Feyza Pijama Modelleri

Pijamalar, ev kıyafeti olup, insanların uyku sırasında kullandıkları kıyafetlerdir. Günün yorgunluğu ile eve gelindiğinde dinlenme kıyafeti de olan Feyza Pijama takımların giydiğinizde, gevşersiniz ve artık dinlenme moduna geçebilirsiniz. Çoğu pijamanın kesimi, bol ve salaştır. Böylelikle, daha kaliteli bir uyku sonucunda, güne daha dinç ve mutlu başlarsınız. Pijamanızın kalıbı dar ve rahatsız edici olursa, uykunuz sık sık bölünür hatta kimi zaman kötü rüyalar sonucunda sıçrayarak uyanırsınız. Ertesi gün ise; hırçın bir tavra bürünerek, etrafınızdaki bezdirebilecek davranışlarda bulunabilirsiniz.

Feyza pijama, kişinin kendine ait yaşamında özel hissetmesini, rahat ve huzurlu uyumasını ve evdeki rahatlığı ve konforu sağlayan özel bir giysidir pijama…

İnsanlar 16. Yüzyıla kadar, özellikle gündelik kıyafetler ile veya çıplak don gömlek ile uyurlarmış. Uyku kıyafeti olan pijamaya ihtiyaç hissetmemişler. Pijama zamanla aristokratların ve kilise de görevli keşişlerin giydiği gece-uyku kıyafeti olmaktan çıkmış, dünyanın her yerinde insanların giymeye başladığı ev içi ve gece-uyku kıyafeti olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Her yaştaki insanın, kadın, erkek ve çocukların rahat giyinmenin, uyku kıyafetinin, ev içi rahat kıyafetin, rahat etmenin ve dinlenmenin giysisine pijama demişler.

Aristoların kendilerine uygun pijamalar ile sükse aracı olarak da kullanmaya başlamışlar. Örneğin, soylular hizmetçilerinin, akrabalarının ve misafirlerinin karşısına özel ev giysileri ile çıkmakta sakınca görmemişler. Bahsettiğimiz dönemde tabi ki Feyza pijama marka olarak olmadığı için aristokratlar Feyza marka pijamaya ulaşamamışlar. Bilhassa kadın pijamalarında erotik tasarımların 1870 li yıllarda yapılmaya başlandığı görülmektedir.

Pijama modasında cinsiyet ayrımı 1920 li yıllarda belirginleşmeye başlamıştır. Pijamalarda Pazen kumaşlar, pamuklu kumaşlar erkekler için tasarlanırken, dantel ve kurdele ile süslenen ipekli modellerde kadınlar için tasarlanmış.

Liberal ekonominin ülkemizde yeşertildiği yıllarda “devlet pijama üretmez” diyen aklı evvel bir siyasetçi, pijamanın insan hayatındaki yerini hatırlatmış oldu. Ancak böylece ülke ekonomisinin içi boşaltılmaya başlandı.

Feyza Pijamaları

Feyza pijamaları, 1990 lı yılın sonunda, işinde profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş ve sektördeki yerini almıştır. Yenilikçi bir anlayış ile, her yıl yenilenen ve çeşitlenen ürünleri ile sektörde önemli bir yer edinmiştir. Feyza pijamaları, iç giyim ve pijama ürünlerini dünyanın değişik ülkelerine ihracat yapmaktadır. Standartlardan taviz vermeyen üretim anlayışı ile son teknoloji dikim ve örgü makineleriyle üretime devam etmektedir. Feyza tekstil, gerçekçi fiyat politikası, hızlı ve etkin servis hizmeti ve kaliteli üretimi ile birçok ülke tarafından ve iç piyasa tarafın tercih edilen Feyza pijama markası haline gelmiştir.

Feyza Pijama Takımları

Pijama denince pijamaların hası çubuklu pijama Münir Özkul ile özdeşleşmiş hafızalara kazınmıştır. Pijamaların Pamuklusu, basması, Sateni, askılısı, şortlusu, dantellisi, ‘anne tipi’ olanıyla renkte, tasarımda, malzemede sınır tanımayan gecelikler Yeşilçam filmlerinden görmeye alıştığımız ‘zenginlik simgesi’ olarak topluma yerleşmiş seksi kombinezonlar, efil efil sabahlıklar, filmlerde kalantor iş insanların giydiği pijamalar, gecelikle mi yatarsınız, pijama ile mi? Pamuklu mu olsun, ipek saten mi? Bol ve geniş mi tam bedeninize göre mi? istediğiniz model de zengin çeşitlerini moda ve trend konularını yakından takip eden Feyza Pijama sizlere sunuyor. 

Feyza Pijama Alırken nelere Dikkat etmeliyiz.

Pijamada kumaş çok önemlidir Genelde pijamalarda azda olsa naylon kullanılır. Pijama kumaşında eğer gereğinden fazla naylon kullanılmış ise, bu pijama sizi gece uykunuzda rahatsız edecektir. Feyza pijamaları üretilirken bu olguyu göz önüne alarak üretim yapmaktadır. Pijamalarda en uygun seçim, bol kesim modellerdir; ancak zayıf ve zarif bir bayansanız taylı modelleri de deneyebilirsiniz. Pijamanın gece kıyafeti olması özen göstermenize engel değil. Pijamalarda renk uyumu, sizi huzurlu hissettirecek ve gecenizin keyifle uyuyarak geçirmenizi sağlayacaktır. Pijamalarınızın, bedeninizi sıkmaması sizi rahatlatacaktır. Düğmeli modeller kadın erkek her kişi için idealdir. 

Feyza Pijamaları, gece uykularında pijamanın kesiminin, bol ve salaş olması ideal seçimdir. Sabah kalktığınızda pijamalarınızı çıkarmanız önerilmektedir. Gün içinde pijama ile evde dolaşmak, sizi bakımsız, uyuşuk ve pejmürde hissettirebilir. Yataktaki mahmurluğunuzda devam etmesini sağlar. Pijamalarınızı iki günde bir yıkamanız sizin ve bedeninizin rahat etmesini sağlar. 

Feyza Pijama Takımları Bayanlar için…

Feyza Pijama üretimlerinde penye modelleri ile en çok hanımların dikkatini çekiyor. Ev içi ve ev dışında da şık ve bakımlı görünmelerini sağlıyor. Feyza Pijama takımları ince kumaşlı pijama altlığı ve askılı pijama üstü modelleri ile yazın da hanımların gözdesi durumunda. Feyza Pijama, Saten pijama takımları ile de hanımların cazibe noktası. Bilhassa evlilik hazırlığı yapan genç hanımların çeyizlerindeki olmazsa olmazı Feyza Pijama, takımlarıdır.

Feyza bayan pijama takımları…

Geniş üretim yelpazesine sahip Feyza pijamaları, bayanlar için özenerek şık takımlar sunmaktadır. Pijedor, Lohusa Takımı, 3’lü takım, ev giyim takımları gibi alternatifler sunmaktadır. Kadınların, özel günlerinde vücut sıcaklığının 1-2 derece kadar yükselmesi, bunalmanıza neden olabilir. Bu durumlarda, düğmeli pijamaların farkı ortaya çıkacaktır.

Şık göz alıcı renkli kumaşları, parlak dokulu kumaşlar, retro siluetler, hassas işçilik, dantelli ve tül kumaşlarla süslenen ev giyimi pijama takımlarını Feyza Pijama ile sizlere sunuyor.

Feyza Pijama Takımı Fiyatları…

Kadın Pijama / ev giyimi pijamalarından, Sırasıyla, kadın spor love baskılı pijama takımı, kadın spor kısa kol, kadın spor viber nakışlı pijama takımları, kadın spor balon baskılı, kadın spor nakışlı, kadın spor kısa kollu, kadın spor önden düğmeli, kadın spor yaprak baskılı, kadın spor ahtapot baskılı, kadın spor papatya desenli, kadın klasik kısa kol, kadın klasik uzun kol pijama takımları birçok kişinin ulaşabileceği maliyette piyasaya sunulmaktadır. Kadın eşli çizgili, kadın eşli marine, kadın eşli vintage, kadın çizgili romantik dream, kadın saten önden düğmeli, kadın dokuma saten, kadın papatya desen, kadın fare baskılı pijama takımları da piyasada rahatlıkla bulunabilecek ürünler arasındadır.

Kadın lohusa çiçek desenli pijama takımı, kadın lohusa pijama takımlarını internet ortamında online satış noktalarından temin edebilirisiniz. Kadın lohusa 3’lü pijama takımı özellikle emziren annelerin mutlaka temin ettiği ve lohusa döneminde kullanılan önemli ihtiyaçlardan biridir. Desen sabahlıklı şort pijama takımı ise özellikle yaz aylarında hava aldıran dokusu ve kalitesiyle en fazla tercih edilen pijamalar arasında yer alır. Feyza Pijama takımlarının renk, model seçeneklerine satış mağazalarından ve birçok satış noktasından rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Feyza pijama erkekleri de düşünerek şık erkek pijama takımları da üretmektedir. Erkek uzun kol, erkek kapri pijama takımları, erkek şort takım, erkek kısa kol pijama, erkek kısa kol V yaka pijama takımları en sık kullanılan ve satılan ürünler arasındadır. 

İlkbahar, yaz ve sonbahar, kış Feyza pijama kadın erkek ve kadın lohusa pijama takımları kreasyonlarında yapılan sezon indirimlerini ve promosyonlu satışlarını takip etmenizi öneririz.

Feyza Pijama Takımları Nerede Ne Zaman Üretime Başladı?

Feyza Tekstil olarak 23 yıl önce 1999 yılında Eminönü, Yeşil direk de faaliyetine başlamıştır. Bugün itibarı ile üretiminin %70’ni birçok ülkeye ihraç etmektedir. Hızlı ve etkili bir servis ağına sahip Feyza tekstil dünya iç giyim pijama modasını da yakından takip ederek üretim yapmaktadır.

Feyza Pijama Takımları Nerede Satılır?

Feyza tekstil kendi açtığı satış mağazalarında ve İnternet ortamındaki birçok satış yerlerinden temin edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Feyza Kadın Pijama Modelleri

700 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 700 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000734/feyza