Ucuz Eşofman Altı

Eşofman altları, spor sırasında vücudun daha rahat hareket etmesine fırsat tanıyan kumaş yapısına ve kesimlere sahip. Farklı markalar tarafından geliştirilen çeşitli renk ve modellere sahip olan eşofman altları, günümüzde yalnızca spor yaparken değil, sağladığı rahatlık ve sunduğu şıklık sayesinde hem evde hem de dışarıda kullanılabilen birer giyim eşyası haline geldi.

Eşofman Altı

Spor amaçlı yürüyüş ve koşu yapıyor ya da boş vakitlerinizde bisiklet sürmeyi seviyorsanız, edinebileceğiniz eşofman altlarıyla gerçekleştirdiğiniz aktivitelerde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Yalnızca dış mekan sporları için değil, salon sporlarıyla uğraşanların da tercih edebileceği eşofman altı modelleri, sundukları farklı model ve kesimleriyle her tarza ve zevke hitap eder.

Sporun yanı sıra günlük giyimlerinde rahatlığını ve şıklığını ön planda tutanların da kullanmayı tercih ettikleri eşofman altı modelleri, özellikle çok sayıda renk seçeneği sunmaları ve farklı üst kıyafetler ile şık bir birliktelik oluşturmaları açısından da kullanışlı ürünlerdir. Lastikli ve bağcıklı yapıdaki bele sahip olan ürünler, boyutları itibariyle uzun kesim veya kapri şeklinde de olabilir. Bulunduğunuz mevsime ve gerçekleştireceğiniz aktiviteye göre seçebileceğiniz eşofman altlarıyla gününüzü hem daha şık hem de daha konforlu geçirebilirsiniz.

Eşofman Altı Modelleri

Her kullanıcı profiline uygun ürünleri beğeninize sunan firmalar, tamamı pamuktan oluşan ya da pamuk, polyester, elastan, likra ya da viskoz karışımlı ürünlere imza atar. Bel yapısı konforlu ve belinizi sıkmayan eşofman altı modelleri, bol kesimli ya da vücudu saran şekilde olabilir. Bel kısmında kullanılan bağcık renklerinin, eşofman altı renklerinden daha farklı renklerde kullanılmasıyla ürünlere hareketlilik katan firmalar, aynı zamanda birçok üründe çeşitli büyüklüklerde ceplere de yer vererek ürünlerin daha kullanışlı hale gelmesine imkan tanır.

Rahat jarse kumaştan da üretilebilen eşofman altı modelleri, katlı, yırtmaçlı ya da ribana yapılı paçalara sahiptir. Gerçekleştireceğiniz aktivite sırasında bacaklarınızı rahat hareket ettirebilmenize imkan tanıyan paçalar, aynı zamanda eşofman altınızın estetik durmasını ve giydiğiniz ayakkabının güzel görünmesini de doğrudan etkileyebilir. Daha çok yaz aylarında kullanabileceğiniz ya da aktif sporlarda rahatlığınızı düşünerek edinebileceğiniz kapri ve tayt kesimli ürünler, farklı renklerle ve üzerlerinde kontrast oluşturan ikinci ve üçüncü renklerle gelirler. Böylelikle bu ürünleri farklı renklerdeki tişört, kazak veya eşofman üstleriyle değerlendirebilirsiniz.

Kaliteli kumaştan üretilen eşofman altı modelleri, çamaşır makinesinde yıkanabilirler. Ürünlerin üzerinde belirtilen yıkama ve ütüleme talimatlarına uygun şekilde kullanacağınız eşofman altları, renklerinden ve kumaş yapılarından herhangi bir şey kaybetmezler. Hoşunuza giden ürünleri almadan önce, üreticilerin boy ve beden bilgilerini dikkatli bir biçimde okumanız ve beden tavsiyelerine uymanız uygun olabilir.

Eşofman Altı Fiyatları

Farklı markaların sizlere sunduğu ürünlerde kullanılan boyalar, sağlığa ve doğaya zarar vermeyen maddelerden üretilmiştir. Bundan dolayı edindiğiniz ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz eşofman altı modellerinin fiyatları, seçeceğiniz ürünün; markası, modeli, üzerinde bulunan fermuar, düğme gibi çok sayıda değişkene göre farklılık arz edebilir. Bu noktada hangi amaçla eşofman altı alacağınıza karar vermeniz doğru olur. Örneğin ürünü, sadece kısa mesafelerde kullanacağınız pratik bir kıyafet olarak değerlendirecekseniz, daha sade modellere yönelebilirsiniz. Eğer aletli sporlarla uğraşıyor ve spor sırasında vücudunuzun mümkün olduğunca esnek ve rahat olmasına dikkat ediyorsanız, bu amaca yönelik farklı ürünleri tercih etmeniz uygun olabilir.

Siz de kendinize ve tarzınıza uygun eşofman altı modellerinden arzu ettiklerinizi edinebilir, hem yaptığınız spordan daha fazla keyif alabilir hem de gün boyu rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eşofman Altı

9657 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 9657 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60004640/12095600/60006714