Ucuz ve kaliteli Erkek Çocuk Mayolar

Büyüklere göre daha hareketli yapıda olan çocuklar, yalnızca normal zamanlarda değil deniz ve havuza girdiklerinde de kendilerini rahat ve özgür hissetmek isterler. Farklı markalar tarafından geliştirilen, birbirinden güzel model ve renklere sahip olan erkek çocuk mayo modelleri sayesinde çocuklarınız deniz ve havuz keyfini sonuna kadar yaşayabilirler.

Erkek Çocuk Mayo Modelleri

Her yaş aralığı için özel olarak geliştirilen erkek çocuk mayo modelleri, çocuklarınızın yüzme sırasında daha rahat hareket etmelerine imkan tanır. Slip yapıdaki mayoların yanı sıra şort şeklindeki ürünler, vücudu saran veya bol paçalı tasarımlara da sahip olabilir. Yumuşak ve esneyebilen kumaştan üretilen, bunun yanında bacakları sıkmayacak paça tasarımına sahip olan slip mayo modelleri, çocuklarınızın kullanırken en çok rahat edebileceği ürünlerden biridir. Vücudu saran yapıdaki şort mayolar da bağcıklı olmaları sayesinde su içindeyken en üst düzeyde rahatlık sağlar. Bu ürünleri, özellikle yüzme kursuna giden çocuklar için ideal ürünlerdir.

Mayo üreticilerinin yanı sıra spor ürünleri geliştiren markaların da tasarladığı erkek çocuk mayo modelleri, seçeceğiniz ürüne göre astarlı ya da astarsız olabilir. Bebekler için de çeşitli ürünlere imza atan üreticiler, tişört ve şorttan oluşan mayo setlerini beğeninize sunarlar. Sportif çizgilere sahip olan bazı mayolar, çocuklarınızın bu ürünleri giydiklerinde, kendilerini daha iyi hissetmelerine imkan tanır. Bu ürünler, gerek hobi amaçlı gerekse profesyonel olarak yüzme sporuyla ilgilenen çocukların en aktif oldukları anlarda bile onların hareketlerini herhangi bir şekilde kısıtlamaz.

Çocuklarınızla aynı desenlere sahip mayoları giymek isterseniz, kimi markaların hazırladıkları büyüklerle birebir aynı olan modellere ve tasarımlara sahip erkek çocuk mayo modellerine rahatlıkla yönelebilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızın deniz ya da havuz kenarında kullandıkları tişört, havlu, terlik gibi diğer eşya ve giysilerle uyumlu renklere sahip mayolar da bulunur. Çocuklarınızın en uzun yüzme seanslarından sonra bile bacaklarında tahriş yaratmayacak şekilde tasarlanan ürünler, onların ciltlerine uyumlu yapıdaki hassas kumaşlar kullanılarak üretilirler. Tercih edeceğiniz bazı ürünler, havuz ya da deniz eğlencesinden sonra kısa süre sonra kendiliğinden kururlar. Böylelikle çocuklarınız yüzdükten sonra havuz kenarında veya sahilde sizinle daha fazla vakit geçirebilirler.

Erkek Çocuk Mayo Fiyatları

3 aylıktan 14 yaşa kadar geniş bir yelpazede sunulan erkek çocuk mayo modellerini seçerken çocuklarınızın rahatlığını göz önünde bulundurmanız ve onların beden ölçülerini tam olarak tespit ederek ürünleri almanız uygun olur. Tarzından ödün vermeyen çocuklar, kendilerine özel olarak üretilen canlı ve albenili renklere sahip ürünlerle keyifle güneşlenebilirler ve deniz kenarı oyunlarının keyfini çıkarabilirler. Yoğun kullanımlarda herhangi bir deformasyona uğramayacak şekilde dizayn edilen ürünler, giyildikten sonra yıkanıp kurutularak uzun süre sorunsuz olarak kullanılabilirler.

Mayo seçiminde çocuklarınızın da fikrini almanız, edineceğiniz ürünleri onların daha çok severek giymelerini sağlayabilir. Çocuklarınızın hem havuzda hem de denizde keyifle vakit geçirmesi için alacağınız bazı mayo modelleri, aynı zamanda temel düzeyde dalışlarda kullanılabilir. Özellikle dalış sırasında içine hava dolmayacak şekilde tasarlanan slip mayolar ve vücudu saran şort yapılı mayolar, çocuklarınızın deniz altında daha hızlı ve etkili hareket etmelerine yardım eder. Çok sayıda marka tarafından her türlü gereksinimi karşılayacak şekilde geliştirilen erkek çocuk mayo modellerinin fiyatları, ürünün; marka, model, kumaş yapısı, astarlı ya da astarsız olması, kullanım alanı gibi değişkenlere göre farklılık arz edebilir.

Yaz mevsimine en şık ve rahat şekilde giriş yaparak çocuklarınızla birlikte deniz ve havuzun tadını çıkarmak arzusundaysanız, birbirinden güzel erkek çocuk mayo çeşitlerinden dilediklerinizi alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Çocuk Mayo Modelleri

1484 ürün listeleniyor
Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Çocuk
Çocuk
Erkek Çocuk
Erkek Çocuk
Giyim
Giyim
Mayo
Mayo
Deniz Şortu
Deniz Şortu
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1484 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205454/205504/12103461