Türkiye’nin lider hazır giyim ve moda markalarından bir tanesi olan DeFacto, 2003 yılında Ozon Tekstil çatısı altında, Zeki Cemal Özen tarafından kuruluyor ve 2004 yılında ilk mağazasını açıyor. Hızlı atılımlarla büyüyen marka bugün 105 tanesi yurt dışında, 331 tanesi Türkiye’de olmak üzere, çok sayıda mağazaya sahip bulunuyor. Marka gençler arasında beğeni görüyor. DeFacto tasarım ekibi yaratıcı, deneyimli ve genç tasarımcılardan oluşuyor. Marka kaliteli, modern, yenilikçi çizgiler taşıyan giysiler üreterek uygun fiyat politikaları ile hedef kitlesine ulaştırıyor. Tüm ürünler dünya moda akımlarıyla uyumlu olarak üretiliyor. DeFacto tasarım ofisi, marka ürünlerinin satışa sunulduğu ülkelerin, moda eğilimlerine uygun tasarımlar yapabiliyor. Marka, ülkemizi yurt dışı pazarında da başarıyla temsil ediyor. Günümüzde Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Gürcistan, Rusya, Azerbaycan, Arnavutluk, Suudi Arabistan ve Hırvatistan başta olmak üzere 17 ülkede açtığı mağazaları ile dışarda da varlığını sürdürüyor. Her ülkenin kültürüne, yaşam tarzına uygun ürünler üretebilen firma, iki farklı ürün grubuyla kullanıcılarına geri dönüşüm alanında özellikli ürünler sunabiliyor. Marka kadın, erkek, çocuk giysileri ve aksesuarları üretiyor.

DeFacto Kadın Mont Modelleri

Montlar dış giysi olarak farklı amaçlarla kullanılıyor. İnce kumaştan üretilen baharlık ve yazlık kadın montları, kıyafetlerin kombin parçası olarak aktif bir görev üstleniyor. Kadınlara farklı bir tarz katıyor. DeFacto kadın mont modelleri bu amaçlı kullanımlar için uygun seçenekler sunuyor. Desenli modeli ve şık tarzı ile fit bir görünüm sağlayan, pantolon ve eteklerle kombin yapılan DeFacto montları, özel kıyafetleri tamamlayabiliyor. Daha abiye bir tarz yaratan yakası kürklü mont modelli ise şık çizgileriyle, kıyafetlerin bütünlenmesine olanak tanıyor. Spor görünüm sunan montlar ise serin yaz akşamlarında birer kurtarıcı oluyor.

DeFacto kadın montları, hem genç kesime hem de yetişkin kadınlara uygun modeller sunuyor. Spor kesimi ile kullanıcılar üzerinde fit görünüm yaratan denim montlar, pantolon ve eteklerle bütünlük kazanıyor. Şişme modelli olanlar ve şık tarzlı montlar, geçiş mevsimlerinde kadınların rahatlıkla kullanacağı seçimlerden biri oluyor. Bomber modeliyle hoş ama spor çizgiler sunan DeFacto kadın mont modelleri, aktif yaşamı olan genç kadınların kıyafet tarzlarına uyum sağlıyor.

DeFacto kadın mont modelleri geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Farklı kumaşlardan, değişik zaman dilimlerinde kullanılmak üzere hazırlanmış bu üst giysiler, kullanıcılarına hitap etmeyi başarıyor. Uzun ya da kısa formlu kapüşonlu montlar, yağışlı havalarda çok kullanışlı oluyor. Fermuar detaylı mevsimlik modeller, spor giyimin vazgeçilmezi olan kot montlar, cep detaylı renkli ve kare desenli modeller, düğme detaylı kaban tarzı montlar, çizgili ve kapüşonlu ince kumaşlardan hazırlananlar, parça detaylı parke montlar kadınlar için ideal seçenekler sunuyor.

DeFacto Kadın Mont Fiyatları

Marka, kurulduğu günden bugüne, dünya moda eğilimlerine uygun olarak tasarladığı tüm ürünlerini, cazip fiyat seçenekleri ile sunmayı hedefleyen bir marka olma özelliği taşıyor. Kaliteli kumaşlardan üretilen ve seçkin tasarım ekibi tarafından hazırlanan ürünler kolay satın alınabilecek fiyatlarla sunuluyor. DeFacto kadın mont fiyatları kalite performans oranı açısından daha cazip seçenekler içeriyor. Marka, Türkiye’de ve birçok yabancı ülkede tercih gören bir hazır giyim ve moda markası olmasının avantajlarını, kullanıcılarına fiyatları aracılığıyla yansıtıyor.

DeFacto, bundan sonraki süreçlerde, ulaşılabilir moda ürünleri endüstrisinin önde gelen lider firmalarından bir tanesi olmayı amaçlıyor. Tüm yatırımlarını ve organizasyonlarını bu hedef doğrultusunda yapıyor. Fiyat politikasından hiç taviz vermeyen firmanın, DeFacto kadın mont fiyatları özellikle kışlık modelleri açısından, çok cazip seçeneklerle sunulmaya devam ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

DeFacto Kadın Mont

95 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 95 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60004640/60000721/defacto