Çocuk patik modelleri, farklı markaların tasarımlarından üretilen koleksiyonlardan oluşuyor. Tasarımlarda kaliteli malzemeler ve çocukların dünyasına uygun olarak canlı renkler kullanılıyor. Farklı işlevsel özellikleri sebebi ile farklı mekanlara yönelik kullanım amacı taşıyor. Çocuk patikleri pamuklu ve yünlü kumaştan tasarlanarak ev giyimi olarak sunuluyor. Çocukların ayaklarını sıcak tutuyor ve yere bastıklarında zemindeki soğuk etkinin ayak ile temasını önlüyor. Patik modelleri içerisinde kaydırmaz taban özelliği ile öne çıkan ürünler, deniz ve havuz kenarında giyilmek için özellikle tercih ediliyor.

Çocuklar için tasarlanması sebebiyle kolayca giyilip çıkarılmasına önem verilen patiklerin tasarımında, ayağın giriş kısmında esnek kumaş ya da lastik kullanılıyor. 17 ve 35 numara giyen tüm çocuklar patiklerin konforundan yararlanabiliyor. Slipstop, Soo be gibi kaliteli markaların çocuk patiği modellerini inceleyerek zevkinize uygun tercihler yapabilirsiniz. Patikler sayesinde çocukların ayaklarını sıcak tutabilir; deniz ve havuz kenarında ayaklarının korunmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuk Patiği Modelleri

Çocuk patiği modelleri, markaların tasarımlarına ve kullanım amacına göre farklılık gösteriyor. Yeni yürümeye başlayan minikler için pamuklu kumaşlardan tasarlanan patikler öne çıkıyor. Ev giyim seçenekleri arasında yer alan pamuk ve yünlü kumaşlardan tasarlanan patikler, kış aylarında çocukların ayaklarını sıcak tutuyor. Kaydırmaz alt taban özelliği ile öne çıkan patikler ise evlerin halısız bölümlerinde, özellikle balkon gibi kaygan zeminlerde giydirilmek için tercih ediliyor. Çocuk patiklerinde kaydırmaz alt taban özelliğine sahip modellerin, havuz ve deniz kenarlarında giyilmesi öneriliyor. Esnek kumaştan tasarlanan modeller, kolayca giyilip çıkarılıyor. Kaymıyor; içine kum girmiyor. Hafifliği ile dikkat çekiyor. Nefes alabilen ve çabuk kuruyan kumaştan tasarlanan çocuk patiği modelleri, sıcak ayların vazgeçilmez parçaların hâline geliyor. Islak ve kuru zeminde kaydırmaması ile çocukların güvenli, eğlenceli, kesintisiz bir oyun zevki yaşamasını sağlıyor. Çocukların, ıslak zeminlerde de rahatça oynayabilmesi için patik modellerini inceleyebilirsiniz.

Çocuk patiği çeşitleri, rengarenk desenleri ile öne çıkıyor. Markalar, patik tasarımlarında sevilen çizgi kahramanlar, okyanus ve deniz canlılarını barındıran çizimler, kalpli desenler, geometrik şekiller gibi birçok farklı öge barındırıyor. Patik üreten markalar; tasarımlarında pembe, yeşil, sarı, mavi, kırmızı, turuncu, mor gibi dikkat çekici renkleri kullanmayı tercih ediyor. Renkli desenler arasından çocuklarınızın yazlık kıyafetlerine ya da mayolarına uygun seçimler yapabilir; plajda da estetik bir uyum yakalayabilirsiniz.

Çocuk Patiği Fiyatları

Çocuk patiği çeşitleri, farklı fiyatlar ile sunuluyor. Çocuk patiği fiyatları, ürünlerin tasarımına, tasarımında kullanılan malzemelere, kullanım amacına göre farklılık gösteriyor. Fiyat-kalite dengesini korumaya çalışan markalar, her bütçeye uygun üretim yapıyor. Belirli bir fiyat üzerindeki ürünleri görebilmek için filtreleme seçeneklerinden yardım alabiliyorsunuz. Böylece bütçenize uygun olarak sıralanan ürünler arasından zevkinize uygun modelleri seçme şansına sahip oluyorsunuz.

Patikler, az yer kaplamaları sayesinde kolayca taşınıyor. Tatillerinizde, ihtiyacınız olan her an çocuklarınıza patiklerini giydirebilir; ayaklarının sıcak kalmasını sağlayabilir ya da oyun anında kaymama özelliğinden yararlanabilirsiniz. Deniz ve havuz kenarında kullandığınız patikleri, çocuklarınız çıkardıktan sonra suda durulayıp gölgede kurutabilirsiniz. Kolay temizlenebilmesi sayesinde de pratik olan patikleri uzun süre kullanabilmek için temizliğine dikkat edebilirsiniz. Yün ve pamuklu kumaştan patikleri de kullanım talimatına göre temizleyerek uzun süre kullanabilirsiniz.

Çocuk patiklerinin pratik özelliklerinden yararlanmak için markaların modellerini inceleyerek çocuklarınızın konforunu sağlayabilirsiniz. Desenleri ile dikkat çeken ürünleri, çocuklarınızın da seveceğini görebilirsiniz. Kaliteli modeller hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için ürünlerin özelliklerini okuyabilir; ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz. Sevdiğiniz miniklere hediye ederek onların da bu konfordan yararlanmalarına aracı olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Patik Modelleri

Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 595 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205474/60002362/60003883