Birçok kadın topuklu ayakkabı kullandığı ve düz ayakkabı kullandığı günler arasında, tavır ve tutum farkı olduğunu tecrübe etmiştir. Aynı zamanda da dikkatleri üzerine çekmesiyle de çevresinin ilgi odağı olduğunun. Çekici ve öz güveni yüksek kadınlar topuklu ayakkabı giyimini tercih ederek, bir kez daha bu durumlarının daha belirgin hale gelmesini sağlıyor. Siz de Cabani bayan topuklu ayakkabılar ile daha fazla özgüvenli bir duruş sergileyebilirsiniz.

Cabani Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabı tercihinin en önemli nedeni, kısa boyların uzun görünmesini sağladığı kadar, vücudu da ince göstermesidir. Neredeyse ayakkabı denince akla kadın, kadın denince akla ayakkabı gelecek kadar bütünleşen ayakkabıların, muhteşem etkisini saymakla bitiremeyiz.

Topuklu ayakkabı giymek, kadınların öz güvenini yürüyüşlerine yansıtır ve bu da toplum içerisindeki davranışlarını etkiler. Gün içerisinde daha başarılı ve rahat tavırlar sergileyerek, daha keyifli bir gün geçirmelerini sağlar. Yapılan birçok araştırmaya göre topuklu ayakkabı kullanan kadınların, düz ayakkabı kullanan kadınlara oranla daha çekici olduğu tespit edildiği belirtiliyor. Siz de Cabani bayan topuklu ayakkabılar ile çekiciliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Sağlıklı ya da rahat olmadığı gibi önyargılar olsa da kadınların yaşamalarında, mutlaka topuklu ayakkabı giydikleri durumlar vardır. Siz de bu tür ön yargıların doğru olmadığının göstergesi olan Cabani topuklu ayakkabılar arasından seçtiğiniz model ile kullanım rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Cabani Topuklu Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı tercih ederken, rengi ve kıyafete uyumundan önce, ayak yapısına uygun olmasına ve rahat kullanım sağlamasına dikkat edilmelidir. Yürümekte zorlanıyor ve dengede duramamak gibi bir problem yaşıyorsanız, topuklu ayakkabıya alışmanız için, ilk etapta dolgu topuk kullanımınız uygun olabilir. Modası yaz kış geçmeyen Cabani bayan topuklu ayakkabı modelleri, dolgu topuk çeşitleri ile her renk, farklı desenleri ve sade olmak üzere kolaylıkla bulabileceğiniz ürünler arasındadır.

Dar ve düz paçalı pantolonların kullanım şıklığını Cabani Stiletto günlük kadın ayakkabı modeli ile tamamlayabilirsiniz. Kısa, orta, ve uzun boylu kadınların, dişiliğini ön plana çıkaran, günlük kullanımlarında rahat edeceği, modellerden biri olabilir.

Cabani bayan topuklu ayakkabılar içerisinde tercih edeceğiniz, platform topuklu ayakkabılarda ön kısmında yer alan yükselti ile topuğunuz ve ayak parmaklarınız arasındaki eğimi azaltarak, kullanım rahatlığı sağlar. Duruşu, zarafeti ve şıklığı kadar topuklu ayakkabı kullanımını da keyifli hale getirir.

Mini dolgu topuğu ile rahatlık sağlayarak, aynı zamanda da babet havası veren model, kıyafet ile bütünleşerek şık görünümü tamamlayabilir. Meslek gereği tüm gününü ayakta geçiren kadınların, konsantrasyon sağlamaları ve çalışmalarını rahat yapabilmeleri için ideal bir model olma özelliği taşır.

Topuklu ayakkabıların bir diğer önemli özelliği de otoritenin, ciddiyetin göstergesi niteliğinde olmasıdır. Bir iş toplantısına, ya da iş görüşmesine topuksuz ayakkabı ile katılımınızın etkisi ile topuklu ayakkabı ile katılımınızın etkisi bir olmayacaktır.

Özel davetlerin simgesi haline gelen topuklu ayakkabılar, abiye kıyafetlerin şıklığını tamamlar. Kullanımında bir tüy kadar hafif, bir kuğu kadar zarif olmanın keyfini, ayak numaranıza uygun seçiminiz ile Cabani bayan topuklu ayakkabılar ile yaşayabilirsiniz. Farklı doku ve tasarımları ile özel gecelerde zarafetinizi ön plana çıkarmanıza katkıda bulunarak gecenizi keyifle geçirmenizi sağlar. .

Cabani Topuklu Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabıların bulunulan ortama göre kullanılabilen, günlük, kısa topuklu, kalın küt topuklu, ince- uzun, platform, ya da dolgu topuk gibi çeşitleri vardır. Tasarımı, rengi ve model farklılığı olduğu gibi, fiyat aralığı da birbirinden farklılık gösterir. Ayakkabı tercihiniz ile ayaklarınızın sağlığını korurken Cabani topuklu ayakkabı fiyatları ile de bütçenizi fazla ödemelerden korumanız mümkün.

Kadın zarafeti ile özdeşleşen topuklu ayakkabılar girilen ortama, yapılan mesleğe, farklı türdeki kıyafet uyumuna göre çeşitlilik gösterir. Duruşu, zarafeti ile kıyafeti tamamlayan ayakkabı bulmak Cabani topuklu ayakkabı modelleri ile artık çok kolay. Her ayak yapısına uygun, farklı ayak numara ile üretilen ürünleri güven duyarak online sipariş verme ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Cabani Topuklu Ayakkabı Modelleri

82 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Cabani
  2. Gön
  3. Fox Shoes
  4. DGN
  5. Shop And Shoes
  6. Sothe
  7. Loggalin
  8. Forelli
  9. Mammamia
  10. Polaris
  11. Pembe Potin
  12. Butigo
  13. Sapin
  14. Marjin
  15. Efem
  16. Derigo
  17. Despina Vandi
  18. Gedikpaşalı
  19. İLVİ
  20. Celal Gültekin
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Renk
  1. Siyah
  2. Kahverengi
  3. Kirmizi
  4. Mavi
  5. Krem
  6. Gri
  7. Pembe
  8. Bej
  9. Beyaz
  10. Gumus
  11. Yesil
 5. Numara
 6. Satıcı
 • Marka Cabani
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60003869
BAŞA DÖN