Terlik

Terlikler günlük hayatta sık sık tercih edilen, temel giysi ihtiyacını karşılayan ürünlerden biridir. Kadın, erkek, çocuk gibi birden fazla kategorisiyle kesime hitap eden zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Şık tasarımları, zengin renk, form, desen ve ölçü seçenekleriyle müşterilerin beklentilerini karşılar. Ergonomik ve işlevsel tasarımlarıyla müşterilerin çocuk terlik seçeneklerinden istenilen ürünün bulunmasını kolaylaştırır. Çocuk terlik modelleri yetişkin terlik çeşitleri kadar fazladır. Bu ürünler renklerine, desenlerine, formlarına, boyutlarına göre birden fazla seçenekle üretilir. Çocukların yaş grupları ve ayak numaralarına göz önüne alınarak her ayak boyutuna uygun çeşitte çocuklar için terlik üretilir. Her cinsiyet kategorisinde ürüne sahip olan markalar, zengin renk ve form seçenekleriyle müşterilerin beklentilerini karşılar ve seçimlerini doğrudan etkiler. Çocuklar için üretilen terlik çeşitlerinin her iki cinsiyet grubu için de ürün yelpazesi oldukça geniştir. Erkek çocuk terlik ürünleri erkek çocukları hedef kitle alınarak belirli renk, desen, formda zengin ürün seçenekleriyle tasarlanır. Kız çocuk terlik modelleri de kız çocukları kullanıcı profiline göre tasarlanır. Çoğunlukla kız terlik çeşitleri, kız çocukların daha çok tercih edecekleri renklerde, formlarda ve desenlerde üretilir. Terlik çocuk kategorisinde oldukça fazla çeşidi bulunan ürün gruplarından biridir. Çocuk topuklu terlik gibi her kategoride birden fazla ürün çeşitliliğini barındırır. Terliklerin üretiminde ölçüt olan boyutlar da yaş grubuna göre değişiklik gösterir. 28 numara terlik uygun ayak ölçüsüne sahip müşterilere göre tasarlanır. 2 yaş terlik gibi ölçüsü yaş grubuna göre belirlenen ürünler ise iki yaşındaki bir çocuğun ayak ölçüleri öngörülerek tasarlanır ve üretilir.

İşlevsel Çocuk Terlik Özellikleri

Çocuk ortopedik terlik çocuk ayak sağlığını koruyan özel malzemelerden üretilir. Bu önemli kriter göz önüne alınarak ürün özellikleri belirlenir ve tasarlanır. Ortopedik çocuk terlik modelleri üretildiği malzemeye verilen formla da başta topuk olmak üzere ayak sağlığını olumlu etkileyen özellikte üretilir. Çocukların günlük aktivitelerinin yoğun olması, sürekli hareket halinde olmaları nedeniyle ayaklarının büyümesinde giydikleri terliğin önemi büyüktür. Çocuk banyo terliği ıslak zeminlerde kullanıma uygun özellikte üretilir. Islak zeminlerde kullanılmak üzere seçilen terliklerde kriter kaymaması, suya ve buhara karşı dayanıklı olmasıdır. Çocuk havuz terliği de kaygan zeminlere ve suya dayanıklı materyallerden üretilir. Üretildiği materyal kadar terliğin zemine değen yüzeyinin formu da oldukça önemlidir. Kaygan zeminlerde kullanılan terliklerin ayaklara uygun olması olası kazaları önlemek için önemlidir. 32 numara terlik giyen müşteriler için uygun ölçüde terlik alınması bu açıdan göz önüne alınmalıdır. 33 numara terlik seçenekleri de uygun ölçüde terlik giyen müşterilerin tercih ettiği ürünlerdir. Tüylü çocuk terliği gibi estetik görsel etkisi daha ön planda olan ürünler de müşterilerin beklentisine sunulur. Çoğunlukla kız çocukların tercih ettiği tüylü terlikler sık tercih edilen ürünler arasındadır. Bu ürünlerden bir diğeri pembe çocuk terliği seçeneğidir. Her iki cinsiyet grubunda da farklı form ve ölçülerde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar. Çocuk pofuduk terlik ise çoğunlukla ev ortamında tercih edilir. Soğuk havalarda ayak konforunu en iyi şekilde sağlamayı hedefleyen işlevsel bir üründür. Kapalı çocuk terliği de hem dış hem de iç mekanlarda kullanıma uygundur. Her mevsim kullanışlı bir şekilde müşterilere eşlik eder. Siz de kendi ihtiyaç ve beklentilerinizi belirleyerek size en uygun çocuk terlik seçeneğine zengin fırsat seçeneklerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Kaliteli Çocuk Terlik Çeşitleri

Çocuklar günlük hayatlarında uzun saatler hareket eder. Bu kadar uzun saatler ayaklarında kalan terliklerin konforlu olması çocukların ayak sağlığı için oldukça önemlidir. Çocuklar hızlı büyüdükleri için ayak numaraları sabit kalmaz. 21 numara terlik giyen bir çocuk için uygun ölçüde terlik giymek önemlidir. Güvenli kullanım sağlayan çocuk terliklerinden bazıları şunlardır:

  • Düşme, ani hareket etme gibi durumlarda parmakların acımasını önlemek amacıyla önü kapalı çocuk terlik seçenekleri tercih edilir.
  • Çocuk plastik terlik üretildiği malzeme nedeniyle dikkat çeker. Çocuk plaj terliği gibi belirli mevsimlerde kullanılmak üzere özel tasarlanan terlik seçenekleri de mevcuttur.
  • Çocuk parmak arası terlik de plaj terliği gibi çoğunlukla yaz aylarında kullanışlı olması nedeniyle sık sık tercih edilir.
  • Işıklı çocuk terlik seçenekleri ise her iki cinsiyet grubuna da hitap eden ürün çeşitlerinden biridir. Üzerine basıldığında ışık çıkartan özel üretim malzemeleri sayesinde çocukların beklentilerini süslediğinden sık sık tercih edilir.
  • Çocuk ışıklı terlik zeminine uygulanan özel ışık sistemi sayesinde çocuk müşterilerin zevklerine hitap eder.
  • Elsalı terlik gibi çoğunlukla kız çocukların ilgi duyduğu çizgi film karakterleri örnek alınarak tasarlanan terlik çeşitleri de vardır.
  • Topuklu çocuk terliği de kız çocuklarının sıklıkla tercih ettiği çocuk terlik seçenekleri arasındadır. Üretildiği malzeme terliğin formuna göre değişiklik gösterir.
  • Örümcek Adamlı terlik ise çoğunlukla erkek çocukların ilgi duyduğu çizgi film karakterleri örnek alınarak tasarlanır ve üretilir. Çocuğunuzun severek giyeceği terlik modellerinin yanında konforlu çocuk ayakkabısı modellerini de inceleyebilirsiniz.
Her Bütçeye Uygun Çocuk Terlikleri

Çocuk terliği fiyatları incelendiğinde ürün çeşitliliğinin fiyatını etkilediği görülür. Çocuk Sabo terlik gibi ortopedik özellikteki terliklerin fiyatları üretildikleri malzemenin özel olmasından kaynaklı değişiklik gösterir. Çocuk kışlık terlik, seçenekleri çoğunlukla çocuk çorapları ile kullanılan terlik çeşitlerindendir. 22 numara terlik gibi belirli bir ayak ölçüsüne uygun olan terlikler de sık tercih edilen ürünler arasındadır. Çocuk peluş terlik, çoğunlukla kış aylarında sıcak tutması açısından tercih edilir. Zengin renk ve desen seçenekleriyle müşterilerin zevkine sunulur. Çocuk yazlık terlik, çoğunlukla yaz aylarında tercih edilen, kolay giyilip çıkarılabilen işlevsel ürünlerdir. Yaz aylarında sık tercih edilen bir diğer terlik çeşidi olan parmak arası çocuk terlik zengin renk ve desen seçenekleriyle yaz aylarına hitap eder. Çocuk tuvalet terliği ise kaygan zemine ve suya dayanıklı özel malzemelerden üretilen bir terlik çeşididir. Kreş terliği, okul çağına gelmiş çocuklar için özel bir mekanda kullanılan terlik çeşididir. Her yaş grubuna uygun ölçüde üretilir. Dinazorlu terlik de çocukların zevklerine hitap eden çizgi filmler örnek alınarak tasarlanan terlik çeşitleri arasındadır.

Doğru Çocuk Terliği Nasıl Seçilir?

Çocuklara göre terlik seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri ayak numarasına uygun olmasıdır. Kullanılacağı alan da seçimleri etkileyen önemli unsurlardan biridir. İhtiyaca yönelik tasarlanan çocuk terliklerinin üretiminde kullanılmak üzere seçilen materyaller de ayak sağlığını etkileyen ve bu nedenle özenle seçilmesi gereken kriterlerden biridir.

Çocuk Terliği Seçiminde Neler Önemlidir?

Çocuklar gün içerisinde aktif hareket ettikleri için gün boyu kullandıkları terliklerin kalitesi oldukça önem kazanır. Üretildiği materyal kadar topuk özellikleri, uygun ölçüde olması, doğru kalıpta üretilmiş olması gibi özellikleri de önemlidir. 27 numara terlik uygun ayak ölçüsüne sahip müşteriler için doğru seçilmiş terliktir.

En Uygun Fiyatlı Çocuk Terliği Nerede Satılır?

Terlikler zengin renk, desen, form, işlev seçenekleri ile müşterilere sunulur. Çocuk ev terliği gibi kullanım alanına göre kategorilenmiş ürünler de bulunur. Yüzlerce çeşit marka ve ürün seçenekleri arasından sizin için en uygun çocuk terliği seçeneğine Hepsiburada’dan zengin fırsatlardan yararlanarak siz de sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Terlik

1745 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 46 / 1745 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?