Kadın modası, kadınların dünyasında büyük bir yer kaplayan, modern çağın da fenomen kavramlarının başında geliyor. Dünya tekstiline yön veren kadın modası ürünlerinin sunduğu marka, model, renk, kalite ve yenilik olguları her geçen gün daha da evrenselleşiyor. Markalar da her geçen gün değişen trend ve yeniliklere ayak uydurarak oluşan tüketici beklentilerini yepyeni tasarımlarla karşılama yarışı içine giriyorlar. Her marka kendi kategorisinde ürünler üretirken, ana ürünlerin yanında tamamlayıcı aksesuarlar da kadın modasında önemli bir yer kaplıyor. Çantalar ise aksesuar grubunun en önemli parçalarından birini oluşturuyor ve en favori kombinlerin vazgeçilmez parçaları arasındaki yerini alıyor. Kadın modasında birçok marka geniş ürün kreasyonlarının içinde çantalara ve özellikle bayan çantalarına büyük oranda yer veriyor. Kadın moda severler ise bu tür gözde ürünlerde kendilerine özel, benzersiz çizgiler yakalamanın keyfiyle tatmin edici bir alışveriş deneyimini yaşıyor.

Cengiz Pakel Çanta

18 yıldır deri ve deri ürünleri üretiminde yerli pazarda faaliyetlerini sürdüren Efor Deri’nin, 2010 yılı itibariyle tüketicilerinin beğenisine sunmaya başladığı Cengiz Pakel markası, dinamik ve farklı konseptiyle dikkat çekiyor. Deri malzemeden ürettiği çanta, evrak çantası, el çantası gibi modellerinin yanında cüzdan, kartlık gibi aksesuarların da üretimini gerçekleştiren Cengiz Pakel markası, modern tesisleri, kullandığı teknolojik altyapı ekipmanları ve deneyimli ekibi ile günümüzde üretim seviyesini ciddi rakamlara ulaştırmayı başarıyor.

Cengiz Pakel Çanta Fiyatları

Cengiz Pakel, çanta modellerinde uygun fiyatlarıyla her kesimden tüketiciye hitap eden bir marka konumundayken, ürün tasarımlarında profesyonel el işçiliğini, yüzde 100 deri malzeme ile birleştirerek kaliteliyi ve estetiği aynı anda kullanıcılarına sunuyor. En güncel akımları ve moda çizgisini yakından takip eden Cengiz Pakel markası bunu ürünlerine de doğrudan yansıtıyor.

Yılın moda ürünleri ile sınırlı kalmayarak, yıl içindeki özel günler için de farklı tasarımları moda severlerle buluşturan markanın; erkek, kadın ve unisex kategorilerinde sunduğu ürün modellerinin en önemli segmentlerinden biri de Cengiz Pakel bayan çantaları olarak göze çarpıyor. Sürekli bir değişim ve yenilik içinde olan tekstil modasını takip ederek her an yeni ürünler ve tasarımlar ortaya koyan Cengiz Pakel, kadın çantalarındaki geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. Moda çizgisinin dışında özgün bir tarzı benimseyen tüketicilerin de zevk ve ihtiyaçlarına cevap veren Cengiz Pakel bayan çantaları, geniş satış ve dağıtım ağıyla geleneksel ve online satış noktalarında tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Cengiz Pakel Çanta Modelleri

Cengiz Pakel markasının onlarca değişik modeli arasında seçim yaparken kullanım amacı, gardıroba uygunluk, vücut yapısına uygunluk ve kişisel tercihler ön planda. Öncelikle çantanın ne amaçla kullanılacağı tercih yönünü belirliyor. Örneğin iş hayatında daha şık bir görünüm için tercih edilebilecek bir çantada özel eşyaların yanında dosya, tablet vb. iş amaçlı kullanabileceğimiz eşyaların da kolayla içine konabileceği ürünleri tercih etmek gerekiyor. Bu yöndeki bir kullanımda işlevsellik ön plandayken hafta sonu vb. zamanlar için kullanılan sportif modellerde tarz daha belirleyici olabiliyor. Bunun yanında kullanıcının vücut oranları da çanta seçiminde bir diğer önemli kriter. Çanta boyutları, uzun-kısa sap seçimi ve çantanın ağırlık veya hafiflik özellikleri de bu bağlamda tercihleri belirleyebiliyor. Kullanıcının kişisel gardırobu da çanta seçiminde önem taşıyan bir başka detay olarak görülüyor. Gardırobun geneline hakim renk ve tarzlarda çantaları seçmek veya spesifik kıyafetler için bir seçim yapılacaksa, yine onlara uygun kombinler oluşturabilecek çantaları tercih etmek kadın moda severlere avantaj sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cengiz Pakel Kadın Çanta Modelleri

Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Kadın
Kadın
Çanta
Çanta
Sırt Çantası
Sırt Çantası
Omuz Çantası
Omuz Çantası
Çapraz Çanta
Çapraz Çanta
Cüzdan
Cüzdan
Kartlık Cüzdan
Kartlık Cüzdan
Portföy Çanta
Portföy Çanta
Clutch
Clutch
Seyahat Çantası
Seyahat Çantası
İndirimli Ürünler
Renk
Toplam 24 / 416 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000163/cengizpakel