En Ucuz ve Kaliteli Bebek Tshirtleri

Bebek üst giyim ürünleri arasında yer alan tişörtler, bebeklerin gardırobunda önemli bir yere sahiptir. Tek renkli modellerden çok renkli modellere, uzun kollusundan kısa kollusuna, desenli modellerden sade tasarımlı modellere kadar birçok seçenekle karşınıza çıkan tişörtler gün boyu hareket halinde olan bebeğinizin terlediği ya da üstünü kirlettiği anlarda yardımınıza koşuyor.

Eğlenceli Tişört Modelleri ile Bebeğiniz İçin Kıyafet Değiştirmek Çok Keyifli

Çocuklar kıyafet değiştirmekten pek hoşlanmazlar. Rengi ve deseni ile bebeğinizin dikkatini çeken bir tişört ile bu süreci keyifli hale getirebilirsiniz. Bu nedenle üzerinde sevimli çizgi film karakterleri ya da hayvan figürlerinin bulunduğu modeller bebeğinizin ilgisini çekmek konusunda size yardımcı olabilir. 

Tişört modelleri çocuğunuzun cinsiyetine göre de farklılık gösterebiliyor. Erkek çocuklar için üzerinde araba ya da robot modellerinin bulunduğu modeller; kız çocuklar için üretilen modellerde ise çiçekli desenler, bebek figürlü ya da simli modeller öne çıkıyor. Ayrıca tişörtlerde hakim olan ana renk de çocuğunuzun cinsiyetine göre farklılık gösteriyor. Erkek çocuklar için mavi, kız çocuklar için ise pembe rengin ağırlıkta olduğu birçok model bebeğinizin gardırobunda yer almayı bekliyor. 

Mevsimine Uygun Tişörtler ile Bebekler Daha Konforlu

Mevsim koşulları da tişört seçiminde ön planda bulundurmanız gereken önemli bir faktördür. Bebeğinizi kış aylarında soğuktan korumak için uzun kollu ve sık dokunmuş modelleri tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında ise bebeğinizin sıcaktan bunalmasını önlemek için kısa kollu ya da atlet şeklindeki tişörtleri seçebilirsiniz. Ayrıca bebeğinizin her mevsim rahat hareket edebilmesi için çok fazla bol ya da dar olmayan esnek yapıdaki modelleri de tercih etmeniz gerekiyor. Çünkü esnek yapıdaki kumaşlar, bebeğinizin hareket alanını daraltmadan konforunu sağlıyor. Bu nedenle tercihiniz bebeğinizin gelişim hızına uygun ölçülere sahip modellerden yana olmalıdır. 

Bebeğiniz İçin Tişört Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bebeğinizin tüm ürünlerinde olduğu gibi tişört seçiminde de dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunuyor. Bu noktalardan en önemlisi, tişörtün üretiminde hangi tür kumaşın kullanıldığıdır. Tişört kumaşının bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyen bebek dostu bir kumaş olması son derece önemlidir. Bu nedenle bebeğinizi terletmeyen %100 pamuklu, yumuşak ve doğal kumaşlara sahip olan ürünleri tercih etmelisiniz. Nefes alan kumaşlar sayesinde bebeğinizin vücuduna hava geçişi engellenmediği için cildi sağlıklı bir şekilde nefes alabilir. Eğer üzerinde desen bulunan bir tişört satın almayı düşünüyorsanız desendeki baskı kalitesinin bebeğinizin sağlığını koruyan su bazlı özellikte olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca tişörtün yaka ve bel bölümlerinde bulunan etiketlerin baskı kalitesi de son derece önemlidir. Etiketlerin transfer baskı tekniği ile üretilmiş olmasına dikkat ederek bebeğinizin cildinin tahriş olmasını engelleyebilirsiniz. 

Diğer yandan tişört seçiminde bebeğinizin güvenliğini de göz önünde bulundurmalısınız. Tişörtün üzerinde yutma riski olan düğme ya da ip gibi aksesuarların bulunmamasına dikkat etmelisiniz. Bu bakımdan çıtçıtlı ya da sade modelleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin güvenliği için dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta, kumaşta kullanılan boyanın kalitesidir. Çünkü kalitesiz bir boya çocuğunuzun alerjik reaksiyon göstermesine neden olabilir. Bu nedenle bebeğinizin sağlığı için mutlaka uluslararası güvenilirliği ifade eden standart belgeli ürünleri (Eko-Tex standart 100 belgesi) tercih etmelisiniz.

Bebek Tişört Fiyatları

Bebek tişört fiyatları, geniş bir fiyat aralığında karşınıza çıkıyor. Bu durumun en önemli nedeni tişörtün kumaş kalitesi, rengi, deseni ve markasındaki farklılıktan kaynaklanıyor. Hepsiburada.com ile bebeğinize en çok yakışacağını düşündüğünüz birbirinden sevimli tişörtlere uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Tişört Fiyatları

7049 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Premium Fırsatları
Sepette Kampanyalı Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Cinsiyet
Toplam 47 / 7049 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?