Bebek, Çocuk, Genç Nevresim Takımları

Yatak tekstil ürünleri, çocukların uykusunun kaliteli olmasına ve uyku bölünmesi yaşamadan güne zinde uyanmaları üzerinde büyük etki ediyor. Bu nedenle bebek, çocuk ve genç nevresim takımları yenilikçi tekniklerden besleniyor, farklı özelliklerle harmanlanarak sizlerin beğenisine sunuluyor. Farklı kumaş türü, kesim biçimi, ebat, dikim yöntemi, doku, renk, dokuma, desen ve içerik çeşitliliğine sahip olan nevresim takımları arasından çocuğunuzun zevkine ve ihtiyacına hitap edeni kolaylıkla bulabilirsiniz. Klasik modellerden özel temalı olanlara ya da yeni sezon ürünlerine kadar geniş bir liste sizleri bekliyor.

Hayvan ya da çiçek şekilleri ile kaplı olan doğa temalı nevresimler, ilgilenilen sportif faaliyetlere yönelik objeleri içerenler ve sadeliği ile öne çıkanlar büyük beğeni topluyor. Bambu materyalli olanlar, dikişsiz modeller, su geçirmez çarşaflı seriler ve bebekler için özel olarak üretilen antibakteriyel nevresim takımları da tercih listesinde öne çıkan modeller arasında yer alıyor.

Çocuğunuzun Zevkine Uygun Nevresim Takımları

Gelişen teknoloji ile birlikte artık ürünler daha fazla çeşitlilik içeriyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik birçok ürün grubu bulunması, hem çocukları ve gençleri hem de onların rahatını düşünen ebeveynleri mutlu ediyor. Çocuklar için üretilen nevresim takımları içerisinde nelerin bulunduğu markaya ve modelden modele göre farklılık gösteriyor. Tek kişilik standart bir çocuk nevresim takımında çarşaf, nevresim ve yastık kılıfı yer alıyor. Uygun ebatlarda tasarlanan nevresim takımları, çocuğunuzun yatağına kolaylıkla uyum sağlıyor. Satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalar arasında ürün ölçüleri, kumaş türü ve yıkama kolaylığı gibi özellikler yer alıyor. Kimi nevresim takımları hem bebek hem de çocuklar için uygunken, kimi tasarımlar her bir kategori için ayrı imal edilerek satışa sunuluyor. Yumuşak dokulu, su geçirmez özellikli, hava alabilen yapılı, dikişsiz, bakteri oluşumunu önleyici de dahil yüzlerce ürün arasından ihtiyaç duyduğunuzu seçebilir, çocuğunuzun rahat bir uyku süreci geçirmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Ürünü kullanım noktasında ise bakım ve koruma talimatlarına titizlikle uymak gerekiyor. Nevresim takımını ilk kullanımdan önce ve belirli aralıklarla yıkamak hijyen açısından oldukça önemlidir. Ayrıca ürünleri belirtilen sıcaklık derecesinde ve sürede, önerilen yıkama ve kurutma yöntemleri çerçevesinde temizlemek ürünlerin eskimesini, yıpranmasını, renk atmasını önlüyor ve daha uzun süre kullanma olanağı sunuyor.

Farklı Tarzlara Hitap Eden Modeller

Bebek, çocuk ve genç nevresim takımı modelleri ana materyal türü ya da ölçü gibi özelliklerin yanı sıra desenleriyle de farklı gereksinimlere hitap ediyor. Tek renk, sade, renk kombinasyonlu, gösterişli, baskılı ya da desenli seriler arasından zevkinize uygun olanları kolaylıkla seçebilirsiniz. Frozen ve Spiderman gibi çizgi film karakterlerini içerenler, kare ya da oval türevi geometrik şekillerle donatılanlar, doğa temalı olanlar, tutulan takımın renk ve sembollerini içerenler, keskin ya da yumuşak hatlı şekillere sahip olanlar ve daha birçoğu sizleri bekliyor. Nevresim takımlarını mevsimlere göre de seçebilirsiniz. Sonbahar aylarında mevsim rengine uygun gri, turuncu ve kahverengi tonlar tercih edilirken; yaz aylarında sarı, beyaz ve fuşya gibi daha açık renkler ilgi görüyor.

Tek kişilik nevresim takımları farklı yatak ve yastık ölçülerine uygun olarak üretiliyor. Standart ya da özel ebatlı nevresim takımları içerisindeki ürünler de birbiri ile uyumlu bir yapı sergiliyor. Birbirini tamamlayan renk ve desenlerle imal edilen çarşaf, yastık kılıfı ve nevresim uyumu daha etkileyici bir görüntü sunuyor. Rahat ve konforlu bir uyku deneyimi vadeden nevresim takımları ile çocuğunuzun odasını zevkine ve ihtiyacına uygun biçimde dekore edebilirsiniz. 

Bebek, çocuk, genç nevresim takımları hem keyifli bir uyku deneyimi hem de şık bir görüntü sunuyor. Ürünlerin paket içeriği, dokuma tipleri, renkleri, desenleri, baskı stilleri, ebatları, ana materyalleri, bileşenleri, dikişleme teknikleri farklılık gösterebiliyor. Bu da sizlere tam olarak neye ihtiyacınız varsa onu satın alabilme olanağı sunuyor. Bebek, çocuk ve genç odaları için çeşitli nevresim takımları bulunmakla birlikte kız ve erkeklere özgü modeller kolay seçim yapabilmenizi sağlıyor. Uyku konforunu artıran, vücuda uygun takımlar sayesinde minikler konforlu bir uyuma süreci geçiriyor. Farklı özelliklere sahip nevresim takımları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bebekler için Özel Üretilen Nevresim Takımları

 • Farklı renk seçeneklerine sahip bebek nevresim takımı modelleri huzur dolu uyku göz önüne alınarak üretiliyor.
 • Yüzde yüz pamuk kumaştan imal edilen tekstil ürünleri en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor.
 • Bebek yorgan ve yastık kılıflarının tel dokuma sıklığı, dikişleme materyalleri ve teknikleri de değişkenlik gösteriyor.
 • Tene temasta tahrişe sebep olmayan dokumaya sahip bebek nevresim takımları ile hem bebekler hem de ebeveynler mutlu hissediyor.
 • Yumuşak dokulu ve sağlıklı bebek nevresimlerinin anti bakteriyel ve anti alerjen olmaları ilgi çekiyor. Böylece bebeklere uykularında dahi sağlıklı bir alan yaratılmış oluyor.

Farklı İlgi Alanlarına Uygun Tasarımlar

 • Çocuk ve gençlere yönelik nevresim takımları farklı desen seçenekleri ile geliyor. Renk, desen ve baskı çeşitliliği sayesinde istenilen temaları bulmak kolaylaşıyor.
 • Çizgi film ya da film karakterli nevresim takımları en fazla ilgi görenler arasında yer alıyor. Frozen ve Spider Man nevresim takımı dizaynları bu anlamda bir adım öne çıkıyor.
 • Fenerbahçe nevresim takımı, Galatasaray ve Beşiktaş nevresim takımları başta olmak üzere tutulan takım renk ya da sembollerini içeren nevresimler de rağbet görüyor.
 • Çeşitli kara ve deniz hayvan figürlerine ve bitki görünümlerine yer veren doğa temalı nevresim takımları bulunduğu alana canlı bir hava katıyor.
 • Dört mevsim temalı çocuk nevresim takımları da şık ve eğlenceli oluyor. Örneğin yaz mevsimini yansıtan güneş baskılı nevresim takımları ya da kış aylarının sembolü olan kar simgeli genç nevresim takımları çocuk ve gençler için son derece keyifli olabiliyor.

Çocuklar Kendi Tarzlarını Yansıtıyor

Sevimli figürlere yer veren nevresim setleri, yazı detaylı nevresimler, gökyüzü ve uzay temalı olanlar, geometrik şekillere yer veren modeller, araba ya da motosiklet baskılı nevresim takımları başta olmak üzere geniş bir liste sizlere sunuluyor. Tüm bu ürünler farklı renk seçenekleri ile üretiliyor. Böylece örneğin belli bir temaya ait farklı renklerden üretilen çeşitli kreasyonlar bulmak da mümkün oluyor.

Kolay Bakım ve Kullanım

 • Genç, bebek ve çocuk nevresim takımlarının yıkama, kurulama, bakım ve muhafaza yöntemleri ürün detaylarında yer alıyor.
 • Önerilen bakım ve temizlik ile takımlar renklerini ve özelliklerini kaybetmeden uzun süre yeni gibi kullanılabiliyor.
 • Kullanılmadığı zamanlarda bu ürünleri muhafaza ederken güneş ışınlarını yoğun derecede almayan, rutubetsiz ortamda saklamak ve aralıklarla havalandırmak da faydalı oluyor.
 • Nevresim takımları içerisinde genel olarak nevresim, çarşaf ve yastık kılıfı yer alıyor. Takımlardaki tüm bu parçalar bir arada bütünlük sağlayacak biçimde imal edildiğinden satın alım ve kullanım aşamasında sizlere kolaylık ve konfor sunuyor.

Farklı Yataklara Uygun Nevresim Takımları

Bebek nevresim takımlarının ya da çocuk ve genç nevresim setlerinin ebatları standart olabildiği gibi yatak boylarına uygun olacak şekilde de tasarlanıyor.

Nevresim takımları arasından tercih yaparken yatak boyu, yastık ve yorgan ebatlarını göz önüne almak önem arz ediyor. Kılıf ile tam uyumluluk ürünün deforme olmasını önlüyor ve kolay kontrol sağladığından daha konforlu bir kullanım alanı sağlıyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek, Çocuk, Genç Nevresim Takımları

2396 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Nevresim Tipi
Toplam 24 / 2396 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/510001/60004327