Ucuz ve kaliteli Erkek Çocuk Sandalet

Erkek çocuklarınızın şıklığı kadar rahatlığına da dikkat ediyorsanız, seçeceğiniz erkek çocuk sandalet modellerini, yaz ayları başta olmak üzere onlara hemen her mevsim rahatlıkla giydirebilirsiniz. Farklı markalar tarafından sizlere sunulan ürünler, görünümlerinin yanı sıra sağladıkları konfor sayesinde de tercih sebebiniz olabilir. Siz de erkek çocuklarınıza onların da beğenerek kullanabileceği ürünleri alabilir, gerçekleştirdikleri aktivitelerde daha rahat hareket etmelerine olanak tanıyabilirsiniz.

Erkek Çocuk Sandalet

Erkek çocuk sandaletleri; burnu açık, burnu kapalı ve parmak arası gibi modellerle farklı renklerde olup farklı yaş gruplarına hitap eder. 1-2 yaş aralığında yer alan ve yeni yürümeye başlayan çocuklar için tasarlanan özel sandaletler bulunur. Bu ürünler, ergonomik yapılarıyla çocuklarınız için rahatlık sağlayarak onların korkmadan yürümelerine imkan tanırlar. Çeşitli renk ve tasarımlarla gelen modeller, pantolon ya da şort altında değişik kombinasyonlarla değerlendirilebilir.

2 yaş üzeri çocuklar için dizayn edilen sandaletler; ev içinde, kreşte ve benzeri kapalı mekanlarda dört mevsim giydirilebilecek modellerin yanı sıra yalnızca yaz aylarını kapsayan modelleri de bulundurur. Yaz sezonu için tasarlanan ürünlerin dış materyali poliüretan malzeme, iç materyalleri ise antibakteriyel malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Termo tabanlı ürünler, çocuklarınızın rahat yürüyebilmeleri açısından ideal sandaletlerdir. İç materyallerinin antibakteriyel olması, çocukların mantar ve benzeri hastalıklara karşı korunmasına yardımcı olur. Farklı modellerde EVA taban kullanılması çocukların yürürken ve koşarken yere daha doğru basmalarını sağlar. Aynı zamanda böyle modeller, çocuklarınızın ayak ve bacak sağlığının korunmasına da katkıda bulunur. Erkek çocuk sandaletlerinin taban kısımlarında bulunan özel yapılar, değişik zeminlerde çocukların kayma gibi tehlikeli durumlara maruz kalmalarına engel olur.

Erkek Çocuk Sandalet Modelleri

Burnu açık ya da kapalı olan sandalet modellerinin hem üstünde hem de arkasında cırtlı ayrıntılar bulunur. Bu ayrıntılar, çocuklarınızın ayak rahatlığı için tasarlanır. Bazı çocukların ayakları ince yapılıyken, aynı ayak numarasına sahip bazı çocukların ayakları, kilo veya ayak yapısından dolayı daha iri olabilir. Cırt özellikli modeller, ayağın yapısına göre ayarlanabildiğinden, çocuklarınızın ayaklarının sandalet içerisinde daha rahat olmasına ve ayağı kavramasına olanak tanır. Bunun yanı sıra, arka kısımda cırt bulunduran ürünler, konfor açısından ideal ürünler olabilir.

Erkek çocuk sandalet modellerinde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alan burnu açık modeller, özellikle sıcak yaz günlerinde ayakların hava almasına yardım edecek şekilde tasarlanır. Çocuklarınıza giydirdiğiniz keten pantolon ve şortlarda, bu sandalet modellerine yer vererek, kıyafet bütünlüğünü sağlayabilir, çocuklarınızın son derece şık görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Yaz aylarının vazgeçilmez seçeneklerinden biri de parmak arası sandalet modelleridir. Çocuklarınız bu tip sandaletleri giymekten hoşlanıyorsa onlar için tasarlanan ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Parmak arası modelli erkek çocuk sandaletlerin, arka kısımlarının kayışlı ve ayarlanabilir olması onlar için kullanım rahatlığı sunar. Fosforlu renklerdeki tasarımlar, çocuklara has enerjiyi yansıtan ürünlerdir. Tüm kıyafet seçenekleriyle rahatlıkla kullanılabilecek yapıdaki bu sandalet modelleri, hareketli ve yerinde duramayan erkek çocuklarının oldukça hoşuna gidebilir.

Erkek Çocuk Sandalet Fiyatı

Bazı erkek çocuk sandalet modellerinde yer alan görseller, çocukların ilgisini çekebilecek yapıdadır. Çocuklar, hoşlarına giden ürünleri daha severek ve benimseyerek kullanabilirler. Tercih edeceğiniz sandalet modellerinin fiyatları, seçeceğinin ürünün; markası, modeli, imal edildiği materyal, ürünün hitap ettiği yaş aralığı gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Örneğin nubuk yapısındaki erkek çocuk sandalet modellerinin fiyatlarıyla, poliüretan malzemeden üretilen sandaletlerin fiyatları arasında bir miktar fark vardır.

Siz de çocuklarınızın ayak ve bacak sağlıklarını düşünüyor ve tepeden tırnağa şık görünmelerini istiyorsanız, dilediğiniz sandalet modellerini seçebilir, kolaylıkla alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Çocuk Sandalet

3458 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 3458 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205454/205719/60000114