Çocuk terlik modelleri ve sandaletler, birbirinden canlı renk ve tasarım özellikleriyle göz kamaştırır. Geniş bir model yelpazesine sahip bu ürünler, konforlu ve estetik yapılarıyla rahat bir kullanım olanağı sunar. Evde ya da dışarıda kullanıma fırsat tanıyan, farklı seçenekler arasından bütçenize ve çocuğunuzun ihtiyacına uygun olan ürünü seçebilirsiniz. 

Kız ve Erkek Çocuk Terlik Modelleri

Çocuk terlikleri kız ve erkek çocuklarına yönelik olarak farklı modellerde üretilir. Renkli ve modern tasarımları ile çocuk giyimine sevimli bir görünüm kazandıran terliklerin üretiminde işlevsel özellikler ve konfor ön planda tutulur. Çocuk terlik modelleri arasında; burnu açık, deri, arkası kapalı, parmak arası ve düz olmak üzere birbirinden farklı seçenekler yer alır.

Erkek çocuklarına özel olarak üretilen terliklerde farklı çizgilere ve sembollere rastlamak mümkündür. Özellikle mavi ve daha koyu tonlarda üretilen ve süper kahraman figürlerinin yer aldığı modeller, çocuklarınızın da ilgisini çeker. Kız çocuk terliklerinde ise daha çok canlı renkler ve sevimli hayvan figürleri kullanılır. Pembe renkli ve prenses temalı terlik tasarımları kız çocuklarının beğenisini kazanır. 

Yıkanabilir kışlık ev terlikleri, günlük plaj, havuz ve banyo terlikleri başta olmak üzere çok sayıda seçenek arasından ihtiyaç duyduğunuz modeli seçebilirsiniz. Plajlarda kullanıma uygun olan parmak arası terlikler, çocuklarınızın denize giderken ya da sıcak havalarda rahat etmesini sağlar. Evde kullanmak üzere üretilen peluş terlikler ile soğuk aylarda çocuklarınızın ayaklarını sıcak tutabilirsiniz. Hem evde hem de dışarıda çocukların konforunu sağlamak için tasarlanan terlik modelleri arasından beklentinize en uygun ürünlere Hepsiburada.com ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Çocuk Terliği Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Terlik seçimlerinde, çocuğunuzun yaşına ve ihtiyacına yönelik alternatifleri değerlendirmeye dikkat etmeniz gerekir. İki yaşını doldurmuş olan çocuklar için arkası ve önü açık çocuk sandaletleri ideal bir seçenek olabilir. İki yaşından küçük olan çocuklara ise burun kısmı kapalı modeller giydirilebilir. Hafif yapıya sahip olan terlikleri plajlarda kullanabilirsiniz.

Ayağa büyük gelen ve ayak kısmını yeterince sarmalamayan modeller, burkulma ve düşme gibi olumsuz sonuçlara neden olabilir. Sakatlanma riskini en az düzeye indirebilmek için ayak ile uyumlu olan terlikleri tercih etmekte fayda vardır. Ayak ölçüsünden büyük ürünlerden uzak durmak gerekir. Kaydırmaz taban özelliği olan terlikler, kaygan zeminlerde düşme tehlikesinin önüne geçmek için tercih edilebilir. Terliğin ayağı terletmemesi de son derece önemlidir. Ayağı tam olarak kavrayan ve rahat hareket etmeye olanak tanıyan terlikler oldukça kullanışlıdır. Ayak konforunun ve dayanıklılığın ön planda tutulduğu terlik alternatifleri arasında çocuğunuzun da beğenisini kazanabilen modeller bulabilirsiniz. Dayanıklı köpük orta taban, yumuşak ve sentetik yüzey bandı, hafif tasarım ve hızlı kuruma gibi değişik özelliklerle zenginleştirilen rahat çocuk terlik modelleri arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz. 

Çocuk Terlik Fiyatları

Çocuk terlik fiyatları modellere göre değişiklik gösterir. Terliğin markası, modeli, üretildiği malzeme ve tasarım özellikleri fiyatlar üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Birinci sınıf malzemelerin kullanıldığı, terletmeyen çocuk terlik modelleri ve sandaletlerini cazip fiyatlarla satın alarak çocuğunuzun gün boyunca rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Uygun fiyat seçeneklerine sahip olan anatomik terlik ve sandalet modelleri çocukların ayak gelişimine önemli düzeyde katkıda bulunur. Çocuklarınız, kaliteli terlikleri uzun süre boyunca güvenle kullanabilir. Kolay yıkanabilen ev terliklerini makinede pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Cazip fiyat seçeneklerinden yararlanarak çocuğunuzun ihtiyacına en çok hitap eden modeli kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. Çocuk terlik modelleri ve sandaletleri arasından beğendiğinizi seçebilir ve Hepsiburada.com fırsatlarından faydalanabilirsiniz. 


ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Terlik Modelleri ve Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 2399 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205474/60002362/60002367