Kadın ayakkabı üreticilerinin son yıllarda gelişen teknolojiye ayak uydurarak geliştirdikleri modeller, bugün sadece Türkiye sınırları içinde değil, aynı zamanda Avrupa, Batı Asya, Orta Doğu ülkelerinde de raflardaki yerlerini alıyor. Hemen hemen bütün üreticilerin koleksiyonlarında mutlaka kırmızı topuklu ayakkabı modelleri yer alıyor. 

Hemen her kadına hitap edecek şekilde üretilen bu ayakkabılar ince topuklu stiletto tarzından, kalın topuklu platform tarzına, feta ökçeli denilen dolgu topuklardan, günlük hayatta çok tercih edilen orta topuklu ölçülere kadar çok çeşitli modellerde üretiliyor. Üretilen bu modeller doğru malzeme ile kombine edildiğinde ortaya adeta görsel bir şölen çıkıyor. Kişisel tercihlere cevap verebilecek şekilde çeşitli yüksekliklerde olan topuklar ayakkabı seçimlerinde oldukça etkili oluyor. Kırmızı topuklu ayakkabı modelleri kullanılan üst malzeme ile de birbirinden farklılaşıyor. Düz ve sade modellerin yanı sıra daha hareketli, hatta gösterişli tasarımlar seçenekleri arttırıyor. Klasik modellerin yanı sıra modern tasarımları tercih edenlerin beklentilerini yüksek oranda karşılayan modeller içinde dokulu, kendinden desenli, lazer kesimli tasarımlar da yer alıyor. Stiletto gibi klasik ayakkabı modellerinde bile yenilikçi yaklaşımlarla ürün çeşitliliği zenginleşiyor.

Kişisel tarza, kullanım alanına göre tercih edilen kırmızı ayakkabılar günlük hayatta da sevilerek kullanılıyor. Abiye kırmızı topuklu ayakkabılar farklı tarzda elbise modellerine göre değişik tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Ayakkabılar kıyafeti tamamlıyor ve konseptin bütünlük kazanmasını sağlıyor.

Kırmızı Topuklu Ayakkabı Modelleri 

Bugünkü teknoloji ile üretilen malzemeler deri ve deri olmayan olsun, kanserojen içermiyor. Sağlıklı malzemelerden, kaliteli işçilikle üretilen kırmızı topuklu ayakkabılar kırmızının çeşitli tonlarıyla dikkat çekiyor. Hemen her renk kıyafetle giyilebilen kırmızı renk, ayakkabılarda da sevilerek kullanılıyor ve kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Yaratıcı kombinasyonlarınıza uyum sağlayabilecek kırmızı renk, modası hiç geçmeyen, klasik bir renk olarak görülüyor. Hem açık, hem kapalı, hem yarı açık ayakkabı modellerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Kırmızının simle kullanımı ile yaratılmış parıltılı modellerden seçim yapabileceğiniz gibi, degrade kırmızı ayakkabı modelleri içinden de tercihte bulunabilirsiniz.

Bantlı modellerde bantların farklı yorumlanması ile her topuk tarzında kırmızı topuklu ayakkabı bulunabiliyor. Bağcıklı topuklu ayakkabılar da en az bantlı modeller kadar çok çeşit sunuyor. Apartman topuk veya kadife ayakkabı arayışlarına da yanıt veren kırmızı topuklu ayakkabı modelleri içinde yer alan günlük ayakkabı modelleri rahatlığından ve konforundan vazgeçemeyenlere hitap ediyor. Topuk kısmı kırmızı olan ayakkabıların yanı sıra topuk ve taban kısmı farklı renklerle tasarlanmış modeller de değişik alternatifler sunuyor.

Kaliteli işçilik ile üretilmiş ayakkabılarda iç malzemede de son derece titiz davranılıyor. Yüksek topuk kullanımının vücut üzerinde olumsuz etki yapmamasına, iskelet sistemine zarar vermemesine dikkat edilerek tasarlanan topuklu ayakkabıların rahat bir şekilde kullanılabilmesine özen gösteriliyor. Ayakkabı sektörünün önde gelen, kaliteli markalarına ait kırmızı topuklu ayakkabı modelleri içinden hemen her kadına uygun bir model kolaylıkla bulunabiliyor. Çeşitli ortamlar için, çeşitli hava şartlarına uygun şekilde çeşitlenmiş ayakkabı modelleri kırmızı seven ve kırmızı ayakkabı ihtiyacı olan kadınların arayışlarına tam olarak cevap veriyor. Farklı markalar, farklı koleksiyonlar bir arada görülebiliyor. Böylelikle son derece konforlu bir şekilde seçim yapmak mümkün olabiliyor. Hemen her bütçeye uygun model seçenekleri farklı yaşlarda, farklı tarzlarda kadınları mutlu ediyor ve değişik beklentileri yanıtlıyor.

Ayakkabı seçiminde kişisel kriterlerden biri olan fiyat çeşitliliği sayesinde kırmızı topuklu ayakkabılarınıza kısa sürede kavuşabilirsiniz. Ayakkabı numaranıza göre filtreleme yapabileceğiniz kırmızı topuklu ayakkabı modelleri içinden markaya göre de arama yapabilir, topuk yüksekliği kriterine göre filtreleme yapmanız halinde aradığınız topuklu ayakkabı modellerini kısa sürede bulabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kırmızı Topuklu Ayakkabı Modelleri

Renk
Dolgu Topuk
Platform Ayakkabı
Stiletto
Orta Boy Topuklu
Yüksek Topuklu
Siyah
Bej
Beyaz
Krem
Kırmızı
Gümüş
Kahverengi
Pembe
Sarı
Çok Renkli
Lacivert
Yeşil
Mavi
Gri
Mor
Turuncu
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 1531 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60003869/60003869