Cüzdanlar, parayı temiz ve bakımlı şekilde muhafaza etmek için kullanılıyor olmasına rağmen, çocuklar için çok daha fazlasını ifade ediyor. Cüzdan bireyselliği ve sorumluluk sahibi olmayı da sağlıyor. Ayrıca günümüzde kız çocuklarının şıklıklarını tamamlamaları için kullanılan bir aksesuar da oluyor. Çoraplarla, çanta ve ayakkabılarla uyumlu cüzdanlar, kız çocuklarına ayrı bir keyif yaşatıyor. Yumuşak yüzeyli fonksiyonel cüzdanlar, sevimli bir oyuncak gibi ilgi görmeyi başarıyor. Gerek bir eğitim aracı olarak gerek kişiliğin gelişmesinde bir faktör olarak kullanılsın, cüzdanlar çocuklar için önemli bir tecrübe unsuru oluyor.

Kız Çocuk Cüzdan

Çocuklar sadece paralarını değil, kıymet verdikleri fotoğrafları, notları da cüzdanlarında taşıyor. Kız çocukları için birey olmanın göstergesi olan cüzdanlar, kendilerine mahsus özel gizli bir alan olarak da değer kazanıyor. Cüzdanlar, tutumlu kız çocukları için para biriktirme alanı olsa da, içlerinde çocukların zengin iç dünyalarını da taşıyor. Bölme ve gözleriyle birçok kart ve kimlik taşıyabilen çocuk cüzdanları, yumuşak yüzeyleriyle çocukları incitmiyor ve adeta kendine çekiyor. Çocuklarda para yönetme becerisini geliştiren ürünler, özellikle 4 yaş ve üstünde para kullanımını eğitiminde işe yarıyor. Böylece çocuklar ellerinin altındaki parayı nasıl yöneteceklerini öğreniyor. Cüzdanı olan çocuklar, paralarının kıymetini biliyor ve bu bilinçle harcıyor ya da biriktiriyor. Oyunlarda kullanılmaya başlayan cüzdanlar, zamanla gerçek hayatta kullanılarak, öğretici rolünü tamamlıyor. Çocuk cüzdanlarının bir avantajı da çocukların alışverişlerde sosyalleşmesini sağlamak oluyor.

Kız Çocuk Cüzdan Modelleri

Dünya markalarını içeren modeller, sundukları seçeneklerle farklı zevklere sahip kız çocuklarına hitap ediyor. Üzerlerinde çizgi film karakterleri taşıyan modeller, çocukları hayal dünyalarında seyahate çıkartırken, sade modeller, ürüne farklı bir ağırlık katıyor. Küçük boyutlu cüzdanlar, daha minimalist çocukların tercihi olurken, daha büyük modeller, cüzdana çok eşya komayı sevenlerin tercihi oluyor. Fermuarlı, cırtcırtlı, çıtçıtlı kapanma tarzına sahip modeller, özellikle bozuk paraların dökülmesini engelliyor. Farklı kumaş ve plastik malzemelerden yapılan ürünler ise, çocuklara hitap eden renklerle göz almayı başarıyor. Bölmeli, süslü, kullanışlı ürünler, kız çocuklarının ilgisini çekiyor. Belli renkleri ayrıcalıklı seven kız çocukları da favori renklerindeki ürünlerle, kendilerini daha özel hissediyor. Farklı modeller ve desenler taşıyan cüzdanlar, çocukların cüzdanlarını birbirleriyle kıyaslamalarına da sebep oluyor. Eğlenceli cüzdanlar, sahipleri tarafından alışverişlerde keyifle kullanılıyor. Birbirinden şık cüzdan modelleri, çocuklarınızın sevimliliğine de sevimlilik katıyor.

Kız Çocuk Cüzdan Fiyatları

Tanınan markaların ürünleri, markalarına, modellerine ve taşıdıkları özelliklere göre değişen fiyatlar sergiliyor. Genel olarak uygun bir fiyat aralığında seyreden ürünler, kız çocuklarının paralarıyla birlikte küçük sırlarını taşıdıkları sevimli ögeler oluyor. Çocuk zevklerine göre tasarlanan renkli ürünler, çocuk eğitiminde de önemli bir unsur teşkil ediyor. Kızınıza alacağınız cüzdan hem çocuğunuzun hayal gücünü destekliyor hem de gerçek hayatta paranın yerini öğrenmesini sağlıyor.

İster oyunlarda kullansınlar ister gerçek yaşamda, bir cüzdan çocuğunun gelişmesinde önemli rol oynuyor. Kız çocuklarının çantalarının içinde ya da elinde taşıyacağı cüzdan, onlara ayrı bir güven kazandırıyor. Sevdikleri fotoğrafları, kartları, paraları, notları taşıyan cüzdanlar, kızların kendilerine ait özel dünyalarını muhafaza etmesiyle de ayrı bir yer taşıyor. Kızınıza hediye edeceğiniz cüzdan, para eğitiminin başlatmasının yanı sıra, bireysellik sağlamasıyla da özel bir konum ediniyor. Kaliteleri, performansları ve fiyatları bir arada incelendiğinde ürün fiyatlarının makul bir aralıkta seyrettiği gözlemleniyor. Yumuşak, rahat, kullanışlı modellerle, çocuklar bir yandan eğlenirken bir yandan da hem para harcamayı hem de tasarrufu öğreniyor. Şık giyinmeyi seven kız çocuklarının giyimlerine kombin edilen cüzdanlar da uygun ayakkabı ve kıyafetle kullanıldığında, ayrı bir mutluluk kaynağı oluyor.

Kız Çocuk Cüzdanları

6 ürün var
  1. Markalar
    1. Myros
    2. Köstebek
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Satıcı
DSACategoryId/2147483636/60002723/205474/60002725/60004850/60006799
BAŞA DÖN