Büyük Beden Abiye

Modern giyim stilinde şıklığın temsilcisi olan abiyeler, özel gün ve gecelerde düzenlenen davet ya da sosyal organizasyon gibi mekânlarda tercih edilen kıyafet türüdür. Şifon, krep ve simli gibi pek çok kumaş alternatifinden yararlanılarak tasarlanan büyük beden abiye seçenekleri kullanıcıların tarzlarını yansıtan niteliklere sahiptir. Boydan tasarlanan tek parça modellerin yanı sıra ikili dizayn örneklerinin buluştuğu etek veya pantolon koleksiyonlarının zenginliği sayesinde yaratıcı kombinler elde edebilirsiniz. Mini, midi ve maksi konseptinde yer alan modeller, farklı vücut proporsiyonuna sahip kullanıcıların arzu ettiği giyim zarafetini yakalamasına olanak tanır. Katıldığınız sade, otantik ve lüks mekânlarda şık ve estetik bir görünüm sergilemenize imkân sunan büyük beden abiye tasarımları, bulunduğunuz ortamda özgür hareket etmenizde önemli avantaj sağlar. Elit organizasyonlarda sadelikten ödün vermeyenlerin özgün duruşunu açığa çıkaran seçenekler beğeni kazanır. Büyük beden lacivert, gold, beyaz, mor abiye tasarımlarının yanı sıra kırmızı, siyah ve zümrüt yeşili gibi renk seçeneklerine sahip modeller de ön plandadır. Çağdaş çizgilerin eşlik ettiği modeller arasında her zevke uygun ürün alternatiflerine rastlayabilirsiniz. Büyük beden abiye çeşitleri üzerinde ise boncuk işleme, güpür ve payet gibi detaylar da bulunur. Zengin ürün yelpazesi sayesinde bulunduğunuz ortamlara göre abiye seçimi yaparak konsept çerçevesinde bir uyum yakalayabilirsiniz.

Büyük Beden Abiye Modelleri

Özel günlerin anlam ve önem detaylarına uygun bir bütünlük oluşturan büyük beden kısa, uzun, mini, midi, kloş, salaş abiye alternatifleri, tarzınıza farklı bir ambiyans katar. Uzunlukları ve detayları değişen ürün çeşitleri sayesinde her ortama uygun stiller yaratabilirsiniz. Mini ve kısa modeller hem etek kesimleriyle hem de garni detaylarıyla sade ve şık yansımalar ortaya çıkarır. Midi boy koleksiyonuna baktığınızda farklı kumaş türleri ve işleme çeşitlerinin kullanıldığı tasarımlarla beraber klasik ya da hareketli kesim örneklerine rastlayabilirsiniz. Düğün, nişan ve kına gibi birçok organizasyonda sıkça görebileceğiniz uzun ve kuyruklu büyük beden abiye modelleri; taş ve boncuk işleme, payet, güpür gibi özel dokunuşlarla seçkin bir tarz ortaya çıkarılmasında etkili olur. Zengin modellerle donatılan koleksiyonları inceleyen kullanıcılar beklentilerini karşılayan tasarım türüne yönelerek davetlere katılabilir. Büyük beden abiye elbise, bluz, tulum, tunik, pantolonlu seçenekler sayesinde kendinize ve bulunduğunuz ortama özgü kombinler yaratmanız mümkün. Peplum detaylı abiye tasarımları da zarif bir stil yaratmanıza imkân verir.

Kısa, düşük ve sıfır kol modellerde sade bir görünüm sunan tasarımların yanı sıra omuz ve yaka kısmından itibaren tül veya güpürle bir araya gelen modeller de mevcuttur. Büyük beden tek omuz, uzun kollu, büyük beden abiye modellerinde şekillenen etkileyici detaylar kullanıcıların geniş bir çerçevede inceleme yapmasına fırsat verir. Büyük beden abiye tasarımlarında tercih edilen fırfır, volan, büzgü ve pile gibi unsurlarla beraber anvelop ve asimetrik uygulamalar sayesinde arzu edilen şık ve ahenkli görünüm rahatlıkla oluşturulabilir. Tek parçalı alternatiflerin yanı sıra büyük beden abiye takım çeşitlerinde de istediğiniz uyumu yakalayabilirsiniz. Ceket ve pantolon ikilisinin sunduğu özgür ve feminen duruşu hareketlerinizde hissedebilirsiniz. Elbise seçeneklerinden vazgeçemiyorsanız midi ve uzun boylu büyük beden ceketli abiye tasarımlarına göz atabilirsiniz. Kol ve etek detaylarında bulunan çeşitliliği yaka formlarında da görebilirsiniz. Straplez, kayık, asimetrik, yuvarlak, V yaka formuna sahip büyük beden abiyelerde hem püskül, taş, boncuk aksesuarları hem de tül ve şifon kumaşlarından yapılan garni uygulamaları yer alır. Pek çok farklı modeli bir araya getiren büyük beden abiye koleksiyonunda yer alan tasarımlar dantelli, şifon, krep, kadife, saten, buzi ve payetli gibi kumaşların şık ve estetik yapısı sayesinde tarzınızın öne çıkmasına yardımcı olur.

Büyük Beden Abiye Tasarımları

Son trendlerde kullanılan model uygulamalarının bir araya geldiği büyük beden abiye çeşitleri, moda tutkunlarına aksesuar ve malzeme bakımından modern görünümlü zarafet örnekleri sunar. İddialı parçaları tercih edenler için hazırlanan pullu, sade, payetli, boncuklu, taşlı büyük beden abiye tasarımları arasından yapılan seçim sayesinde dikkat çekici bir stil yaratabilirsiniz. Farklı aksesuarlarla zenginleştirilen mini, kısa, midi ve uzun boylu seçenekler büyük beden abiye arayışlarınızda ideal seçimi yapmanızda etkili rol oynar. Omuz kısmı fırfır ve volan detaylarla ön plana çıkan abiyeler, aynı zamanda taş ve boncuk işleme stilleriyle de şık ve zarif bir görünüm ortaya çıkarır. Yaka bölgesinde uygulanan tül kumaşlı garni uygulamaları feminen bir duruş yaratırken kruvaze robalı modeller sadeliğe vurgu yapar. Büyük beden abiye stilinde şifon veya tül kollu tasarımlar sıkça tercih edilir. Kıyafetlere asil bir hava katan şifon kumaş, uzun kol model uygulamalarında sıkça rastlayabilirsiniz. Klasik ya da yırtmaçlı şekillerde tasarlanan kol bölgesi giyim stilinize farklılık kazandırır. Geçmişten günümüze kadar ulaşan ve hâlâ moda trendlerinde yer almayı başaran peplum abiyeler, payetli ve krep gibi kumaşlar sayesinde gösterişli bir tarz yaratılmasına imkân verir.

Kullanıcıların taleplerine uygun şekilde tasarlanan büyük beden dantelli, kuyruklu, parıltılı, simli, güpürlü abiye modelleri de öne çıkan seçenekler arasında yer alır. Boydan boya ya da roba kısmında dantelin olduğu ürünler romantik tarz sevenlerin vazgeçilmezleri arasındadır. Ayrıca güpürlü tasarımlar da göze hitap etmeyi başaran niteliklere sahiptir. Büyük beden abiye koleksiyonunda şifon pareo unsurunu düz formlu kısa ve midi boylu modellerde görebilirsiniz.

Zengin renk seçeneklerinin olduğu skalada büyük beden zümrüt yeşili, pudra, gri, kırmızı abiye çeşitlerinin yanı sıra saks mavisi, bordo, mor, petrol yeşili alternatifler de mevcuttur. Tek renkli modellere eşlik eden işleme ve garnilerin şık duruşunu desenli şifon abiyelerde de görebilirsiniz. Çiçek, karma gibi desen alternatiflerinin bulunduğu abiyeleri bulunduğunuz ortamlarda enerjik bir duruş sergileyebilirsiniz. Abiye elbise çeşitlerinin yanı sıra şifon tunikli pantolon takımlarına da göz atabilirsiniz. Ayrıca krep kumaştan hazırlanan taş ve boncuk işlemeli ceketli pantolon takımları, zarif bir duruş sergilemenize imkan verir. Stilinizde farklılıklar yaratmak istiyorsanız uzun yelek ve elbisenin bir araya geldiği abiye tasarımları da ideal bir seçim olabilir.

Büyük Beden Abiye Özellikleri

Unutulmaz hatıralar yaşatan, özel gün organizasyonları için yapılan hazırlıklarda giyim unsuru ön plana çıkar. Abiye modelleri davetlerde, iş toplantılarında ve düğün gibi birçok etkinlikte tercih edilir. Büyük beden abiye seçimi yaparken kumaş ve tasarım detaylarına dikkat ederek gideceğiniz mekana uygun bir giyim stili yaratabilirsiniz. Kalabalık iş toplantılarında gerekli özeni gösterirken krep kumaşlı büyük beden iki parça abiye takımları, midi boy sade tarzlı seçenekler size yardımcı olabilir. Düğün ve nişan gibi geniş çaplı organizasyonlarda ise büyük beden şifon, kadife, krep, tül, saten abiye kumaşlarının kullanıldığı tasarımları tercih edebilirsiniz. Vücut tipinize göre seçimler yaparak arzu ettiğiniz şık ve estetik görünüme kavuşmak mümkün. Büyük beden abiye modellerinin zengin çeşitliliği sayesinde vücut proporsiyonları doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. Üst kısmı fırfırlı ve volanlı detaylara sahip abiyeleri dar omuz yapısına sahip kullanıcılar da tercih edebilir. Basen ve omuz bölgesinin aynı orantıda olduğu kişiler ise dikkatleri omuz kısmına çeken özelliklerde kısa boylu büyük beden tarz abiye çeşitlerine yönelebilir. Belden oturtmalı modellerin salaş kesimli özellikleri de kullanıcının vücut şeklini belirlenmesinin ardından seçilebilecek kıyafetler arasındadır.

Kaliteli ve dayanıklı yapıya sahip kumaşlar aynı zamanda ağırlık yapmayan özellikleri sayesinde kullanıcılara konforlu bir giyim vadeder. Büyük beden abiye tasarımlarının ölçüleri oldukça ergonomik ve rahat bir kullanıma sahiptir. Etek kesimlerinin genişliği rahat adımlar atılmasına imkan verirken buzi gibi likralı kumaşlardan üretilen seçenekler de hareket özgürlüğünün devamını sağlar. Büyük beden balık abiye topuklara kadar uzanan kesiminde rahatlığın yakalanması için gerekli bolluk payları kesimden önce kalıp aşamasında belirlenir. Böylelikle vücudu saran abiye tasarımlarının giyilmesi kolaylık kazanır. 46-56 beden arasında olan büyük beden abiye ikili takım, elbise ve tunik gibi pek çok seçenek kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran niteliklere sahiptir. Fırfır, volan, büzgü pile gibi gösterişli tekniklerin uygulanması ise modellere hareket kazandırır. Zarafeti üst seviyede yaşatan modeller arasında straplez kesimli ve bedene oturan abiye alternatifleri de görülmeye değer.

Büyük Beden Abiye Markaları

Modern çağın gereksinimleri doğrultusuna modeller tasarlayan giyim tekstili markaları, modaseverlerin beklentilerini karşılarken her aşamada yüksek kalite standartlarını sunmayı hedefler. Büyük beden abiye tasarımları, profesyonel modacıların rehberliğinde tasarımcı, stilist, modelist, desinatör meslek erbablarından oluşan uzman bir kadronun kalıp çıkarma, kesim, dikiş ve nakış alanlarında yetkin bir ekiple birlikte koordineli çalışmalarını gerektirir. Kaliteli ve özgün koleksiyonları sayesinde öne çıkan büyük beden abiye markaları her yaşa ve beden ölçüsüne denk gelen kalıpları modernize etme konusunda oldukça başarılıdır. Bu sayede hem hissettiğiniz yaşa uygun abiye alternatiflerini yönelebilir hem de dolgun vücut yapısına sahip kullanıcılar için ideal ebatlarda geliştirilen genç büyük beden abiye çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Yerli ve yabancı markaların imzasını taşıyan seçkin koleksiyonlar sayesinde giysi kombinlerinde eşsiz nüanslar da yaratabilirsiniz. Büyük beden abiye alırken seçim yapma hususunda zorlananlar için tercih edilen tasarımın vücut hatlarına olan uyumuna, renklerin ise ten ve saç tonuyla oluşturduğu ahenge öncelik verilebilir. Büyük beden abiye çeşitlerinde hareket serbestliği veren modeller hem geniş kullanım alanına fırsat vermesi hem de yüksek konfor yaşatması bakımından moda sevenlerin memnuniyetini kazanır.

Markaların zengin ürün seçkisinde yerini alan modellerin trend renklerde tasarlanması sayesinde soft, canlı, pastel ve parlak tonların ahengini üzerinizde taşıyabilirsiniz. Soft, mat ve pastel renklerin ve yalın işleme stillerinin eşlik ettiği detayları barındıran abiyeler sayesinde en kalabalık davetlerin gözdesi olmanızı mümkündür. Büyük beden dizaynında görsel zarafete son derece önem veren abiye markaları için kumaş ve dokuma kalitesinin de kullanıcıları memnun etmesi fazlasıyla önemlidir. Ayrı bir özen ve hassasiyet gerektiren özel gecelerde ve davetlerde tercih ettiği abiye modeli içerisinde alımlı görünmek isteyenler, bir o kadar da rahat olmayı arzu eder. Elbiselerin tasarım sürecinde uygulanan kalıp seçimlerinin ölçülere elverişli standartlarda olması ve kumaşların birleştirilmesi aşamalarında uygulanan dikiş kalitesi markaların profesyonelliğini ortaya koyar. Kaliteli materyal teknolojisinin kullanıldığı büyük beden modern abiye alternatifleri sağlam ve dayanıklı tasarım unsurlarına sahip olması bakımından kullanıcılarına uzun ömürlü deneyim fırsatı sunar. Terleme gibi olumsuz faktörlerin kısa sürede deforme edemediği kaliteli dokumalar, üzerine dökülen yiyecek ve içecek faktörlerinin temizlenmesinde de pratiklik sunar.

Büyük Beden Abiye Fiyatları

Büyük beden abiye fiyatları konusunda, giysilerin imzasını taşıdığı marka imajı ve bilinirliği önceliklidir. Giyim tekstili sektöründe öncü ve lider pozisyona yerleşmeyi başaran markaların tasarladığı trend modeller doğrultusunda şekillenen fiyatlar her zevke ve ihtiyaca uygun alternatifler sunar. Ürünlerin hem dizayn ve üretim aşamasında kullanılan teknolojik unsurları hem de tasarım zenginliğine eşlik eden aksesuar ile işleme detayları çerçevesinde belirlenen maliyeti avantajlı fiyatlar halinde kullanıcıyla buluşur. Sezona damgasını vuran büyük beden abiye modelleri sayesinde özel davetlerin gözdesi olmayı başarabilirsiniz. Vücut ölçüleri ve beden formları farklılık gösteren moda tutkunlarının gereksinimlerine uygun niteliklerde geliştirilen modeller, geniş beden yelpazesi sayesinde seçim yapma olanağınızı artırır. Boydan uzun gösteren abiye stilleri aynı zamanda olduğundan ince bir duruş sergilenmesine fırsat yaratırken vücut hatlarınızı rahat saran modelin seçilmesi özel zamanların hızına ayak uyduracak kadar konforlu olmanızı sağlar. Tarihi önceden belirlenen seçkin davetler hazır olmanız konusunda önemli avantaj sunan büyük beden abiye online alışveriş fırsatlarını değerlendirebilir, dönemsel kampanya alternatiflerinden tam zamanında yararlanabilirsiniz.

Gardırobunuzda yer alan abiye tarzı kıyafetlerinizi kombinleme şansınızı artıran ikili takımlar, tarzınıza yaraşır renk, desen ve model dizaynları ile ön plana çıkar. İkili abiye konseptinde zevkinize ve bütçenize hitap eden modern tasarımlar sayesinde ceketli, pantolonlu ve etekli abiye çeşitleri sayesinde hem renk, desen, model uyumunu hem de dokuma, aksesuar, işleme ahenginin bir araya getiren giysi tercihlerinize kolaylıkla yön verebilirsiniz. Modellerin işleme niteliğine ve aksesuar detaylarına göre değişkenlik gösteren büyük beden abiye fiyat aralığı takım alternatifleri değerlendiren kullanıcıların da yüzünü güldüren seviyededir. Motif, pul, boncuk ve değerli taşlar sayesinde vakur bir duruş sergilemenize olanak tanıyan tasarımlarda kullanılan ithal kumaş detayı da fiyat unsurlarının artması konusunda aktif rol oynar. Moda sektörün nabzını tutan markalar tarafından tasarlanan indirimli büyük beden abiye alternatifleri, gözde mekânlarda ve seçkin organizasyonlarda şıklığınızı ön plana çıkaran görselliği sayesinde çağdaş ve özgün stilinize eşlik etmeye adaydır. Büyük beden abiye satın almayı arzu eden giyim tutkunları için özel olarak tasarlanan trend modeller gerek kumaş ve dokuma kalitesi gerekse aksesuar, nakış ve işçilik detaylarının niteliği bakımından beklentilere hitap etmeyi başarır.

1.Büyük Beden Abiye Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Söz, düğün, nişan, sünnet eğlencesi, kına gecesi ve nikâh gibi özel geceler için seçilen büyük beden abiye modelleri yılbaşı kutlaması, doğum günü partisi ve hoş geldin bebek organizasyonlarının da vazgeçilmez giysi alternatifleri arasındadır. Ayrıca dantel, tül ve güpür detaylarının eşlik ettiği şık, sade ve ihtişamlı birçok abiye tasarımları; kokteyl, gün ve gece daveti gibi özel etkinliklerde tercih edilen giyim stilidir.

2.Büyük Beden Abiye Çeşitleri Nelerdir?

Büyük beden abiye tasarımları hem tek parçadan hem de takım halinde dizayn edilen ürün alternatiflerinden oluşur. Kullanıcıların gereksinimlerine ve zevklerine göre geliştirilen modeller arasında mini, midi ve maksi uzunluklarıyla dikkat çeken şık ve gösterişli elbise stillerinin yanı sıra tek parçadan oluşan tulum modelleri de konsepte dahildir. Bluz, tunik, pantolon, pareo ve ceket yelpazesi sayesinde giysilerin farklı konseptlerde kombine edilmesine olanak tanıyan tasarımlar oldukça zengin bir çeşitlilik sunar.

3.Büyük Beden Abiye Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Özel kutlamalara, davetlere ve şık organizasyonlara katılırken oluşturacağınız kombinler sayesinde modern ve estetik görünümü bir arada yaşayabilirsiniz. Kalıcı bir stil yaratmak istiyorsanız moda trendleri arasında zevkinize ve vücut yapınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Boncuk işlemeli ve farklı teknik uygulamaların yer aldığı tasarımlara yönelerek zarafet örneği sergileyen bir giyim şekline sahip olabilirsiniz. Romantik tarzda bir model tercihi yapmak istiyorsanız dantel, tül ve şifon kumaşlı çeşitleri inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Büyük Beden Abiye Modelleri

2009 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Beden
Toplam 37 / 2009 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?