Şapka, Atkı ve Bereler

Şapka, atkı ve bereler stil sahibi kullanıcıların her mevsim gözde parçalarındandır. Renk renk ve farklı stillerdeki bu ürünler dış giyimin başlıca tamamlayıcıları arasında gelir. Kadın, erkek ve çocuklara özel farklı tasarımlar ile alıcıların beğenisine sunulur. Yaratılmak istenen imajın anahtar ürünleri olarak bere ya da fular gibi aksesuarlar ile kombinlenir. Sıcak ya da soğuk hava koşullarına karşı koruma sağlar. Güneşi etkili olduğu günlerde şapka kullanımı cilt sağlığını korurken sitil sahibi bir görünümün kapılarını açar. Soğuk havalar için ise hassas alın ve kafa bölgesinin en işlevsel korumasıdır. Şekillerine göre isimlendirilen şapkalar aynı zamanda kumaşları ile de ön plana çıkar. Kaşındırmayan, her bedene uyumlu ve terletmeyen çeşitlerde üretilir. Kimi zaman kadın ve erkekler için özel tasarımlar ile kimi zaman da herkesin tercih edebileceği unisex modellerle koleksiyonlarda yerini alır.

Birbirinden Şık Şapka Çeşitleri

Şapkalar modası hiç geçmeyen işlevsel aksesuarlardır. Çoğu zaman şekilleri ve materyallerinin ismi ile adlandırılırlar. Genellikle günlük hayatta kullanılan kepler modası hiç geçmeyen şapka çeşitlerindendir. Yaz ve bahar mevsimlerinde güneşe karşı koruma işlevi sağlayan ön cephesi sayesinde hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir. Tarzını tamamlamak isteyenlerin bir diğer seçimi olan bucket şapka modelleri de renkli ve çeşitli dokuları ile ön plana çıkar. Fötr ve geniş şapka çeşitleri koruma sağlarken kullanıcıların stilini de destekler. Çoğu kıyafet bir şapka sayesinde bambaşka bir enerjiye bürünür. Sade bir kombin farklı bir şapka ile kolayca benzersiz bir stil örneği haline gelir. Geniş kenarlı yazlık şapkalar, abiye giyiminin asil tamamlayıcısı olan şık kepler, Geniş kenarlı ve ince kenarlı fötr şapka çeşitleri şık ve gösterişli bir imaj sağlayan şapka çeşitleri arasındadır.

Dış Giyimin İşlevsel Parçaları Atkılar

Atkılar boyun ve sırt bölgesini koruyan dış giyim ürünlerinden çok daha fazlasıdır. Çünkü bir kombini bir anda bambaşka bir çerçeveye taşır. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar için pek çok ortam ve mevsimde farklı şekillerde kullanılır. Kışın çoğunlukla yumuşacık kaşmirler, sıcak yünler gibi malzemelerden üretilmiş ürünler tercih edilirken daha sıcak mevsimlerde keten ya da ipekli modeller ön plana çıkar. Yalnızca outdoor ortamda kullanılmakla kalmayıp kapalı ortamlarda da pratik çözümler sunar. Kapalı salon ortamlarında atkılar klima gibi boyun tutulması yaratabilecek etkilerden boyunları korurken şık bir kombinin de star parçası haline gelir. Sade bir gömlek ya da günlük bir kazak atkı ile birlikte özenli bir görünüm yaratır. Farklı bağlama modelleri de kullanıcılara aynı atkı ile farklı görünümler elde etme olanağı tanır. Bağlama stillerine göre kullanıcılara daha uzun boyunlu, daha geniş omuzlu gibi istedikleri görünümü elde edilmesini sağlar. Şapka ve bereler ile kombinlenerek de bütünlük oluşturan bir görünümün kapılarını açar. 

Sıcak ve Yumuşak Bere Modelleri

Bereler her devir için bir tarzın açık ara temsilcisi olarak karşımıza çıkar. yüz ve baş bölgesini sararak hava koşullarından kullanıcıları korur. Hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bazen kötü bir saç modelinin kapatıcısı bazen de çarpıcı bir görünümün vazgeçilmez parçası olarak gardıroplarda yerini alır. Arkaya doğru uzayan neşeli ve yumuşak modeller her cinsiyetten kullanıcının ilgisini çeken bere modelleri örneklerindendir. Kısa ve kulak altı boyda olan modeller ise cool bir imajın yanı sıra etkili koruma sağlar. Yün, kaşmir, merserize ya da dantel gibi malzemelerde üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şapka, Atkı ve Bereler

4016 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 59 / 4016 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?