Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Birkenstock Kadın Siyah Mat Terlik

Birkenstock
1.619,00 TL
( / adet)
ayakkabı numarası
Renk
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (12)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

1.619,00 TL
1.899,00 TL
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60003913
Birkenstock Arizona Kadın Terlik
Sıcak havalarda terlikler, ayakkabılardan daha fazla tercih ediliyor. İki bantla ayağınızı saran Birkenstock Arizona Kadın Terlik 51793,  bunaltıcı havalarda ayaklarınızın ferah ve rahat kalması amacıyla özel olarak tasarlandığından sıra dışı bir konfor sunuyor. Kibar dizaynı ve sade renkleri ile pek çok kıyafetiniz ve yazlık aksesuarınızla uyumlu kombinler oluşturmanızı kolaylaştırıyor. 

Birkenstock Arizona Terlik, kadınlara yönelik hazırlanan modelinde ayarlanabilir bantlar sunuyor. Bantları, iki kademeli şekilde monte edilmiş olduğundan hem parmak uçlarından hem de bileğinize yakın kısımdan ayağınızı kavrayarak, esnemeleri engelliyor. Ayağınızın altında, tabanının sabit durduğunu hissedebiliyorsunuz. Bu bantlar sayesinde kendinize uygun ölçüyü kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Toka ile yapılan ayarlar, terliğe klasiğin eskimeyen görünümünü kazandırıyor. Tamamen açılabilen üst kısım, gerçek deri ile kaplı olduğundan cildinizle temas ettiğinde yumuşaklığını fark ediyorsunuz. Deri kaplı kısım, terleme nedeniyle ayağınızın üst bantlara yapışmasını önlemeye yardımcı oluyor. Bu sayede ayağınızın hassas bölgelerinin tahriş olmasını engelleyici bir işlev görüyor.

Uzun süre ayakta kaldığınız zamanlar dahi size destek olabilmek için düz topuk tasarımıyla sunuluyor. Bunun yanı sıra özel geliştirilmiş taban sistemi ile birkenstock kadın terlik, vücudunuzun yükünü çeken ayaklarınıza tam taban desteği sağlıyor. Genellikle tercih edildiği sıcak havaya göre geliştirilen tabanıyla, ayaklarınızın ferah kalmasına da ciddi katkı sağlıyor.

Birkenstock Arizona Kadın Terlik, adeta kalıbı özel olarak alınmış gibi ayağınızı sarıyor. Ön tarafında, tırnak uçlarınızdan başlayan hafif yükseltili kısım, çarpma ve darbelere karşı ayak parmaklarınızı koruyor. Parmaklarınızın ayakla birleştiği yerde bulunan kabartı, diğer parmaklarınızdan daha büyük olan baş parmağınız için ayrı bir hazne oluşturuyor. Bu sayede, tüm parmaklarınız rahatlıkla hareket edebiliyor.

Birkenstock terlik tabanı, ayak anatomisine uygun inişli çıkışlı bölümlerden oluşuyor. Bu bölümler, vücudunuzun ağırlığının tek bir noktada toplanmasına engel oluyor. Tabanınıza uygulanan basıncı tüm tabana yayarak tek bir noktaya fazla yük binmesine engel oluyor. Böylece, tabanınızın aldığı darbe azalmış oluyor. Dengeli ve kendine güvenli adımlar atıyorsunuz. Aynı zamanda ayak tabanına yapılan yanlış baskılar sebebiyle ortaya çıkan rahatsızlıkların önlenmesine de katkı sağlıyor.

Ayağın terlemesinden kaynaklı kaymaları önlemek üzere geliştirilmiş üst taban yüzeyi deri astar ile kaplanmış olarak sunuluyor. Bu astar kısım, gerçek deriden imal edildiği için nefes alabiliyor. Üst bantlardakine benzer şekilde, ayaklarınızın terlemesini engelliyor. Terlemeden kaynaklanan kaymaları önlüyor. Ferah kalan cildiniz de rahatlıkla nefes alıyor. Böylece, ayaklarınız için sağlıklı bir ortam oluşmuş oluyor.

Birkenstock Arizona Kadın Terlik, ön tarafındaki gibi topuk kısmında da bir girinti barındırıyor. Girintinin kabarık kısımları, taban boşluğunu doldurarak ayağınızın yere tam temas etmesini sağlıyor.

Oluşan girintiye topuğunuz tam oturarak sabitleniyor. Bu sayede, hem duruşunuz sağlamlık kazanmış hem de arkadan gelen darbe ve çarpmalara karşı topuğunuz koruma altına alınmış oluyor.

Topuğunuz Birkenstock terlik tabanında sabitlendiğinde sağa sola hareket edemediği için salınımlarını yukarı aşağı yapmak durumunda kalıyor. Olduğu yerde esneyen topuk kasları, yukarı doğru ivmeyi artırıyor. Bu da adım atmak için harcadığınız enerjinin azalmasına; dolayısıyla daha az güç ile daha uzun süre yorulmadan yürüyebilmenize yardımcı oluyor.

Tabanın tamamına hakim olan yapı, birbirinden ayrı görünse de uyum içinde çalışıyor. Bu uyumu sağlamak için tüm taban, esnek ve özel geliştirilmiş bir astarla kaplanıyor. Alt tabanda bulunan bu astar, bir taraftan görsel uyumu yakalarken bir taraftan da zemine sağlam bir şekilde tutunuyor. Model, hem klasik hem de sıra dışı derecede rahat bir seçenek olarak çokça tercih ediliyor.

Cinsiyet Kadın
Numara 36
Tipi Günlük
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu AYKTD51793SI36
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön