Igor sandalet; İspanyol menşeili bir marka olup 1974 yılından bu yana faaliyet gösterir. Renkli, rahat ve neşeli tasarımlarıyla İspanyol hareketliliğini modellerine yansıtan Igor, çocuk sandaletlerinde ebeveynlerin tercih ettikleri markalardan biridir. Igor çocuk sandalet modelleri ıslak zeminlerde kaymayan kauçuk taban özellikleriyle çocuklar için son derece güvenilirdir.

Igor Sandaletlerle Maksimum Konfor

Kız çocuklar için ve unisex modellerden oluşan sandaletlerin üretiminde hiçbir şekilde cilde zararlı bir madde kullanılmaz. Sıra dışı tasarımlarıyla çocukların çok sevdikleri bu ürünler hem deniz kenarı hem havuz hem de gündelik kullanıma uygundur. Esnek olan ürünlerin iç yapısı sayesinde çocuklar yaz aylarını keyif ve konforla geçirebilir. Igor'un birçok modelinde iç tabanı yumuşak özelliğiyle çıkarılıp yıkanabilir. Ayarlanabilir özelliği ile de ayağı yüksek ve rahat konumda tutar. Çocukların gün boyu ayaklarından çıkarmak istemeyecekleri sandaletlerin PVC ile üretilmiş üst malzemesi yumuşak ve esnek olup ayağı acıtmaz. Tasarımların kauçuk olan taban yapısı kaymalara engel olur. Böylelikle ıslak zeminde kullanılmalarında sakınca görülmez. Kir tutmayan ve suya dayanıklı ürünler bu açıdan da hem çocukların hem anne-babaların favorisidir. 

Şık Modeller Şirin Detaylar

Dünya trendlerine birebir uyum sağlayan Igor bebek ve çocuk sandalet modellerinin çok sayıda alternatifi mevcut. Kalın tabanlı üç bantlı, yandan tokalı sandaletler hem plaj ve deniz kenarı için hem de günlük hayatta en sık kullanılan modellerdir. Tabanı çoğunlukla beyaz olan bu sandaletlerin şeffaf, sarı, fuşya, yeşil, bordo, kırmızı ve benzeri tek renkten oluşan seçenekleri her tarz kıyafetlere uyum sağlar. Igor sandaletlerin çift renk bloklu ve çok renkli çeşitleri de dikkat çeker. Önü kapalı bazı Igor sandaletler ise hareketli tek bandı sayesinde istendiğinde terlik istendiğinde sandalet olarak kullanılabilir. Bebeklikten yetişkinlik dönemine kadar kullanılabilen Igor çocuk sandaletlerin çiçek, inci, deniz yıldızı ve benzeri detaylarla dizayn edilmiş olanları da markanın neşeli modelleri arasındadır. Markanın ürün seçkisinde ince tabanlı, çift bantlı, cırt cırtlı ve benzeri çok sayıda renk ve model alternatifi var. Igor sandaletlerinin çeşitli isimler verilmiş çok sayıda çeşidi mevcuttur. Görsel olarak şık ürünlerden oluşan Igor çocuk sandaletleri fonksiyonel olarak da önemli bir kategoriyi oluşturur.

Igor Sandaletlerle Yaz Cıvıl Cıvıl

Igor Sandalet modelleri moda trendlerine uygun tasarımları, kaliteli dizayn ve materyal özellikleriyle çocukların ilgisini çeker. PVC'den üretildiklerinden yıpranmalara karşı son derece dayanıklı ürün grubuna dahil olan Igor sandaletler şıklığı, trendi, dayanıklılığı ve konforu bir arada sunar. Çocukların ayak sağlıkları açısından kaliteli ayakkabı ve terlik kullanmaları ayak, bacak, bel ve sırt bölgelerinin gelişimi ve sağlığı açısından önem taşır. Igor marka sandaletler çocukların ayaklarına yük bindirmeden onları rahat ettirmekle kalmaz aynı zamanda tarzlarını oluşturmalarına da katkı sağlar. Kız çocukların şirin elbiselerle dolaştıkları yaz akşamlarında Igor sandaletler antibakteriyel oluşları, tasarımları ve konfora ait detaylarıyla beklenilenden fazlasını sunar. Tasarımların bir yerinde mutlaka minik bir Igor yazısı yer alır ve bu da ürüne marka vurgusu yapar. 

Igor sandalet ve terlik modelleri özelliklerine ve birçok parametreye göre farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Igor sandalet modelleri aynı zamanda şık bir hediye alternatifi olabilir. Yeni doğum yapmış bir dostunuzun bebeği için satın alacağınız minik bir Igor sandalet anneyi çok mutlu edecektir. Bunun dışında sevdiğiniz çocuklara ve kendi çocuklarınıza doğum günü, yılbaşı, bayram, tatil hediyesi gibi vesilelerle Igor sandaletlerin neşeli tasarımlarından alabilirsiniz. Modelleri ve fiyatları Hepsiburada.com aracılığıyla inceleyebilir, seçim yapabilir ve güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Igor Çocuk Sandalet Modelleri

İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 274 ürün
DSACategoryId/2147483636/60002723/205474/60002362/60002366/igor