Gümüş topuklu ayakkabı modelleri, elit bir görünümün tamamlayıcısı olarak kadınların vazgeçilmezi oluyor. Zira özel günler gelip çattığında kadınlar için hoş görünmek son derece önem taşıyor. Özen gösterilmiş saçlar, kusursuz bir makyaj ve kaliteli bir elbise, uyumlu bir topuklu ayakkabı modeli ile buluştuğunda ortaya arzu edilen sonuç çıkmış oluyor. Kadınların topuklu ayakkabı modellerindeki gümüş renk tercihlerinde kıyafet uyumu ve estetik görünüm temel gerekçeleri oluşturuyor. Zarif ve ilgi çekici bir renk olan gümüş, topuklu ayakkabılarda farklı ton seçenekleri ile yer alıyor. Metalik rengin parlak ve mat tonları bulunuyor. Ayrıca gümüş ayna gibi tonlar, aşırı parlak bir model arzulayan kadınlara hitap ediyor. Böylece gümüş topuklu ayakkabı almakta karar kılan kadınlar, ton seçimi yapmak sureti ile istedikleri gibi bir modele kavuşuyor.

Gümüş topuklu ayakkabı modelleri, üretildikleri malzemeye göre de farklılıklar arz edebiliyor. Rugan, deri ya da sentetik deri gibi iç malzemeler kullanılarak üretilen topuklu ayakkabıların tabanlarında ise poliüretan ya da neolit gibi dış malzemeler kullanılıyor. İç ve dış malzemeler, topuklu ayakkabının ağırlığı, esnekliği ve sağlamlığı gibi kullananın konforunu doğrudan etkileyecek faktörler üzerinde belirleyici oluyor. Ayrıca malzeme seçimleri, ayakkabı modelinin görünümüne de tesir edebiliyor. Modelin klasik ya da modern görüntüsünde, malzemelerin kullanılış şekli doğrudan rol oynayabiliyor. Sivri burunlu, bantlı ya da taşlı modeller, farklı malzeme tercihlerine göre üretiliyor. Onlarca model alternatifi bulunan gümüş topuklu ayakkabılardan birine sahip olmak için kadınlara tek düşen seçim yapmak oluyor.

Gümüş Topuklu Ayakkabı Modelleri

Gümüş topuklu ayakkabı modelleri, kullanım amaçlarına göre de birbirlerinden ayrılıyor. İddialı bir topuklu gümüş ayakkabı modeli giymek isteyen kadınlar için abiye, fantezi ve dekolte gibi gösterişli seçenekler bulunuyor. Son yılların popüler modeli stiletto, fit bir görüntü sergilemek isteyen kadınlar tarafından tercih ediliyor. Özellikle yaz aylarında açık alanlarda giyilen sandalet, açık havada da şıklığına dikkat eden kadınlarca seçiliyor. Gümüş topuklu bir ayakkabı modeli günlük kullanım için de tereddütsüz bir biçimde kullanılabiliyor. Zira gümüş renkli topuklu ayakkabılar, kot pantolon, tayt ya da etek gibi gündelik kıyafetler ile de rahatça kombin yapılabiliyor. Böylelikle ayakkabı çeşitleri, göz alıcı görünmeyi önemseyen kadınlar tarafından günün her diliminde nerede oldukları fark etmeksizin giyilebiliyor. Gümüş topuklu ayakkabı modelleri; zarif ve çekici kadınların şık görünülmesi gereken bir davette, güzel geçmesi beklenen bir akşam yemeğinde, düğün, söz, nişan ya da mezuniyet gibi önem arz eden etkinliklerde, uzun süredir beklenen bir buluşmada ya da eğlence dozajı yüksek bir partide ayakkabı seçimleri oluyor.

Gümüş topuklu ayakkabıların birçok farklı topuk alternatifi olduğu için her beğeni ve ihtiyaca yönelik bir topuklu ayakkabı modeli bulmak mümkün oluyor. Kalın topuklar, yere daha sağlam tutunuş sağlıyor. İnce topuklar, zarif görüntüleri nedeni ile tercih ediliyor. Yüksek topuklar, boy dezavantajı olan kişilerin yardımına koşuyor. Orta boy topuklar, boy sıkıntısı olmamasına karşın topuklu giymek isteyen kadınlar tarafından rağbet görüyor. Dolgu topuk, ayakkabının tabanı ve topuğunu birleştiren yapısı ile rahat yürüme imkanı yaratıyor. Platform ayakkabılar, sadece topuk bölgesinden değil tüm ayak tabanı yükseltilmiş yapıları ile ayakkabıyı giyen kişinin boyunu normalden uzun gösteriyor. Gizli dolgu topuklar ise ayakkabının topuk kısmını perdeleyen yapıları ile ayakkabıda topuk yokmuş gibi bir görüntü sergiliyor. Ayrıca tamamen estetik beğeniler doğrultusunda tasarlanmış kare topuk gibi modeller de diğer gümüş ayakkabı modelleri olarak dikkat çekiyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gümüş Topuklu Ayakkabı Modelleri

Renk
Dolgu Topuk
Platform Ayakkabı
Stiletto
Orta Boy Topuklu
Yüksek Topuklu
Siyah
Beyaz
Bej
Krem
Kırmızı
Gümüş
Kahverengi
Pembe
Sarı
Çok Renkli
Lacivert
Yeşil
Mavi
Gri
Mor
Turuncu
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 1602 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60003869/60003869