Jack & Jones Erkek Tişört 

Giyim markalarının öncülerinden olan Jack & Jones, her dönem yeni sezon ürünleriyle büyük beğeni toplamaktadır. Erkek ve kadın giyimi için üretim yapan markanın ürünleri fazlasıyla ilgi görmektedir. Jack & Jones marka ürünler her sezon trend ürünler arasına girmeyi başarmaktadır. Giyenlerin tarzlarıyla uyumlu olan kıyafetler yaz ve kış mevsimlerinde şıklık katmaktadır. Bu nedenle giyim konusunda ihtiyaç duyulan bütün kıyafetlere Jack & Jones’tan ulaşılabilir. Jack & Jones erkeklerin özellikle tercih ettiği markalardan biri haline gelmiştir. Erkek giyiminde pek çok ürünü sunan marka, erkek kıyafetleriyle kullanıcıları memnun etmektedir. Özellikle yazlık giyimlerde erkeklerin en fazla tercih ettiği marka Jack & Jones olmaktadır. Jack & Jones yazlık giyime uygun tişörtleri erkekler için sunmaktadır. Siz de yazın giymek için güzel bir t-shirt almak istiyorsanız Jack & Jones markasının erkeklere özel ürünlerine bakabilirsiniz. Erkek tişörtlerinde çeşitli kullanımlar için düz ve baskılı modeller bulunmaktadır. 

Markanın erkek tişört modelleri hemen her tarza uyum sağlayabilmesi için özenle üretilmektedir. Tarzınız farklı olsa bile Jack & Jones’tan kendinize en uygun tişörtü satın alabilirsiniz. Tişörtünüzün şıklığını ilk giydiğiniz andan itibaren göreceksiniz. Jack & Jones erkek t-shirt modellerini spor veya günlük hayat için giyebilirsiniz. Tişörtlerde spor giyimin yanı sıra klasik giyinen kişiler için de modeller bulunmaktadır. Yakalı, dar ve kol uzunluklarıyla çeşitlenen Jack & Jones erkek t-shirt modelleri arasından kendinize yakıştırdığınızı tercih edebilirsiniz. Güneşli günlerde tişörtünüz ile birlikte diğer kıyafetlerinizi kombin haline getirebilirsiniz. Her tarzda tişörtler bulunduğu için diğer kıyafetlerinize uyum konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Jack & Jones erkek tişört modelleri ile sıcak günlerde şık kalmaya devam edeceksiniz. 

Jack & Jones Erkek Tişört Modelleri 

Jack & Jones markası erkek tişört modellerinde pek çok ürünü kullanıma sunmaktadır. Marka ürünlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için özenli çalışmalar sürdürmektedir. Kaliteli ve özneli çalışma sayesinde markanın tişörtleri erkek giyiminde en fazla beğeni toplayan kıyafetlerden olmuştur. Jack & Jones erkek tişörtler şık ve trend tarzlarda tasarlanmaktadır. Markanın düz, renkli, yakalı, yazılı veya baskılı olarak pek çok tişört modeli bulunmaktadır. Tişört modellerinin fazlalığının yanı sıra renk ve tasarım konusunda da çok fazla ürün bulunmaktadır. Ayrıca yaka tipleri de tişörtlerin modellerinde görülmektedir. Bisiklet yaka ve V yaka tişörtler sade giyim için fazlasıyla uygundur. Jack & Jones’un tişört modelleri herkese uygun olabilmesi için her beden ölçüsü ile üretilmektedir. Tişört modellerinde XS ile 2XL arasındaki tüm bedenler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tişörtlerde kullanılan kalıplar da değişmektedir. Tişörtlerde slim, basic ve normal kalıplar yer alıyor. Tişört modelleri her giyim tarzıyla güzel bir şekilde kombin yapılabilmektedir. Beyaz, slim ve basic tişörtler özellikle klasik giyim tercih eden kişilerin beğenisini kazanmaktadır. Jack & Jones polo yaka tişört modelleriyle de erkeklerin tercihleri arasında yer almaktadır. 

Jack & Jones polo yaka erkek tişört modellerini farklı renk ve tasarımlar arasından seçebilirsiniz. Polo tişörtler sürekli giyilen ve modası geçmeyen akımlardan bir tanesidir. Polo tişörtünüzde hangi renkleri tercih etmek istediğiniz ise size kalmıştır. Tişörtünüzü hem klasik hem de spor tarzdaki kıyafetlerinizle birlikte kombin yapabilirsiniz. Jack & Jones polo tişörtünüz yaka tipi ve tasarımıyla tarzınıza şıklık katabilirsiniz. Farklı tarzların olması tişörtlerin farklı ortamlarda giyilebilmesine olanak sağlamıştır. Marka yaz için özel tişört modelleri de üretmektedir. Jack & Jones yazlık tişörtlerde daha canlı renklere yer verilmektedir. Güneş, sahil, deniz gibi desenlerin yer verildiği bu tişörtlerden herhangi bir tanesini yazın rahatlıkla giyebilirsiniz. Bazı tişörtler casual ve sokak tarzlarında öne çıkmaktadır. Günlük hayatınızda giyebileceğiniz bu modeller şık ve rahatlığa kavuşmanızı sağlar. Jack & Jones tişörtleriniz her kıyafetle uyumlu bir şekilde durabilir. Tişörtlerinizi yazın yanı sıra güzel bir gömleğin altında giyerek farklı tarzlara açılabilirsiniz. Jack & Jones tişörtlerini giymede başladığınız andan itibaren farkını hissedeceksiniz. Jack & Jones erkek tişörtlerindeki çeşitlilik ile pek çok ürünü sizlere sunmaktadır.  

Jack & Jones Erkek Tişörtlerde Kaliteli Kumaşlar 

Jack & Jones, giyim ürünlerinde son kalite malzemeleri kullanmaktadır. Tişörtlerde kullanılan kumaşlar insan cildine zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Jack & Jones tişörtünüzdeki kumaş kalitesi ile sağlığınıza zarar gelmez. Jack Jonees tişörtlerde sağlığa zararlı, alerji yaratabilecek ve kanserojen madde olarak nitelendirilen hiçbir malzeme kullanılmamaktadır. Bu nedenle marka tişört seçimizdeki en güvenilir ve sağlıklı adres olacak. Tişört almak istediğinizde ilk olarak kullanılan kumaşın kalitesini kontrol etmelisiniz. Jack & Jones tişörtler %100 pamuktan üretilmektedir. Pamuk insan cildine ve sağlığına zarar vermeyen faydalı ürünlerden bir tanesidir. Markanın tişörtlerindeki pamuk yüzdesi oldukça fazladır ve bu sayede sıcak havalarda rahat olmanız sağlanmaktadır. Jack & Jones erkek tişört modellerinde kullanılan pamuk sıcak havalarda çok fazla terlemenizin önüne geçer. Nemi çekme özelliği yüksek olan bu tişörtler, esnek ve dayanıklılığıyla da dikkat çeker. Naylon, polyester gibi malzemeler tişörtünüzün hava almasını engeller ve sıcak günlerinde kıyafetinizin üstünüze yapışmasına neden olur. Bunun yanı sıra cildiniz hava almadığı için bazı cilt sorunları da yaşayabilirsiniz. Bu nedenle tişört seçerken öncelikle sağlığınız dikkate almalısınız. Jack & Jones erkek tişörtlerde sağlığınıza zarar verebilecek herhangi bir materyal bulunmamaktadır. Özellikle baskılı tişörtlerde bulunan boya ve baskıların da kaliteli olması önemlidir. Jack & Jones’ta tişörtlerde zararlı herhangi bir baskı veya boya bulunmamaktadır. Tişörtler sıcak havalarda giyilecek kıyafetlerdendir. Tişörtünüzde sıcak havalarda terlemenize neden olabilecek tasarım veya dikiş bulunmamalıdır. Bu bakımdan Jack & Jones tişörtlerde sıcak havalarda sizi rahatsız edebilecek tasarım veya dikişe yer verilmemiştir. 

Jack and Jones erkek tişört modellerinde kullanılan kumaşın kalitesi rahatlık sağlamasının yanında tişörtünüzün dayanıklı olmasını da sağlamaktadır. Kaliteli kumaşlı Jack & Jones tişörtünüz kolay bir şekilde solmayacak ve uzun yıllar boyunca yanınızda olacaktır. Tişörtünüz kaç defa yıkanırsa yıkansın renginde veya baskılarında herhangi bir solma olmayacaktır. Özellikle renkli tişörtlerde solma en büyük problemlerdendir. Jack and Jones tişörtünüz ile solma, yıpranma, açılma gibi sorunları yaşamayacaksınız. Sıcak hava veya yıkanma sonrasında tişörtünüzde herhangi bir değişim olmayacak. Bu sayede tişörtünüzü uzun süreler boyunca güvenli bir şekilde giyebileceksiniz. Jack & Jones tişörtünüz kumaş kalitesi ile hem şık kalmanızı hem de ürününüzü uzun yıllar boyunca giymenizi sağlayacak. Tişörtünüzü en sıcak havalarda giyseniz bile terleme ile vücuda yapışma ve cilt hastalıklarınızı yaşamazsınız. Jack & Jones tişörtler kalitesi ile erkekleri memnun etmeyi başarmıştır. 

Jack & Jones Erkek Tişört Modelleriyle Tarzınızı Yansıtın 

Erkek giyiminde tişört en önemli parçalardan bir tanesidir. Bu nedenle herkes tişört seçiminde özenli ve şık tişörtü bulmaya çalışmaktadır. Jack & Jones erkek tişört alanındaki en önemli markalardan bir tanesidir. Markanın tişörtleri her sezon yenilenmekte ve yeni tarzlar eklenmektedir. Jack & Jones erkek tişörtlerine her tarza uygun modeller bulunmaktadır. Her tarza uygun tişörtlerden bir tanesini alarak tarzınızı sonuna kadar konuşturabilirsiniz. Tişörtler tarzların gerektirdiği bütün tasarım ve renk özelliklerine sahiptir. Tarzınız hangisi olursa olsun Jack & Jones’tan kendinize uygun tişörtü bulabilirsiniz. Bu tişörtler diğer kıyafetlerinizle en iyi şekilde kombin yapılabilecek yapıdadır. Ayrıca şıklık ile birlikte rahatlığa da kavuşmuş olacaksınız. Jack & Jones tişörtler yapısı gereği fazlasıyla rahattır. Marka tişörtlerde trend olan modayı devamlı olarak yakalamaktadır. Bu da ürünlerde modern detaylara yer verilmesini sağlamıştır. Jack & Jones erkek tişörtünüzü kendinize ve diğer kıyafetlerinize göre belirleyebilirsiniz. Renkli giyinmekten hoşlanıyorsanız siyah veya beyaz renkleri kullanabilirsiniz. 

Jack & Jones erkek siyah tişört modelleri renkli giyinen kişilerin yanında klasik tarzdaki kişiler tarafından da fazlasıyla tercih edilmektedir. Beyaz tişörtler modası geçmeyen ender ürünlerdendir. Bu bakımdan Jack & Jones beyaz tişörtünüzü pantolon, gömlek, ayakkabı gibi kıyafetlerinizle kombin yapabilirsiniz. Tişörtlerde desten ve baskılara önem veriyorsanız yine aradığınız ürünü Jack & Jones’ta bulabilirsiniz. Jack & Jones’ta farklı tasarım ve baskılarda pek çok tişört bulunmaktadır. Baskılı tişörtler özellikle gençler arasında fazlasıyla yaygındır. Tişörtün baskısında bulunan tasarım ve renklerle kendi tarzınızı en iyi şekilde gösterebilirsiniz. Markanın yakalı polo tişörtlerinde de farklı modeller bulunmaktadır. Polo tişörtler her erkekte en az 1 tane bulunan kıyafetlerdendir. Jack & Jones polo tişörtlerde tek renk ve farklı renklerin bileştirilmesiyle desenli modeller bulunmaktadır. Polo tişörtlerden beğendiğinizi alabilir tarzınızı sonuna kadar ortaya çıkarabilirsiniz. Jack & Jones tişörtler tarzınızı geliştirmesinin yanında sıfırdan bir tarz yaratmanıza da katkıda bulunur. Tarzınızı yenilerken Jack & Jones tişörtlerden alabilir ve diğer kıyafetlerinizi tişörtünüze uyumlu olacak şekilde seçebilirsiniz. Bu sayede yeni tarzlara açılabilirsiniz. Kaliteli kumaş yapısı ve şıklığıyla Jack & Jones t-shirtler ile konfora kavuşabilirsiniz. Markanın tişörtleri hem tarz hem de konfor sağladığı için çok önemlidir. Tişörtler her kıyafetle kombin yapılabilmektedir. Yaz gününde bir şort veya normal bir günde pantolonunuz ile tişörtünüzü uyumlu yapabilirsiniz. Jack & Jones tişörtünüz bu özellikleriyle yüzünü güldürecek. Tişörtler arasından hangi modeli alacağınız tamamıyla size kalmıştır. Beğendiğiniz ve tarzınıza uyan Jack & Jones tişörtü alabilirsiniz. 

Jack & Jones Tişörtlerde Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Jack & Jones tişört seçmeden önce ilk olarak küçük bir araştırma yapmalısınız. Bunun için alacağınız tişörtün özelliklerini dikkatli bir şekilde öğrenmelisiniz. Tişörtün kumaşı ilk bakmanız gereken özelliklerden bir tanesidir. Jack & Jones erkek tişörtler modelleri pamuktan üretilmektedir. Kullanılan pamuğun sağlığınıza zarar verebilecek herhangi bir özelliği bulunmamaktadır. Sağlık açısından onayladığınız tişörtü alabilirsiniz. Sonrasında dikkat etmeniz gerek husus ise tarzınızdır. Jack & Jones tişört alırken ürünün kendi tarzınıza uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Tarzınıza uymayan tişörtler üründen memnun kalmamanıza neden olabilir. Tişörtü giydiğinizde hangi kıyafetlerinizle uyumlu olabileceğini önceden belirleyin. Bu sayede tişörtünüzden memnun kalabilirsiniz. Örneğin klasik giyiniyorsanız Jack & Jones erkek polo yaka tişört modellerinden herhangi birini seçebilirsiniz. Ayrıca tişörtü giydiğinizde rahat olmanız da çok önemlidir. Tişörtünüzün kalıpları ve bedeni size uygun olmalıdır. Fazla dar ve bol tişörtler rahatınızı bozacaktır. Jack & Jones tişört modellerinde her bedene ve kalıba uygun ürünler bulunmaktadır. Tişört almak istediğinizde nasıl bir ürüne ihtiyacınız olduğu da önemli bir konudur. Yaz için mi yoksa diğer mevsimler için tişörte ihtiyacınız olduğunu belirleyin. Yazın sıcak havalarında giymek için kısa kollu, daha serin havalar için ise uzun kollu tişörtleri tercih edebilirsiniz. 

Jack & Jones tişörtleri arasında her tarza uygun olacak modeller bulunmaktadır. Giydiğiniz tarza Jack & Jones tişörtü de ekleyebilirsiniz. Tişörtlerin temizliği de dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesidir. Her kıyafetin kendine göre bir yıkanma şekli bulunur. Bu durum Jack & Jones erkek tişört modelleri için de geçerlidir. Tişörtünüzün uzun yıllar yanınızda olması için yıkama kurallarına uymanız gerekir. Bu sayede tişörtünüzün ömrü uzar ve herhangi bir zarar görmez. Bazı tişörtler sadece kuru temizleme ile yıkanabilirken bazıları renkli oldukları için benzer renklerle yıkanabilmektedir. Jack & Jones tişörtünüzü yıkamadan önce iç kısımda bulunan talimatlara bakmalı ve ürünü uygun bir şekilde yıkamalısınız. Tişörtünüzün yıkanacağı suyun doğru bir şekilde ayarlanması gerekir. Talimatlarda yazan ısı derecesinde Jack & Jones tişörtünüzü yıkayabilirsiniz. Ayrıca tişörtünüzü yıkamadan önce ters çevirerek çamaşır makinesine atmalısınız. Bu sayede ürününüzün dış bölümünün zarar görmesinin önüne geçmiş olursunuz. Tişörtünüzü yıkadıktan sonra kırışıklıklarından kurtulması için ütü yapabilirsiniz. Jack & Jones tişörtlerin ütülenirken hafif nemli bir şekilde işlem yapılması tavsiye edilmektedir. Hafif nemli tişörtünüzde ütü ile kırışıklıkları daha kolay bir şekilde yok edebilirisiniz. Jack & Jones tişörtünüzü dikkatli ve özenli kullanırsanız sağlıklı ve rahat bir şekilde uzun süre giyebilirsiniz.  

Jack & Jones Erkek Tişört Fiyatları 

Jack & Jones markası tekstil ürünleri açısından geniş ürün yelpazesine sahiptir. Markanın en fazla üretim yaptığı ürünlerden bir tanesi de tişörtlerdir. Jack & Jones tişört konusunda sürekli yeni trendleri yakalamaktadır. Bundan dolayı tişört modellerinde dizayn ve tasarım olarak modern çizgiler yer almaktadır. Markanın erkek tişörtlerinde çok fazla ürününün bulunması fiyatların farklı olmasına neden olmuştur. Jack & Jones tişörtlerin fiyatı ürünün özellikleri ve tasarımlarına göre belirlenmektedir. Marka bu konuda çeşitli tişörtlere sahiptir. Fazla çeşitlilik olması ile birlikte Jack & Jones tişört erkek fiyatları sürekli değişmiştir. Tişört modelleri yenilendikçe farklı fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Bu tişörtleri kalite ve şıklığıyla en güzel kombinlerinizde kullanabileceksiniz. Ayrıca Jack & Jones’tan tişört alırken bütçeniz de sarsılmayacak. 

Tişört seçmeden önce küçük bir araştırma yapmanız alışverişinizde kârlı çıkmanızı sağlayabilir. Bunun için daha önce tişörtü almış kişilerin yorumlarına bakabilirsiniz. Bu sayede kafa karışıklığı yaşamazsınız. Ayrıca tişörtünüzü almadan evvel özelliklerine de kısaca bakmalısınız. Tişörtünüzün sağlığınıza zararlı herhangi bir bileşen içermediğinden emin olmalısınız. Jack & Jones tişörtler tamamıyla pamuktan elde edildiği için ürünlerde sağlığa zararlı bir bileşen bulunmamaktadır. Jack & Jones markası modada sürekli yeniliği yakalamaktadır. Ayrıca yeni tarzlarıyla modaya da yön veren markalar arasında gösterilmektedir. Marka her sezonda yeni bir koleksiyon yayımlamaktadır. Markanın yeni sezonda sunduğu ürünler ile trend olan tişörtlere sahip olabilirsiniz. Yeni sezon ürünlerinde modadaki son akımlara yer verilmektedir. Jack & Jones tişörtler renk, tasarım ve dikişleriyle modanın en öncü markalarından bir tanesi olmuştur. Jack & Jones tişörtlerde bazı dönemlerde özel olarak indirim ve kampanyalar uygulanmaktadır. Kampanyalardan yararlanarak uygun fiyatlara ürün bulabilirsiniz. Ayrıca kampanyalardaki indirimler ile birden fazla tişörtü en uygun fiyata bulabilirsiniz. Jack & Jones markası erkek tişörtlerinde en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Marka fiyatlar açısından kullanıcıları fazlasıyla memnun etmektedir. Jack & Jones tişörtler arasından almak istediğinizi tarzınıza göre belirleyebilirsiniz. Bu tişörtler tarzınıza en iyi şekilde uyacak ve daha şık bir görünüm kazanmanızı sağlayacak. Renk tasarım ve dizayn açısından çeşitler sunan Jack & Jones’tan en güzel tişörtleri alabilirsiniz. Hangi tişörtü almak istediğinizi zevklerinize göre belirleyebilirsiniz. Markanın pek çok model ve tasarımda tişörtleri olduğu için fiyatlar farklı olmaktadır. Jack & Jones erkek tişört modellerine ve kendinize en uygun ürüne Hepsiburada’nın koleksiyonundan ulaşabilirsiniz.

Jack & Jones Erkek Tişört Kumaş Kalitesi Nasıldır?

Jack&Jones imzalı erkek tişört modellerinin çok büyük kısmı %100 pamuk malzemeden üretilmektedir. Modeller yüksek kalite, nefes alabilir yüzeylere sahiplerdir. Günlük konforunuzu korumanızı sağlayan bu tasarımlar, vücudunuzu sıkmadan şık bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadırlar.

Jack & Jones Erkek Tişört Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Jack&Jones’tan bir erkek tişört almadan önce beden ölçülerini dikkate almanız gerekmektedir. Buna ek olarak beden ölçülerinizin yanı sıra ilgili modelin kalıbını da mutlaka incelemeniz gerekmektedir. Tişörtünüzün daha sıkı olması için slim fit modelleri tercih edebilir, daha rahat modeller içinse regular fit modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Jack & Jones Erkek Tişört Nasıl Temizlenir?

Tişörtünüzü temizlemek üzere makinede yıkama yapabilirsiniz. Yıkama öncesinde tişörtün iç kısmında yer alan uyarı etiketini inceleyebilir ve hangi programda yıkamanız gerektiğini göz önünde bulundurarak uygulama yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jack & Jones Erkek Tişört Modelleri

1675 ürün listeleniyor
Mavi
U.S. Polo Assn.
Jack & Jones
Lacoste
AVVA
Tommy Hilfiger
Lufian
Pierre Cardin
AC&Co / Altınyıldız Classics
Levi's
Loft
LTB
DeFacto
Zoka Wear
Zeron Tasarım
Tisho
Cix
Qivi
Darkhane
Kendim Seçtim
Polo Yaka
Bisiklet Yaka
V Yaka
Sıfır Yaka
Dik Yaka
Carmen Yaka
Beyaz
Siyah
Lacivert
Gri
Yeşil
Bej
Mavi
Sarı
Pembe
Mor
Kırmızı
Krem
Turuncu
Kahverengi
Çok Renkli
Gümüş
Hepsiburada Limiti
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 36 / 1675 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?