Mayo & Bikini

Okulların tatile girdiği dönemlerde havuz ve deniz kenarlarına akın eden çocukların, keyifli bir gün geçirmesi kullandığı ürünlere bağlıdır. Hareketli ve hassas yapıya sahip çocukların cildine uygun mayo ve bikini modellerini doğru seçmek önemlidir. Özellikle güneşe ve suya karşı savunmasız olan bebek cildini, kullandığınız lisanslı ürünler ile koruyabilirsiniz.

Bebek ve Çocukların Yüzme Keyfi

Yüzmek, su içerisinde hareket etmek çocukların ve bebeklerin kasları için çok önemlidir. Büyümeye ve gelişmeye destek olan bu spor, çocuklarınızı eğlendirirken sağlıklı bir bedene sahip olmalarına destek olur. Yüzme ile ilgilenen bebek ve çocuklar için özel üretilmiş çocuk bebek mayo ve bikini modelleri, güneşe karşı koruma özelliği ile bebeğinize konforlu bir gün sağlar. Çocuk bebek mayo ve bikini modelleri;

  • Kolay giyilebilen pratik yapıda olmalı.
  • Çabuk kuruyabilen ve su geçirmez kumaştan üretilmeli.
  • Güneşe karşı koruyabilen malzemeden yapılmalı.
  • İnsan sağlığına zararlı olduğu düşünülen maddeleri içermemeli.
  • Canlı ve açık renkler ile güneşi yansıtmalı.
  • Leke tutmaz ve kolay temizlenebilen yapıda olması temizlik açısında ebeveynlere rahatlık sağlar.

Bebek, çocuklar hareketli ve eğlence odaklıdır. Sürekli ıslanan ve lekelenen mayoların bakımını sağlamak annelerin yükünü arttırır. Çocuğunuza mayo ve bikini seçerken kumaşına dikkat etmeniz önemlidir. Seçtiğiniz mayo ve bikinin çabuk kuruyan ve leke tutmayan bir özelliğe sahip olduğunda çocuklarınıza hareket özgürlüğü vermiş olursunuz.

Yenidoğan Bebekler Suya

Bebeklerin çoğu suda vakit geçirmeyi sever. Özellikle yaz bebekleri deniz ve havuz kenarlarında bolca vakit geçirir. Bebek deniz tulumları, bebeğinizin narin cildini güneşe karşı korur. Sızdırmaz mayolarla birlikte kullanabileceğiniz bu ürünler çamaşır makinesinde yıkanabilir. Bebek ve çocukların çok hareketli olduğu tatil dönemlerinde annelerin işlerini kolaylaştırır. 

Bebeklerin ve çocukların güneşe korunarak çıkmaları önemlidir. Güneş vitamini alması için güneşlendirdiğiniz bebeğinizi doğru ürünlerle güneşin zararlı etkilerine karşı koruyabilirsiniz. Geniş açılı bebek şapkaları, deniz tişörtleri, bebek deniz tulumları, çocuk deniz şort tişört takımları çocuklarınızın deniz keyfini rahatça ve güvenli bir şekilde çıkarmasını sağlar. Esnek yapıda olan kumaşlarıyla bu ürünler bebek ve çocuklarınızın hareketlerini kısıtlamaz. Bağcıklı ve lastikli detayları ile kullanım kolaylığı sağlar. Birbirinden farklı desen ve renklerde üretilen bu ürünler çocukların hayal dünyasına hitap eder. Sevimli deniz hayvanlarını yansıtan figürleri ile minik afacanları suya hazırlar. Özellikle sızdırmaz özellikteki bebek mayoları hava geçiren hafif kumaşı sayesinde bebeklerin cildini korur. Pişik ve tahriş gibi cilt problemlerine neden olmaz. Deniz ve havuz keyfinde bebeğinizin tuvalet ihtiyacını sorun olmaktan çıkarır. 

Bebek ve çocukların cildi yetişkinlere göre çok daha hassas yapıdadır. Güneşe ve çevresel faktörlere karşı daha savunmasız olan bebek ve çocuk cildini doğru ürünlerle korumalısınız. Güneş koruyucu kremler, losyon ve spreyler kullanarak çocuğunuzun cildinden güneşin zararlı ışınlarını uzak tutabilirsiniz. Çocuklarınızı denize veya havuza mutlaka yaşına uygun ürünlerle götürmelisiniz. Aksi takdirde hem bebeğinizin hem çevrenizin sağlığını olumsuz etkilersiniz. Özellikle havuzlarda enfeksiyon riski açısından uygun bir mayo ve bikini kullanılması önemlidir. Havuzun klorlu suyuna uygun malzemeden üretilmiş çocuk bebek mayo ve bikini modellerini inceleyebilirsiniz. Çocuk bebek mayo ve bikini modellerini incelerken mutlaka yaşına uygun ürünleri tercih etmelisiniz. Kullanım kolaylığı açısından ürün bebeğinizin bedenine tam uyum sağlamalıdır. Çok dar olan ürünler bebeğinizin hareketlerini kısıtlarken, çok bol ürünler ise su içerisinde üzerinden çıkabilir. İlerleyen yaş dönemlerinde kullanması için bol ürünler tercih edilmemelidir. Çocuğunuzun konforu için mayo ve bikini ihtiyacını her sene tekrar gözden geçirmelisiniz. Her geçen gün biraz daha büyüyen bebeğinizin bedenine tam oturan ürünler tercih etmeniz çok daha doğru bir tercih olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Bebek Mayo & Bikini

536 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 536 ürün
DSACategoryId/2147483636/60007347/80438041