Yağmurluk

Gerek tasarımları gerekse işlevsel özellikleri ile ön plana çıkan bebek yağmurluk modelleri, bebeğinizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye hazırlanıyor. Karlı ya da yağmurlu havalarda, rüzgarlı günlerde ya da çocuğunuz hasta olduğunda rahatlıkla başvurabileceğiniz ürünler sayesinde, yağmura karşı etkin bir koruma sağlayabilir, çocuğunuzun kuru ve mutlu hissetmesine yardımcı olabilirsiniz.

Bebek Yağmurluk Modelleri

Hem mevsim geçişlerinde hem de soğuk kış günlerinde kullanıma uygun bebek yağmurlukları, şirin ve göz alıcı tasarımları ile dikkat çekiyor. Bebeğinizin cinsiyetine göre seçiminizi yapabileceğiniz yağmurluklar, kız ya da erkek çocukları için özel üretilmiş tasarımları bir arada sunuyor. Uğur böceği ya da ejderha şeklinde tasarlanmış modeller sayesinde hem çocuğunuzu soğuktan koruyabilir hem de eğlenceli bir giyim tarzı oluşturabilirsiniz.

Bebeğinizin gelişimi ve sağlığı için son derece önemli olan vücut ısısını kontrol altına alma, bebek yağmurluk modelleri ile rahatlıkla uygulanabilir bir hale geliyor. Su geçirmeyen yapıları ile yağmur, nem ya da çamur gibi dış etkenlerden bebeğinizi koruyan modeller, gün içerisinde bebeğinizin rahatlıkla hareket edebildiği bir ortam sunuyor. Yağmurluk modelleri sayesinde bebeğiniz ile birlikte yapacağınız sabah yürüyüşlerinde, pikniklerde ya da gezmelerde hava şartlarına karşı etkin bir çözüm bulabilir, birlikte geçirdiğiniz zamana odaklanabilirsiniz.

Nefes alabilen yapısı ve iç yüzeyini kaplayan yumuşak malzemesi sayesinde gün içerisinde bebeğinizin hareketlerini kısıtlamayan bebek yağmurlukları, esintili ve hafif yağışlı havalarda dahi bebeğinizin konforunu her zaman korumanızı amaçlıyor. Kollardan lastikli ya da düz modeller arasından seçiminizi yapabileceğiniz gibi, düğmeli ya da fermuarlı modeller arasından da seçim yapmanıza olanak tanıyan zengin ürün yelpazesi, bebeğiniz için koruma sağlarken, aynı zamanda tarz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Bebeğinizin ya da sizin en sevdiği karakterlerden esinlenerek tasarlanmış modeller, çocuğunuza sevimli bir hava katmayı amaçlıyor. Başlıklarında kullanılan antenler, dişler ya da gözler ile çocuğunuz için sevimli ve komik bir görünüm elde edebilir, görenleri hayran bırakabilirsiniz.

Yağmurdan korumanın yanı sıra, işlevsel cepleri ile de ön plana çıkan bebek yağmurluk modelleri, her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz benzersiz tasarımları ile de dikkat çekiyor. Bebeğinizin en sevdiği oyuncağı, emziği ya da isim künyesini yağmurluğun ceplerinin içine yerleştirebilir, hatta bebeğiniz için minik sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Bebek Yağmurluk Fiyatları

Bebeğinizin yaşı ya da cinsiyetine göre seçim yapabileceğiniz bebek yağmurluk modelleri, 12 ya da 18 ay için farklı boyutlarda tasarlanmış kalıpları ile ön plana çıkıyor. Bebeğinizin gelişim hızına bağlı olarak, farklı modelleri tercih ederek hem bebeğinizin büyümesini keyifle izleyebilir hem de daha uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Farklı mevsim koşullarına ya da kullanım ihtiyaçlarına göre çeşitlilik gösteren bebek yağmurlukları, hafif esintili ya da ılık havalar için iç astarsız modelleri ve soğuk havalar için içi yünlü modelleri bir arada sunuyor. Özellikle mevsim geçişleri sırasında bebeğinizin sağlığını korumanızı ve çok daha etkin bir giyim sağlamanıza yardımcı olacak geniş ürün yelpazesi içerisinden ihtiyaçlarınızı belirleyebilir, rahatlıkla ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Süveter, kazak ya da içlik gibi diğer bebek giyim ürünleri ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bebek yağmurluk modelleri, aynı zamanda bütçe dostu ürünleri ile de dikkat çekiyor. Bebeğinizin yaşına, kullanım amacınıza ya da bütçenize göre ürünleri inceleyebilir, bebek yağmurluk fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Rengarenk tasarımları ve işlevsel kullanımları ile bebeğinizin sağlığını çok daha şık bir şekilde korumanıza yardımcı olacak yağmurluk modelleri arasından, bebeğinizin cinsiyetine, ihtiyacına ya da zevkine göre seçiminizi yapabilir, günlük gezmelerinizi çok daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Yağmurluk

231 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 51 / 231 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?