Hays Pijama

Normal hayatımızda günlük yaşam sırasında birçok aktivite yapmaktayız ve her aktivite ile her zaman dilimi için farklı kıyafetler kullanmaktayız. Bu yüzden gün boyu tek bir kıyafet giymek yerine yaşadığımız ana uygun kıyafetleri tercih etmek gerekmektedir. Akşamları dinlenme sırasında ya da uykuda geçirdiğimiz süre boyunca kaliteli giyim tarzı için en uygun kıyafetler arasında pijamalar yer almaktadır. Bu nedenle pijama giymeyi tercih eden kişiler rahat bir uykunun önemli bir kriterini yerine getirmiş olurlar. Bu konuda Hays pijama modelleri ile karşınıza çıkmakta ve birçok farklı modeli sizlere sunmaktadır. Hays pijamaları sadece uyurken değil, evde kendi başınıza veya ailenizle birlikte otururken de rahat ve konforlu bir şekilde vücudunuzu dinlendirmek için tercih edebilirsiniz. Bu konuda aradığınız özelliklere sahip pijamaları üreten Hays markası hem modaya uygun hem de sizin beğeninizi sağlayacak kullanışlı ve konforlu pijama modellerini üretmektedir.

Hays Pijama Takımı Modelleri

Standart pijama üretiminin çok daha fazlasını gerçekleştiren Hays markasında birçok pijama takımı modeli bulunmaktadır. Pijama giyen kişilerin zevkine ve kullanım şekline göre farklı kumaş tiplerinde üretilen çok sayıda pijamalar bulunmaktadır. Hays pijama modelleri arasında Hays gömlekli pijama takımı gibi çok sayıda pijama çeşitlerini bulabilirsiniz. Üst tarafında gömleğe benzer bir görüntü sunan ve düğmeli bir şekilde bulunan üst giyim pijama ürünü alt tarafında uyumlu pijama altı ile karşınıza çıkmaktadır. Bunun dışında kullanıcıların zevklerine göre farklı Hays pijama çeşitleri de bulunmaktadır. Bazı modeller kısa kollu iken, bazıları uzun kollu olarak üretilmiştir. Bu mevsimsel durumlara ve kişisel zevklere göre tercih edilebilir bir durumdur. Kış mevsimi geldiğinde uzun kollu pijama takımları daha fazla tercih edilmektedir. Soğuğa karşı bir nebze de olsa etkili bir koruma sağlamak için bu pijama türleri daha fazla kış aylarında kullanılmaktadır. Yaz aylarında ise hem rahat hem de sıcaktan daha uzak durmak için kısa kollu pijama takımları tercih edilmektedir. Hays yazlık pijama takımları kısa kollu olmakla birlikte sizi terletmeyen bir yapıdadır. Yaz aylarında rahat ve konforu sağlamak için sıcak havalarda giyilebilecek şortlu pijama takımları da bulunmaktadır. Bahsedilen bu pijama modellerinin dışında Hays pijama takımları arasında birçok farklı model hem erkekler için hem de kadınlar için oldukça geniş renk skalası ve ürün çeşitliliği ile sunulmaktadır. Hays ürün kataloğu oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Oldukça kaliteli olan Hays pijama takımı modellerini uzun yıllar boyunca hep aynı konforda kullanabilirsiniz.

Hays Pijama Takımı Malzemeleri

Hays pijama modelleri birçok farklı malzemelerden üretilmektedir. Bu malzemeler Hays pijama takımlarının kalitesini doğrudan etki ederek ortaya kalite seviyesi yüksek ürünler çıkarmaktadır. Böylece Hays pijamalarını tercih eden kişilerin uykuları daha verimli olmaktadır. Hays pijamaları üretilirken likra, pamuk, bambu, polyester, viskoz, saten ve polyamid gibi maddeler kullanılmaktadır. Böylece bu malzemeler kullanılarak yapılan Hays pijama çeşitleri yumuşak bir dokuya sahip olması nedeniyle vücut ile temas ettiğinde ten üzerinde olumlu bir hissiyat bırakmaktadır. Rahatlık ve sağlık açısından her zaman elverişli olan Hays pijamaları bu sayede her zaman tercih edilmektedir. Kadınlar için öne çıkan saten pijamalar hem şık görünümü hem de bedende hissettirdiği rahatlık sayesinde kadınların önemli tercihleri arasında yer almaktadır. Yine kadınlar için Hays kadın pijama takımı çeşitleri arasında Hays lohusa pijama takımı gibi modeller de bulunmaktadır. Ayrıca kış aylarında Hays pijamaları arasında pelüş ve polar pijama takımlarına da rastlayabilirsiniz. Bunlar soğuğa karşı sıcak tutmasının yanı sıra rahatlık açısından da birçok kişinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. 

Hays Pijama Takımı Fiyatları

Her zaman bütçenize uygun ve kaliteli Hays pijama ürünlerini tercih edebilirsiniz. Hays pijama fiyatları seçeceğiniz ürünün yapıldığı malzemeye ve özelliklerine göre değişecektir. Ayrıca bu markaya ait pijama modellerinde kullanılan kumaşa ve malzemeye göre fiyatlarında farklılık olabilmektedir. Her kullanıcı farklı beklentide pijama modellerini tercih eder ve buna göre satın alma işlemlerini gerçekleştirir. Rahatlığı ve şıklığı sunan Hays pijama modellerini her mevsimde farklı ürünler olarak tercih edebilirsiniz. Kullanıcıları hem kalite açısından hem de fiyat açısından memnun edecek ürünlere sahiptir. Hays pijama ürünleri her zaman birçok kişinin pijama konusundaki ilk tercihleri arasında yer alıyor. Farklı renklerde ve farklı modellerde Hays pijama takımlarını en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kumaş Yapısına Göre Hays Pijama Bakımı

Kumaş yapısına göre Hays pijama bakımı da uygun şartlar altında yapılmalıdır. Hem sağlıklı bir kullanım hem de uzun ömürlü bir kullanım için Hays pijama modelleri belli aralıklarla temizlenmeli ve yıkanmalıdır. Bu ürünleri temizlerken dikkatli olmak ve ürünün etiketinde yer alan talimatlara göre temizleme ve yıkama işlemlerini gerçekleştirmek oldukça önemlidir. Hem ürünün üretim aşamasında kullanılan kumaş ve diğer malzemelere göre temizleme yöntemleri de farklı olacaktır. Yanlış bir şekilde uyguladığınız temizlik işlemi nedeniyle ürününüz zarar görebilir ve bir daha bu ürünü kullanmanız eskisi gibi gerçekleşmeyebilir.

Rahatlık isteyen ve pijamalarını sağladığı konforları seven kişiler Hays pijama takımlarını tercih etmektedir. Bu yüzden hareketi kısıtlayan ve uzun bir süre kullanıma uygun olan Hays pijama takımlarının temizlik ve bakımları da düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Böylece uzun süre çekici görüntüsünü koruyarak şıklığınızı koruyabilirsiniz. Saten gibi hassas kumaşlardan yapılan Hays pijama modellerinde deterjan, sabun tozu ve ılık su kullanılarak temizlemek gerçekleştirilmelidir. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra Hays saten pijama takımları düşük ısıda ütülenmelidir. Bu konu oldukça önemlidir çünkü tersi yapılması halinde pijama üzerinde iz kalabilir. Düğmeli bir Hays pijama takımına sahipseniz ütüleme yaparken bütün düğmelere dokunmasını engellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde düğmenin yapıları zarar görebilir.

Pamuklu ürünler ise en kolay temizlenen Hays pijama modelleri arasında yer almaktadır. Hiçbir şekilde ekstra bir temizlik yöntemi kullanmanıza gerek kalmadan sıcak suda Hays pamuk pijama modellerini yıkayabilir ve sıkabilirsiniz. Nemli olsa bile bu ürünleri ütüleyerek kırışıklıkların hemen düzelmesini sağlayabilirsiniz. Polyester içerikli Hays pijama modelleri ise deterjan ve su ile elde ılık bir şekilde yıkanmalıdır. Çamaşır makinesinde yıkama gerçekleştirilecek ise bu özellikteki ürünler için en kısa yıkama programı tercih edilmelidir. Kısaca Hays pijama takımlarının ve modellerinin etiketinde yer alan yıkama talimatlarını harfiyen uygulamak, size uzun süreli bir kullanım sağlayacaktır.

Hays Pijama Modelleri Kimler İçin Uygundur?

Hays pijama modelleri yediden yetmişe herkes için uygundur. Hem erkeklerde hem de kadınlarda özel pijama modellerini bulabileceğiniz Hays pijamaları, yetişkinler ve çocuklar için de uygundur.

Hays Pijama Modelleri Modayı Uygun mudur?

Hays pijama modelleri her zaman modaya uygun çeşitleri barındırmaktadır. Çünkü modayı yakından takip eden Hays markası, kullanıcılarına bunu en iyi şekilde sunmak için her sezon pijama modellerini yenilemektedir. Birbirinden güzel ve özel pijama modellerine Hays pijama modelleri arasından tercihlerinizi yaparak sahip olabilirsiniz.

Hays Pijamaları Uzun Süre Kullanılır mı?

Hays pijamaları doğru yıkama ve temizleme talimatları uygulamanız halinde uzun süre kullanıma uygun ürünlerdir. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hays Kadın Pijama Modelleri

İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 235 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087178/60001585/60000734/hays