Soğuk havalarda kullanılan montlar, kişisel konfor üzerinde oldukça büyük bir etkiye sahiptir. Kışlık giyimin vazgeçilmez parçaları arasında bulunan şişme montlar, rahat dokusu ve işlevsel kullanımı ile dikkatleri üzerinde toplar. Erkek şişme mont modelleri yurt içinde ve yurt dışında sayısız kullanıcının günlük hayatta değerlendirdiği parçalar arasında yer alır. Bahar aylarında da kullanışlı bir parça haline gelen şişme montlar, farklı kalınlıklarda üretilmesinden dolayı geniş bir kullanım alanı sunar. Hafif yapısına rağmen sıcak tutma özelliğine sahip olması ile pek çok kişinin ilk tercihlerinden biri olan ürünler, fonksiyonelliği ile günlük hayata kolaylık katar. Üzerinizde hantal bir yapıya bürünmediğinden dolayı, şişme montları uzun saatler boyunca herhangi bir rahatsızlık hissetmeden taşıyabilirsiniz. Moda dünyasının önemli parçaları arasında bulunmasından dolayı pek çok farklı markanın çalıştığı bir parça olan şişme montlar, sahip olduğu ürün çeşitliliği ile de kullanıcılarına geniş bir dünya sunar. Rahat ve şık bir mont arayışı içindeyseniz modelleri inceleyebilir, konforu şık dokunuşlar ile elde etmeye başlayabilirsiniz. Erkek şişme mont uzun ya da kısa gibi farklı boyutlarda üretilmesi ile aradığınız tarzdaki modele ulaşabileceğiniz seçenekler içerir. Kendinize farklı bir hava katmak için bir parça arayışı içindeyseniz erkek şişme mont çeşitlerine göz atabilir, karizmatik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Farklı Malzemelerden Şişme Montlar

Şişme montlar sayesinde soğuk havaları gustonuzu yansıtacak bir şıklık ile geçirebilirsiniz. Astar kalınlığına bağlı olarak kullanım alanı değişen modeller, yansıttığı ağır zarafeti ile ilgi çekici bir tarz oluşturulmasına yardımcı olur. Moda dünyası içinde önemli bir yere sahip olan şişme montlar, oyunculardan sporculara kadar herkes tarafından kullanılan bir parçadır. Kumaş ya da kot fark etmeksizin her türlü pantolon ile başarılı bir şekilde uyum sağlamayı başaran modeller, herkesin kullanmaktan keyif aldığı dış giyim parçalarından biridir. Farklı ortamlara adapte olabilme yeteneğini sunduğu geniş malzeme seçeneğine borçlu olan şişme montlar, çeşitli materyallerden üretilerek karşınıza çıkar. Erkek şişme mont kaz tüyü, deri, rugan, kürklü ya da süet gibi çeşitli seçenekler içerir. Aynı zamanda elastan, elyaf, mikro polyester, naylon, poliamid, suni deri, kadife, yün, süet ya da kumaş gibi seçenekleri de içeren şişme montlar arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en uygun olan modeli kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Kürklü şişme montlar, astarında ve yaka kısmında kürk bulunan modellere verilen genel bir isimdir. Süet ağır ve kırçıllı görünümü ile şişme montlara çarpıcı bir hava katar. Aynı anda hem klasik hem de spor bir parça olma özelliğine sahip olan süet şişme montlar, çalışan kişiler arasında da oldukça popülerdir.

Rugan ya da deri gibi malzemelerden üretilen ürünler ise daha parlak ve canlı görünümleri ile dikkatleri üzerinde toplar. Doğru ayakkabılar ile birlikte kullanıldığında takım elbiselerin üzerinde de kullanılan ürünler, karizmatik bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda spor ayakkabı gibi daha rahat parçalarla birlikte uyumlu bir görünüme bürünmesi ile de çok yönlü bir parça olan deri ve rugan şişme montlar, her yaş grubundan kullanıcının günlük hayatta değerlendirdiği parçalar arasında bulunur. Kaz tüyü şişme montlar daha çok kış aylarının soğuk ve yıpratıcı havalarında tercih edilir. Doğal, sağlıklı, hafif, uzun ömürlü ve rahat bir dokuya sahip olan kaz tüyü, soğuk havalarda vücut ısısını montun içinde muhafaza etmesinden dolayı sıcak tutmayı başarır. Fazla nemi emip dışarı atmasıyla da terleme gibi istenmeyen durumların oluşmasının önüne geçmesi ile kuru ve sıcak kalmanıza yardımcı olur. Kaz tüyüne alerjiniz yoksa yıpratıcı soğuklarda kullanabileceğiniz bir parçadır. Sıcak tutması ile beraber hafif olmasından dolayı da soğuk havalarda akla gelen ilk modeller arasında bulunan kaz tüyü, ısı geçişini başarılı bir şekilde sağlaması ile öne çıkar. Yün şişme montlar da kaz tüyünden üretilen modeller kadar soğuk havalara karşı iyi bir performans gösterir. Polyester, naylon, poliamid ya da kumaş gibi malzemelerden tasarlanan şişme montlar ise mevsimlik olarak tabir edilebilecek modellerdir. Mevsim geçişleri için şık ve kullanışlı bir parça arayışı içindeyseniz iyi bir seçenek olabilir. Nasıl bir ürüne gereksinim duyduğunuzu belirledikten sonra sayısız seçeneğin bulunduğu şişme montlar arasında gezinebilir, aradığınız tarzdaki ürüne kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Erkek Şişme Mont Kalıp ve Renkleri

Erkek giyim ürünleri içinde önemli bir yere sahip olan şişme montlar, kalıp ve renk bakımından sahip olduğu çeşitlilik sayesinde her tarzdan kullanıcının ihtiyaçlarını karşılar. Her türlü gereksinimi karşılayacak şekilde çeşitlendirilen ürünler, farklı zevklere hitap etme yeteneğinden dolayı büyük bir kitle tarafından tercih edilir. Klasik giyim tarzından hoşlanan kişilerden sokak stilini kendi giyim tarzı haline getiren kullanıcılara kadar geniş bir kitlenin kullandığı bir parça olan şişme montlar, çok yönlülüğü sayesinde dış giyimin eşsiz parçaları arasında yer almayı başarır. Erkek şişme mont oversize, dar kesim ya da standart kesim gibi farklı kalıplarda üretilir. Oversize olan modeller, salaş ve şık duruşu ile orijinal bir görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar için iyi bir seçenek olabilir. Aynı zamanda dar alt giyim parçaları ile birlikte kullanıldığında ince ve uzun bir kompozisyon elde edilmesine yardımcı olan oversize şişme montlar, genç yaştaki kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Rahat kalıplarından dolayı da çekici bir parça haline gelen oversize modeller, konforlu bir parça olma özelliği gösterir. İçinde rahat hissettiğiniz bir mont bulmakta zorlanıyorsanız oversize modellere göz atabilirsiniz. Geniş kalıpları sayesinde her vücut tipindeki kullanıcıya hitap eden modeller, aynı zamanda kollarınıza dar gelmeyecek kesimlerden meydana gelir. Dar kesim şişme montlar ise oversize modellerin aksine üzerinize daha iyi bir şekilde oturur. Erkek şişme mont slim fit olarak da isimlendirilen modeller, beden kompozisyonu itibari ile hoş bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. Şişme olmasından dolayı kol tasarımında rahatlığın öne çıktığı dar kesim şişme montların içinde sıkışmış hissetmez ve dilediğiniz hareketi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Hareket alanını kısıtlamayan tasarımı ile pek çok erkeğin gözde modelleri arasında bulunan dar kesim şişme montlar, zarif ve asil duruşu ile de dikkat çekici bir parça olma özelliği gösterir. Standart kalıplara sahip olan şişme montlar ise oversize ile dar kesim modellerin arasında bulunur. Üzerinizde ne dar ne bol duran bu modeller, her türlü ortama kolay bir şekilde adapte olabilmesi ile de pek çok kişinin gözde parçaları içinde bulunur. Nasıl bir model istediğinize karar verdikten sonra kalıp bakımından pek çok farklı alternatife sahip olan şişme montları inceleyebilirsiniz.

Malzeme ve kalıp ile beraber şişme montlar renk bakımından da sayısız seçeneğe sahiptir. Erkek şişme mont siyah, mavi, beyaz, gri, haki ya fosforlu sarı gibi pek çok farklı renkten üretilir. Şişme mont denilince akla ilk olarak siyah renkli modeller gelse de her türlü renge sahip olan modeller ile tarzınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Örneğin, fosforlu sarı gibi canlı ve parlak bir parça ile kıyafetlerinize dinamik bir görünüm kazandırabilir, bütün dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Düz renkli modeller kıyafetlere hem ağır hem de asi bir hava katmasından dolayı pek çok farklı kombin alternatifi ortaya çıkarır. Aynı montu açık havada yapılan düğün gibi özel bir organizasyonda kullanabileceğiniz gibi, günlük hayatta sıradan işlerinizi hallederken de giyebilir, kullanım alanını genişletebilirsiniz. Erkek şişme mont parlak siyah, yeşil, krem rengi, lacivert, bordo, renkli gibi düz modellerden oluşabileceği gibi, aynı zamanda desenler ile süslenmiş parçalar da içerir. Desenli bir şişme mont ile sade ve düz parçalar giyinseniz bile kıyafetlerinizi hareketlendirebilir, zahmetsiz bir şekilde eşsiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Günlük hayatta kullanmayı tercih ettiğiniz renkler ile uyumlu olan bir mont seçiminde bulunarak her türlü ortama kolaylıkla adapte olacak bir model satın alabilirsiniz. Doğru renk seçimi ile soğuk havalarda tarzınızı iyi bir şekilde yansıtacak bir parça edinebilirsiniz. Erkek şişme mont indirim fırsatlarını yakalayarak dilediğiniz modele istediğiniz fiyat aralıkları içinden sahip olabilir, tarzınızı yeni baştan yaratabilirsiniz.

Erkek Şişme Mont Modelleri

Soğuk havaların gözde parçaları arasında bulunan, sıcak ve rahat kalıpları ile dikkatleri üzerinde toplayan ve fonksiyonelliğinin yanı sıra şık görünümü ile de pratik bir parça haline gelen şişme montlar, herkesin gardrobunda bulundurması gereken kıyafetler arasında bulunur. Renk, kalıp ve malzemenin yanı sıra erkek şişme montları tasarımsal açıdan pek çok farklı seçeneğe sahiptir. Aynı anda hem işlevsel hem de şık bir parça olma özelliği gösteren erkek şişme montlar, her yıl daha fazla kişi tarafından kullanılmaya başlanır. Sıcak tutan dokusu ile beraber ağır olmayan hafif bir yapıya sahip olan ürünler, kullanan kişilerin günlük hayatına fonksiyonellik katar. Genellikle sıcak tutan montlar, kullanıcıların üzerine ağırlık yapacak şekilde üretilse de şişme montlarda durum böyle değildir. Kaliteli astar tasarımı ve kullanılan malzeme sayesinde fonksiyonel açıdan iyileştirilmiş bir parça olma özelliği gösteren şişme montlar, çok yönlü kullanımı sayesinde farklı mevsimlerde kullanılabilmesi ile de öne çıkar. Erkek şişme mont kolsuz, yelek, kaban gibi farklı tarza sahip modellerden oluştuğu için kullanıcılara pek çok farklı alternatif sunar. Örneğin, kaban olanları soğuk havalarda kullanırken kolsuz modelleri hafif serin yaz akşamlarında da kullanabilirsiniz. Mevsimsel sınırları aşan bir parça olmasından dolayı pek çok erkeğin günlük hayatta kullanmayı seçtiği şişme montlar, kıyafetlere farklı bir hava kazandırması ile de tercih sebebi haline gelir.

Erkek şişme mont kapşonlu, şapkalı ya da kapşonsuz şeklinde üretilmesinden dolayı herkesin ihtiyaçlarını karşılayabileceği modeller içerir. Aynı zamanda günlük, spor, kayak ya da outdoor gibi farklı kullanım alanlarına uygun olacak şekilde üretilen seçenekleri de içeren şişme montlar, farklı ihtiyaçlara yönelik özelliklere sahiptir. Örneğin, kayak sporları için özel olarak tasarlanan şişme montlar, ekstra sıcak tutan astarı ve su geçirmeyen kumaşı ile aktivite esnasında yaşanabilecek problemlere karşı önlem alınmasını sağlar. Dış mekan sporları için tasarlanan outdoor şişme montlar da zorlu şartlar ve yıpratıcı hava koşullarına karşı dayanıklı olacak şekilde üretilir. Genellikle açık alanda yapılan outdoor sporlar, doğru bir şişme mont ile daha konforlu bir hale gelir. Nefes alabilen iç katmanı sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu nem dengesini sağlamaya yardımcı olan ürünler, böylece cilt üzerinde oluşabilecek tahriş ya da kızarıklıkların da önüne geçer. Nefes alabilmesine rağmen ısıyı muhafaza edebilmesi ve dengeli bir şekilde dağıtabilmesi, outdoor montlarda bulunan özelliklerden sadece birkaçıdır. Outdoor şişme montlar başarılı bir izolasyon sistemi sunması ile açık havada uzun süre boyunca dilediğiniz aktiviteyi gerçekleştirmenizi mümkün kılar. Karşılaşabileceğiniz her türlü zorlu şartta size destek olacak şekilde tasarlanan ürünler, hafif yapısı ve hareket alanını kısıtlamayan tasarımı ile de enerjinizi korumanızı sağlar. Her türlü koşula karşı korumalı hale gelmek için erkek şişme mont satın alabilir, uygun bir parça ile kıyafetlerinizi eşsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Yerel ve global sektörde sayısız marka, şişme mont tasarımı yapması ile kullanıcıların karşısına çok fazla seçenek çıkarır. Şişme mont erkek outlet ve yeni sezon fırsatları ile herkes tarafından ulaşılabilir hale gelir. Erkek şişme mont markaları arasında yapacağınız ufak bir araştırma ile soğuk havalarda tarzınızdan ödün vermeden karizmatik ve havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı markaların çalıştığı bir parça olması sayesinde de erkek şişme mont fiyatları geniş bir aralıkta dağılır. Böylece bütçenizi zorlamadan istediğiniz parçaya ulaşabilirsiniz.

Erkek Şişme Mont Kullanım Şekilleri

Uzun yıllardır gardıropların eşsiz parçaları arasında bulunan şişme montlar, sunduğu kombin seçenekleri ile de erkeklerin günlük hayatına kolaylık sunar. 90'lı yıllarda başlayan ve dünyayı kasıp kavuran bir trend haline gelen şişme montlar, sokak stilinin ayrılmaz ögeleri içinde bulunur. Akla gelebilecek her tarzda, renkte, desende ve malzemede üretilen şişme montlar, serin havaların eşsiz parçalarından biridir. Genellikle büyük boyutlara sahip olması ve yastıklı kolları ile farklı bir görünüm elde etmekten hoşlanan kullanıcılara hitap eden ürünler, kesim, desen ve stil bakımından pek çok farklı seçeneğe sahiptir. Tarzınızı dilediğiniz şekilde ifade etmenize yardımcı olan seçenekleri barındıran modeller ile etkileyici bir görünüm kazanabilirsiniz. Klasik bir jean ile bile hoş ve karizmatik bir tarz kazanılmasına destek olmasıyla zahmetsiz bir şıklık elde edilmesine yardımcı olur. Spor parçalar ve büyük bir bot ile bir araya getirildiğinde asi bir hava kazanan ürünler, genç ya da yetişkin fark etmeksizin her yaş grubu tarafından ilgi çekici olarak nitelendirilir. Asker botları ile de uyumlu bir şekilde kullanılabilen modeller, her türlü parça ile kolay bir şekilde uyum sağlayabilir. Spor kıyafetler ile spor, klasik parçalar ile klasik bir hale gelmesi ile günlük hayatta ne giyeceğine karar vermekte zorlanan kullanıcılar için iyi bir seçenek olabilir.

Düz bir tişört ve üzerinize iyi oturan bir pantolon ile bir araya getirdiğinizde, şişme montlar bahar aylarında da kullanabileceğiniz şık bir parça haline gelir. Kombinlerin yıldız parçası olmasından dolayı düz ve sade kıyafetler ile birlikte kullandığınızda bile havalı bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda kolsuz modelleri de bulunan şişme montlar, içerisine uzun kollu bir sweatshirt ile birlikte kullanılarak bahar akşamlarında iyi bir kombin olabilir. Kısa kollu bir tişörtün üzerinde de havalı bir görünüm kazanan kolsuz şişme montlar, farklı parçalar ile uyum sağlama yeteneği sayesinde gardıropların temel parçalarından biri olma özelliğini gösterir. Şişme montlar genellikle dikine ya da enine dikişlerden üretilen parçalar olsa da, ürünler arasında küçük elmaslardan daha büyük üçgenlere kadar desenlendirilmiş parçalar da olduğunu görebilirsiniz. Erkek şişme mont çeşitleri mevsim geçişlerinde ne giyeceğine karar veremeyen kullanıcılar için de iyi bir seçenek olabilir. Farklı hava koşullarına uyum sağlama özelliğine sahip olmasından dolayı çok yönlü bir kullanıma sahip olan modeller, günlük hayatın kurtarıcı parçaları arasında bulunur. Kişisel zevkleriniz doğrultusunda farklı seçenekler arasından bir tercihte bulunarak kıyafetlerinize değişik bir hava kazandırabilirsiniz. Mevsim fark etmeksizin her türlü hava koşuluna adapte olabilecek şekilde tasarlanan şişme montlar arasından ihtiyaçlarınıza uygun bir parçayı kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Şişme montlar hangi mevsimde kullanılır?

Şişme montlar uzun, kısa, kolsuz ve yelek gibi seçeneklere sahip olmasından dolayı her mevsim için uygun bir parçadır. Hangi mevsim için monta ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra seçenekler arasından aradığınıza hemen ulaşabilirsiniz.

Erkek şişme montları hep bol mu olur?

Şişme montlar kalıp bakımından genel anlamda dar, oversize ve standart olmak üzere üç tipte üretilir. Oversize olanlar geniş kalıpları belirtirken, dar kalıplı modeller daha çok üzerinize oturur. Standart kalıp da ne geniş ne dar olması ile kullanışlı bir parçadır.

Şişme mont nasıl seçilir?

Şişme mont seçiminde bulunurken malzeme, renk, kalıp, kullanacağınız yer ya da tasarım gibi özellikleri gözden geçirmeniz gerekir. Kişisel zevkleriniz doğrultusunda tercihte bulunabileceğiniz onlarca seçenek arasından istediğiniz modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Şişme Erkek Mont Modelleri

513 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Renk
Toplam 28 / 513 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?