İç çamaşırları farklı tarzlarda mevcuttur ve erkeklerin çoğu genellikle aktivite ne olursa olsun belirli bir tarz giymeyi tercih eder. Erkek iç çamaşırı seçiminin basit ve sınırlı olduğu günler çoktan geride kaldı. Erkek giyiminde iç çamaşırı daha az konuşulan bir konu olmasına rağmen; Bugünlerde bu kategoride mevcut olan seçenekler oldukça fazladır. Seyahat ederken, spor yaparken ya da trim kot ya da pantolon giyerken her gün aynı tarz giyinmek yerine farklı bir tarz giymek daha mantıklı. Yeni giysiler satın almayı herkes sever. Satın aldığınız en önemli şeylerden biri, çoğu insanın asla göremeyeceği bir şeydir, iç çamaşırınız. Dikkatinizi çeken tüm giysilerle, doğru iç çamaşırının ne kadar önemli olduğunu gözden kaçırmak kolay olabilir. Ama bize güvenin, burada en azından biraz çaba sarf etmeniz gerekiyor. Temel hijyen önemlidir. Bu, zaman kadar eski bir sorudur ve yanıt erkekten erkeğe farklılık gösterse de, bazı erkeklerin boxer'ı, bazılarının ise slip'i seçmesinin iyi bir nedeni vardır. Daha rahat bir uyum için destek alışverişinde bulunmaya istekliysen, boxerlar harikadır. İç çamaşırınızdan daha fazla bacak hareketine ihtiyacınız olduğunu fark ederseniz, boksörler tam size göre. Boxerların daha bol kesimine sahip takozlardan muzdarip olsanız da, her zaman bir arka etek ucu olmayan bir çift şort almayı deneyebilirsiniz. Bunlara "üç panelli arka kısımlar" denir ve demetlenmeyi önlemek ve kumaşı arka uç boyunca dağıtmak için ekstra dikişler kullanır. Her iki dünyanın da en iyisini isteyen biriyseniz, her zaman denenmiş ve gerçek bir seçenek, konfor ve desteğin mükemmel karışımını sağlayan boxer külotları vardır. 

  • Açık mı Koyu mı?

Beyaz, koyu renklere göre lekeleri daha kolay gösterir. Dar beyazlar, her tür iç çamaşırı gibi erkek gardırobunun dışında yer alırken, altlarınızı siyah veya mavi tutmanız gerçekten daha iyi. Herhangi bir kaza geçirdiğinizi söylemiyorum ama dürüst olmak gerekirse, koyu gölgeler karşılaşabileceğiniz sorunları gizleyecektir. İç çamaşırın fanilaları da kapsadığını düşünürseniz, fanilalarınız gri skalanın daha açık tarafında olmasını istediğiniz şeylerdir. Bunun teri daha kolay göstereceğini düşünebilirsiniz (ve ne yazık ki kesinlikle gösterecektir), fanilanın işlevi bir gömleğin altına oturmaksa, o zaman arkanızdan görünmeyecek bir şey istersiniz. Beyaz, görünümünüzü yumuşatır ve v yakalı bir elbise satın alıyorsanız, düğmeli gömleğinizin altında da görünmez. 

  • Boyut Önemlidir

Çekmecelerinizi nasıl boyutlandırdığınızdan pek çok şey etkilenecek ve iç çamaşırı sorunlarınızın çoğu, çok büyük veya çok küçük bir beden salladığınızda ortaya çıkacak. Bacaklarınızın tabanındaki bantlar çok mu kasıyor? Bu, boyutlandırmanız gerektiğinin açık bir göstergesidir. İç çamaşırını pantolonunun içine mi sokuyorsun? Muhtemelen bir beden büyük. Vücudunuzda size bir eldiven gibi uyması gereken bir şey varsa, o da iç çamaşırınızdır. Bedenler arasında kalırsanız, beden ölçüleriyle ilgili sorunlarınızın gerçekte nerede olduğunu belirleyin. Bacaklar çok büyükse, o zaman beden küçültün. Elastikten yapılmış bel bantlarında, ilk birkaç giyişte sıkı olan bel bandı, elastik esnedikten sonra kaybolacaktır. Birden fazla şekilde kıstırılmış mı hissediyorsunuz? Genişlemek. Eşyaların suda küçüldüğünü zaten biliyorsunuz, bu nedenle büyük beden giyseniz bile, çamaşır makinesinde bir koşudan sonra beden küçülür.

  • Doğru Yıkama Tekniğini Kullanın

Çamaşır gününde çamaşırlarınızı geri kalan giysilerinizle birlikte yıkamaya atmak çok daha kolay olsa da, yıkama ve kurutma döngüleri söz konusu olduğunda hassas çamaşırlarınızın bile hassas muameleyi hak ettiğini bilmelisiniz. İç çamaşırını gerçekten mahveden iki şey vardır: sıcak kurutma makinesi ve yumuşatıcı. Sıcak bir kurutucuyla ilgili sorunlar açık olsa da, sıcaklığın üzerindeki herhangi bir şeyin kumaşı solduracağı ve iç çamaşırınızdaki elastiki yok edeceği inkar edilemez. Kurutma makinesinin kapağını açtığınızda yanık lastik kokusu alıyorsanız, fazla ısındığınızı bilirsiniz. Yumuşatıcı ile ilgili sorun o kadar açık olmayabilir. Yumuşatıcılar pamuklu çamaşırlarınızı pürüzsüz ve yumuşak yaparken, iç çamaşırlarınızı mahveder. Çoğu iç çamaşırın mikrofiber kumaşlardan ve hatta daha basit karışımlı kumaşlardan üretildiği düşünüldüğünde, yumuşatıcı eklemek iç çamaşırınızın genel şeklini aşındıracak ve kalıntı bırakacak bir adımdır. Çözüm? Mümkünse sadece deterjanlı soğuk suda yıkayın. Elbette, klasiklere bağlı kalmak ve yerel mağazanızdan satın almak kolaydır, ancak bazen en sevdiğiniz markayı iç çamaşırına kadar temsil etmek isteyebilirsiniz. Bugünlerde piyasada birçok seçenek var. En bariz olanı muhtemelen Jack Jones bel bandıyla yeniden karıştırılan özel baskı boxerlardır. 

İç çamaşırı söz konusu olduğunda, pek çok erkek bunun üzerine fazla düşünmez. Ancak şaşırtıcı bir şekilde, mükemmel iç çamaşırını bulmak için dikkate alınması gereken pek çok faktör var! Bununla birlikte, rahat ve size mükemmel şekilde uyan mükemmel erkek iç çamaşırlarını arıyorsanız, şanslısınız demektir. Mükemmel çifte karar vermek için yapmanız gereken birkaç düşünceyi paylaşacağız. İlk ve en önemli husus uygunluktur. İyi oturan ve buruşmayan veya çok sıkı hissetmeyen iç çamaşırı seçtiğinizden emin olun. Çok darsa, giyerken kendinizi rahat hissetmezsiniz. Toparlanırsa, o da rahat hissetmez. Bacağınıza çıktıklarında iç çamaşırlarınızı sürekli olarak yeniden ayarlamaktan daha kötü bir şey yoktur. İç çamaşırınızın malzemesi de önemlidir. Tüm gün giymek için doğal, nefes alabilen ve rahat bir şey seçmek istiyorsunuz. Jack jones boxer, özellikle sıcak ve nemli ortamlarda yaşıyorsanız, genellikle iyi bir seçenektir çünkü bu boxer hızla kurur ve vücudun nefes almasını sağlar. Göz önünde bulundurabileceğiniz diğer bazı malzemeler pamuk, modal veya bambudur. Hepsi hala oldukça rahat ve vücudunuzun nefes almasına izin veriyor. Çeşitli farklı iç çamaşırı stilleri mevcuttur, bu nedenle içinde en rahat hissettiğinizi seçmelisiniz. Mayolar veya külotlar çoğu erkek için iyi bir seçenektir, ancak yine de boxer, boxer külot ve diğer seçenekleri de düşünebilirsiniz. Hepsinin kendi artıları ve eksileri var ve farklı şekilde uyuyorlar, bu yüzden onları dikkatlice değerlendirin ve ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayanı seçin. Aktif iseniz, iç çamaşırınızın yeterli desteği sağladığından emin olmak isteyeceksiniz. Bu, özellikle çok fazla hareket içeren faaliyetlere katılacaksanız önemlidir. Son olarak iç çamaşırı seçerken fiyatını da göz önünde bulundurmak isteyeceksiniz. Çok fazla harcamak istemezsiniz ama aynı zamanda çok ucuz ve birkaç giydikten sonra parçalanacak bir şey seçmek de istemezsiniz. Unutmayın, ödediğinizin karşılığını alırsınız, bu nedenle 6 aya kadar dayanacak yüksek kaliteli iç çamaşırları almak için bütçenizi biraz artırmayı düşünmelisiniz, ancak çok fazla değil. Bu nedenle, tüm bunları söyledikten sonra, erkekler için doğru iç çamaşırını seçerken tüm bu faktörleri göz önünde bulundurun; rahat ve iyi oturan bir çift bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca, oradaki en ucuz seçeneğe gitmemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Ucuz genellikle dayanıklı olmayan, rahatsız edici vb. anlamına gelir. Bu yüzden kaliteli iç çamaşırları tercih etmenizi öneriyoruz. Sadece çok daha rahat olmakla kalmazlar, aynı zamanda daha uzun süre dayanırlar, bu da onları sık sık değiştirmek zorunda kalmayarak paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Boxer için en iyi kumaşlara hızlı bir genel bakış:

Organik pamuk: Karma kumaş olarak daha uygun olmasına rağmen, sürdürülebilir iç giyim için klasik.

Geri dönüştürülmüş polyamid veya polyester: Nefes alabilen ve sağlam sentetik lifler, ancak çevre dostu değil

Liyosel ve Modal: Sürdürülebilir, hafif ve işlevsel, özellikle organik pamukla birlikte.

  • Organik pamuk

Organik pamuk, muhtemelen sürdürülebilir boxer şortları arasında en sık karşılaştığınız malzemedir. Ve organik pamuğun baksır şortlar için ideal olan tüm kriterleri karşıladığını düşünebilirsiniz, ancak doğal elyafın nemi emme ve koku oluşturma yeteneği, onu oldukça yetersiz hale getirir. Özellikle yaz aylarında yüksek sıcaklıklarda veya spor yaparken %100 pamuktan üretilen boxer şortlar hızla ıslanıp yapışkan hale gelir ve bu da elbette onları giymeyi çok rahatsız eder. Ancak organik pamuk, elastan ve liyosel veya geri dönüştürülmüş sentetik elyaflarla karışımlı bir kumaş olarak kullanılırsa, malzeme boxer şortlar ve iç çamaşırlar için çok uygundur. Önemli olan doğru karışım!

  • Poliamid ve polyester

Nefes alabilen ve nem emen sentetik lifler çok daha az sürdürülebilirdir, ancak pratiklikleri onları boxer şortları için çok uygun hale getirir. Örneğin poliamid - daha çok naylon olarak da bilinir - son derece esnek ve esnektir. Naylon suyu emmediğinden ve bu nedenle özellikle nefes alabilir olduğundan, kumaş özellikle spor giyimde ve sağlam dayanıklılığı sayesinde paraşütler veya sıcak hava balonları için bile kullanılır. Bu delikli külotları geçmişte bırakabilir! Başka bir sentetik elyaf olarak adlandırmak gerekirse, polyester, özellikle pamukla kombinasyon halinde, baksır şortlar için popüler bir malzemedir. Ayrıca poliamid ile benzer özelliklere sahiptir: nefes alabilir, yırtılmaya karşı dayanıklıdır ve vücuda iyi uyum sağlar. Bununla birlikte, poliamid ve polyester çevreye son derece zararlıdır: poliamid, karbon, su ve havadan kimyasal bir işlemle üretilirken, polyester petrol bazlıdır. Bu nedenle, bu sentetik liflerden yapılan boksör şortlarını seçerseniz, en azından geri dönüştürülmüş poliamid ve polyester aramanız ve boksörlerinizi yıkarken okyanuslarımıza karışacak mikroplastikleri yıkamaktan kaçınmak için çamaşır poşetleri kullanmanız önemlidir. Ancak geri dönüştürülmüş olsun ya da olmasın, genel olarak plastik elyaflara karşı olduğumuz için, bizce boxer şortlar için en iyi kumaş değildir. Polyester ve naylon, yüksek performanslı parçalar için popülerdir. Her ikisi de dayanıklı ve esnek liflerdir ve aktivite ne olursa olsun sizinle birlikte hareket eder. Polyester ayrıca nemi ve teri emer, pamuğun aksine nemi ve teri uzaklaştırır, böylece kuru kalırsınız. Yine de olumsuz taraflar önemlidir: sürdürülemezler. Polyester petrol bazlıdır ve naylon yapımı yoğun kaynak gerektiren bir malzemedir. Peki sürdürülebilir olan insan yapımı bir alternatife ne dersiniz? 

  • Organik pamuk

Pamuklu boxerlar klasik bir seçimdir ve anlaşılır bir şekilde öyledir. Yumuşak, nefes alabilir ve rahattırlar. Ancak doğal bir elyaf olarak pamuğun nemi emme eğilimi vardır. Yenilenebilir ağaç kaynaklarından gelen çok akıllı bir sentetik malzeme olan Lyocell'e girin. Ödün vermeyen harika bir malzemeye olabildiğince yakın, bu yüzden onu ilk boxer külot koleksiyonumuz için seçtik. Dokunuş, işlev ve sürdürülebilirlik açısından Lyocell'i yenemezsiniz. Cildinizde ipeksi bir pürüzsüzlük hissi uyandırır. Ultra nefes alabilir, doğal nem emici ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Vücudunuzun doğal sıcaklık düzenlemesini destekler. Daha da önemlisi, son derece dayanıklı ve çevre dostudur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jack & Jones Erkek Boxer ve Slip Modelleri

423 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 36 / 423 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?