Frozen, 2013 yılında Chris Buck ve Jennifer Lee yönetmenliğinde Walt Disney animasyon stüdyolarında hazırlanan ve Disney tarafından izleyicilere sunulan Amerikan animasyon filmi Frozen'ın başarısı üzerine DVD, kitap, oyun, oyuncak, kırtasiye, dekorasyon, giyim ve aksesuar gibi çeşitli segmentte tescilli ürünleri ile minik hayranlarının hayatına dokunan bir Disney markasıdır. Danimarkalı yazar Hans Christian Andersen'ın peri masalı hikayesi olan “The Snow Queen (Karlar Kraliçesi)"den esinlenerek hazırlanan animasyon filminin büyük ün kazanması üzerine Disney, Frozen'ın başarısını desteklemek için Disneyland'de özel bir alan hazırlamış, Frozen temalı ürünlerini piyasaya sunmaya başlamıştır. Konsol ve mobil platformlar için hazırlanan Frozen oyunlarını, kitaplar ve müzikal uyarlamaları takip etmiş ve bünyesine eklenen her yeni ürünle Frozen bugün küresel bir marka halini almıştır.

2013 yılında yayınlanan animasyon filmi Frozen, ülkemizde Karlar Ülkesi adıyla gösterime girmiş ve tüm dünyada 1,2 milyon dolar hasılata ulaşmıştır. Yayınlanmasının ertesi yılı düzenlenen Oscar ödül töreninde “En iyi animasyon” ve “En iyi orijinal şarkı” dalında iki Oscar heykelciğinin sahibi olmuştur. 2015 yılında The Frozen Fever adını taşıyan bir kısa filmi de yapılan Frozen macerası bu filmin de başarısı üzerine bir yıl sonra sahnelenmeye başlayan müzikal adaptasyonlar ile devam etmiştir. Aynı yıl Disney, müzikal oyunların yanı sıra Frozen Northern Lights adı altında kısa animasyon film, kitap serileri ve TV çizgi filminden oluşan ek bir Frozen serüveni sürprizini hayranlarına duyurmuştur. Merakla beklenen Frozen'ın devam filmi için son birkaç yıldır çalışmalar devam etmekte olup, 2019'un son aylarında vizyona girmesi beklenmektedir.

Minik kızlar için heyecan verici bir dünya sunan, yayınlandığı tüm ülkelerdeki hayranlarının özenerek takip ettiği Frozen'ın kahramanları da ayrı ayrı şöhretlere sahiptir. Filmin esas karakteri Elsa, esinlenilen kitabın orijinalinde kötü bir kişiliğe sahipken, film ile özdeşleşen şarkının etkisiyle hikaye yeniden düzenlenmiş ve animasyon filminde Elsa iyi bir prenses olarak yer almıştır. Frozen'ın büyük ilgi gören hikayesine göre, karlar ülkesinin sihirli güçlere sahip prensesi Elsa, bu güçlerini gerekmedikçe kullanmayıp etrafından saklasa da gerçek ortaya çıkar ve prenses kaçarak buzdan bir şatoda yaşamaya başlar. Anna ise Elsa'nın kızkardeşidir. Optimist ve gözü kara olan Anna, kardeşini korumak için bir an bile tereddüt etmeyen, sevgi dolu bir karakterdir. Elsa'nın sihirli güçleri ile yaratılan Olaf ise bir kardan adam olarak sevimliliği ve canayakınlığı ile Elsa ve Anna'nın en yakın arkadaşlarından biridir. Anna ile tanışana kadar geyiği ile dağlarda yaşayan Kristoff ve komşu krallığın yakışıklısı Hans ile mutluluk dolu bir hayat süren Anna ve Elsa, karlar ülkesindeki diğer tüm kahramanlarla beraber küçük hayranlarının sevgisini kazanmıştır.

Elsa, Anna, Olaf , Kristoff ve Hans başta olmak üzere fenomen hale gelen Frozen karakterleri ile yaratılan yüzlerce ürün, bugün Hepsiburada üzerinden tüm Frozen takipçilerinin beğenisine sunulmaktadır. Minik prensesler bu hikayenin bir parçası olmaktan heyecan duyduğu için onlara özel olarak tasarlanan temalı kıyafetler, uyku zamanlarında severek giyecekleri pijamalar, pırıltılı ayakkabılar, rengarenk bot ve terliklerin dışında, okula giderken kullanabilecekleri değişik tasarımlı kalemler, kalemleriyle uyumlu kalem kutuları, silgiler, matara, beslenme ve okul çantaları ile günün her anında ve her yerde Frozen macerasını yaşayabilirler. Frozen'ın karlarla kaplı büyülü dünyasında saatlerce sıkılmadan vakit geçirmeleri için hazırlanan Frozen karakterlerinin oyuncakları, oyun çadırları ve evleri ile güzel prensesler hayal güçlerini kullanarak kendi prenses hikayelerinin kahramanı olabilirler. Minik prensesinizin hayal ettiği dünyayı ona armağan etmek için onlarca tescilli ürün seçeneği arasından seçim yapabilir, ona çok mutlu olacağı bir Frozen armağanı verebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Frozen

405 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Beden A-Z
 6. Renk
 7. Satıcı A-Z
 8. Kelime Filtresi
Başa dön