Anadolu’nun geleneksel kıyafetleri arasında yer alan ferace modelleri, yeni moda akımlarından da etkilenerek sizlere farklı bir formda sunuluyor. Şık ve zamansız görünümüyle her yaş grubundan kullanıcıya hitap etmeye devam eden feraceler, yepyeni kesimleriyle hareketlendiriliyor. Stiline düşkün kadınların en fazla tercih ettiği kıyafetler arasında yer alan ferace modellerini tercih ederek sizler de tarzınızı yansıtmakla kalmayıp aynı zamanda girdiğiniz her ortamda ışıltılı stiliniz ile ön plana çıkmaya başlayabilirsiniz.

Ferace Çeşitleri

Modern kadınların hem şık gözükebilmesini hem de daha rahat bir şekilde stil oluşturabilmesini sağlayan ferace modelleri elbise gibi gözükmekle birlikte hemen hemen her mevsim giyilebilen eşsiz dış giyim ürünleri arasında yer alıyor. Pek çok farklı tasarımıyla özellikle iş hayatında ve sosyal hayatta kendini gösteren güçlü kadınların tercihi olan feraceler ayak bileklerine kadar inen uzun yapıları ve bol kesimleriyle vücudunuzu gizlerken farklı renk, desen ve kumaşlar ile yapılan tasarımlarıyla güçlü tarzınızın vazgeçilmez bir parçası oluyor. Kişiliğinizi dışarıya en iyi şekilde yansıtabilmenin yolunu sizlere sunan ferace modellerini ister gündelik hayatınızda tercih edebilir, isterseniz özel gün ve gecelerinizde de tercih edebilirsiniz.

Özgürce hareket edebilmenizi sağlayan kıyafetler arasında bulunan bu kıyafetler sağladığı konfor ile her mevsimde hareketli hayatınıza uyum sağlarken aynı zamanda yaz ayları sıcağı engelleyebilen ve kış aylarında da soğuğu engelleyebilen çeşitlere sahip olabilecek şekilde tasarlanıyor.

Her Mevsim Kullanılabilecek Ferace Modelleri

Şık tarzıyla özel günleri daha özel bir hale getirmek isteyenler için tasarlanan şifon ve ipek gibi kaliteli ve özenli gözüken kumaşlar ile tasarlanan feraceler, her zamana ve her mekana uygun çeşitliliği sizlere sunuyor. Birbirinden özgün tasarımlarıyla dikkat çeken ve sıra dışı özellikleriyle ilgi gören feraceleri inceleyerek sizler de stilinizi en iyi şekilde tamamlayabileceğiniz seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Kadınlara hitap eden ve güçlü tasarımlarıyla dikkat çeken feraceler, günümüzde eskiye oranla çok daha geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Her geçen gün artan ürün çeşitliliği sayesinde farklı kullanıcıların da beklentilerini karşılayan ferace modelleri kullanılacakları mevsime göre yazlık, kışlık veya mevsimlik olarak üç ayrı kategoriye ayrılıyor. Her mevsim için uygun seçenekleri kullanıcılara sunan feraceler arasındaki kışlık modeller soğuktan minimum seviyede etkilenmenizi sağlıyor. Kalın ve sık dokunmuş kumaşlarla tasarlanan kışlık modeller başta yün ve pamuk olmak üzere farklı doğal ve sentetik kumaşlar ile de tasarlanabiliyor.

Sentetik kumaşlar sağlamlıkları ve iyi ısıtmaları açısından tercih sebebi oluyor. Ancak bazı kullanıcılar doğal ürünler ile ısınmak istedikleri için yün ve pamuk alaşımları da tercih edebiliyorlar. Cuha, keten, kalın pamuklu kışlık ferace modelleri arasında polar destekli olan modeller de yer alıyor. Yazlık olan modeller ise genellikle ince pamuklu kumaşlardan tasarlanıyor. Atlas ve keten gibi kumaş seçenekleri de yazlık tasarımlarda bulunabiliyor.

Ferace Fiyatları

Konforunuzu günün her anında elde edebileceğiniz mevsimlere göre farklı şekilde tasarlanan ferace modellerinin kumaşları iç göstermemesi özelliğiyle de dikkat çekiyor. Her kadının yaşına ve giyim stiline hitap edebilen feraceleri seçerken renk uyumluluğuna da dikkat edilmesi gerekiyor. Stilinizi şık ve doğru bir şekilde kombinlemek isterseniz renk seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Spor bir stil ortaya çıkartmak istiyorsanız daha canlı ve açık renk tonlarını tercih edebilir, klasik bir stil ortaya çıkartabilmek için ise koyu renk seçeneklerine yönelebilirsiniz.

Farklı yaş gruplarına göre farklı şekillerde tasarlanan feraceler, aynı zamanda farklı fiyat seçeneklerine de sahip oluyor. Ferace fiyatları belirlenirken ürünlerin özelliklerine bağlı kalınıyor. Ürün tasarımı ve markası fiyatları belirleyen en temel etkenler arasında yer alıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Ferace Modelleri

Toplam 24 / 1809 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60006034/60006035