Mayo & Bikini

Yaz aylarında yapılan en eğlenceli aktivitelerden biri yüzmedir. Büyüklerin severek yaptığı bu eylem çocukların da aynı derecede eğlenmesine yarar sağlar. Bebeklerin daha rahat hareket edebilmeleri için tasarlanan mayolar çeşitli yaş aralıkları ile sizlerin beğenisine sunulur. Bebek mayo yeni doğan ve 36 aylık arası olan bebekler için tercih edilebilir modellere sahiptir. Farklı özelliklere sahip olan çeşitleri küçük çocuklarınız için tercih edebilirsiniz. Rengarenk ve esnek özellikleri ile satın alınan ürünler içerisinde çocuklarınız rahat bir şekilde eğlenebilir. Kız ve erkek bebek mayo modelleri deniz suyuna ve klora karşı dayanıklıdır. Elastik yapıya sahip modeller elastan astarı vücuda daha iyi tutunmayı sağlar. UV korumalı bebek mayo, çocuğunuzun vücudunu güneşin zararlı ışınlarından korur. UV bebekler için gelecek yıllarda cilt lekelenmeleri, deri problemleri ve hatta cilt kanseri gibi çeşitli hastalıklara sebep olabilir. Erken yaşta zararlı ışınlardan korunan çocuklar gelecekte daha sağlıklı yaşam sürebilir.

Bebek Mayo Modelleri

Uzun kollu bebek mayo deniz ve havuzda zaman geçiren çocukları güneş ve kum taneleri gibi bedene zarar veren etkenlerden korumaya yarar sağlar. Bütün bedeni kaplayan ürünler bebekleri her bölgesini zararlı ışınlardan korur. Yüzme ve diğer çeşitli aktiviteler yaparken çocukların hareket alanlarını kısıtlamaz. Şort veya daha uzun olarak tercih edebileceğiniz modellere sahiptir. Elastik yapısı sayesinde bebeklerin üzerine tam oturur ve bedenlerini sarar. Bebek mayo uv korumalı küçük çocukları güneşin zararlı ışınlarından korunmasına yarar sağlar. Bebeklerin çeşitli cilt hastalıklarından korunmalarını sağlayan UV korumalı ürünler havuz, deniz ve çeşitli su parklarında rahat bir şekilde kullanılabilir. Uzun ve kısa modeller arasından bebeğinize uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Yeni doğan bebekleriniz için tercih edebileceğiniz modeller olduğu gibi ürünlerin 36. aya kadar bedenlerini bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile istediğiniz renk ve desene sahip olan mayoları satın alabilirsiniz. Bebek tulum mayo uzun ve kısa kollu seçeneklere ev sahipliği yapar. Bebeğin vücudunu tam olarak saran modeller hareket etmelerini kısıtlamaz. Çeşitli aktiviteleri kolay bir şekilde yapabilirler. Özellikle öğle saatlerinde denizde ve havuzda vakit geçiren çocuklar için UV korumalı ürünlerin tercih edilmesi önerilir. Bu sayede bebekler çeşitli cilt hastalıklarında daha kolay bir şekilde korunur. Tulum mayolar kalın askılara sahiptir. Askıları sayesinde bebeğin vücuduna tam olarak oturur. V şekilde kesime sahip ön ve arka kısımları küçük çocukların vücutları için özel olarak tasarlanır.

Rengarenk Bebek Mayoları

Denizdeki tuzlu ve havuzlardaki klorlu su çoğu zaman giysilere zarar verebilir. Kaliteli ve yıkanabilir kumaşlar tercih ederek kıyafetin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Kolay yıkanabilir ürünleri her kullanımdan sonra temizlemeniz ve güneş almayan bir alanda kurutmanız önerilir. Daha uzun bir şekilde tıpkı ilk günkü gibi kullanmanız için önemli olan temizleme ve kurulama işlemi daha sağlıklı kullanım da sağlar. Bebek deniz mayosu tuzlu suda rahat bir şekilde tercih edebileceğiniz modellere sahiptir. Tuzlu su ile buluştuğunda bebeğin cildine zarar vermeyen özel kumaşlardan yapılan ürünler cilt sağlıkları düşünülerek tasarlanır. Tuzlu su bebeklerin hassas cildinde pişik ve tahriş gibi hastalıklara sebep olabilir. Bu yüzden kaliteli kumaşlardan yapılan mayo ve deniz ürünlerini tercih etmek önemlidir. 1 yaş, 2 yaş bebek mayo çeşitleri arasından bebeğinize uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. 0-12, 12-24 ve 24-36 ay aralığı baz alınarak üretilen modeller kız ve erkek çocuklarına uygun olacak şekilde tasarlanır. Çeşitli renklere ve desenlere sahip olan modeller arasından bebeğinize yakışanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bebeğiniz hassas cildi düşünülerek tasarlanan ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Anne bebek mayo ebeveynlerin ve çocukların aynı desenlere sahip olan modelleri giymelerini sağlar. Cilt dostu olan ürünler alerjen madde içermez. Esnek ve kaliteli kumaşlardan yapılan modeller sayesinde daha rahat hareket edebilirsiniz. İç astara sahip olan modeller sayesinde ürün üzerinize tam oturur ve size daha rahat hareket imkanı tanır.

Bebek Mayo Kullanım Alanları

Ebeveynler bebeklerini her türlü tehlikeden korur. Daha küçük yaşlarda gelişen cilt bariyerlerini korumak için güneşten küçük çocukların güneşin zararlı ışınlarından korumak isterler. Bu yüzden denize ya da havuza girerken güneş krem losyonları sürerler. Buna ek olarak bebeklere güneş korumalı kıyafetler giydirmeyi tercih ederler. Bebek güneş koruyucu mayo özel kumaşlardan yapılan modellere sahiptir. Farklı boyut ve çeşitlere ev sahipliği yapan ürünler sayesinde bebeğiniz deniz ve havuzun keyfini daha iyi çıkarır. Mayoların vücuda oturması da önemli bir özelliktir. Üstlerine tam olan ürünler küçük çocuklara daha iyi hareket imkanı sağlar. Bebek yüzücü mayosu hafif ve esnek kumaşı sayesinde daha iyi bir yüzme keyfi sağlar. Daha küçük yaşlarda yüzmeyi öğrenen küçük çocuklar rahat ve özgürce hareket etmelidir. Sürtünmeyi azaltan özel bir kumaştan üretilen modeller sayesinde daha hızlı yüzerler. Sağlam dikişleri ile tuzlu ve klorlu sularda zarar görmeden uzun süreli kullanım sağlar. UV filtreli bebek mayo çeşitleri küçük çocukların güneş ışınların korunmasını sağlar. Çeşitli şapka ve şemsiyeler ile güneşten korunmayı daha da arttırabilirsiniz. Bebeklerin büyürken zararlı etkenlerden korunması önemlidir. Cilde zarar veren UV ışınları, hassas cilde sahip bebekleri daha çok etkiler. Bu yüzden korumalı mayoların kullanılması önerilir. Bu mayoları kaliteli güneş kremi, şapka ve güneş gözlükleri ile desteklenmesi önemlidir.

Bebek Mayo Temizliği

Bebeklerin vücut gelişimi için çeşitli aktivitelerin yapılması önemlidir. Su aktiviteleri küçük çocukların kemik ve kas gelişime fayda sağlar. Çeşitli aktiviteleri yaparken giyilen kıyafetler de önemlidir. Bu sayede hem eğlenip öğrenecekleri aktiviteler yapabilir hem de kemik ve kas gelişimlerine katkı sağlayabilirsiniz. Süngerli mayo bebek alıştırma mayosu olarak da bilinir. Henüz yüzme bilmeyen bebekler için tercih edilen mayolar özelliği sayesinde su içine batmadan yüzme aktivitesinin gerçekleşmesine yardım eder. Bu sayede bebekler daha cesaretli ve suya kolaylıkla alışmış olur. Havuz, deniz ve su parklarında kullanılması tercih edilebilir. Dikişleri tuzlu ve klorlu suya karşı dayanıklıdır. Uzun süreli kullanımda dikişler zarar görmez. Kısa ve uzun kollu seçeneğe sahip olan modeller arasından bebeğinize uygun olanı kolay bir şekilde seçebilirsiniz. UV korumasına sahip olan ürünler sayesinde de bebeğinizin cildini güneşin zararlı ışınlarından korur. Şapka atkı ve bereler kategorisinde yer alan yaz mevsimine uygun şapka modelleriyle mayoları birlikte kullandığınız zaman bebeğenizi daha iyi bir şekilde uv ışınlarından koruyabilirsiniz. Bebek havuz mayosu klora dayanıklı bir yapıya sahiptir. Böylelikle deniz aktivitelerini yaparken kumaşı ve dikişleri klorlu sudan zarar görmez. Daha uzun bir süre kullanabileceğiniz ürünler tıpkı ilk günkü halleriyle kalır. Bebeklerin vücudunu saran ürünlerin bedenlerine göre seçilmesi gerekir. Aksi takdirde mayolar bebeğinizi sıkabilir ya da üzerinden çıkmasına neden olabilir. Bebeği sıkan mayolar kas ve kemik gelişimine olumsuz etkiler yaratabilir.

Kullanım Rahatlığı Sunan Bebek Mayo Modelleri

Ebeveynler bebeklerin her alanda daha rahat etmelerini ister. Çeşitli aktiviteleri yaparken onları rahat ettirecek ürünleri tercih ederler. Denizde, havuzda ya da su parklarında hem suyun hem de güneşin zararlı etkilerinden korumak için özenle mayo ve koruyucu eşyalar seçerler. Küçük çocukların hassas ciltleri düşünülerek tasarlanan modeller sayesinde özellikle yaz aylarında deniz ve havuzda daha rahat ederler. Bebek mayo modelleri şu şekildedir:

  • Bebek slip mayo vücudu tam saran bir yapıya sahiptir. Katlama yerleri bebeğin cildini tahriş etmeyecek şekilde tasarlanır. Sağlam dikişlere sahip olan ürünler uzun süreli kullanım sunar. Denizde ve havuzlarda tercih edebileceğiniz modeller çeşitli renk ve desenlere sahiptir.. UV korumalı ürünler sayesinden bebeğinizin vücudunu güneşin zararlı ışınlarından daha kolay bir şekilde koruyabilirsiniz. Açıkta kalan vücut parçaları için de çeşitli şapka ve güneş kremleri kullanabilirsiniz.
  • Bebek şişme mayo karın kısmında simit şekilde hava boşlukları bulundurur. Bu sayede fazladan ürün takmadan bebekler suyun üstünde durabilir. Yüzme bilmeyen ya da alıştırma yapann bebekler için kullanılabilir.
  • Bebek üst mayo çeşitli uzunluklara sahiptir. Böylelikle çeşitli vücut alanlarını daha kolay bir şekilde koruyabilirsiniz. Klor ve deniz tuzuna karşı dirençli kumaşlara sahiptir.
  • Bebek sörf mayosu şort ve pantolona sahip olan ürünlerdir. Çeşitli su etkinliklerinde tercih edeceğiniz çeşitli modeller bebeğinizin daha rahat etmesi için tasarlanır. Sağlam ve bağlanma modeli ile dikilen dikişler daha dayanıklıdır. Esnek yapısı sayesinde bebeğinizin vücudunu sarar. Bebekleriniz yüzerken kıyafetin kesim yerleri vücuduna zarar vermez.

Bebeğiniz üzerine tam oturan ürünler ile daha rahat hareket imkanı elde edebilir. Kaliteli kumaşlardan yapılan ürünler hava alma özelliğine sahiptir. Bebeğinizin cildini tahriş etmeyen modelleri tercih ederek çeşitli cilt hastalıklarından koruyabilirsiniz.

Bebek Mayo ile Renkli Tatiller

Ebeveynler bebekleri için her zaman en iyisi almak ve kullanmak ister. Bu yüzden özenle seçilen kıyafetler ve ürünler kullanılır. Daha o yaşlarda cilt bariyerleri ve iskelet sistemi oluşan bebekler için rahat ve bol kıyafetlerin seçilmesi önemlidir. Seçilen bu tarz kıyafetler sayesinde küçük çocuklar su içinde ve dışında rahat hareket edebilir. Uzun süre ıslak bir şekilde mayonun bebeğin üzerinde durması önerilmez. Tuzlu ve klorlu su bebek cildine zarar verebilir. Birkaç saat ara ile mayoların değişmesi önemlidir. Bebek mayo fiyatları kaliteli kumaşları ve uzun ömürlü kullanımı düşünüldüğünde uygun bir şekilde müşterilerine ulaşır. Kaliteli malzemelerden yapılan çeşitli ürünler bebeğinizin cildi düşünülerek tasarlanır. Hassas ciltleri için kullanılan mayolar bebeklere pişik ve kızarıklık yapmaz. Bebek mayo yorumları daha önceden kullanan müşterilerin belirttiği görüşler ile doludur. Yapılan çeşitli yorumları okuyarak hangi ürünün bebeğinize daha uygun olduğunu anlayabilirsiniz. Alışverişiniz izi uzman görüşü almak önemlidir. Kaliteli kumaşlardan yapılan ürünler sayesinde bebeğiniz suya girerken daha rahat ederler.

Bebek mayo satın aldığınız zaman uzun süreli bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Bebeğiniz büyürken beden ölçüleri de aynı oranla değişir. Tuzlu ve klorlu su ise mayo benzeri kıyafetlerin kumaş ve dikiş yerlerine zarar verebilir. Bu yüzden satın alınan ürünü bebeğinizin üzerine tam oturacak şekilde tercih edilmesi önemlidir. Kaliteli ve çeşitli kullanım alanlarına sahip olan mayoları Hepsiburada’da kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Bebek Mayo Hangi Aylarda Kullanılabilir ?

Bebek mayoları 0. Aydan 36. Aya kadar kullanılabilen modellere sahiptir.

Bebek Mayo Havuzda Kullanılabilir mi ?

Bebek mayoları denizde, havuzda ve su parklarında tercih edilebilir. Esnek yapısı ile çocuğun üstüne tam oturan modellerle her alanda kolay hareket edebilirler.

Bebek Mayo Güneş Işınlarından Korur Mu ?

UV korumasına sahip olan ürünler, bebeğinizin cildini güneş ışığından korur. Bu özelliğe sahip olan modelleri tercih ederek küçük çocuklarınızı güneşin zararlı ışınlarından koruyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Bebek Mayo & Bikini

515 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 515 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?