En Ucuz Bebek Takımı Modelleri ve Fiyatları

Bebek Takımı

Bebeklerin dünyaya geldikleri ilk andan itibaren özel kıyafetler giymesi gerekmektedir. Bu özel kıyafetler bebeklere özel olarak tasarlanmıştır ve bebeğin ihtiyaçlarınız karşılamaktadır. Ebeveynlerin, bebekleri belli bir yaşa gelene kadar bu özel kıyafetleri giydirmesi gerekmektedir. Kıyafetler sayesinde doğumdan itibaren büyüyünceye kadar olan süreçte bebeklerin ihtiyaçları karşılanmış olur. Bebekler için üretilen kıyafetler arasında en fazla tercih edilenler arasında takımlar bulunmaktadır. Takımlarda alt ve üst parçalar birbirlerine uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bebek takımı modelleri arasında erkek ve kızlar için özel modeller bulunmaktadır. Erkek ve kız takımlarının kendilerine göre özellikleri vardır. Kız ve erkek ürünlerinin ortak özelliği bebeklerin ihtiyaçlarına göre üretilmiş olmasıdır. Bu takımlar sayesinde bebeğinizin konforlu ve rahat olmasını sağlayabilirsiniz.

Bebeklerin bakımına dikkat etmek gerekir. İyi bir bakım süreci geçiren bebekler sağlıklı ve rahat olurlar. Bu nedenle giyecekleri giysilerin de özel olması gerekir. Bebek takımları bu bakımdan öne çıkmaktadır. Takımlarda bebeğinizin sağlıklı bir şekilde gelişmesini sağlayacak özellikler bulunur. Doğum ve doğumdan sonraki yaşlara uygun ölçülerde takımlar üretilmektedir. Bebeğinizin yaşına ve boyuna göre takımlar satın alabilirsiniz. Bu takımlar pek çok amaç için kullanılabilir. Bebek pijama bebek takımı ile bebeğinizi gün boyu bu kıyafetle durmasını sağlayabilirsiniz. Pijama takımlarında farklı desen ve baskılı modelleri tercih edebilirsiniz. Kız ve erkek bebek takımı modelleri baskı ve detaylarıyla birbirinden ayrılmaktadır. Ancak unisex modelleri de bulmak mümkündür. Bebeğiniz yeni doğmuş ise yine uygun takımları tercih edebilirsiniz. Yeni doğmuş bebek takımı küçük ve rahatlığıyla öne çıkmaktadır. Yeni doğan bebeğinizin rahatlığı için takımları giydirebilirsiniz. Bebeklerin her türlü bakımının ebeveynler tarafından yapılması gerekir. Bu nedenle takımlar alt değiştirme gibi ihtiyaçların rahatlıkla karşılanabilmesi için özel olarak tasarlanmaktadır.    

Bebek Takımı Modelleri

Bebeklerin gelişim süreci doğumdan itibaren oldukça hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Bu nedenle kıyafetlerin de bu gelişim sürecine ayak uydurması gerekmektedir. Bebeğiniz büyüdükçe kıyafetlerin de aynı rahatlık ve konforu sunması gerekir. Takımlarda her yaş grubunu desteklemek için ürünler kategorilere ayrılmıştır. Modeller arasında yaş grupları bulunmaktadır. Takımlar diğer bebek ürünlerinde olduğu gibi 0-3 yaş, 0-6 yaş, 0-12 yaş gibi aylık gruplara ayrılmıştır. Böylece bebeklerin gelişimlerinin hızlı olduğu dönemlerde kıyafetlerin sorun yaratmaması sağlanmıştır. Günlük veya diğer alanlarda bebekler için tercih edilen bütün kıyafetlerin rahatlık sunması gerekmektedir. Rahatlık için ise modelin kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmesi gerekir. Kaliteli kumaşlar bebeğinizin cildini tahriş etmez ve kızarma, kaşınma gibi sorunlar yaşanmasını engeller. Rahatsız parçalar bebekler dertlerini anlatamadığı için sürekli ağlamasına neden olabilir. Bundan dolayı takım seçiminde öncelikle bebeğinizin rahat olmasını sağlamanız gerekmektedir. Evlerin yeni üyesi olan bebeklerin rahat edebilmesi için takımı giydiğinde terlememesi, kaşınmaması ve hareket özgürlüğünün olması gerekir. Böylece ailenizin yeni üyesinin gelişimi sorunsuz bir şekilde devam edebilir. Bebek takımlarında renk, baskı, büyüklük ve tasarımlara göre farklı modeller bulmak mümkündür. Markalar modellerinde renk, baskı ve tasarımları oldukça fazla tutmuştur. Böylece her modelde istenilen tarzda parçalar alınabilmesi sağlanmıştır. Takım modelleri arasında erkek ve kızlar arasında değişiklikler olmaktadır.

Erkek bebek takımı modelleri renk, baskı ve detaylarıyla kızlar için üretilen modellerden ayrılmaktadır. Bu modellerde erkeklere hitap edecek özellikler bulunmaktadır. Ayrıca cinsiyet ayrımının olmadığı unisex modeller de üretilmektedir. Unisex takımlar özellik olarak iki cinsiyetin de beklentilerini karşılamaktadır. Takımların modellerinde alt ve üst takımlarda kullanılan parçalar belirleyici olmaktadır. Yelekli bebek takımı modelleri üst parçada tercih edilen özelliklerle öne çıkmaktadır. Yelekli modellerde uzun ve kısa kollar bulunmaktadır. Bu sayede mevsimlere göre ürün bulunması sağlanmıştır. Tüm modellerde mevsimlere göre parçaları bulabilirsiniz. Ürün çeşitliliğinde detaylar da belirleyici olmaktadır. Düğme detayı bütün çocuk giysilerinde öne çıkan bir detaydır. Önden düğmeli bebek pijama takımı detaylarıyla diğer ürünlerden ayrılmaktadır. Uyku sırasında da giyilebilecek özelliklere sahip olan pijama formundaki takımın düğme detayları oldukça şıktır. Düğmelerde tercih edilen renk ve düğme sıklığı bebeğinizin daha da tatlı olmasını sağlar. Bebek kıyafetlerinin üretiminde kullanılan kumaşlar özenle seçilmektedir. Kadife bebek takımı modelleri ebeveynler tarafından fazlasıyla ilgi görmektedir. Kadife kumaşı bu modellerde cilde zarar vermez ve bebeğin soğuk havalardan etkilenmemesini sağlar.

Özel Geceler İçin Bebek Takımları

Her bireyin özel zamanlara göre kıyafetler giymesi gerekir. Düğün, nişan, doğum günü gibi tüm özel günlerde bebeklerin de şık kıyafetler giymesi gerekir. Bu durumu düşünen ebeveynler için takımlarda takım elbise gibi detaylara sahip ürünler bulunmaktadır. Bebeğinizin özel günlerde şık olması için takımlarını şık olanlar arasından seçebilirsiniz. Takımların özel günlerde giyilebilmesi için pek çok detay eklenmiştir. Bu detaylar kıyafeti daha resmi ve şık hale getirmektedir. Özel bir günde takım elbise ve kadın elbiseleri giyilmektedir. Bebeklerin de bu duruma ayak uydurabilmesi için takım elbise, abiye, gelinlik gibi formlarda takımlar üretilmiştir. Bu sayede bebeğinizin özel zamanlarda şıklığını yakalaması sağlanmıştır. Erkek ve kız takımları için sunulan özel ürünler farklı özelliklere sahiptir. Erkek bebeklerin şık takımları daha resmi ve takım elbiseye tarzı detaylar bulunmaktadır. Kız bebek takımlarında ise prenses, elbise gibi detaylar yer almaktadır. Takım elbise, gömlek ve kravat özel gecelerde en fazla giyilen kıyafetlerdendir. Bebeğinizi özel bir organizasyona getirmek için takım elbise formundaki takımları giydirebilirsiniz. Kravatlı bebek takımı ailelerin en fazla tercih ettiği ürünlerdendir.

Kravatlı takımları erkek veya kız bebeklerin takım modellerinde bulabilirsiniz. Kızlar için ise elbise veya gelinlik formundaki takımları satın alabilirsiniz. Bebek takımları üretiminde kullanılan kumaş gereği rahat ve terletmeyen ürünlerdir. Takımlar hangi formda olursa olsun kıyafetlerin rahatlığı ve şıklığı aynı şekilde devam eder. Şehzade takımları son zamanlarda trendler arasına girmeyi başarmıştır. Seçtiğiniz bir bebek şehzade takımı modelini özel zamanlarda giydirebilirsiniz. Takımlarda set halinde satıldığı için birden fazla ürünü aynı anda alabilirsiniz. Zıbın, eldiven, şapka, yelek, önlük gibi tüm gerekli parçalar bebek setlerinde bulunmaktadır. Sette yer alan parçalar giyileceği formata göre şekillenmektedir. Ebeveynlerin kızları için fazlasıyla beğendiği tarzlarda Barbie bebek takımı modelleri de bulunmaktadır. Barbie’nin kullanıldığı kıyafetler özel zamanlarda kız bebeklere giydirilmektedir. Özel takımlarda da ortak modeller bulmak mümkündür. Ortak modellerin renk ve detay seçimi erkek ve kızlara hitap etmektedir. Unisex ürünlerde beyaz gibi açık tonlar sıklıkla kullanılmaktadır. Beyaz bebek takımı modelini ailenizin yeni üyesiyle gittiğiniz düğün, doğum günü gibi yerlerde kullanabilirsiniz. Takımlar özel günler için tasarlanmıştır. Ancak gerekli özellikleri aynı şekildedir. Kolay bir şekilde alt değiştirmek ve çıkarmak için çıt çıtlar bulunmaktadır. Bu sayede ihtiyaç halinde her yerde bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz sağlanmıştır.  

Farklı Stillerde Bebek Takımları

Bebekler için üretilen setleri her türlü amaca göre kullanmak mümkündür. Ürünlerdeki parça sayısı arttıkça kullanım amacı da değişiklik göstermektedir. Zıbın, çorap, bere, üst zıbın gibi parçaların eklenmesiyle birlikte farklı yerlerde setlerin giyilmesi sağlanmıştır. Üretici markalar bebek setlerinde farklı tarz ve stillere yer vermektedir. Her kıyafette olduğu setlerde de lisanslı ve zevkli tasarımları bulmak mümkündür. Bu stiller ebeveynlerin beğenisini kazanmıştır. Ürünler ebeveynlerin yanı sıra hediye olarak alınabilir. Yeni doğan bir bebek için hediye almak istediğinizde takımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı stillerle hediyeler tercih ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bebeklerin büyüyene kadar hassas bir şekilde büyütülmesi gerekir. Bu hassaslık bakımın yanında giydirilen kıyafetler için de geçerlidir. Bebekler için seçilen kıyafetlerin cildine zarar vermeyecek özelliklere sahip olması gerekir. Ailelerin yeni üyelerinin ciltleri oldukça zariftir ve anında zarar görebilir. Buna dikkat etmek için zarar vermeyecek setlerin satın alınması gerekir. Üretici markalar sağlıklı modelleri sunarken farklı stilleri ön plana çıkarmaktadır. Lisanlı ürünler bebek setlerinde de kullanılmaktadır. Özellikle favori olarak tutulan kulüplerin kıyafetleri lisanslı ürünlerde öne çıkmaktadır. Aileler favori kulüplerine göre, çocuklarına da aynı modelleri satın almaktadır.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş ülkemizde en fazla taraftara sahip olan spor kulüplerinin başında gelmektedir. Bu spor kulüplerinin lisanslı ürünlerinde çocuk setleri bulmak mümkündür. Kendi takımınıza göre, çocuğunuz için Fenerbahçe bebek takımı satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin tasarımında Fenerbahçe renklerine, armasına ve simgesi olan kanaryaya sıklıkla yer verilmektedir. Sarı ve lacivert renklerin kullanıldığı Fenerbahçe setlerini çocuğunuza veya başkasına bir hediye olarak satın alabilirsiniz. Sarı ve kırmızı renklerini Galatasaray bebek takımı modellerinde bulabilirsiniz. Renklerin yanı sıra kulübün simgesi olan aslan da Galatasaray setlerinde kullanılmaktadır. Beşiktaş’ın lisanslı bebek ürünleri arasında takımlara bakabilirsiniz. Beşiktaş bebek takımı modellerinde siyah ve beyaz renkleri ağır basmaktadır. Bunun yanı sıra kulübün simgelerinden olan kartal da setlerde sıklıkla detaylara eklenmektedir. Spor kulüplerine ait her üründe olduğu gibi bebek kıyafetleri de fazlasıyla ilgi görmektedir. Ürünlerdeki farklı stillerde süper kahraman baskılarına da fazlasıyla yer verilmektedir. Süpermen, Örümcek Adam, Batman gibi süper kahramanların tasarımlarda kullanıldığı setleri bulabilirsiniz. Batman bebek takımı stil olarak kahramanın detaylarıyla süslenmiştir. Bu tarzdaki tüm ürünlerin baskı ve detaylarına kahramana yer verilmiştir. Ayrıca kıyafetlerdeki detaylar çocukların ilgisini çekmektedir. Farklı tasarım ve stillerde setleri satın alarak ailenizin yeni üyesine şıklık ve tarz kazandırabilirsiniz.

Bebek Takımlarında Sevimli Figürler

Bebekler dünyaya geldikleri andan itibaren ailelerin en değerli bireyleri haline gelir. Her ailede bebeklere karşı büyük sevgi beslenir. Bu nedenle aileler kıyafet seçiminde de tatlı ve sevimliliği öne çıkaracak tercihler yapmaktadır. Üretici marklar ailelerin taleplerine göre sevimli figürleri kullandığı pek çok ürünü satışa sunmuştur. Bu figürler arasında hayvan, çizgi film karakteri, emoji, espri gibi detaylara sıklıkla yer verilmektedir. Ebeveynler bu detaylarla çocuklarına parça seçmektedir. Siz de bebeğinizi görmek istediğiniz formlarda ürün satın alabilirsiniz. Bebeğinize olan sevginizi ifade etmek için modellerde çeşitli figürleri kullanabilirsiniz. Yazlık, kışlık veya mevsimlik her türlü modelde bu figürleri bulmak mümkündür. Ayrıca hayvan ve çizgi film figürleri lisanslı ürünlerde de sıklıkla yer almaktadır. Bebeklerin tüm kıyafetlerinde sevimli hayvan detayları çok fazla kullanılmaktadır. Bu detaylar kıyafetleriyle çocuğunuzun daha tatlı gözükmesini sağlamaktadır. Hayvan figürlerinin yer aldığı modellerde panda, arı, kedi, köpek, leopar, kaplumbağa gibi tüm detayları bulabilirsiniz. Pandalar renk ve ebatlarıyla her zaman en fazla sevilen hayvanlardan bir tanesi olmuştur. Pandaların bu sevimliliği bebek setlerinde yer almaktadır.

Pandalı bebek takımı ile aradığınız sevimliliği bulabilirsiniz. Çocuğunuz panda detaylarıyla süslenmiş olan kıyafetinde tatlı bir görünüm kazanacaktır. Panda figürünün yer aldığı erkek veya kız takımları bulabilirsiniz. Yine çocukların dikkatini çekebilecek hayvanların başında arılar gelir. Renk ve özellikleriyle dikkat çeken arılı bebek takımı sarı ve siyah renkleriyle sunulmaktadır. Bal peteği, sarı, siyah ve arının kendi detayları bu ürünlerde fazlasıyla ilgi görmektedir. Hayvanlar aleminin önemli üyelerinden leoparlar renk ve özellikleriyle çocuk kıyafetlerini süslemiştir. Leoparlı bebek takımı tüm detayları ailelerinin beğenisini kazanmıştır. Leopar yırtıcı bir olmasına rağmen sette en sevimli detaylarıyla kullanılmıştır. Kurbağalı bebek takımı ve kaplumbağalı çeşitler sevimlilik arayan ebeveynlerin ilk tercihleri arasına girmeyi başarmıştır. Hayvan tasarımları bere, yelek, pijama, şapka, zıbın gibi tüm parçalarda tamamlayıcı şekilde kullanılmıştır. Hayvan figürlerinin yanı sıra espriler de kıyafetlerde kullanılmaktadır. Bu ürünlerde espri içeren bazı ifadeler yazı biçimiyle kullanılmıştır. Esprili modeller hem sevimlilik hem de yüzleri güldürmesiyle beğeni kazanmıştır. Son zamanlarda sarı ya da diğer renklerdeki emojiler çocuk ürünlerine girmeye başlamıştır. Emojilerin farklı detaylarla sunulduğu modelleri bebek setlerinde de bulmak mümkündür. Emojiler büyük, küçük veya tüm takımı kapsayacak şekilde kullanılmaktadır. Tüm modeller sevimli figürleriyle bebeğinizin daha da tatlı gözükmesini sağlamaktadır. Kendi ve bebeğinizin dikkatini çekecek tarzlarda sevimli detayların bulunduğu setleri alabilirsiniz.    

Bebek Takımı Fiyatları

Ailelerin en değerli bireyleri bebeklerdir. Bebeklerin bakımı büyüyene kadar dikkatle yapılmalıdır. Anne ve babalar bebeklerinin bakımını üstlenir ve her türlü ihtiyacını karşılamak için uğraşır. Ailenin yeni üyelerinin bakımında kullanılan kıyafetler önemli bir yere sahiptir. Alt veya üste giydirilecek tüm parçaların dikkatle seçilmesi gerekir. Tek tek kıyafet aramak yerine bebeğiniz için tüm ürünlerin sunulduğu takımları satın alabilirsiniz. Bebek takımlarında ihtiyaç duyulan tüm parçalar yer verilmektedir. Bu ürünlerde oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Yazlık, kışlık, boy ve renk gibi özelliklere göre set seçilebilmektedir. Markalar her modelde özellikleri kullanmıştır. Soğuk havalarda kullanmak için polar bebek takımı satın alabilirsiniz. Böylece soğuk kış günlerinde bebeğinizi koruyabilirsiniz. Bunun yanında sıcak havalar için ince ve hafif yapıya sahip olan setlere de bakabilirsiniz. Ürün seçimini kullanım amacına göre yapabilirsiniz. Her kıyafette olduğu gibi bebek ürünlerinde de renkler önemli bir yere sahiptir. Kız veya erkek çocukların takımlarında çeşitli renklere ulaşabilirsiniz. Kırmızı bebek takımı ile istediğiniz canlılığı elde edebilirsiniz. Canlılığın yanı sıra açık tonlarla daha sade bir kombin yaratabilirsiniz. Sarı bebek takımı veya beyaz tonlarıyla farklı kombinleri yakalayabilirsiniz. Ayrıca birden fazla rengin yan yana ya da karışık kullanıldığı setler de bulunmaktadır.

Kamuflaj bebek takımı farklı renklerin bir araya gelmesiyle beğeni kazanmıştır. Her türlü üründe seçim yapmadan önce kalite ve rahatlığı ön plana çıkarmalısınız. Bebeğinizin rahat olması için giydiği kıyafetlerin kumaşlarına dikkat edilmelidir. Pamuk veya diğer kumaşlar ciltlere zarar vermez. Bebeklerin ciltleri yetişkinlere göre daha hassastır ve anında tahriş olabilir. Bundan dolayı ürün seçiminde yumuşak yapıdaki pamuklu modellere ağırlık verilmelidir. Ayrıca markaların kaliteli modelleri seçilerek uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Kaliteli modeller ailelerin fazlasıyla beğenisini kazanmıştır. Takımdaki çorap, bere, eldiven, zıbın gibi her bir parçanın cilde hava aldırması ve terletmemesi gerekir. Bu durum özellikle yazlık modeller için önemlidir. Ürünler arasında seçim yaparken fiyat ve özellikleri kontrol edebilirsiniz. Bebek takımları üreten pek çok marka bulunmaktadır. Bu nedenle bebek takımı fiyatları markaların ürünleri arasında değişiklik göstermektedir. Markalar fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde belirlemiştir. Böylece ailelerin ihtiyacını karşılaması sağlanmıştır. Bebek seti alarak birden fazla parçayı aynı anda kullanabilirsiniz. Ayrıca sete farklı kıyafetler ekleyerek yeni kombinler elde edebilirsiniz. Kaliteli bir ürün ile bebeğinizin gelişimine yardımcı olabilirsiniz. En güzel bebek takımlarını ve uygun fiyatları incelemek için Hepsiburada’yı ziyaret edebilirsiniz.

Bebek Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Takım seçiminde bebeğin yaş grubuna göre tercih yapılmalıdır. Böylece takımın rahat bir şekilde giyilmesi sağlanır.

Bebek Takımları Nasıl Temizlenir?

Tüm parçalar benzer renkteki kıyafetlerle çamaşır makinesine atılabilir. Yıkama sırasında ağartıcı kullanılmaması gerekmektedir.

Bebek Takımları Neyden Üretilir?

Bebeklerin hassas ciltlerine zarar gelmemesi için kaliteli pamuk kullanılmaktadır.  Bu sayede bebeğin sağlıklı kalması sağlanmıştır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Takımı

10.000+ ürün listeleniyor
Beruflic
DeFacto
Civil Baby
Carter's
U.S. Polo Assn.
Babydonat
Trendimizbir
Andywawa
Denizcik
Myhanne
Necix's
Mayoral
Moda Saire
Tomuycuk
Derin Bebe
Minizade
Bubito
Murat Baby
Breeze
Vaberta
Erkek Çocuk
Kız Çocuk
Erkek
Kadın
Unisex
Çocuk
Sepette Kampanyalı Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Avantajlı Fırsatlar
Beden
Toplam 47 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?