Babet

Günümüzde yetişkinlerin tercih ettiği kadar, çocuklar da babet modellerini çok seviyor ve tercih ediyor. Babetler; genellikle düz olan tabanları, konforlu iç yapıları ve şık görünümü ile sadece yetişkinlerin değil kız çocuklarının da beğenisini kazanıyor.

İlk olarak 80'li yıllarda moda olmaya başlayan babetler; ilk olarak bale ayakkabısı olarak doğmuş, ancak şıklık ve rahatlıklarıyla kadınların gönlünü kazanmayı başarmıştır. Genellikle topuksuz ve ve hafif olma özellikleri ile tercih edilmeye başlanmıştır. Şıklığını korumak ama topuklu ayakkabı tercih etmek istemeyenlerin favorisi haline gelen, zamanla küçük numaraları da üretilmeye başlayan babetler, artık hem minik kız çocuklarının hem de annelerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Ayaklar vücudun tüm ağırlığını taşıyan bölümüdür. Bu nedenle de çocuk yaşta ayak gelişiminin düzgün ilerlemesi çok önemlidir. Çocuklarınızın ortopedik ayak sağlığının öneminin bilincinde olan siz anne babalar, çocuklarınız için en şık ayakkabıyı ararken, alacağınız babetin sağlıklı olmasını da tercih ediyorsunuz. Elbette, çocukların çok hareketli olmaları sebebi ile onların hareketlerini kısıtlamayacak modelleri seçmek çok önemli. Ayrıca düzgün ayak gelişimi için çocuğunuzun ayak yapısına uygun ayakkabıyı seçmek de önemli. Bu sebeple Hepsiburada birbirinden şık ve konforlu babetleri tek bir sayfada toplamış bulunuyor. Babetlerin üretiminde sağlığa zararlı bir madde kullanılmaması ise tercih sebebiniz haline geliyor. Çocuk babet modelleri kaliteli malzemeden üretildiğinden, çocuğunuzun ayağını sıkma ya da yara yapma gibi bir soruna sebebiyet vermez. Pantolon, etek, elbise, tayt ve her türden kıyafetle giyilmeye ve kıyafeti tamamlamaya elverişli çocuk babet modelleri, çocuğunuzun yere sağlam basması ve dengeli yürümesi için özel olarak tasarlanır.

0 - 12 yaş arası kız çocuklarınıza güvenle alabileceğiniz uygun fiyatlı, çeşitli model ve renklerdeki babetler, siz anne babaların vazgeçilmezi olacak. Babet seçerken diğer bir dikkat etmeniz gereken nokta ise, seçmiş olduğunuz babetin çocuğunuzun ayak numarasına uygun olmasıdır. Seçmiş olduğunuz babet modelinin çocuğunuzun ayağına göre büyük ya da küçük olması birtakım problemlere sebebiyet verebilir. 20 - 35 arası tüm numaraları rahatlıkla sitemizden bulabilirsiniz.

Düz Renk Babetler

Babetler günün kurtarıcısıdır. Kızınızın her kıyafetine, günlük ihtiyacına uygun ana renklerde babetler alarak her kıyafetine uyacak kombinler oluşturmanız mümkündür. Üstelik kışın ağır ve kalın ayakkabılar giymekten sıkılan çocuğunuza bir babet alıp kıyafetine uygun bir çorapla bu babeti kombinleyerek onun için bir değişiklik yapabilirsiniz. Fiyonklu, çeşitli aksesuarlı düz renk babetler çocuğunuzun şıklığına şıklık katmak için bekliyor. Babetler yapısı ve tasarımları gereği estetik ve göz dolduran, zarif bir görünüme sahiptir. Üstelik babetlerin kolay giyilip çıkartılması, cırtcırtlı modellerinin bulunması, çocuğunuzu giydirirken siz anne babalara da her zaman büyük kolaylık sağlar.

Baskı Resimli ve Desenli Babetler

Çocuğunuzun neşesine neşe katmak isterseniz günümüzde ünlü çizgi film karakterlerinin resimlerini içeren baskı desenli babetler de mevcut. Kızınızın en sevdiği çizgi film kahramanını günlük kombinlerine taşımaya ne dersiniz? Minik kızınız yeni baskı desenli babetleri ile ayaklarına bakarak yürüyecek.

Şık Babetler

Şık davetlerde, düğünlerde giyilmek üzere tasarlanan çeşitli modeller ile, tüm gözler çocuğunuzun üzerinde olur. Bu gibi zamanlarda giyilmek üzere dizayn edilmiş, pullu, gümüş, dore modeller ve rugan kırmızı, rugan lacivert ve rugan siyah tasarımlar çocuğunuzun kıyafetinin tam bir tamamlayıcısıdır. Sayfada sadece düz tabanlı modellerin yanı sıra yaşı daha büyük olan genç kız adayları için kısa topluklu babet modeller de bulunmaktadır. Hatta kendinizde olan babetlerin bir benzerini çocuğunuza alıp anne - kız modasına uyabilmeniz mümkündür.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Babet Modelleri

1498 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 1498 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205474/60002362/60003881