Dünya genelinde birçok insan tarafından tercih edilen Crocs terlik, sandalet ve ayakkabı çeşitleri ülkemizde de beğenilen ürünler arasında bulunuyor. Kadın, erkek ve çocuklar için üretilmiş ürünler, vücut ergonomisine uygun özellikleri sayesinde uzun süre ayakta kalmayı gerektiren durumlarda dahi yorulmayı engelleyerek sağlıklı kullanım imkanı sağlıyor. 

Crocs Kadın Terlik

Croslite hammadde ile üretilen Crocs kadın terlik çeşitleri, malzemenin oldukça hafif özellik taşıması sebebiyle, yastıklama yaparak ayağı destekliyor. Tabanda uygulanan yastıklama desteği, ayak tabanına güçlü bir basınçla itme kuvveti uyguluyor. Bu özellik, ayağın hareket ederken ve sabit dururken dinlenmesine, daha az enerji sarf etmesine sebep oluyor. 

Koku önleyici özelliğe sahip Crocs kadın terlik modelleri, uzun süreli kullanımlarda bile üzerinde bulunan delikler ve ham maddenin doğal yapısı nedeniyle nefes alabilme özelliği taşıyor. Terlik üzerinde kir tutunmasına izin vermeyen özel tasarımı sayesinde ürün daima temiz görünümünü muhafaza ediyor. Ayağın terlik içerisinde hava almasını sağlayan nefes alma delikleri, suyla temas halinde ürünün hızlı bir biçimde kurumasına ve ayakların da kuru kalmasına yardımcı oluyor. 

Crocs ayakkabı ve terliklerin ilk üretim amacı, doğa ve deniz sporları ile ilgilenen kişilerin rahat hareket edebilmesi ve ürünün iz bırakmayan hafif tabanla tasarlanmış olmasıyla başlıyor. Crocs kadın terlikler üzerinde bulunan Croslite bant, terliğin ayağını rahatça kavramasına olanak sağlıyor. Kavrayıcı bant, istenildiği taktirde ön tarafa alınarak daha rahat kullanım sağlanabiliyor. Ürünün ikonik konfor derecesi, topuktan parmak ucuna kadar mükemmel biçimde tasarlanmış rahatlık düzeyi ile en yüksek seviyede bulunuyor.

Crocs Kadın Terlik Modelleri

Crocs kadın terlik modellerinin suda batmayacak kadar hafif bir tasarıma sahip oluşu, tüm gün ayakta kalmayı gerektiren mesleğe sahip kişiler için büyük bir konfor ve kullanım rahatlığı sağlıyor. Crocs terlik modelleri, hastane, plaj ve günlük kullanım için uygun özellikler taşıyor. Ayakları destekleyen yapısı ve hava alabilir özellikte olması, ürünün uzun süreli kullanımlara uygunluğunu sağlıyor. Uzun süre ayakta kalma zorunluluğu bulunan kişilerde oluşabilecek varis ve damar rahatsızlıkları, Croslite tasarıma sahip taban desteği ile büyük ölçüde önlenmiş oluyor.  

Crocs terlik serisinin bayan için üretilmiş babet modelleri, burun ucunda bulunan delikli tasarım sayesinde şık ve konforlu bir kullanıma sahip bulunuyor. Tabanında bulunan pütürlü doku yüzeyi, yastıklama sağlayan taban tasarımının ayağa masaj yapmasını da sağlıyor. Su ve oksijen dostu olan Crocs kadın terlik modelleri, suda batmayacak kadar hafif tasarımıyla ayaktaki varlığını hissettirmeden konfor sağlıyor. 

Günlük kullanım için üretilmiş ve standart Crocs terlik modelleri dışında bir başka kadın terliği modeli daha bulunuyor. Üst yüzeyde bantlı olarak tasarlanmış terlik, Croslite malzeme ile üretilerek hafif yapısını muhafaza ediyor. Ayak tabanını destekleyen ergonomik noktalar sayesinde, rahat ve konforlu bir kullanım sağlanmış oluyor. Hafif yüksek topuklu olarak tasarlanmış model, günlük kullanıma uygun ve hava alabilen özelliklerinin yanı sıra şık ve estetik bir görünüme sahip bulunuyor. 

Crocs kadın terlik modelleri arasında plaj için üretilmiş parmak arası terlik tasarımları da bulunuyor. İnce, hafif, zarif ve şık tasarımının yanı sıra hafif ve kum üzerinde batmadan yürümeye olanak sağlayan yapısı ile Crocs kadın plaj terlik çeşitleri, zevkli ve rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Günlük kullanım ve plaj kullanımı için üretilen Crocs kadın terlik modelleri, rahatlıktan ve estetikten ödün vermeden şık ve çekici bir görünüm kazanmanızı sağlıyor. Hafif topuk dolgusu ile tasarlanan terlik modelleri, göze hoş görünen estetik bir dokunuşla boyunuzun olduğundan daha uzun görünmesine de katkı sağlıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Crocs Kadın Terlik Modelleri

232 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 232 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60003913/crocs