerin en şık tonları yer alır. Araba, uçak, penguen, tren, bulut, ay, güneş ve yıldız desenlerinin her çeşidini bulabileceğiniz zıbınlı hastane çıkışı modellerinden bebeğinizin vücut ağırlığına uygun beden numarasını kolaylıkla seçebilirsiniz. Kızınızın ya da oğlunuzun giyebileceği en modern ürün çeşitlerini renk ve desen sınırlaması olmaktan belirlemeyi arzu edenlerdenseniz, unısex hastane çıkışı alternatifleri zevkinize özel çeşitlilik sunar. Zengin ürün yelpazesinde unisex tasarımlarla kullanıcıların beğenisini kazanan hastane çıkışları cinsiyet ayrımı olmaksızın hem kız hem de erkek bebeklerin giyebileceği ve kullanabileceği özellikte parçalardan oluşur. Sevimli çizgi dizi kahramanlarının ve en sevilen sevimli hayvan figürlerinin bire bir baskılandığı orijinal ürün seçenekleri arasında ise lisanslı hastane çıkışı modelleri yer alır. Canlı ve parlak renkler ile sade ve pastel tonların özenle işlendiği tasarım detayları hastane çıkışlarının parçalarına ayrı bir şirinlik katar.

Fanatik Ebeveynlere Özel Taraftar Hastane Çıkışı

Spor seven anne ve babalar için ve özellikle takım sevdalısı olan babaların gönlünü fetheden taraftar hastane çıkışı tasarımları minimalist yapıları ve şirin görünümleri sayesinde ebeveynlerden yoğun ilgi görür. Tuttuğu takımın sevgisini oğluna ya da kızına aşılamak isteyen anne ve babalar, dilediği takımın renklerini, çizgilerini ve logolarını taşıyan taraftar hastane çıkışı setlerini beğenebilir. Bebeğinize giydireceğiniz iç zıbın, yelek, çıtçıtlı body, patikli alt ve tam boy tulum ile bebeğinizin minik bir sporcu olmasını sağlayabilirsiniz. Maç ve müsabaka sevincinizde takımınızda ortak olmak için yenidoğan bebeğinize üniforma görünümlü bere, şapka, eldiven, önlük, yelek modellerinden dilediğinizi giydirebilirsiniz. Taraftar tasarımlı hastane çıkışları bebeğinizin oldukça sempatik ve enerji dolu bir görünüm almalarını sağlar. Galatasaray hastane çıkışı ile tutkunu olduğunuz takımı yansıtan çizgileri bebeğinizin modern giysilerine taşıyabilirsiniz. Özellikle kaliteli kumaşlardan dokunan hastane çıkış takımlarının renk ve boya ile baskı kalitesi de zararsız kimyasallardan üretilir. Tanınmış ve güvenilir markaların GOTS sertifikası taşıyan ürünlerinden dilediğiniz modeli tercih ederek bebeğinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Bebeğinize giydireceğiniz kıyafetlerin ve onun ihtiyaçları için kullanacağınız aksesuarların kaliteli ve güvenilir özellikte olduğunu, dünya standartlarına uygunluk sertifikası olan GOTS ibaresinin, ürün etiketinde olup olmadığını kontrol ederek teyit edebilirsiniz.

FB hastane çıkışı ile sarı kanarya sevdasını kızınıza ya da oğlunuza öğretmek için en uygun zaman dünyaya gözlerini ilk açtığı o muhteşem anlar olabilir. Hiç vakit kaybetmeden Fenerbahçe takım ruhunu ve sporun centilmenliğini ön plana çıkaran Fenerbahçeli hastane çıkış setlerini bebeğinize giydirebilirsiniz. Sarı kanaryalı FB kundağına yavrunuzu sarabilir, ürün kombininde yer alan sıcacık battaniyesiyle de bebeğinizi üşümekten koruyabilirsiniz. Hastane çıkışında yer alan şapka, önlük, patikli tulum ve eldivenler ile tam bir sporcu havasına bürünen oğlunuz veya kızınız Beşiktaş hastane çıkışı ürün çeşitliliği sayesinde fanatik bir karakartallı bebek olabilir. Sporu ve ve taraftar dostluğunu daha doğduğu ilk günlerden itibaren bebeğine sevdirmek isteyen anne ve babalar için özel olarak tasarlanan ürün konseptinde BJK, FB, TS ve GS hastane çıkışı tasarımlı modelleri bebeğinizin vücut ağırlığına uygun ölçülerde bulabilirsiniz. Zengin ürün skalasıyla ebeveynlerin tercih yapma şansını artıran, orijinal ve kaliteli modeller farklı ihtiyaçlara, zevklere ve bütçelere hitap eden avantajlı alternatifler sunar. Fiyat ve performans detaylarıyla da anne ve babaların takdirini kazanan nitelikli ürünler, yeni doğum yapmış veya yapacak olan yakınlarınıza veya sevdiklerinize armağan edebileceğiniz önemli birer hediye seçeneği olmayı da başarır. Sade ve gösterişli modeller arasından desenli, baskılı, dantelli, nakışlı, lisanslı ve sportif hastane çıkışı çeşitleri, seçkin bir yelpazede sizleri bekler.

Hastane Çıkışı Takımları Hangi Parçalardan Oluşur?

Hastane çıkışı takımlar zıbın, çıt çıtlı body, yelek, patikli alt, patikli tulum, şapka ve eldiven gibi bebeğinizin rahatlıkla giyebileceği kıyafetler ile önlük, ağız bezi, göbek bağı kuşağı, mendil, kundak,battaniye ve takı yastığı gibi aksesuarlardan oluşur.  

Hastane Çıkış Seti Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebeğiniz için seçeceğiniz hastane çıkışı ürünlerinin kumaş kalitesi, ebeveynlerin dikkat etmesi gereken en önemli unsurdur. Bebeğin savunmasız ve narin cildine temas eden ilk ürünler hastane çıkışı modelleri olacağı için ürünlerin kumaş, dokuma, baskı, boya ve işleme özellikleri yüksek standartlarda olmalıdır.   

Hastane Çıkış Takımında Hangi Ürünler Bulunmalıdır?

Giysi ve aksesuar çeşitliliği sunan farklı hastane çıkışı takımları yazlık, kışlık ve dört mevsimlik tasarım özelliklerine sahiptir. Ürünlerin tamamı gerek kumaş yapısı gerekse işlevsellik yönünden ergonomik kullanım imkânı sunar. Bahar ve yaz ayları için özel olarak tasarlanan orta ve ince kalınlıkta kıyafetlerin yer aldığı kundaklı ve pikeli modeller tercih edilebilir. Serin hava şartlarına ve kışa uygun hastane çıkışı çeşitlerinde ise orta ve kalın dokumalı giysiler ile pike ve battaniye kombinli ürünlere yönelmek daha uygun olur.

Hastane Çıkış Kıyafetleri Ne Zamana Kadar Giydirilir?

Hastane çıkışı setinde yer alan ürünler, daha bebeklerin dünyaya gözlerini açtığı ilk andan itibaren hem giyebilecekleri hem de kullanabilecekleri kullanışlı ve pratik parçalardır. Bebeğiniz ister normal zamanında doğmuş olsun ister zamanından önce doğan pramatüre bebek olsun, kilosuna uygun hastane çıkışı modelini seçerek ortalama 3 ay giydirebilirsiniz.    

Hastane Çıkış Seti Nasıl Yıkanır?

Hastane çıkışı setinde yer alan giysi ve aksesuarları makinenizin hassas yıkama programında güvenle yıkayabilirsiniz. Hassas yıkama özelliği bulunmayan makinelerde ise kısa program özelliğiyle birlikte maksimum 30 derecelik ılık su ayarını seçerek yıkayabilirsiniz. Bebeklerinin narin cildinin her zaman güvende olabilmesi için hastane çıkışı ürünlerini yıkarken, bebeklere özel formüllü sıvı deterjan, organik sabun ve parfümsüz yumuşatıcı alternatiflerini kullanmanız önerilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hastane Çıkışı Seti

7405 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 36 / 7405 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?