Çocuk takımları, giyimleri uyumlu, şık çocuklar sağlamasının yanı sıra, ebeveynlerin çocuklarının sevimliliklerini arttırmak için kullandıkları unsurlar da oluyor. Giysilerin seçiminde, günümüzde çocuklar da söz sahibi oluyor. Takımların kumaş seçiminde de ebeveynler devreye giriyor. Cilde zarar vermeyen kumaşlardan üretilen ürünler, çocuklar ve bebekler için ideal teşkil ediyor. Hassaslıklarıyla dikkat çeken bebek ciltleri de giysi seçiminde itina istiyor.

Çocuk Takımı

Çocuk takımlarında, rahat giyilebilen ürünler, hem ebeveynlere kolaylık sağlıyor hem de bebekleri sıkıntıya sokmuyor. Çocuk giysilerinde, pamuklu, nefes alan, alerji riski taşımayan giysiler tercih ediliyor. Esnek kumaşlı giysiler ise çocukların ve bebeklerin rahatça hareket etmelerini sağlıyor. Sevilen bir çizgi film karakteri, ya da fanatiği olunan bir futbol takımı forması çocukları olduğu kadar, ebeveynleri de mutlu ediyor. Trend akımlar taşıyan çocuk takımları, bir giyimden çok öte manalar taşıyor, çocuklara modayı takip ettiriyor. Şıklığın yanı sıra, konforlu giyim imkanı veriyor. Papyon, kravat gibi küçük detaylar da çocuklara ayrı bir sevimlilik katıyor. Oğlunuza ilk takım elbisesini alarak farklı bir tecrübe yaşatabilir, ya da basketbol maçına şık bir basketbol üniformasıyla gitmesini sağlayarak küçük bir sürpriz yapabilirsiniz.

Çocuk Takımı Modelleri

Zengin model türleriyle dikkatleri çeken çocuk takım modelleri, farklı zevkler taşıyan çocuklara ve ebeveynlere hitap ediyor. Çizgi roman kahraman kostümleri, çocuklara hem sevimlilik katıyor hem de çocukların hayal gücünü tetikliyor, keyifli oyunlar oynamalarını sağlıyor. Baskılı pamuklu t-shirt’ler ve sweatshirt’ler, sağladıkları giyim kolaylığıyla olduğu kadar, şık baskılarıyla da ilgi çekiyor. Takım elbiseler, özel günlerde, bayramlarda, balolarda çocukların favori ürünleri arasına giriyor. Spor takımlarının logolarını taşıyan t-shirt, şort / bermuda takımları, takım sevgisini göstermeye yararken, bir yandan da çocuklar kadar, fanatik ebeveynleri de mutlu ediyor. Bebekler için hazırlanan, şapkalı, mama önlüklü, eldivenli, rahat giyilebilen, pamuklu kumaştan üretilen sevimli hastahane çıkış setleri ise göz alıyor. Güzel kombin edilen gömlek - pantolon takımları, şık giyinmek için fazla düşünmeye gerek bırakmıyor. Salopetler ve tulumlar, vücuda konforlu, havadar bir ortam sağlıyor, keyifle giyiliyor. Bebek şehzade takımları ise, kumaşları ve kesimleriyle nostaljik bir hava sergiliyor. Kolay, konforlu giyimleri ve alt değiştirmede sağladıkları pratiklikle, bebek body çeşitleri, bebekler kadar ebeveynleri tarafından da seviliyor. Farklı kombinasyonlar sunan bebek 3’lü setleri; body, eşofman altı, şort, t-shirt, hırka, kapüşonlu hırka kombinasyonlarıyla farklı giyim alternatifleri sunuyor.

Çocuk Takımı Fiyatları

Geniş model çeşitleri taşıdıkları özelliklerine göre, fiyatta farklılık gösterse de genel olarak herkese hitap etmeyi başarıyor. Sevimli body’ler ile bebekleriniz çok daha tatlı görünüyor. Set halindeki bebek giysileriyle, ürünleri ayrı ayrı bulmanız ve almanız gerekmiyor. Özellikle bebek hastahane çıkış setleri, ihtiyaç duyulan giysileri bir arada taşımasıyla, yeni anne ve babalar için ayrı bir mutluluk kaynağı oluyor. Set halinde satılan ürünler, ekonomik bir paket oluşturmaları sebebiyle de tercih sebebi oluyor. Konforlu kıyafetlerle, çocuklarınız kolayca hareket edebiliyor. Dinamik erkek çocukları için esnek kumaşlı ürünler, hayatı hem çocuklara hem ebeveynlerine kolaylaştırıyor, eğlenceli hale getiriyor. Rahat giyimli altlı - üstlü takımlar, terleme, kirlenme gibi sebeplerle giysilerin sık değiştirilmesini kolaylaştırıyor. Pantolon, gömlek ve süveter içeren takımlar, oluşturdukları güzel kombinlerle özenli bir şıklık veriyor. Çocuklarınızın girdiği ortamlarda fark edilmesini sağlıyor. Çocuk kostümleri, özel günlerde tercih edilmelerinin yanı sıra, günlük kıyafet olarak da kullanılıyor. Ürün fiyatları, performans - fiyat optimizasyonu yapıldığında uygun bir aralıkta seyrediyor. Takımlar içinden seçtiğiniz ürünlere benzer kıyafetleri giyerek, oğlunuzla bir örnek giyinmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Takımları

İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205454/205504/12087335